כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בבלגיה

אחרי ניסיונות אינסופיים לנסות לגשת ל- BBC iPlayer, הבנתי שהמיקום הגיאוגרפי שלי הוא זה שמפריע לי להזרים את הריגת איב בבלגיה. אני לא נמצא במקום בו ה- BBC iPlayer מציע את שירותיו, וזה בריטניה.


כדי למנוע גישה אקראית ובינלאומית, שירות הסטרימינג הדומיננטי, BBC iPlayer, אתרי נופש לחסימה גיאוגרפית. עם זאת, בימינו משתמשים ברשת יכולים לעשות זאת הסר חסימות גיאוגרפיות מכל הסוגים בשיטות שונות, כמו VPN ו- DNS חכם, עליהם אדבר עוד בהמשך.

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בבלגיה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בבלגיה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בבלגיה באמצעות VPN

זמין כטלוויזיה, רדיו ואפליקציה לנייד, BBC iPlayer הוא שם בית בבריטניה. לגורמים בריטים הממוקמים בבלגיה אין גישה לשירות סטרימינג זה בגלל מגבלות גיאוגרפיות. אתה תיתקל בהודעה זו אם תנסה:

“BBC iPlayer עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות. “

ה- BBC iPlayer GeoBlocked

כל מי שנמצא בבלגיה ומעוניין להזרים את התוכן של BBC iPlayer יכול לעשות זאת בהצלחה מחובר לספק שירות VPN אמין. הסיבה מאחורי ההצלחה הבלתי חסמת היא המנהרה הדיגיטלית של ה- VPN. ה VPN מייצר מנהרה פרטית דרכו הוא מעביר את נתוני המשתמשים לפני שהוא מגיע לשרת האחר. כשזה קורה, נראה שלנתונים יש מאפיינים שונים, כמו מאיפה הם מגיעים.

עם חיבור VPN, אתה מרוויח הטבות אבטחה גם כן. מלבד שנראה שאתה ממוקם במדינה אחרת, אתה מגיע ליהנות מהאנונימיות המקוונת. כדי לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer בבלגיה, עליך לבצע את הצעדים שלהלן:

 1. השג ספק שירות VPN מה שגורם לחסימה מהימנה של ה- BBC iPlayer.
 2. אתה חייב צור חשבון VPN, כך שתוכלו לגשת ליישום.
 3. השג את אפליקציית VPN במכשיר הסטרימינג שלך.
 4. הפעל את האפליקציה אולחפש שרתי בריטניה.
 5. אתר שרת בבריטניה והתחבר אליו.
 6. עכשיו, תופיע באמצעות כתובת IP בריטית.
 7. תיהנו מהזרמת כל מה שיש ל- BBC iPlayer להציע בבלגיה.

ה- iPlayer של ה- BBC לא נחסם

ExpressVPN הוא מהספקים הטובים ביותר לביטול חסימה של תוכן. יש לזה תכונות אבטחה מעולות ו מהירויות מרתקות. ספק זה אינו מציע דבר תוצאות מובטחות ו מבטיח שביעות רצון לקוחות. אתה יכול גם להשתמש באחרים ספקי השירות העיקריים של VPN עבור BBC, הקפד לבדוק את הטבלה שלהלן.

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בבלגיה באמצעות DNS חכם

החדשות הטובות לא מסתיימות כאן מכיוון שישנן דרכים רבות יותר שניתן לעשות זאת בטל את חסימת ה- BBC iPlayer בבלגיה. דרך זו כוללת פחות הצפנה ו מהירויות מהירות יותר; זה משתמש בפרוקסי DNS חכם. בעת שימוש ב- DNS חכם, הדפדפן שלך ישלח בקשה ל- DNS למצוא את כתובת ה- IP האמיתית של אתר ה- BBC iPlayer. הוא מאתר אותו בפנקס הכתובות שלו ואז מחזיר אותו לדפדפן שלך. לאחר מכן, הדפדפן שלך יטען את תוכן ה- BBC מכתובת ה- IP שהוחזרה.

ה- DNS החכם יהיה לגרום לך להופיע במקום שאתה לא נמצא. כתוצאה מכך אתה מגיע ל גישה לתוכן מבוסס במדינה זו. קיבלת את התוכן שאתה רוצה; עם זאת, הנתונים שלך לא היו כמעט מאובטחים. מכשיר זה שונה מ- VPN ביחס לאבטחה שכן הוא מציע אפס קידודים ו לא מבצע שינויים בכתובת ה- IP שלך.

זה רק אחראי ל ניתוב מחדש של התנועה האחראית לקביעת המיקום הגיאוגרפי שלך דרך שרת ייעודי, וכתוצאה מכך גישה מיידית לתוכן מוגבל. כך תוכלו לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer בבלגיה באמצעות DNS חכם:

 1. הירשם לשרת DNS חכם כמו Unlocator.
 2. צפו בסרטוני וידאו / הדרכות הגדרה אלה.
 3. עכשיו, קבע את התצורה של ה- DNS החכם במכשיר הזרימה שלך.
 4. המשך אל היישום או האתר של BBC iPlayer.
 5. הזרם את ה- Killing Eve או כל מופע ה- iPlayer של ה- BBC ללא קושי. 

אני ממליץ לך להשתמש Unlocator כפרוקסי ה- DNS החכם שלך. זו חברה דנית המציעה גם VPN וגם שירות DNS חכם. כעת, הפונקציה העיקרית של ה- DNS החכם עוזרת למשתמשים לבטל את החסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי.

Unlocator הוא קל לשימוש ו מספק את הזרעים הטובים ביותר. אם אינכם בטוחים בהחלטה כזו, תוכלו ליהנות ממנה ניסיון חינם למשך 7 ימים. בדרך זו, יש לך מספיק זמן לקבל החלטה אם אתה רוצה את השירות או לא.

צפו ב- BBC iPlayer בבלגיה

גם VPN וגם DNS חכם יכולים להשיג אותך 2000 פלוס שעות של תכניות טלוויזיה בריטיות ב 13 ז’אנרים שונים על פי בקשתך בבלגיה. השיטה שתבחר מסתמכת על מה שאתה מעדיף יותר: אבטחה או מהירות.

עכשיו שאתה יודע שיש כאלה שתי דרכים בהן תוכלו לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer בבלגיה איזה מהם היית בוחר? הודע לי בסעיף התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me