כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בקנדה

חדשות טובות קיטור מקוונות! ניתן לקבל גישה לשירות הטלוויזיה המדביק ביותר בבריטניה בקנדה בדרכים קלות ויעילות. ה- iPlayer של BBC מוגבלת גיאוגרפית לתושבי בריטניה. עם זאת, קנדים עדיין יכולים לעשות שימוש בשירות זה מהמקום בו הם נמצאים. אני השתמש ב- VPN ו- DNS חכם כדי לבטל את חסימת ה- iPlayer של ה- BBC, והם עבדו כמו קסם. בדוק איך עשיתי זאת למטה.


כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בקנדה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בקנדה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בקנדה באמצעות VPN

ה- iPlayer של BBC מציע המון תוכן וניתן להזרים אותם בפלטפורמות מרובות. בעוד ש- BBC בלעדי לתושבי בריטניה, קנדים יכולים לגשת אליו באמצעות VPN. אבל לפני שתקים חיבור VPN, סביר להניח שתיתקל בהודעה: “BBC iPlayer עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות. “

ה- BBC iPlayer GeoBlocked

רשת פרטית וירטואלית, VPN יוצר מנהרה דיגיטלית המשתרע על פני רשת משותפת או ציבורית. זה מחבר את המכשיר בו אתה משתמש לשרת מהרשת שלו. רשת השרת יכולה להיות גדולה או קטנה, תלוי ב- VPN. ה השרתים מפוזרים גם במיקומי מפתח בכל העולם. השרת שאתה בוחר להתחבר אליו הופך אותך נראה כי הוא נמצא באותו מיקום של השרת התחברת אליו. 

זה קורה בגלל תהליך ניתוב מחדש המתרחש במנהרה הדיגיטלית של VPN. מלבד קבלת התעבורה שלך נתונים מוצפנים דרך המנהרה הפרטית ההיא, הם מועברים דרך שרת גם כן. זה נותן לך כתובת ה- IP של אותו שרת וכך אתה נתפס כמקומי. כדי בטל את חסימת ה- iPlayer של BBC בקנדה, עליך לבצע את הפעולות הבאות. 

 1. אל תרחיק לכת לחפש ספק שירות אמין. במקום זאת, הירשם באמצעות ExpressVPN. 
 2. זה הזמן ל הורד והתקן את יישום ה- VPN הנדרש במכשיר שלך.
 3. עכשיו, אניהפעל את יישום ה- VPN והפעל אותו.
 4. כדי להשתמש באפליקציה עליכם לעשות זאת היכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
 5. חפש שרת בבריטניה במדינה שבה מותר BBC iPlayer.
 6. לחץ על כפתור התחבר ולחכות ליצירת החיבור.
 7. היכנס לאתר של BBC iPlayer או יישום ונווט דרכך.
 8. ה- BBC iPlayer זמין כעת בקנדה.

ה- iPlayer של ה- BBC לא נחסם

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בקנדה באמצעות פרוקסי DNS חכמה

אתה יכול לגשת לתוכן מוגבל מאזורים שונים, בו זמנית באמצעות פרוקסי DNS חכם. בעזרת DNS חכם, תוכלו לעקוף הגבלות מכל העולם בו זמנית, במספר מכשירים, ותוכלו להגדיר אותה בקלות כפי שיש אין תוכנה להגדרה.

זכור ש- DNS חכם אינו אורז תכונות אבטחה. הסיבה מאחורי זה היא בגלל זה לא מצפין את הנתונים שלך או החלף את כתובת ה- IP שלך עם עוד אחד. האם אתה יכול להאמין שאתה יכול להשיג Hulu, HBO, Netflix, BeInSports ורבים נוספים באמצעות מנוי DNS חכם? גם במהירויות גבוהות. זה רק מנתב מחדש את התנועה שקובעת את המיקום הגיאוגרפי שלך דרך אחד מהשרתים שלה מבלי שתצטרך להתחבר לאף אחד.

בצע את הצעדים הבאים ותביא ל- BBC iPlayer הזרמת קנדה תוך זמן קצר:

 1. השלב הראשון הוא בדיקה Unlocator ו להירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
 2. הגדר תצורת DNS חכמה במכשיר הסטרימינג שלך על ידי ביצוע סרטי וידיאו / מערכי הגנה אלה.
 3. עכשיו, בקר באתר או ביישום של השירות. אתה אמור להיות מסוגל לגשת אליו בקלות.
 4. תהנה מה ___ שלך גישה בלתי מוגבלת לכל התוכן של ה- BBC iPlayer בזמן שאתה בקנדה.

Unlocator הוא פרוקסי DNS חכמה עם הרבה מה להציע, כולל אפשרות לבטל חסימה של יותר מ- 200 ערוצים. פיסת טכנולוגיה זו מאפשרת לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות מכל מקום בעולם. זה סקירת Unlocator ייתן לך מושג טוב יותר לגבי השירות ומה הוא מסוגל.

ה- VPN הטוב ביותר ל- BBC iPlayer

אם אתה רוצה את שירות ה- VPN הטוב ביותר, תצטרך ExpressVPN. זהו ספק שירות אמין ביותר ובחירה פופולרית בקרב משתמשי VPN מסיבות רבות. אחת הסיבות הללו חייבת את זה יכולות חסימות חסימה מדהימות. אם אתה מחפש VPN כדי לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer בקנדה, ExpressVPN הוא זה. ספק זה מסוגל לבטל את החסימה של תוכן חסום גיאוגרפי מכל רחבי העולם.

עכשיו, אם אתה עדיין על הגדר האם ExpressVPN הוא ה- VPN בשבילך, קרא את המאמר שלנו בנושא ה- VPN הטוב ביותר לקנדה ו ה- VPN הטוב ביותר ל- BBC iPlayer. הטבלה שלהלן תביא לך גם אפשרויות אחרות, אם לא תסכים למינוי ExpressVPN.

צפו ב- BBC iPlayer בקנדה

אם אתה רוצה לקבל מגוון תכנות מדהים מ- BBC iPlayer, אתה צריך להשיג פרוקסי VPN או חכם DNS. כל אחת מהשיטות מבטל את חסימת ה- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בקלות. באיזו שיטה תבחר לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer בקנדה? ברצוננו לדעת את הבחירות שאתה מבצע בסעיף התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me