כיצד לצפות ב- BBC iPlayer ב- Xbox One מחוץ לבריטניה

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer ב- Xbox One מחוץ לבריטניה? בדיוק כמו ה- PS4, Xbox לא משמש רק למשחקים. המוצר של מיקרוסופט חורג מזה של Xbox One משמש גם כמכשיר סטרימינג. כאשר פיתחה, מיקרוסופט הייתה כל כוונה להפוך את ה- Xbox One למקור הבידור העיקרי בבית. ושילוב הטלוויזיה ב- Xbox מכר את המוצר בהצלחה ככזה. מכיוון שה- Xbox One תומך בתוכן וידאו, מעבר לטלוויזיה רגילה או לכל מכשיר אחר לא היה הגיוני. אז מה שנותר הוא להעניק למשתמשי Xbox אפשרות לגשת לערוצים ולשירותים שהם רוצים לצפות בהם. כאן מיקרוסופט מתכופפת, ו VPNs ופקידי DNS חכמים נכנסים פנימה. שני הכלים הללו יכולים לסייע בביטול חסימת שירותי הזרמה הגדולים ולהעניק גישה אליהם מכל חלק בעולם. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד תוכלו לצפות ב- BBC iPlayer ב- Xbox One מחוץ לבריטניה באמצעות VPN או פרוקסי DNS חכמים. 

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer ב- Xbox One

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer ב- Xbox One

כיצד להשיג אפליקציות בבריטניה ב- Xbox One

אם ברצונך להתקין אפליקציות בבריטניה ב- Xbox שלך, עליך לשנות תחילה את אזור ה- Xbox One. בצע את הצעדים הבאים:

  1. הפעל את ה- Xbox One שלך.
  2. עבור אל ‘המשחקים והאפליקציות שלי’ ממסך הבית של Xbox.
  3. בחר ‘אפליקציות’ -> ‘הגדרות’.
  4. כעת בחר ‘מערכת’ -> ‘שפה & מקום’.
  5. תחת ‘מיקום’ בחר בבריטניה אם תרצה בכך הורד אפליקציות Xbox הזמינות באופן בלעדי בבריטניה.
  6. פעם אחת, הפעל מחדש את קונסולת ה- Xbox שלך.

ביצוע השלבים הבאים יביא אותך עד כה עם האפליקציות שלך בבריטניה. עדיין היית זקוק ל- VPN או DNS חכם כדי לא להפסיק את חסימת ה- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה. ואנחנו נספר לכם כיצד תוכלו להשתמש בשתי הדרכים לצפייה ב- BBC iPlayer ב- Xbox One.


צפו ב- BBC iPlayer ב- Xbox One מחוץ לבריטניה באמצעות VPN

התקנת VPN ב- Xbox One אינה פשוטה כמו הפעלת הטלפון החכם. אבל זה לא אומר שלא ניתן לנהל אותו. דוב איתנו. מה שתצטרך לעשות זה קודם להגדיר את ה- VPN בנתב ה- Wi-Fi שלך. הנתב שלך חייב להיות גם מוכן ל- VPN, אחרת, מה הטעם? ברגע שהנתב שלך מוגדר להפעלת חיבור VPN, עליך להפעיל את ה- WiFi שלך ב- Xbox One ולהתחבר לנתב. אם אין לך נתב תואם VPN, אתה יכול להירשם ל VPN ולהכניס ידנית את פרטי VPN בהגדרות הנתב Wi-Fi שלך. עם זאת, עליכם לדעת כי הצעדים המעורבים בתהליך משתנים בהתאם לספק ה- VPN ומותג הנתב ה- Wi-Fi. מבין ספקי השירות הרבים התומכים בנתבי Wi-Fi ממותגים שונים, הטובים שבהם הם ExpressVPN ו- BulletVPN. בניגוד לספקי שירותים אחרים, שני אלה מציעים אפשרות DNS חכמה. אתה יכול גם להתחבר ל- VPN ב- Xbox One דרך מחשב. תצטרך להתקין את תוכנת VPN במחשב האישי שלך ואז לחבר כבל Ethernet לחלק האחורי של המחשב שלך ו- Xbox כדי להבטיח חיבור VPN. אל תהסס להסתכל גם ב- VPN הטוב ביותר לרשימת iPlayer של BBC.

על קצה המזלג, אתה יכול ללכת מזה ה- BBC iPlayer GeoBlocked

לזהה- iPlayer של ה- BBC לא נחסם

צפו ב- BBC iPlayer ב- Xbox One מחוץ לבריטניה באמצעות DNS חכם

בחירת DNS חכמה לביטול החסימה של ה- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה תהיה האפשרות המהירה והזולה ביותר. DNS חכם יכול לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות ממדינות בכל העולם בו זמנית. בנוסף, קל לקבוע את התצורה על קונסולות משחקים כמו Xbox One. פשוט גש ל”הגדרות רשת “והמשיך עם ההתקנה שאתה מבצע בדרך כלל. יש הרבה ספקי DNS חכמים בשוק, אך Unlocator הוא ללא ספק הטוב ביותר. תזדקק לשתי כתובות ה- DNS שספק ה- DNS החכם שלך יספק לך באמצעות פרסום יצירת חשבון ה- Unlocator שלך. Unlocator משמש בעיקר לביטול חסימת שירותי הבידור הגדולים עם רשת השרתים הגדולה שלה. זה יכול לבטל את החסימה של למעלה מ -200 ערוצים מכל רחבי העולם. DNS חכם זה עובד בכל המכשירים, כולל ה- Xbox One.

צפו ב- BBC iPlayer ב- Xbox One

כצרכנים, אנו מתרשמים מהגישה שמפתחים חברות המאמץ בניסיון להפוך את המכשירים שלהם למגוונים ביותר ורב-תכליתיים ככל האפשר. מטרתם היא לשפר את חווית הלקוחות בכל הרמות ואנחנו לא כועסים עליה. למעשה, אנו מקבלים את הכסף שלנו. עם זאת, אם יש טכנולוגיה שיש לשבח אותה, VPNs ופקידי DNS חכמים מובילים את הדרך. הם לא רק עוזרים לנו לבטל את חסימת התוכן, אלא גם לשמור על בטיחות תוך כדי כך. מכיוון שזה קשה לכולם, VPNs ושרתים פרטיים של DNS הם מה שאתה צריך כדי לצפות ב- BBC iPlayer ב- Xbox One מחוץ לבריטניה. אתה בודק גם איך בטל את חסימת ה- iPlayer של ה- BBC ב- Ps4 במאמר זה כאן.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me