כיצד לצפות ב- BBC על גבי שנים ברשת

שנים על גבי שנים היא דרמה חדשה זו של ה- BBC העוקבת אחר הליונס, משפחה מנצ’סטר סואנת כשחייה מסתבכים זה בזה בלילה חשוב בשנת 2019 וב 15 השנים שאחרי. הסדרה מתמקדת גם בקריירה הפוליטית של חבר הפרלמנט ויויאן רוק ובעלייתה לשלטון. אם מישהו מכם מעוניין לצפות בתוכנית זו מחוץ לבריטניה, כאן תוכלו ללמוד הכל אודותיה. גלה כיצד לצפות שנים על גבי שנים ב- BBC iPlayer בחו”ל.

כיצד לצפות על גבי שנים ב- BBC iPlayer באמצעות VPN

שנים ושנים משודרות ביום שלישי, 14 במאי ב- BBC One וממשיכות מדי שבוע במשך 5 שבועות נוספים ב- BBC iPlayer. למרבה הצער, המופע מחוץ לתחום למי שאינו בריטניה. הסיבה שמאחורי זה קשורה לתושבות שאינן בריטניה והגבלות גיאוגרפיות. העובדה שאתה לא בבריטניה בה מבוסס iPlayer Player מפטרת אותך מההרשאות המקומיות כמו גישה לתכנים אזוריים. מבלי שכתובת IP שתראה שאתה מתחבר לאינטרנט מבריטניה, לא BBC iPlayer ואף ערוץ או שירות אחר בבריטניה לא יעניקו לך גישה. עם זאת, באפשרותך לשנות זאת על ידי חיבור לספק שירותי VPN.

קיצור VPN לרשת פרטית וירטואלית משתרע על פני רשת ציבורית או משותפת ומשמש כמנהרה דיגיטלית פרטית. מה שה- VPN עושה זה לחבר את המכשיר שלך לאחד מהשרתים שלו ומפנה מחדש את התנועה שלך דרך מנהרה זו, וכתוצאה מכך שינוי בכתובת ה- IP שלך. כאשר כתובת ה- IP של השרת ממוקמת במדינה בה מבוסס התוכן שאליו ברצונך לגשת, אתה מתייחס אליך כאל מקומי. ה- VPN ינתב מחדש את הנתונים שלך דרך השרת שלה, וה- IP הציבורי שלך בסופו של דבר ישתנה כך שיתאים למיקום השרת שבחרת. כתוצאה מכך, כל התוכן שאתה רוצה הופך לזמין עבורך בכל עת.

 שימוש ב- VPN – שלבים

כך תוכלו להשתמש ב- VPN כדי לבטל את חסימת ה- iPlayer של ה- BBC ולצפות על שנים על גבי מקום בכל מקום בעולם:

 1. ראשית, הירשם עם ספק VPN שעובד עם BBC iPlayer.
 2. לאחר מכן הורד והתקן את יישום ה- VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
 3. היכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך ואז הפעל את יישום ה- VPN.
 4. עכשיו, קדימה התחבר לשרת VPN בבריטניה.
 5. השג א כתובת IP בריטית.
 6. לבסוף תוכלו לבקר באתר האינטרנט של ה- BBC iPlayer או להפעיל את האפליקציה שלו.
 7. גש ל- BBC iPlayer והזרם שנים על גבי שנים לא משנה היכן אתה נמצא.

ExpressVPN הוא אחד מספקי השירות האמינים ביותר בימינו. אם אתה רוצה להשיג BBC iPlayer בכל מדינה ברחבי העולם, אנו ממליצים לך להירשם כמנוי לספק שירותי VPN זה. כעת, ExpressVPN ידוע בכך שהוא עוקף מגבלות גיאוגרפיות וביטול חסימת תוכן מכל חלקי העולם. אתה יכול לקרוא את המאמר שלנו בנושא ה- VPN הטוב ביותר ל- BBC iPlayer או עיין בספקי שירותים אחרים בטבלה שלהלן.

