כיצד להשיג BBC iPlayer באוסטרליה

כיצד להשיג BBC iPlayer באוסטרליה? ה- iPlayer של ה- BBC הוא שירות הזרמת, הקלטה, טלוויזיה ורדיו באינטרנט של ה- BBC שממוקם בבריטניה. זה מאפשר לך להזרים תכניות טלוויזיה ורדיו באיכות גבוהה כמו דוקטור הו, הילדה שלנו והסיכוי. עם זאת, זה מוגבל לצפייה בבריטניה, מה שאומר שאתה יכול לצפות בו רק מבריטניה. אז האם יש דרך לסובב את זה?

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה

האם אנשים באוסטרליה, קנדה, ארה”ב, גרמניה וצרפת יכולים לגשת ל- BBC iPlayer? התשובה היא כן מוגדר. באמצעות VPN, כל מיני תכנים מרחבי העולם יכולים לעמוד לרשותכם בזמן הנוחות. אתה יכול להזרים את התוכניות והסרטים של BBC iPlayer על מכשירי המחשב האישי שלך, Mac, Android ו- iOS. למדו כיצד תוכלו לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה במדריך זה להלן.

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer באוסטרליה באמצעות VPN

iPlayer יודע היכן אתה נמצא, כך שאם אתה לא יכול להשיג את עצמך בבריטניה, שנה את ה- IP שלך. זה כמו הדבר הקל ביותר אי פעם שאתה יכול לעשות עם טכנולוגיה מתקדמת כמו רשת פרטית וירטואלית. VPN יוצר מנהרה פרטית זו בה כל הנתונים שלך מועברים לפני שהם מגיעים לאינטרנט. הנתונים שלך מוצפנים בזמן שהם עוברים מהמכשיר שלך לרשת דרך שרת ה- VPN.

זה די מגניב בעצם רק לחשוב על כל האפשרויות ש- VPN יכול להציע לך. ביטול החסימה של ה- Iplayer של ה- BBC הוא אחד מהם. כפי שאתה יכול לראות, תקבל את ההודעה הבאה: “BBC iPlayer עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות. “ה- BBC iPlayer GeoBlocked

אתה צריך להחליף את כתובת ה- IP הנוכחית שלך בכתובת בריטית כשאתה מתחבר לשרת בבריטניה, המוצע על ידי ספק שירותי VPN שלך. בוא נראה איך אתה בואו לצפות ב- BBC iPlayer באוסטרליה: 

  1. הירשם עם ספק VPN.
  2. הורד והתקן את יישום ה- VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
  3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  4. כעת, התחבר לשרת VPN בבריטניה.
  5. לבסוף, עבור לאתר BBC iPlayer או השיק את יישום iPlayer.
  6. צפו ב- BBC iPlayer באוסטרליה, ניו זילנד, הודו או בכל מקום אחר מחוץ לבריטניה.

ה- iPlayer של ה- BBC לא נחסם

רוצה VPN מספיק טוב כדי לבטל את חסימת ה- iPlayer של BBC? ואז להירשם ExpressVPN. ספק שירות זה אולי אינו הזול ביותר, אך הוא האמין ביותר. אתה משלם כדי להגן על פרטיותך וביטחונך. הם מספקים הופעות חזקות ומבטיחים לעקוף כל מיני מגבלות גיאוגרפיות ברחבי העולם. אם תרצה לבחון אפשרויות אחרות, הטבלה שלהלן תתן לך רעיון טוב יותר. קרא את המאמר שלנו בנושא ה- VPN הטוב ביותר ל- BBC iPlayer גם כן.

צפו ב- BBC iPlayer באוסטרליה באמצעות DNS חכם

כשמגיעה עונת הפרסים, תרגיש רע כשחמצת את הפרקים של שערוריית אנגלית מאוד, כשידעת שיכולת לעשות משהו בקשר לזה. אם VPN יכול להביא לך את התוכן של ה- BBC iPlayer, עליך להסס קצת. נניח ש- VPN – מסיבה כלשהי – לא מסתדר עבורך – אתה תמיד יכול להשתמש בפרוקסי DNS חכם.

הם לא בטוחים כמו VPNs, אבל ילד הם מקבלים חסימת דברים. מה שאתה צריך לזכור הוא שה- IP שלך יישאר זהה, והנתונים שלך לא יוצפנו במלואם. מה שיקרה הוא שהנתונים שלך הקשורים למיקום הגיאוגרפי שלך יועברו מחדש באופן חלקי ובכך יאפשרו לך לגשת לתכנים מוגבלים מכל מקום. כך אתה משתמש ב- DNS חכם:

  1. ראשית, עבור אל Unlocator והירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
  2. עקוב אחר סרטי וידיאו / הדרכות הגדרה אלה כדי לקבוע את התצורה של DNS חכם במכשיר הזרימה שלך.
  3. עבור לאתר של BBC iPlayer.
  4. ליהנות מהגישה הבלתי מוגבלת שלך לכל התוכן של ה- BBC iPlayer.

Unlocator יכול לבטל את החסימה של למעלה מ -200 ערוצים מכל מקום בעולם, שמאפשר זאת כפרוקסי DNS חכמה הגונה. אינך צריך לדאוג להגבלות, איסורים או צנזורות עם Unlocator. דבר אחד נוסף, שליחים הם מהירים יותר מ- VPN. אם אתה מעריך מהירות על פני אבטחה, לך עם DNS חכם, ואז אנו מתכוונים Unlocator.

צפו ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה

תשלום עבור רישיון טלוויזיה בבריטניה לצפייה בתכנים בריטיים כמו ה- BBC Iplayer בחו”ל אינו מספיק. למעשה זה לא מותר. ההגבלות יישארו שם מי יודע כמה זמן. הם באמת מצפים מאיתנו לקפל את ידינו ולא נעשה דבר בעניין? כשמדובר ב- VPN ו- DNS חכם, יכול להיות שאכפת לנו פחות ממגבלות גיאוגרפיות. העבר את ה- BBC אחד ושני, CBeebies ו- BBC News למסכים שלך מחוץ לבריטניה, והזרם הלאה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me