כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בטלוויזיה החכמה מחוץ לבריטניה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בטלוויזיה החכמה מחוץ לבריטניה? אם אינך מצליח להשיג את ה- BBC iPlayer בטלוויזיה שלך, ייתכן שהוא לא יהיה חכם כמו שאתה חושב שהוא. עם זאת, אם האפליקציה זמינה ואינך מצליח לגשת אליה, פירוש הדבר שאתה כנראה ממוקם מחוץ לבריטניה. טלוויזיות חכמות אמורות להציע גישה ל- BBC וערוצים אחרים, אך סוגיות רישוי וזכויות יוצרים עלולות להכשיל את כל חווית הסטרימינג החכמה. רק תושבי בריטניה יכולים ליהנות מהזרמת התוכן של BBC iPlayer, בעוד שאנשים באוסטרליה, קנדה, ארה”ב וגרמניה לא יכולים. רק בגלל שהטלוויזיה שלך חכמה לא אומר שהיא יכולה להביא לך BBC iPlayer בכל מקום שאתה נמצא. משרה זו של VPNs ו- proxies של DNS חכמה. למדו כיצד תוכלו לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בטלוויזיה החכמה של סמסונג, סוני או LG באמצעות VPN או DNS חכם.

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בטלוויזיה החכמה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בטלוויזיה החכמה

כיצד להשיג אפליקציות בבריטניה בטלוויזיה החכמה שלך מעבר לים?

לפני שנבדוק כיצד תוכל לצפות ב- BBC iPlayer בטלוויזיה החכמה שלך בחו”ל, עליך תחילה לשנות את אזור הטלוויזיה החכמה שלך לבריטניה. אחרת לא תוכל להתקין עליו אפליקציות בריטיות.

 • כיצד לשנות את הטלוויזיה החכמה של סמסונג
 • כיצד לשנות את הטלוויזיה החכמה של סוני ברביה של סוני
 • מדריך להחלפת אזור הטלוויזיה החכמה של LG של רשת האינטרנט.

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בטלוויזיה חכמה באמצעות VPN

טלוויזיות חכמות פופולריות במיוחד בקרב צופי טלוויזיה. הם מאפשרים לצופים לצפות בפיצ’ר ותכניות אחרות לפי דרישה, בדרך כלל באמצעות אפליקציה, באמצעות חיבור לאינטרנט. בחירה טובה של אפליקציות משעשעות תהיה ה- BBC iPlayer. כפי שאתה יכול לראות, תקבל את ההודעה הבאה: “BBC iPlayer עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות. “ה- BBC iPlayer GeoBlocked

סתימה גיאוגרפית אינה מכשול ואינה אמורה להוות בעיה עבור מי שמודע לתפקוד VPN. ה- VPN מחבר את הטלוויזיה החכמה שלך לאחד מהשרתים שלה (במקרה זה, שרת בריטניה) ומנתב את כל התעבורה והנתונים שלך דרך אותו שרת. בדרך זו נראה שאתה משתמש באינטרנט מהמדינה שבה ממוקם השרת שאליו התחברת. בואו ונבדוק איך זה עובד:

 • VPN מספק לך פרטיות נוספת על ידי הצפנת התנועה שלך. אתה יכול גם לגלוש באינטרנט באופן אנונימי תוך כדי שימוש ב- VPN.
 • לטלוויזיות חכמות אין לקוחות VPN. כתוצאה, עליך להתקין VPN בנתב שלך כדי לאפשר חיבור VPN בטלוויזיה החכמה שלך.
 • לחלופין, אתה יכול להירשם עם ספק VPN שמציע למשתמשים שלו פרוקסי DNS חכמים לביטול חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי. דוגמאות טובות לכך הן BulletVPN ו- ExpressVPN. בניגוד ל- VPN, ניתן להגדיר את ה- DNS החכם ישירות ברוב הטלוויזיות החכמות כדי לעקוף מגבלות אזוריות.
 • ספקי ספקים רבים ברחבי העולם משתמשים בחטיפת DNS ובמקבילים שקופים. אם ספק שירותי האינטרנט שלך הוא אחד מהם, עליך להשתמש ב- VPN במקום ב- DNS חכם כדי לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה.