כיצד לצפות על גבי שנים ב- BBC iPlayer באמצעות DNS חכם

גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי אפשרית גם באמצעות פרוקסי DNS חכם. אמנם זה לא בטוח כמו VPN, אך הוא מספק את אותן תוצאות. בין אם אתה משתמש ב- VPN או ב- DNS חכם, אתה חייב להגיע לאותה תוצאה. עם זאת, מה ששונים זה מזה הם התהליכים והתכונות הכרוכים בפעילויות החסימה. באמצעות DNS חכם, תוכלו לגשת לאתרים מכל העולם בכל מכשיר שתבחרו. ל- DNS חכם אין חסר תכונות אבטחה חזקות שכן הוא לא מצפין את הנתונים ולא משנה את כתובת ה- IP שלך. כלומר לא תהיה אנונימי ברשת והנתונים שלך לא יהיו בטוחים. פרוקסי זה עוזר לך לגשת לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים על ידי ניתוב מחדש של התנועה הדרושה לקביעת המיקום הגיאוגרפי שלך. כך תוכלו להשתמש ב- DNS חכם כדי לבטל את חסימת ה- iPlayer של ה- BBC בכל מקום:

 1. ראשית, בדוק את Unlocator והירשם לניסיון חינם בן 7 ימים.
 2. אנו ממליצים לך לעקוב אחר אלה סרטוני וידאו / הדרכות הגדרה להדרכה.
 3. קבע את התצורה של DNS חכם במכשיר הסטרימינג שלך.
 4. בקר באתר האינטרנט וביישום ה- BBC iPlayer.
 5. תיהנו מהזרמת שנים על גבי שנים ב- BBC iPlayer בכל מקום.

Unlocator הוא פרוקסי DNS חכם המאפשר לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות מכל מקום בעולם. זהו ספק שאינו מאכזב מכיוון שהוא מסוגל לבטל חסימת מעל 200 ערוצים במהירויות גבוהות. קח בחשבון את הצעת הניסיון ללא תשלום למשך 7 ימים, שהיא נדיבה ונחוצה מאוד לפני שתתחייב.

על המופע

פוליטיקאי בשם ויויאן רוק גורם לשערוריה בטלוויזיה בשידור חי לילה אחד בשנת 2019. ברוב המקרים, רוזי יולדת בן, והאחים סטיבן ודניאל והסבתא מוריאל לא יכולים שלא לתהות איך החיים יהיו עבור לינקולן הקטנה.

ללהק

להלן רשימה מהירה של הדמויות המעורבות בסדרה שנים ושנים:

 • אמה תומפסון
 • ג’סיקה היינס
 • רורי קינאר

אמה היא שחקנית שאין צורך בהקדמה. לא רק שהיא פעילה אלא גם אוצר לאומי. תפקידה הראשון ב- BBC היה ב”צעירים “בתפקיד מיס כסף סטרלינג. היא עברה להכין סרטי ענק ותפקידי טלוויזיה נחיתה. בסדרה זו, תומפסון מגלם את חבר הפרלמנט ויויאן רוק, דמות נאמנית ופוליטית שדעותיה הבלתי פתולוגיות והשנויות במחלוקת עלולות לגרום ל טריז במדינה. התפקיד הראשון של ג’סיקה עבור ה- BBC לעומת זאת, חזר בשנת 1994 כשרלוט פרקר בפרק של ה- BBC Drama, The House Of Eliott. לפני זמן לא רב שיחק היינס את העלמה קיטס בגורדו של פדינגטון 2 ויחסי ציבור, סובהאן שארפה בקומדיה של ה- BBC. בשנים על גבי שנים, היינס לוקח על עצמו את התפקיד של אדית ליונס המהפכנית, המסוכנת והמתזמנת. תפקידו הראשון של קיניר ה- BBC היה עבור השופט ג’ון דיד בשנת 2001. מאז שיחק את טוני קוטס, רורי עבר לתפקיד גדול יותר כמו ביל טאנר בסדרת ג’יימס בונד מאז 2008 וכנרי האנט בסרט פיטרלו. שנים על גבי שנים רורי מגלם את סטיבן ליונס, יועץ פיננסי ושומר השלום של המשפחה.

שנים ושנים ב- BBC iPlayer – טריילר

הנה המבט הראשון על סדרת הדרמה החדשה של ה- BBC בטריילר הבא.

צפו בסדרה בחו”ל – מילים אחרונות

אל תשכח לצפות שנים ושנים ביום שלישי, 14 במאי ב- BBC iPlayer, לא משנה היכן אתה נמצא בעולם. פשוט השתמש ב- VPN או ב- DNS חכם ותוכל להזרים את סדרת הדרמה האחרונה בין אם אתה בארה”ב או לא. באיזה כלי אתה מתכוון להשתמש? הקפד לרשום את העדפותיך בקטע התגובות למטה.

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me