כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בארה”ב – בטל חסימה מחוץ לבריטניה

כיצד להשיג BBC iPlayer בארה


כיצד להשיג BBC iPlayer בארה”ב – צפו מחוץ לבריטניה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה לצורך הגולה – החוויה שלי

אני זוכר שגרתי בקטאר, הרבה מחברי הגולים בבריטניה נהגו לדבר על אופרות סבון, BBC, סרטים תיעודיים ומופעים אהובים עליהם. עבור יוצאי בריטניה לא מדובר רק בתוכניות. זה היה יותר על קיום בית בית לא משנה היכן הם נמצאים ועל ההתמדה בתרבות ובחדשות המקומיות.

אז ישבתי יחד עם חברי הטכניים וחיפשתי פתרונות זמינים. בדקנו לא מעט מערכים וספקים שונים, אבל זה היה שווה את המאמץ כמו שכולנו נהנינו BBC One, BBC שני, BBC שלוש, BBC ארבע, ו CBeebies.

כיצד לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה באמצעות VPN

ה- BBC iPlayer Geoblocked בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה

ה- BBC iPlayer Geoblocked בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה

VPN הוא קיצור של רשת פרטית וירטואלית, כלי שיכול לשנות את שלך מיקום מקוון. לאחר מכן הוא מאפשר לך להתחבר לשרת שתבחר ניתובים מחדש את התעבורה באינטרנט דרך זו שבחרת. הבא, זה מסתיר כתובת ה- IP המקורית שלך מחליף זה עם אחד נוסף מאזור השרת שבחרת. אז אם אתה מתחבר לשרת מבריטניה, תקבל כתובת IP בבריטניה.

כל ההליך הזה יגרום להיראות כאילו אתה נמצא באנגליה העליזה ול- BBC iPlayer לא תהיה ברירה אלא לעשות זאת לבטל נעילה תוכנו. כן, הכל פשוט מאוד ורק כמה לחיצות משם.

למעשה, הנה בדיוק מה שעליך לעשות:

 1. בחר שירות VPN מוביל והירשם אליו, אך זכור כי ה- BBC iPlayer התחיל האיסור על כתובות IP של VPN. לכן אתה צריך להירשם לספק פרמיום כמו ExpressVPN.
 2. בשלב הבא עליך להתקין את יישום ה- VPN במכשיר שלך. אז עבור לחנות האפליקציות שלך והורד אותה. VPNs תואמים לכל פלטפורמה מרכזית, כולל iOS, Android, PC ו- Mac.
 3. ברגע שהאפליקציה מותקנת בהצלחה, פתח אותו והיכנס.
 4. התחבר לשרת כלשהו מבריטניה כדי לקבל כתובת IP מאותו אזור.
 5. כנסו ל- BBC iPlayer וצפו בתוכנית המועדפת עליכם.
 6. אם הודעת השגיאה הגיאוגרפית עדיין קיימת (ה- iPlayer של BBC עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות), נסה להתחבר לשרת אחר בבריטניה.
 7. אם עדיין אינך יכול לגשת לערוץ, עליך לעשות זאת בחר ספק VPN אחר.

ה- VPN הטוב ביותר לצפייה ב- iPlayer מחוץ לבריטניה

מכיוון ש- BBC iPlayer מתחלל ברוב שירותי ה- VPN, עליכם לדבוק באלה שעדיין עובדים עם ערוץ הסטרימינג. אלה כוללים ספקים בתשלום כמו ExpressVPN, עם תכונות ויכולות מצוינות עקיפת בלוקים גיאוגרפיים מכל מקום. ניסיתי את זה בעצמי כשהייתי בקטאר וזה עבד בצורה מושלמת.

יתר על כן, החברה מציעה א פרוקסי DNS חכמה שירות למכשיר שלך אין לקוח VPN. אלו כוללים קונסולות משחקים, טלוויזיות חכמות ונתבים.

אתה יכול גם לנסות את האפשרויות האחרות מהרשימה שלהלן. אני מבטיח לך שלכולם אין בעיה לבטל את החסימה של ה- iPlayer של BBC כיוון שבדקתי אותם בעצמי. ושים לב כי הולה VPN אינה עובדת עם שירות הסטרימינג, וגם לא מרבית ה- VPN החינמי.