הטלוויזיות החכמות הללו מחליפות את הצורך להשתמש במחשב, ו VPNs הופכות את השימוש בהן להרבה יותר מעניין. ExpressVPN הוא אחד מספקי השירות שיכולים לחזק את הקשר שלך עם הטלוויזיה החכמה שלך. זה יכול לעקוף את המגבלות המוטלות על ה- BBC iPlayer ושירותים אחרים, כך שתוכלו לצפות בו בכל זמן שתרצו מחוץ לבריטניה.ה- iPlayer של ה- BBC לא נחסם

לא רק זה, אלא שספק שירותים זה חזק דיו בכדי לשמור על בטחון לאורך כל החוויה. למידע נוסף על ספקי שירותים אחרים, הקפד לבדוק את הטבלה שלהלן. למד מי זה ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה חכמה במאמר זה.

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בטלוויזיה חכמה באמצעות DNS חכם

טלוויזיה חכמה דומה למחשב. אתה יכול לגלוש באינטרנט, לבדוק בפלטפורמות המדיה החברתית שלך ולהפעיל את אותם אפליקציות שיש לך בסמארטפון. מכיוון שטלוויזיה חכמה היא מקור בידור חשוב, הצטיידותה באפליקציות הדרושות יכולה לשפר את השימוש שלך בה. BBC iPlayer, למשל, הוא אפליקציה נהדרת שיש לטלוויזיה החכמה שלך, ו- DNS חכם יכול להשיג אותה עבורך גם אם אתה מחוץ לבריטניה. כל שעליך לעשות לאחר ההרשמה לחשבון זה הוא להזין את כתובת שרת ה- DNS שהיא נותנת לך. להלן הצעדים שעליך לבצע כדי להפסיק את חסימת ה- BBC iPLayer בטלוויזיה החכמה שלך:

 1. ראשית, עבור אל Unlocator והירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
 2. עקוב אחר סרטי וידיאו / הדרכות הגדרה אלה כדי לקבוע את התצורה של DNS חכם בטלוויזיה החכמה שלך.
 3. עבור לאתר של BBC iPlayer.
 4. ליהנות מהגישה הבלתי מוגבלת שלך לכל התוכן של ה- BBC iPlayer.

Unlocator הוא שירות SmartDNS מבוסס דנמרק שיכול לבטל את החסימה של למעלה מ- 200 ערוצים. אתה יכול להפסיק את חסימת ה- BBC iPlayer כמו גם ערוצים ושירותים אחרים במחיר זול מאוד. בנוסף Unlocator מאפשר תאימות נהדרת ובלתי ניתן להשוואה לכל המכשירים כולל טלוויזיות חכמות. עם DNS חכם כמו Unlocator, אתה יכול להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות ולצפות בתוכן שאתה חפץ באשר אתה.

ה- iPlayer של BBC לא עובד בטלוויזיה חכמה

אם ה- BBC iPlayer לא עובד בטלוויזיה שלך, ייתכן שהמכשיר שלך אינו מאושר. אם המכשיר אינו מאושר, BBC אינו תומך בו, מה שמסביר מדוע הוא לא יעבוד בטלוויזיה או במכשיר הטלוויזיה המחובר שלך. אפליקציות BBC iPlayer לטלוויזיות המחוברות של סמסונג וסוני מאפשרות לך לגשת לתכנות הטלוויזיה של ה- BBC לפי דרישה. בנוסף, iPlayer ב- 19 ביולי 2018, נסגר בכמה דגמים קודמים של LG. לפני שתתסכל שלא תמצא את האפליקציה בטלוויזיה החכמה שלך, ייתכן שתבדוק אם המכשיר שלך מאושר לשימוש ב- BBC iPlayer תחילה.

BBC iPlayer בטלוויזיה החכמה

טלוויזיה חכמה אינה חכמה אם היא לא יכולה לגשת ל- BBC iPlayer. ברגע שתוציא את זה מהדרך, תוכל להתמקד בהסרת חסימת האפליקציה מחוץ לבריטניה. אתה כבר לא צריך לחכות להופעות והתוכניות שישודרו כדי לצפות בהן. כעת תוכל להתחבר לאינטרנט בטלוויזיה החכמה שלך כדי לצפות ב- iPlayer בכל פעם שתמצא שהוא מתאים. אם iPlayer אינו זמין במקומך, VPN או DNS חכם יכולים להשיג לך את זה בחו”ל. אינך צריך לדאוג לעניין, כל מה שאתה צריך לחשוב עליו הוא לאיזה VPN או DNS חכם אתה הולך לבחור הסרת חסימת ה- iPlayer מחוץ לבריטניה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me