כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בדרום אפריקה

איך לצפות ב- BBC iPlayer בדרום אפריקה? ה- iPlayer של ה- BBC עובד רק בבריטניה, המהווה באמר עבור כל גולה בריטי ותושב במדינות כמו אוסטרליה, קנדה, ארה”ב ודרום אפריקה. 65 אחוז ממשתמשי האינטרנט הדרום אפריקאים שיש להם גישה יומית לאינטרנט אינם יכולים ליהנות מ- BBC iPlayer היכן שהם נובעים מבעיות זכויות ומגבלות גיאוגרפיות. IPlayer של BBC הוא שירות סטרימינג פופולרי המאפשר לצופים לצפות בכמה מהתכנים החינמיים הטובים ביותר באינטרנט, החל מתכניות טלוויזיה וסרטים לספורט חי.
כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בדרום אפריקה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בדרום אפריקה

ה- iPlayer של ה- BBC הוא חסום גיאוגרפי ב- SA

לא ניתן לגשת למשתמשי אינטרנט דרום אפריקאים לחלק גדול מתוכן זה בגלל ה- IP הקובע את מיקומם. ה- BBC iPlayer GeoBlockedעל מנת לגשת לתוכן ה- BBC iPlayer, תושבי דרום אפריקה יצטרכו להחליף את ה- IP שלהם בתוכן בריטי, ואת זה ניתן להשיג באמצעות VPN או פרוקסי DNS חכם. רשת פרטית וירטואלית מסוגלת לבטל את החסימה של חומרים מכל מקום ברחבי העולם תוך שמירה על תקני האבטחה הגבוהים ביותר. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד אתה יכול לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer בדרום אפריקה ולהזרים את תוכנו במחשב PC, Mac. אנדרואיד, אייפון ואייפד באמצעות VPN.

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בדרום אפריקה באמצעות VPN

התקנת VPN בכל אחד מהמכשירים שלך היא הפיתרון הקל ביותר לחסימת ה- iPlayer של BBC בדרום אפריקה. א VPN השירות מצפין את נתוני המשתמשים לפני שתעביר אותם מחדש דרך אחד מהשרתים הייעודיים שלו (שנבחר על ידי המשתמש). עם ה- BBC iPlayer, משתמש אינטרנט בדרום אפריקה צריך להתחבר לשרת בבריטניה על מנת להשיג כתובת IP בריטית. זה יגרום להם להופיע כאילו הם ממוקמים בבריטאן. עם הונאה זו בתעלול המיקום, ה- BBC iPlayer לא ישלל את הגישה של דרום אפריקה לאפליקציה או לאתר שלה. עקוב אחר הצעדים שלהלן כדי ללמוד כיצד ניתן לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer בדרום אפריקה:

  1. הורד והתקן את יישום ה- VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
  2. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  3. כעת, התחבר לשרת VPN בבריטניה. כך משיגים א כתובת IP בבריטניה.
  4. לבסוף, עבור לאתר BBC iPlayer או השיק את יישום iPlayer.
  5. תוכל להתעדכן בפרקים המועדפים עליך של מירנדה, שמירה על אמונה, רקוויאם ובלש בכל עת.

ה- iPlayer של ה- BBC לא נחסםאם אתה משתמש ExpressVPN, הסיכוי שלך לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer הוא סופר גבוה. ספק שירות זה מבטיח ביטול חסימה של תכנים מכל העולם, כולל דרום אפריקה. משתמשי ExpressVPN יכולים לפרוק את הקשר שלהם ל 148 מיקומי שרת VPN ב 94 מדינות ברחבי העולם. חיבור ושימוש ב- VPN מעולם לא היה קל יותר הודות ליישומים ידידותיים למשתמש שלהם ושירות לקוחות מועיל. כאן אתה יודע מי זה ה- VPN הטוב ביותר ל- BBC iPlayer. למידע נוסף על ספקי שירותים אחרים, עיין בטבלה שלהלן.

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בדרום אפריקה באמצעות פרוקסי DNS חכמה

בשל הגידול הכבד בפעילות החסימה הגיאוגרפית, פותחו פרוקסי DNS חכמים כדי לעזור למשתמשים באינטרנט לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי. עם ההסתמכות הכבדה על VPNs, הייתה צריכה להיות שיטה אחרת סביב מגבלות על התוכן. אך אותם תקני אבטחה אינם חלים על פרוקסי DNS חכמים שכן הם פועלים במהירויות מהירות יותר עבור אי-הצפנת נתונים מלאים של משתמשים. התנועה הספציפית לקביעת המיקום הגיאוגרפי של המשתמשים מופנית לפני שהיא מגיעה לאינטרנט ובכך מאפשרת למשתמשים לגשת לאתרים מכל מקום. כך אתה משתמש ב- DNS חכם לצפייה ב- BBC iPlayer בדרום אפריקה.

  1. ראשית, עבור אל Unlocator והירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
  2. עקוב אחר סרטי וידיאו / הדרכות הגדרה אלה כדי לקבוע את התצורה של DNS חכם במכשיר הזרימה שלך.
  3. עבור לאתר של BBC iPlayer.
  4. ליהנות מהגישה הבלתי מוגבלת שלך לכל התוכן של ה- BBC iPlayer.

Unlocator הוא פרוקסי ה- DNS החכם הטוב ביותר עבור עבודה כזו. זה יכול לבטל את החסימה של למעלה מ -200 ערוצים ברחבי העולם באמצעות היישומים הידידותיים למשתמש שלה. התנועה שלך נותרה ללא מגע, החברה פועלת על פי חוקי הפרטיות הדניים והם מקפידים על מדיניות פרטיות נוקשה. והכי חשוב, הם לא שומרים יומני על פעילויות האינטרנט של המשתמשים. אז אם אתם מחפשים DNS חכם אמין, Unlocator הוא הבחירה הטובה ביותר.

צפו ב- BBC iPlayer בדרום אפריקה

דרום אפריקאים כבר לא יתקלו בדף שגיאה כשינסו לגשת ל- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה. עם VPN או DNS חכם, כל הבעיות הקשורות לשגיאות שלהם ייפתרו. גולים בריטים בדרום אפריקה או אפילו תושבים שם אינם חייבים לסבול מגבלות גיאוגרפיות מכל סוג שהוא כל עוד הם יכולים לעשות שימוש ב- VPN ובתיקים. ספר לנו בקטע ההערות שלמטה באיזה VPN השתמשת כדי לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer בדרום אפריקה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me