כיצד להשיג BBC iPlayer בארה”ב, קנדה או אוסטרליה באמצעות פרוקסי

ה- iPlayer של ה- BBC ביטול חסימת ה- VPN בארה

ה- iPlayer של ה- BBC ביטול חסימת ה- VPN בארה”ב, אוסטרליה, קנדה

אתה יכול גם להשתמש בשירות פרוקסי חכם DNS כגון Unlocator לבטל את החסימה ולצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה. אם אתה מעדיף שיטה זו להשיג טלוויזיה בריטית מעבר לים, בצע את הצעדים הבאים.

 1. הירשם באמצעות שירות פרוקסי DNS חכם זה בעצם עובד עם ה- BBC iPlayer.
 2. עליך לקבוע את התצורה של ה- DNS החכם ידנית במכשיר הסטרימינג שבו תרצה להשתמש מכיוון שלממכסקים אלה אין אפליקציות ייעודיות. אתה יכול להשתמש במדריכי ההתקנה ובמדריכים אלה כדי לעזור לך.
 3. כעת, עבור אל ה- BBC iPlayer והזרם את התוכניות המועדפות עליך בשידור חי ובביקוש מחוץ לבריטניה.

בדומה ל- VPN, כנראה שיש כמה פרוקסי DNS חכמים שלא עובדים טוב עם ה- BBC iPlayer. השתמשתי Unlocator במשך כמה שנים כדי לבטל את חסימת השירות הזה בחו”ל בכל מכשירי הסטרימינג שלי. זה כולל את שלי מכשירי טלוויזיה חכמה, Roku, PS4, Apple TV, Chromecast, Android ו- iOS.

הדבר הכי טוב ב Unlocator זה שאתה יכול להירשם כמנוי ל- ניסיון למשך שבוע חינם תקופת בדיקת השירות שלהם, ללא צורך ברישום כרטיס האשראי שלך.

כיצד ליצור חשבון iPlayer של BBC מחוץ לבריטניה?

החל מיום חמישי, 11 במאי, 2017, משתמשי iPlayer יידרשו להירשם ולהירשם ל- חשבון iPlayer של BBC על מנת לצפות בתוכן חי וקולט ב- BBC. עקוב אחר ההוראות שלהלן כדי להירשם לחשבון בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה או במקום אחר מחוץ לבריטניה.

 1. עבור לדף ההרשמה ל- BBC iPlayer.
 2. הזן את תאריך הלידה שלך ולחץ על ‘הבא‘.
 3. עכשיו, הזן את שלך כתובת דוא”ל והרצוי שלך סיסמה. אנו ממליצים בחום להשתמש ב- זמני כתובת דוא”ל במקום הדוא”ל האמיתי שלך. אתה יכול להשיג אחד בגרילה או בדואר אוויר.
 4. ל ‘מדינה,בחר את ה- הממלכה המאוחדת.
 5. ל ‘מיקוד,’ להיכנס WC1X 0AA
 6. תחת ‘רוצה עדכונים בדוא”ל על דברים נוספים שתאהב?’ בחר את הבחירה המועדפת עליך.
 7. לבסוף, לחץ על ‘להירשם‘.
 8. זהו זה. בקרוב תקבל דוא”ל מ- BBC שיאפשר לך לעשות זאת אמת את כתובת הדוא”ל שלך ולסיים את ההרשמה.

VPN לעומת פרוקסי DNS חכמים

ספקי DNS חכמים כמו פרוקסי DNS חכמים של Unlocator קלים להתקנה ויכולים להעלות אותך לרוץ שניות. כל שעליך לעשות הוא להירשם ולהוסיף את שרתי ה- DNS לנתב או למכשיר שלך.

 • שני החסרונות הם שתקבלו רק את הערוצים בבריטניה נתמך.
 • רק החלק הרלוונטי של התנועה שלך מועבר לבריטניה אשר מזרז את החיבור אך לא מצפין את כל התנועה שלך. לפיכך, הפרטיות שלך היא לא מובטח.
 • תצטרך להשתמש ב- VPN אם ספק שירותי האינטרנט שלך מחיל חטיפת DNS או פרוקסי שקוף שכן פרוקסי DNS חכמים לא יעבדו עבורך.
 • ראה מדריכי וידאו ותמונות לקבלת הגדרת DNS כאן. Unlocator אכן תומך בכ- 220 אתרים בפעם האחרונה שבדקתי את עמוד הערוצים שלהם ויש להם בחינם תקופת ניסיון למשך 7 ימים.

ספקי VPN כגון ExpressVPN Service מאפשרים לך לבחור מבין 300 מיקומים שונים המכסים כמעט את כל המדינות ברחבי העולם, כולל בריטניה כמובן.

