כיצד לצפות בשורת החובה עונה 5 בשידור חי מקוון

Line of Duty חוזר בעונתו החמישית למסכים שלנו עבור יחידת ההגנה נגד השחיתות המשטרתית המיוחלת. הסדרה תעלה בכורה ביום ראשון ה -31 במרץ 2019, ב- BBC1, וככה תוכלו לצפות בסדרה לא משנה היכן אתם נמצאים בעולם.


כיצד לצפות בשורת החובה עונה 5 בשידור חי מקוון

כיצד לצפות בשורת החובה עונה 5 בשידור חי מקוון

כיצד לצפות בשורת החובה עונה 5 בשידור חי מקוון באמצעות VPN

המורכבות של העלילה והסצינות הנושכות ציפורניים של הסדרה הן כמה סיבות לכך שאדם מבקש לצפות ב- Line of Duty בחו”ל. בכרזה לסדרה נכתב “פשע זקוק לאדם מבפנים” עם הכוכבים מרטין קומפסטון, אדריאן דונבר, וויקי מקקלור באזיקים. עונה 4 הסתיימה בשעה שהכבלים של Line of Duty הבינו שההשחתה של המשטרה החריפה ממה שציפו. התסריט אמור להיות עצום, ושמועות על כך שהפרקים מרגישים כמו “טריטוריה טרייה מאוד.”

הסדרה משודרת ב- BBC iPlayer, הזמינה רק בבריטניה. מגבלות גיאוגרפיות אוסרות על משתמשים בינלאומיים לגשת לתוכן ה- BBC. כדי להפוך את זה, VPN נדרש. VPN יוצר מנהרה מוצפנת וירטואלית בינך לבין שרת מרוחק בבעלות ספק שירות VPN. חיבור לשרת לא רק אנונימי את זהותך אלא גם יעניק לך את היכולת לגשת לתוכן מעבר לים. העובדה ש- VPN מסתיר את כתובת ה- IP שלך גורמת לך להיות בטוח יותר כשאתה גולש באינטרנט באופן מקוון. אף אחד לא יכול לגלות מה אתה עושה באינטרנט, ותוכל לגשת לתוכן שאחריו, כולל BBC iPlayer.

צפו בקו החובה עונה 5 באמצעות VPN – בצעדים

עליך לבצע את הצעדים הבאים כדי לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer ולהזרמת תוכנו בחו”ל:

 1. ראשית, הירשם עם ספק שירות VPN, ואחד מאובטח בזה.
 2. שנית, הורד והתקן את היישום VPN במכשיר שלך.
 3. לאחר מכן, הפעל את יישום ה- VPN לאחר שיצרת את חשבון ה- VPN.
 4. התחבר לשרת בבריטניה, כזה שיעניק לך כתובת IP בריטית.
 5. היכנס לרשת באמצעות כתובת IP בריטית, שתאפשר לך לגשת לערוצים ושירותים מבוססי בריטניה
 6. גש ל- BBC iPlayer בכל מקום בעולם.
 7. זרם קו חובה עונה 5 לא משנה היכן אתה.

ExpressVPN הוא ספק שירותי VPN המתפקד היטב ומאובטח שיש לו מוניטין של ביטול חסימת תוכן מעבר לים. החיבורים שלו מהירים ויציבים ומיתוג שרת ללא הגבלה מתבצע בקלות עם מספר לחיצות. מלבד הצעת מגוון רחב של תכונות, ExpressVPN מספק רשת גדולה של שרתים. אם אינך חושב ש- ExpressVPN מאפשר בחירה טובה, בדוק את כל ספקי שירותי ה- VPN האחרים בטבלה שלהלן.

