כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בגרמניה

ה- iPlayer של BBC אינו נגיש לחלוטין לקהל בינלאומי. תושבי בריטניה הם היחידים שיכולים לגשת לשירות הבריטי ולהזרים אותו. למדתי את זה בדרך הקשה. לא ידעתי שקיימות מגבלות גיאוגרפיות לפני שניסיתי לעשות זאת גש ל- BBC iPlayer בגרמניה. אמנם יש מגבלות האוסרות גישה חיצונית, שני כלים יכול לעזור להקל על המצב.


כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בגרמניה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בגרמניה

האם ה- BBC iPlayer זמין מחוץ לבריטניה?

לא, ה- iPlayer של BBC זמין רק בבריטניה. גולים מבריטניה שכבר יש להם חשבון עם השירות לא יוכלו לגשת ל- BBC iPlayer אם הם לא נמצאים באדמת בריטניה. למעשה, אם תנסה לגשת לשירות מחוץ לגבולות בריטניה, סביר להניח שתקבל הודעות כמו זו:

“BBC iPlayer עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות. “

או

“תוכניות ה- iPlayer של BBC זמינות להפעלה בבריטניה בלבד.”

אז המסך שלך ייראה כך:

ה- BBC iPlayer GeoBlocked

עכשיו, זה לא ניסיון כלשהו לאפליה מצד ה- BBC. הסיבה לכך שהשירות מוגבל לבריטניה היא ציות חוקים וזכויות יוצרים. BBC iPlayer אוכפת איסורי IP על כל מי שאינו מבריטניה כדי לוודא שתוכנו יכול להיות ניתן לצפייה רק ​​במדינה בה יש להם את הזכות לשדר אותו.

עם זאת, ישנם שני כלים שתוכלו להשתמש בהם גש ל- BBC iPlayer בגרמניה ובכל מקום אחר בעולם: VPN ו DNS חכם.

השג את ה- iPlayer של BBC בגרמניה באמצעות VPN

השיטה הראשונה שאתה יכול ליישם מגיעה מנוי VPN.

VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית שהיא כלי לביטחון ברשת המאפשר למשתמשים בטל את חסימת התוכן ממש כמו להשיג אבטחת אינטרנט ופרטיות מקוונת. שתי הפונקציות העיקריות שלו כוללות הצפנת נתוני נסיעה דרך השרתים שלה זיוף ה- IP הציבורי שלך. 

שתי פונקציות אלה מגדילות VPN ככלי מקוון מאובטח במיוחד מגן על משתמשים מפני נזק מקוון כמו גניבת נתונים. מלבד הצפנות, תהליך הניתוב מחדש גורם לתנועה שלך להיראות ממקום אחר. אתה, בתורו, נראה במדינה אחרת.

לאחר התחברות ל- VPN, שלך כתובת ה- IP תשתנה אוטומטית כדי להתאים לכתובת ה- IP של השרת שנמצא במדינה שבחרת. כדי להשיג שליטה על כתובת ה- IP שלך ולשנות אותה ככל שתחפוץ, כל שעליך לעשות הוא להתחבר לשרת VPN במדינה שתבחר..

אז אם תרצו נראה בבריטניה, כל מה שאתה צריך לעשות זה להתחבר לשרת בבריטניה. תצטרך לעשות זאת אם תרצה סיכוי צופה ב- BBC iPlayer כשאתה בגרמניה. הנה איך תהליך ביטול החסימה של ה- iPlayer של BBC עובד:

 1. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה חפש ספק VPN אמין. הייעוץ שלנו עבורך נרשם “ExpressVPN“.
 2. אתה יכול אז הורד את אפליקציית ה- VPN במכשירי Windows, MacOS, iOS ו- Android שלך.
 3. התקן את היישום ואז הפעל את האפליקציה במכשיר הסטרימינג שלך.
 4. תתחבר לחשבון שלך ואז לחקור את שירותי VPNs.
 5. לאחר סריקת השרתים, להתחבר לשרת בבריטניה.
 6. המתן לחיבור שייעשה.
 7. סוף כל סוף, בקר ב- BBC iPlayer ולראות מה שאתה רוצה בגרמניה.

