כיצד לצפות ב- BBC iPlayer ברוקו מחוץ לבריטניה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer ברוקו מחוץ לבריטניה? קיבלתם לעצמכם רוקו, ואתם רוצים להזרים את ה- iPlayer של BBC? אין בעיה, אתה יכול להשיג את הערוצים שאינם זמינים באזור שלך אם אתה משתמש ב- VPN או ב- DNS חכם. Roku הוא סטרימינג פנטסטי לסטרימינג פנטסטי המאפשר לצפות בשירותי הזרמת טלוויזיה באינטרנט. שלא כמו שירותי סטרימינג אחרים המאפשרים הרחבות ממדינות אחרות, Roku פשוט לא עושה זאת. אתה מקבל אזור אחד רק בעת הגדרת חשבונך. אם אתה נקרע בין נטפליקס ארה”ב ל- BBC iPlayer, אתה מקבל חשבון בארה”ב או בבריטניה, לא תוכל לקבל את שניהם. אבל מה אם אתה רוצה שיהיה לך גם נטפליקס האמריקאית וגם ה- BBC iPlayer בו זמנית?

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer ב- Roku

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer ב- Roku

דברים שאתה צריך לקחת בחשבון

אם כבר יש לך חשבון בבריטניה, ה- BBC iPlayer צריך להיות זמין עבורך ב- Roku שלך. אם אין לך חשבון בבריטניה, בדוק מאמר זה ללמוד איך להשיג אחד כזה. עם זאת, אם אתה רשום לחשבון Roku בארה”ב, עליך ליצור תחילה חשבון בריטי בבריטניה. ה- BBC יופיע ממש ליד האפליקציות שלך. ביטול החסימה של ה- iPlayer של ה- BBC הוא הצעד הגדול הבא שאנחנו כאן כדי לדבר איתך. כפי שאתה יכול לראות, תקבל את ההודעה הבאה: “BBC iPlayer עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות. “ה- BBC iPlayer GeoBlocked

המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד לצפות ב- BBC iPlayer ברוקו מחוץ לבריטניה באמצעות VPN או פרוקסי DNS חכמים. 


צפו ב- BBC iPlayer ב- Roku בחו”ל באמצעות VPN

VPN היא שיטה מאובטחת ומובטחת עבורך לצפייה ב- BBC iPlayer ברוקו מחוץ לבריטניה. אפילו עם חשבון בבריטניה, ואפליקציית iPlayer שבמרכז שלך, הוא עדיין חסום גיאוגרפי מחוץ לבריטניה. כאן נכנס לתמונה VPN ומשמש לעזור לכם לעקוף מגבלות אזוריות. חיבור ל- VPN יאפשר לכם להזרים ערוצים בריטיים ברוקו מחוץ לבריטניה. למד איך ל להקים ערוצי בריטניה בחו”ל ברוקו באמצעות VPN במאמר זה ממש כאן. למרות ש- VPN משמש בעיקר להתגברות על מגבלות גיאוגרפיות על תוכן, החיבור לאחד עובר מעבר לזה. להלן כמה מהיתרונות של VPN:

 • עקוף הגבלות גאוגרפיות באתרים או בערוצי סטרימינג.
 • הגן על פרטיות המשתמשים מפני עיניים סקרניות ומעקב ממשלתי.
 • אל תשמור יומני על פעילויות המשתמשים תוך כדי סיבוב.
 • הסתר את פעילות הגלישה שלך מהרשת המקומית ומ- ISP
 • מאפשר לך להוריד קבצים.
 • עקוף צנזורה באינטרנט והקיף חומות אש.

ה- iPlayer של ה- BBC לא נחסם

VPN שיביא לך את ה- BBC iPlayer ברוקו מחוץ לבריטניה ExpressVPN. ספק שירות זה מציע שירותי פרימיום, עם סוכנים מועילים, מבחר רחב של מיקומי שרתים והופעות אמינות. בנוסף, החבילה שלה כוללת DNS חכם, כך שתוכלו שתי דרכים לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer ב- Roku.

צפו ב- BBC iPlayer ברוקו מחוץ לבריטניה באמצעות DNS חכם

DNS חכם הוא עוד שיטה המאפשרת לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה. עם DNS חכם, ייתכן שתשנה את המיקום שלך כמעט ונראה שהוא בבריטניה. לאחר שתגדיר את ה- DNS החכם שלך, תוכל לגשת לכל הערוצים בבריטניה ב- Roku. היתרונות של שימוש ב- DNS חכם כוללים:

 • היכולת להזרים סרטונים מקוונים באמצעות מהירות אינטרנט מלאה.
 • מהירויות מהירות.
 • שמירה על אותה כתובת IP מקומית
 • ביטול החסימה של תוכן חסום גיאוגרפי מכל העולם.
 • יש את כל מכשירי הזרימה נתמכים. לחלק ממכשירי Roku אין הגדרות רשת מתקדמות. במקרה זה, אינך יכול לשנות את תצורת ה- DNS. הגדר במקום זאת את הנתב שלך עם DNS חכם.
 • אינך צריך לשנות את הגדרת ה- DNS החכמה אם ברצונך לבטל את החסימה של תוכן מאזור אחר. צפו במקביל ב- BBC, נטפליקס בארה”ב, Canal + והולו.

הבחירה שלנו בפרוקסי ה- DNS החכם הטובה ביותר תהיה Unlocator. הם מבטלים את חסימת הגישה ליותר מ 196 ערוצים ומאפשרים לך להזרים את התוכניות המועדפות עליך מכל מקום בעולם. אין ספק, Unlocator יסייע לכם להשיג את ה- iPlayer של ה- BBC ברוקו מחוץ לבריטניה תוך זמן קצר. עם Unlocator, אתה יודע שהאיסור יוסר והמגבלות עוקפות בכל מכשיר, לא משנה היכן אתה נמצא.

VPNs לעומת DNS חכם

רק מכיוון שיש להם פונקציות דומות אין פירושם שהם פועלים באותו אופן. בעוד VPN מצפין את כל הנתונים שלך דרך הרשת הפרטית שלו, DNS חכם אינו עושה זאת. העובדה שזה לא עושה, מאפשרת ל- DNS החכם לספק מהירויות מהירות יותר. שלא כמו VPN, DNS חכם אינו מעניק לך כתובת IP חדשה, מה שאומר שתקבל אנונימיות מקוונת מינימלית בלבד. בעוד שכמעט כל VPN יכול להביא לך כל ערוץ שאתה יכול לחשוב עליו כבלתי חסום, הערוצים והשירותים שאתה רוצה לבטל את החסימה תלויים בסוג ה- DNS החכם שאתה משתמש בו..

צפו ב- BBC iPlayer ב- Roku

נכון לעכשיו תוכלו להזרים את ה- iPlayer BBC האמיתי. ובאמת, אנו מתכוונים לזה שהעם הבריטי זוכה ליהנות ממנו. אם תעקוב אחר הצעדים שביצענו עבורך, תוכל לצפות בתכניות ה- BBC האחרונות ואפילו בטלוויזיה בשידור חי ב- HD ב- Roku מכל מקום בעולם. Roku נותרה בחירה מועדפת על סטריאו הווידיאו והעובדה שאתה יכול לקבל את כל השירותים שאתה רוצה עליו הופכת את הכל לטובה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me