כיצד להשיג BBC iPlayer באירלנד

איך להשיג BBC iPlayer באירלנד? אנו מבינים את המגבלות הגיאוגרפיות השוללות גישה ל- BBC iPlayer שמגיעות ממדינות מחוץ לבריטניה. עם זאת, נראה מגוחך שתושבים ברפובליקה של אירלנד – שנמצאת בסמיכות לבריטניה – אינם יכולים לגשת ל- BBC iPlayer. אז אם אין לך כתובת IP בבריטניה, אינך יכול לגשת ל- BBC iPlayer ולזרמים החיים שלה. עם זאת, מגבלה זו אינה חלה על צפון אירלנד שכן למעשה אתה יכול לצפות ב- BBC iPlayer ללא הגבלות. בכל מקום אחר תצטרך לזייף את מיקומך ולקבל כתובת בבריטניה כדי לגשת ל- BBC iPlayer. עכשיו המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד ניתן להשיג BBC iPlayer באירלנד. 

כיצד להשיג BBC iPlayer באירלנד

כיצד להשיג BBC iPlayer באירלנד

השג את ה- iPlayer של BBC באירלנד באמצעות VPN

כשאתה מנסה להתחבר ל- BBC iPlayer, האתר מחפש את כתובת ה- IP שאליה אתה מתחבר. אז אם נאמר שננסה לגשת לאתר מדבלין, ה- BBC לא יציג אף אחד מהתוכן שלו וישלל את הגישה שלך. כפי שאתה יכול לראות, תקבל את ההודעה הבאה: “BBC iPlayer עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות. “ה- BBC iPlayer GeoBlocked

עם זאת, שימוש ב- VPN יכול לשנות את זה בשבילך. VPN מחבר את המכשיר שלך לשרת הממוקם בבריטניה ובכך נותן לך את ה- IP של השרת. לאחר התחברות לשרת בריטי, תקבלו IP בריטי. עם ה- IP החדש הזה, תוכל לגשת לכל התוכן של ה- BBC iPlayer. כך אתה משתמש ב- VPN ל בטל את חסימת ה- BBC iPlayer באירלנד.

  1. הירשם עם ספק VPN שעובד עם BBC iPlayer.
  2. הורד והתקן את יישום ה- VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
  3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  4. כעת, התחבר לשרת VPN בבריטניה.
  5. לבסוף, עבור לאתר BBC iPlayer או השיק את יישום iPlayer.
  6. צפו ב- BBC iPlayer באירלנד.

ה- iPlayer של ה- BBC לא נחסם

ExpressVPN הוא ספק השירות המהיר והמהימן ביותר בשוק. אם ברצונך להשיג BBC iPlayer באירלנד, אנו ממליצים לך להירשם לספק שירותי VPN זה. ל- ExpressVPN יש היסטוריה ארוכה של עקיפת מגבלות גיאוגרפיות וביטול חסימת חומרים, שכולם הצליחו. זה לא הזול ביותר, אבל אתה משלם על הפרטיות והביטחון שלך. אתה יכול לקרוא את המאמר שלנו בנושא ה- VPN הטוב ביותר לאירלנד או עיין בספקי שירותים אחרים בטבלה שלהלן.

קבל BBC iPlayer עם פרוקסי DNS חכם

יש דרך נוספת מלבד VPN להשיג BBC iPlayer באירלנד, וזאת באמצעות פרוקסי DNS חכם. פרוקסי זה מסייע לך לגשת לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים כמו Hulu, Netflix, BeInSports הפופולריים ורבים אחרים על ידי ניתוב מחדש של התנועה הדרושה לקביעת המיקום הגיאוגרפי שלך. כתוצאה מכך תוכל לגשת לאתר של BBC iPlayer מאירלנד. זכור כי פרוקסי DNS חכמים אינם פועלים באותו אופן כמו VPNs. למעשה, הם הרבה פחות יעילים מבחינת האבטחה. הם לא משנים את ה- IP שלך, והם בהחלט לא מצפינים את התנועה שלך, מה שמסביר מדוע הם הרבה יותר מהירים מ- VPN. כך תוכלו להשתמש ב- DNS חכם לביטול החסימה של ה- iPlayer של ה- BBC באירלנד,

  1. ראשית, עבור אל Unlocator והירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
  2. עקוב אחר סרטי וידיאו / הדרכות הגדרה אלה כדי לקבוע את התצורה של DNS חכם במכשיר הזרימה שלך.
  3. עבור לאתר של BBC iPlayer.
  4. ליהנות מהגישה הבלתי מוגבלת שלך לכל התוכן של ה- BBC iPlayer.

Unlocator הוא פיתרון טכני חדשני שיכול לעזור לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות בכל מקום בעולם. בכדי ללמוד עוד אודות שירות DNS מוביל זה, עיין במידע שלנו סקירת Unlocator. הוא מסוגל לבטל את החסימה של למעלה מ -200 ערוצים מכל מקום בעולם, וזו הסיבה שהיא פרוקסי ה- DNS החכם הטוב ביותר שיש שם. בנוסף, זה עובד ממש טוב בכל המכשירים.

צפו ב- BBC iPlayer באירלנד

זה די ברור ש- BBC לא אוהבת את הרעיון של מכשיר ה- iPlayer העולמי וחוסמת רבים משירותיה באזורים רבים, כולל אירלנד. עם זאת, הדרכה זו מסמנת את סיומה של בריטים שמתפארים בגישה הבלעדית שלהם לשירותי ה- BBC iPlayer. אנשים איריים יקבלו סוף סוף את פרוסת העוגה מהגדרת חיבור VPN. עם ה- VPN ההוא, כבר לא תהיה להם בעיה לגשת לרופא הו של ה- BBC iPlayer, הנערה שלנו או לכל מופע אחר באירלנד. הודע לנו איזה ספק שירותי VPN איפשר לך לגשת ל- BBC iPlayer באירלנד.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me