כיצד לצפות בשומר ראש ב- BBC Live מחוץ לבריטניה

אף שכולם עשויים להניח ששומר ראש הוא סיפור אמיתי, הוא מגלה שהוא בדיוני אך מבוסס על עולם פוליטי אמיתי מאוד. הבכורה הרשמית של שומר הראש הייתה ביום ראשון, 26 באוגוסט בשעה 21 בערב ב- BBC One. סדרה זו מציגה את אירועי פעולות המומחים בבריטניה בהוראת משטרת המטרופוליטן בלונדון, שיש לה סניפים המספקים הגנה לדיפלומטים, פוליטיקאים ותמלוגים. מי שמעוניין לצפות במותחן הפוליטי החדש, צריך להיות ממוקם בבריטניה, אחרת, תישלל הגישה ל- BBC. למרות המגבלות הגיאוגרפיות שהוטלו על ה- BBC, אנשים באוסטרליה, ארה”ב, קנדה וגרמניה עדיין יכולים לצפות בשומר הראש אם הם עושים שימוש ב- VPN או ב- DNS חכם. למדו כיצד תוכלו להזרים את הדרמה הפוליטית הקרובה בת שישה חלקים מכל חלק בעולם בכל מכשיר PC, Mac, Android, iPhone ו- iPad..


כיצד לצפות בשומר ראש בשידור חי באינטרנט ב- BBC מחוץ לבריטניה

כיצד לצפות בשומר ראש בשידור חי באינטרנט ב- BBC מחוץ לבריטניה

כיצד לצפות בסדרות טלוויזיה שומר ראש ב- BBC באמצעות VPN

VPN משמש כשומר הראש של המכשיר שלך. תשיג את זה? זה מספק הגנה על הנתונים שלך, מידע רגיש ומונע ממך את דרך הפגיעה בזמן שאתה מקוון. השימוש ב- VPN לצידך גורם לך להרגיש הרבה יותר בטוח בזמן הגלישה באינטרנט. זה משתרע על פני רשת ציבורית או משותפת ופועל כמו מנהרה כך שתוכלו להחליף נתונים בצורה מאובטחת ואנונימית ברחבי האינטרנט כאילו הייתם מחוברים ישירות לרשת פרטית. ה- VPN מחבר גם את המכשיר שלך לאחד מהשרתים שלו, אשר מעניק לך את כתובת ה- IP של אותו שרת (במדינה בה הוא נמצא). כך תוכלו לצפות בשומר ראש ב- BBC מחוץ לבריטניה באמצעות VPN:

  1. הירשם ל- VPN.
  2. הורד והתקן את יישום ה- VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
  3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  4. כעת, התחבר לשרת VPN בבריטניה.
  5. לבסוף, עבור לאתר BBC או השיק את היישום שלו.
  6. עכשיו שיש לך א כתובת IP בריטית אתה יכול להזרים שומר ראש מכל מקום מחוץ לבריטניה.

ExpressVPN הוא ספק שירותי ה VPN המוביל בשוק. אנו ממליצים להירשם כמנוי לשירותיו למרות שלא מציעים את המחירים המשתלמים ביותר. הוא בדק כי הוא שווה כל אגורה. ל- ExpressVPN יש היסטוריה ארוכה של עקיפת מגבלות גיאוגרפיות. ספק זה מסוגל לשמור על האבטחה והפרטיות שלך בזמן שאתה משתמש באינטרנט. אתה יכול לקרוא את המאמר שלנו בנושא ה- VPN הטוב ביותר ל- BBC iPlayer ובדוק ספקי שירותים אחרים בטבלה שלהלן.

כיצד לצפות בשומר ראש ב- BBC באמצעות פרוקסי DNS חכמה

בעוד ש- VPN הוא אפשרות הרבה מאובטחת, שיטה מהירה יותר תהיה פרוקסי DNS חכמה. טכנולוגיה זו נוצרה בעידן החסימה הגיאוגרפית המוגברת. זה לא מצפין את כל הנתונים שלך, מה שהופך אותם להרבה יותר מהירים אך פחות מאובטחים מ- VPN. פרוקסי DNS חכמה גם לא משנה את כתובת ה- IP שלך, למעשה, היא רק מפנה מחדש את התנועה שחושפת את המיקום הגיאוגרפי שלך. עם זאת, הוא משמש ככלי לביטול חסימה גיאוגרפי הגון. כך תוכלו לצפות בשומר הראש ב- BBC באמצעות DNS חכם:

  1. ראשית, עבור אל Unlocator והירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.
  2. עקוב אחר סרטי וידיאו / הדרכות הגדרה אלה כדי לקבוע את התצורה של DNS חכם במכשיר הזרימה שלך.
  3. עבור לאתר של BBC.
  4. תיהנו מהגישה הבלתי מוגבלת שלכם לכל תוכן ה- BBC.

Unlocator היא האפשרות הטובה ביותר עבור פרוקסי DNS חכם. זה יכול לבטל את החסימה של למעלה מ -200 ערוצים מרחבי העולם באמצעות האפליקציות הידידותיות למשתמש שלה. התנועה שלך נותרה על כנה, החברה פועלת על פי חוקי הפרטיות הדניים והם מקפידים על מדיניות פרטיות נוקשה. בנוסף, הם לא שומרים יומני על פעילויות האינטרנט של המשתמשים.

שומר ראש ב- BBC

קצין משטרה ותיק דייויד בודה מונה לתפקיד קצין ההגנה הראשי למזכירת הבית השמרני השנוי במחלוקת ג’וליה מונטג. ג’וליה קיבלה את המשימה לדחוף הצעת חוק נגד טרור שתגדיל באופן מסיבי את הטווח וההיקף של מה שנקרא כוחות “snooper”. בגלל האופי השנוי במחלוקת של החקיקה והשאיפות הפוליטיות שלה, מונטג היא יעד בעל פרופיל גבוה ודורש הגנה מסביב לשעון. הסדרה בוחנת את הקשר בין השניים לבין הנאמנויות המפוצלות של באד בין חובתו לעקרונותיו שלו.

צפו בשומר הראש ב- BBC

אתה יכול לצפות כמעט בכל מקום ובכל מקום אם אתה משתמש ב- VPN או ב- DNS חכם. שני הכלים יכולים להביא לך את התוכן שאתה רוצה ולא משנה היכן אתה נמצא בעולם. כעת תוכל להזרים את כל הפרקים של שומר הראש ב- BBC בשידור חי באינטרנט מחוץ לבריטניה באמצעות מנוי ה- VPN / DNS שלך. תן לנו לדעת איזה VPN היית בוחרת לצפות בשומר הראש בחו”ל.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me