כיצד להאזין לרדיו ה- BBC מחוץ לבריטניה

כיצד להאזין לרדיו ה- BBC מחוץ לבריטניה? האם אתה נמצא מחוץ לבריטניה באופן זמני ואינך יכול להסתובב בלי שברדיו iPlayer של ה- BBC ישחק ברקע? האם אתה רוצה להאזין לחדשות חיות מרחבי העולם ביום העיתון Newsday ולהקשיב לצלילי 1Xtra, ללא הפרעה כשאתה בחו”ל? ובכן, יש לך שתי אפשרויות, VPN או פרוקסי DNS חכם. “אתה יכול להאזין לרוב תוכן הרדיו החי והמבוקש שלנו ברדיו iPlayer BBC או צלילי BBC מכל מקום בעולם”, כך אומר BBC כשנשאל על סטרימינג מעבר לים. אבל אנחנו כאן כדי לומר שאתה יכול להאזין לכל (לא לרוב) התוכן של ה- BBC iPlayer רדיו מחוץ לבריטניה באמצעות VPN או DNS חכם. המשך לקרוא כדי לגלות איך זה קורה.


כיצד להאזין לרדיו ה- BBC מחוץ לבריטניה

כיצד להאזין לרדיו ה- BBC מחוץ לבריטניה

כיצד להאזין לרדיו ה- BBC מחוץ לבריטניה באמצעות VPN

כשמדובר בשידורים בינלאומיים, רדיו ה- BBC iPlayer הוא הדרך קדימה. אי קיום זה בחו”ל יכול להיות מאכזב מאוד, במיוחד כשגורשי בריטשיה מעוניינים להשיג את העובדות שלהם ולקבל מוזיקה באיכות טובה וזרמה. זה הופך את מציאת חלופת רדיו של BBC בחו”ל למאתגרת ביותר. BBC מבהירה את המקרה בגישה בינלאומית באמירה “לעיתים יתכן שלא נוכל להעמיד תוכן מסוים לזמין מחוץ לבריטניה. לדוגמה, מסיבות זכויות, ייתכן שלא נוכל לשדר כיסוי ספורטיבי מסוים מחוץ לבריטניה. יכול להיות שמוגבלים גם תוכן מוסיקה בתוך בריטניה מסיבות זכויות. ” ה- BBC iPlayer GeoBlockedעם זאת, מצב זה הפיך כאשר רשת פרטית וירטואלית המותקנת במכשיר הסטרימינג שלך. עקוב אחר ההוראות שלהלן כדי ללמוד כיצד ניתן להאזין לרדיו BBC מחוץ לבריטניה באמצעות VPN:

  1. הורד והתקן את יישום ה- VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
  2. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  3. כעת, התחבר לשרת VPN בבריטניה. זה ייתן לך כתובת IP בריטית.
  4. לבסוף, עבור לאתר BBC iPlayer או השיק את יישום iPlayer.
  5. האזן לכל תחנות הרדיו של ה- BBC iPlayer באשר אתם.

ה- iPlayer של ה- BBC לא נחסם

מכיוון שביטול החסימה של רדיו BBC הוא עניין אדיר, תצטרך לעזאזל אחד של VPN כדי לגרום לרדיו BBC לעבוד מחוץ לבריטניה. מסיבה זו אנו ממליצים להירשם כמנוי ExpressVPN. שירותיהם ללא דופי והתוצאות מובטחות. פרטיות ואבטחה מוערכים מאוד על ידי ספק שירות זה הגורם ללקוחות להרגיש בטוחים ובטוחים. הטבלה שלהלן מציגה בפניכם ספקי שירותים אחרים שתוכלו לבחור מהם כדי לעזור לכם לבטל את חסימת הרדיו של ה- BBC בחו”ל.

כיצד להאזין לרדיו BBC בחו”ל באמצעות DNS חכם

כאשר ה- BBC מגביל זרם רדיו חי מחוץ לבריטניה, תשמע הודעה שאומרת תוכן זה אינו זמין מסיבות טכניות או זכויות “. אם תוכנית מוגבלת לפי דרישה, לא יהיה לחצן הפעלה, והודעה תופיע “לא זמין”. עם זאת, אם משתמשים מחוץ לבריטניה ישתמשו ב- DNS חכם, הם לא יצטרכו לשמוע אף אחת מההודעות הללו. אף על פי ש- DNS חכם אינו פועל באותו אופן של VPN, הוא מסוגל לבטל חסימת מגבלות גיאוגרפיות המוטלות על אתרים, ערוצים ושירותים. זה תלוי גם בסוג ה- DNS החכם שהם משתמשים בו. עם זאת, בואו נראה כיצד משתמשים יכולים להאזין לרדיו ה- BBC מחוץ לבריטניה באמצעות DNS חכם:

  1. ראשית, עבור אל Unlocator והירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
  2. עקוב אחר סרטי וידיאו / הדרכות הגדרה אלה כדי לקבוע את התצורה של DNS חכם במכשיר הזרימה שלך.
  3. עבור לאתר של BBC iPlayer.
  4. הזרמי את עדכוני המוסיקה והחדשות המועדפים עליך מחוץ לבריטניה ברדיו ה- BBC.

כדי לקרב את הצעד הזה קרוב יותר לרדיו ה- BBC מחוץ לבריטניה, הירשם באמצעות Unlocator.  זהו פרוקסי DNS חכם שלא קיבל דבר מלבד משוב טוב מלקוחותיו. היא מספקת שירותים מעולים במהירויות מהירות ועומדת בטענותיה. בנוסף, היא מציעה ללקוחותיה ניסיון חינם למשך 7 ימים למקרה שהם עדיין לא היו בטוחים בביצוע.

האזינו ל- BBC iPlayer Radio שמעבר לים

אל תחמיצו את חדשות הספורט, העסקים והבידור או את כל ההערות באירועים ברחבי העולם כשאתם בחו”ל. הזרמי את המוסיקה המועדפת עליך מרדיו iPlayer של BBC בזמן שאתה חופש מחוץ לבריטניה עם VPN או DNS חכם. כעת אם הטלוויזיה היא הדאגה הגדולה ביותר שלך, דאג לבדוק כיצד לעשות זאת צפה ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה ו ה- VPN הטוב ביותר ל- BBC iPlayer. סטרימינג שמח!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me