כיצד לצפות ב- BBC iPlayer ב- PS4 בחו”ל

מישהו אמר לך שאי פעם ש- PS4 לא נועד רק לשחק משחקי וידאו וכי אתה יכול להשתמש בהם כמכשירי סטרימינג? הימר שלא ידעת שגם אתה יכול לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה. אנו מודעים לכך שמשתמשים הממוקמים בארה”ב, אוסטרליה, קנדה, גרמניה וכו ‘נפגשים עם הודעת שגיאה בעת ניסיון לגשת ל- BBC iPlayer. וזה קורה גם למגבלות הגיאוגרפיות שהוטלו על ה- BBC הבריטי. עם זאת, בזכות תוכנה מקוונת הנקראת VPN כל אחד יכול לצפות בכל מקום ובכל מקום ובכל מכשיר, כולל PS4. אנו אומרים את האמת, ואנחנו עומדים לשתף אותה איתך. כך תוכלו לצפות ב- BBC iPlayer ב- PS4 מחוץ לבריטניה. 


כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה

כיצד להתקין את ה- BBC iPlayer App ב- PS4

לפני שתמצא דרך להגדיר VPN ב- PS4, תצטרך להשיג קודם את אפליקציית ה- BBC. כפי שאתה יכול לראות, תקבל את ההודעה הבאה: “BBC iPlayer עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות. “ה- BBC iPlayer GeoBlocked

כדי להתקין אפליקציות בבריטניה במסוף ה- PlayStation שלך, תצטרך ליצור חשבון PSN בריטי. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבקר באתר PlayStation ולבחור את המדינה בה מבוסס האפליקציה שאתה רוצה להגיע. זה מאוד קריטי מכיוון שלא תוכלו לבטל או לשנות שום דבר בצעד זה. לאחר מכן תקבל דוא”ל מ- PlayStation כדי לאשר את חשבון PSN החדש שלך. עכשיו אתה יכול ליצור חשבון PS חדש ברשת ב- PS4 שלך. קרא עוד כיצד להירשם לחשבון רשת פלייסטיישן בבריטניה בזה מאמר.

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer ב- PS4 באמצעות VPN

למרות שזה לא פשוט כמו התקנת VPN במכשירי סמארטפון, השימוש ב- VPN ב- PS4 אפשרי. על מנת להריץ VPN ב- PS4, תחילה עליך להגדיר את ה- VPN בנתב ה- Wi-Fi שלך. ישנם ספקי שירותים רבים התומכים בנתבי Wi-Fi ממותגים שונים, אך הטובים שבהם הם ExpressVPN ו- BulletVPN. בעיקר מכיוון ששני ספקי השירות הללו מציעים DNS חכם עם השירותים שלהם. כעת, ברגע שהנתב שלך מוגדר להפעלת חיבור VPN, כל שנותר לך לעשות הוא להפעיל את ה- PS4 WiFi שלך כדי להתחבר לנתב.

ישנן שתי דרכים לעשות זאת. ראשית, תזדקק לנתב עם גישה מובנית ל- VPN. או שאתה יכול להירשם ל- VPN ולהכניס ידנית את פרטי ה- VPN בהגדרות הנתב ה- Wi-Fi שלך. עם זאת, השלבים המעורבים בתהליך משתנים בהתאם לספק ה- VPN ומותג הנתב ה- Wi-Fi.

אתה יכול גם להתחבר ל- VPN ב- PS4 שלך באמצעות מחשב. הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא להתקין את תוכנת VPN במחשב האישי שלך ולחבר כבל Ethernet לגב המחשב ול PS4. תוכל למצוא את שאר השלבים בזה מאמר כאן. לבסוף, אתה יכול לבדוק את חיבור האינטרנט שלך כדי לוודא שה- PS4 שלך צריך להיות מחובר לאינטרנט דרך VPN.ה- iPlayer של ה- BBC לא נחסם

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer ב- PS4 עם DNS חכם

DNS חכם יכול לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות ממדינות ברחבי העולם בו זמנית. לא רק ש- DNS חכם זול יותר, אלא גם קל יותר להגדיר אותו בקונסולות משחקים כמו PlayStation 4. כל שעליך לעשות הוא לעבור ל”הגדרות רשת “ולהמשיך בהתקנה כפי שבדרך כלל היית עושה. יש הרבה ספקי DNS חכמים בשוק, אך בהתבסס על בדיקות שונות שערכנו, בלט אחד, וזה ה- Unlocator. אז כדי לקבוע את התצורה של SmartDNS ב- PS4, תזדקק ל- DNS חכם כמו Unlocator. כל מה שנדרש הוא ששתי כתובות ה- DNS (הראשוניות והמשניות), הן ממש אותן שספק ה- DNS החכם שלך מספק לך הודעה יצירת חשבון Unlocator שלך..

Unlocator משמש בעיקר לביטול חסימת שירותי הבידור הגדולים עם רשת השרתים הגדולה שלה. זה יכול לבטל את החסימה של למעלה מ -200 ערוצים מכל רחבי העולם. DNS חכם זה עובד בכל המכשירים, כולל PS4.

ה- iPlayer של ה- BBC ב- PS4

פלייסטיישן 4 דורג כאחת הפלטפורמות הטובות ביותר לפי דרישה, בגלל יכולתם של המשתמשים להוריד אפליקציות מכל רחבי העולם. העובדה ש- PS4 משמש כמכשיר סטרימינג הופך אותו לחווית מעבר חובה. ושם יש לך את זה, הדרכים הפשוטות ביותר להשיג BBC iPlayer ב- PS4 שלך בכל רחבי העולם. כל שעליך לעשות הוא לחבר את ה- PS4 שלך לאינטרנט באמצעות VPN או להגדיר פרוקסי DNS חכם ב- PS4 שלך. שני הכלים הללו דורשים קצת יותר מאמץ מאשר הליך הטלפון החכם הרגיל, אך שום דבר לא קשה מדי או בלתי אפשרי לעשות זאת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me