 • כל התנועה שלך תוצפן.
 • ספק שירותי האינטרנט שלך לא להיות מסוגל לעקוב אחר פעילויות הגלישה והאינטרנט שלך.
 • ההתקנה קלה גם הודות ליישומי VPN עליהם תוכלו להתקין PC, iOS, Android או Mac. החיסרון הוא שהמכשיר צריך תמיכה ב- VPN. המשמעות היא שהטלוויזיה החכמה שלך, למשל, לא תעבוד, אלא אם כן יש לך נתב שאכן תומך ב- VPN כמובן.

מכשירים תואמים של BBC iPlayer

אתה יכול להשיג את אפליקציית ה- iPlayer של ה- BBC כמעט בכל פלטפורמות הזרימה.

 • אייפון
 • אייפד
 • אנדרואיד
 • PS3
 • PS4
 • אקס בוקס
 • מחשב
 • מק
 • רוקו
 • עכשיו טלוויזיה
 • אפל TV 4
 • Chromecast
 • טלוויזיה חכמה של סמסונג
 • טלוויזיה חכמה של סוני
 • טלוויזיה של אמזון פייר
 • טלוויזיה חכמה של LG

כיצד להשיג אפליקציית iPlayer בחו”ל של BBC?

לאחר הגדרת שירות VPN או פרוקסי DNS חכם במכשיר שלך, אתה יכול לגשת לאתר ה- BBC iPlayer כאילו היית בבריטניה. אם אתה מעדיף לצפות בטלוויזיה בשידור חי או להתעדכן בחו”ל במכשירים אחרים, עקוב אחר ההוראות הבאות:

קבל אפליקציית iPlayer ב- Xbox One בחו”ל

כדי להתקין את Hulu ב- Xbox One, עליך לשנות תחילה את אזור קונסולת המשחקים שלך לבריטניה. עקוב אחר ההוראות הבאות.

קבלו אפליקציית iPlayer ב- PS4 / PS3 בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה

כדי להתקין אפליקציות בבריטניה במסוף ה- PlayStation שלך, עליך ליצור חשבון PSN בריטי. כך תוכלו להירשם לחשבון רשת פלייסטיישן בבריטניה.

כיצד להשיג את אפליקציית ה- BBC ב- iPhone, iPad ו- AppleTV

ראשית, פשוט הירשם לחשבון iTunes בריטי. לאחר מכן, צור מזהה אפל בבריטניה (אין צורך להשתמש בכרטיס האשראי שלך). אם יש לך Apple TV, עליך לבצע את אותו הנוהל.

כיצד להשיג אפליקציית iPlayer ב- Roku

כדי להוסיף ערוצים בריטיים במכשיר Roku שלך, עליך ליצור חשבון Roku בבריטניה. לא יודעים איך? לאחר מכן עקוב אחר המדריך הפשוט הזה במכשיר הזרמת Roku שלך.

קבל אפליקציית iPlayer באנדרואיד מחוץ לבריטניה

בעיקרון, עליך לשנות את אזור חנות Google Play לבריטניה. זה יאפשר לך להתקין אפליקציות בריטיות בסמארטפון או בטאבלט שלך.

כיצד להתקין iPlayer בטלוויזיה החכמה של סמסונג

ראשית, עליכם להחליף את אזור הטלוויזיה החכמה של סמסונג לבריטניה. לאחר מכן תוכל להתקין את כל הערוצים המוגבלים בבריטניה שאתה רוצה כמו BBC iPlayer, ITV, ערוץ 4, BT Sport, ועוד.

התקן את ה- BBC בטלוויזיה החכמה של סוני מחוץ לבריטניה

בדומה לטלוויזיה החכמה של סמסונג, עליכם לבחור בבריטניה כמדינה כדי שתוכלו להתקין ערוצים בריטיים בטלוויזיה החכמה של Sony.

התקן את אפליקציית iPlayer ב- Fire Stick

תזדקק לכרטיס אשראי וכתובת בריטי כדי להגדיר חשבון אמזון בבריטניה. לאחר מכן היכנס לחשבון החדש שלך והוסף את כל הערוצים המוגבלים בבריטניה שתרצה ב- Fire TV Stick שלך.

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה

בקיצור, בהתחשב במידע שלמעלה אתה אמור להיות מסוגל לקבל BBC iPlayer מחוץ לבריטניה באמצעות VPN או DNS חכם. אם אינך יכול לגרום לו לעבוד או זקוק לעצות או עזרה נוספים, לחץ על תיבת התגובות למטה. אני אענה!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me