כיצד לצפות בשורת החובה עונה 5 בשידור חי מקוון באמצעות DNS חכם

למרות שרבים טוענים ש- Line of Duty הוא חסר הומור וקשה לעקוב אחריו, הצופים כל כך אוהבים אותו עד שהם לא יכולים לחכות לצפות בו. למזלם, לאנשים האלה יש יותר מדרך אחת לעשות זאת. בעוד ש- VPN מבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפיה בהצלחה מרבית, SmartDNS מצליח להגיע לאותן תוצאות אך עם פחות אבטחה. DNS חכם אינו מצפין את נתוני המשתמשים כמו שעושה VPN, מה שהופך אותם לבחירה פחות בטוחה בכל מה שקשור לאבטחה. בנוסף, DNS חכם אינו משנה את כתובת ה- IP שלך או מפריע למהירות האינטרנט שלך. זה רק מנתב מחדש את התנועה האחראית לקביעת המיקום הגיאוגרפי שלך. כך תוכלו לגשת לתוכן שאחריו אתם עוקבים. כך תבטל את חסימת קו החובה של עונה 5 באמצעות DNS חכם:

 1. בקר ב- Unlocator והירשם לניסיון חינם בן 7 ימים. זה אמור לתת לך מספיק זמן כדי לעזור לך להחליט.
 2. עקוב אחר סרטי ההדרכה לסרטונים / הגדרות אלה כדי ללמוד כיצד להגדיר את התצורה של DNS חכם במכשיר בו תרצה להשתמש.
 3. בקר באתר הסטרימינג, בערוץ או בשירות שאתה רוצה לבטל את החסימה.
 4. לאחר שסינית מחדש את התנועה שלך דרך שרת במדינה אחרת, אתה יכול לגשת לכל מה שאתה רוצה.
 5. לבסוף, גש ל- BBC iPlayer והזרם את העונה החמישית של קו החובה בכל מקום בעולם.

לקבלת פרוקסי DNS חכם אמין, וודא שאתה בוחר Unlocator. ספק זה מושלם לביטול חסימה של תוכן ולעקיפת מגבלות גיאוגרפיות. לאמיתו של דבר, הוא מסוגל לבטל את החסימה של למעלה מ -200 ערוצים והוא מציע ניסיון חינם למשך 7 ימים.

על קו החובה

קו החובה עוקב אחר AC-12, חוליה משטרתית בדיונית, שאמורה לחשוף שחיתויות בתוך כוח המשטרה. יש הרבה שחיתות ששווה להתמודד איתן. אדריאן דונבר, ויקי מקלור ומרטין קומפסטון הולכים למלא את תפקידם כקצינים ב- AC-12. חוזרים לתפקיד בתפקיד Supt. טד הייסטינגס, די קייט פלמינג וד.ס סטיב ארנוט. העונה החמישית של קו התורנות תהיה עדה לחזרתם של מאיה סונדי בתפקיד ה- PC Maneet Bindra, פולי ווקר כמומחה יחסי ציבור, גיל ביגלג’ו, ואיישה הארט כשוטר חוליות הרצח. טוני פיטס יחזור גם בתפקיד רב פקד הבלש לס הרגרייבס. אנדראה אירווין הולכת לשחק את אשתו המנוכרת של טד רויסין הייסטינגס. בעוד שהסדרה הקודמת התמקדה יותר במאמצים של אורז רוז, עונה 5 תהיה מרוכזת יותר סביב הדמויות הקבועות של המופע..

קו החובה עונה חמישית – טריילר

להלן הצצה לעתיד לבוא בעונה החמישית של קו החובה.

צפו בקו החובה עונה 5 – מילים אחרונות

מה עושה טד הייסטינגס בתא כלא? מיהו “ח” – המשטרה הפנימית עם פיקוד ישיר על רשת פושעים עטופי ברזל? קבל תשובות לכל הספקולציות והשאלות שלך על ידי צפייה ב- Line of Duty ללא קשר למיקומך בעולם. בעונה זו ישנם דברים שלא נעשו בעבר ודמויות שהקהל לא ראה.

כל הגורמים הללו תורמים לבנייה ולבניית הסדרה. עם VPN או DNS חכם, אתה יכול לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer ולהזרים את כל התוכן שלו למרות המיקום הגיאוגרפי שלך. אז מה זה הולך להיות? מתכוונים לבחור את ה- VPN הטוב ביותר עבור ה- BBC iPlayer? או שאתה מתכוון לבחור פרוקסי DNS חכם? ספר לנו על הבחירות שלך בקטע התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me