ה- iPlayer של ה- BBC לא נחסם

כיצד לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer בגרמניה באמצעות פרוקסי DNS חכמה

בעוד ש- VPN הוא כלי סופר מאובטח זה מצפין את נתוני המשתמשים, DNS חכם אינו מציע את אותם תקני אבטחה. שני הכלים הללו, לעומת זאת, יכולים עזור למשתמשים לעקוף תוכן מוגבל גיאוגרפי, אך באמצעות גישות שונות. VPN אינו מאפשר לנתוני משתמשים לעבור במנהרה הפרטית שלו מבלי להצפין אותם. מצד שני, DNS חכם מעדיף מהירות על פני אבטחה, וזו הסיבה לכך לא מצפין את נתוני המשתמשים.  

לכן, אם לא אכפת לכם מהאבטחה הנוספת שמספקת VPN, תוכלו להשתמש בפרוקסי DNS חכם כדי לבטל את חסימת התוכן. אתה יכול אז צפו ב- BBC iPlayer בגרמניה תוך כדי הזרמת Hulu של ארה”ב בדפדפן אחר. זה אפשרי מכיוון ש- proxy DNS חכם לא משנה את כתובת ה- IP שלך. זה רק מנתב מחדש את התנועה שלך דרך אחד מהשרתים המיועדים שלה, ומאפשר לך להרוויח גישה לתכנים מוגבלים. הנה עוד מה שאתה צריך לדעת על DNS חכם.

 • זה לא מצפין את הנתונים שלך ולא משנה את כתובת ה- IP שלך.
 • אינך זוכה לאנונימיות מקוונת.
 • אתה יכול להגדיר DNS חכם בפלטפורמות ומכשירים רבים כמו iOS, Mac, Apple TV, Roku, PS3 / 4, Chromecast, Amazon Fire TV ו- Xbox One.
 • ייתכן ש- DNS החכם לא יעבוד אם ספק שירותי האינטרנט שלך משתמש בחטיפת DNS או באקססוריז שקופים.

עכשיו אם אתה רוצה DNS חכם שיכול לבטל את חסימת ה- iPlayer של BBC, אנו ממליצים על Unlocator. שירות זה יכול בטל חסימת מעל 200 ערוצים, ו- BBC iPlayer הוא אחד מהם. בנוסף, החברה הדנית מציעה תקופת ניסיון בחינם למשך 7 יום ומדיניות החזר של 14 יום. אתה יכול לנסות את זה לפני שאתה מתחייב.

ה- VPN הטוב ביותר עבור גרמניה

ExpressVPN הוא ספק שירותי ה- VPN הטוב ביותר לשימוש בגרמניה. למעשה, צ’ארלס אפילו כתב על כך מאמר שלם.

עם ExpressVPN אתה יכול לעשות זאת להתחבר ליותר מדי 2000 שרתים ביותר מ- 94 מדינות, א צוות לקוחות תומך ביותר, ו ערבות של 30 יום הכסף בחזרה. מדיניות זו מועילה מכיוון שהיא נותנת לך זמן לחשוב לפני שתבחר להתחייב. 

אם אינך חושב ש- ExpressVPN מתאים לך, אתה תמיד יכול להסתכל על ספקים אחרים. בדוק אותם בטבלה שלהלן. תן צ’אנס לספקים העליונים האלה.

צפו ב- BBC iPlayer בגרמניה

אוקיי, אז לפני שתתרגשו, עליכם לדעת שלא VPN ולא DNS חכם לא יכולים לגרום לכם מנויים בחינם! לא ככה זה עובד. זה רק מעניק לך גישה לתוכן שאתה רוצה, לא לעקוף דמי רישום הוטל על ידי נגיד ה- BBC iPlayer – אם קיים.

זה היה ממש ההתגלות! צפיתי בכל דבר ב- BBC iPlayer כשהייתי בגרמניה. לא הייתי צריך להחמיץ פרק של משחק היום, ועבור VPN / DNS חכם אני אסיר תודה. גם אתה יכול להיות. לחץ כאן לקבלת מנוי ExpressVPN והנה בשביל Unlocator אחד. תן לנו לדעת איזה מהם אתה בוחר בקטע התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me