כיצד להגדיר הגדרות DNS בנתבי DD-WRT

אם ברשותך נתב DD-WRT, אתה בטח יודע שאתה יכול לפתוח את מלוא הפוטנציאל של הנתב שלך. אני מדבר על התקנת VPN בנתב DD-WRT שלך וכל כך הרבה דברים שאתה יכול לעשות עכשיו. ובכן, הפוטנציאל המלא לא מושג אלא אם כן אתה יודע לשנות גם את הגדרות ה- DNS. אל תדאג, מדריך זה להלן יראה לך בדיוק כיצד לעשות זאת.


כיצד לשנות הגדרות DNS בנתבי DD-WRT

כיצד לשנות הגדרות DNS בנתבי DD-WRT

נתבי DD-WRT ו- DNS

נתב DD-WRT הוא נתב שעליו הותקנה קושחה מיוחדת בשם DD-WRT. DD-WRT היא קושחת OpenSource חלופית מבוססת לינוקס המתאימה למגוון גדול של נתבי WLAN לשיפור הביצועים והתכונות שלהם. ראשית, זה כל כך שונה מהנתב שספק האינטרנט שלך נותן לך כשאתה רוכש חוזה פס רחב. שנית, כשיש לך DD-WRT בנתב, תצטרך לשפר את יציבות הנתב האלחוטי שלך, את פרטיותו, והכי חשוב, את אבטחת הרשת שלך. אתה יכול אפילו להתקין בקלות רשת פרטית וירטואלית על הנתב שלך ברגע שהיא תויגה כ- DD-WRT.

מהבהב נתב עם DD-WRT יכול להיות די מפחיד. זו הסיבה שרוב האנשים שאין להם את הידע הטכני פשוט קונים מודעה שהובאה מראש.

עכשיו, כדי להגיע לחלק ה- DNS. קיצור מערכת שמות התחום, DNS הוא ספר הטלפונים של האינטרנט. כשאתה נכנס לאתר ספציפי בדפדפן שלך, המילים שהקלדת לפני שאתה לוחץ על כפתור “Enter” מופנות לשרת DNS. כשהם שם, הם מתורגמים לכתובת IP ונשלחים בחזרה לדפדפן שלך כדי שהדף יטען. אתה רואה מחשבים לא מבינים את השפה שאנו אומרים, הם פועלים על ספרות שאנו מכנים IP. זה מה שקורה מאחורי הקלעים בכל פעם שאתה מנסה לגשת לדף אינטרנט. יתר על כן, שינוי DNS שלך בכל מכשיר יכול להועיל מאוד בכל הקשור לשימוש באינטרנט. לפני שאגיד לך כיצד לעשות זאת, תסתכל על שרתי ה- DNS הטובים ביותר שבהם תוכל להשתמש:

 • גוגל
  • 8.8.8.8
  • 8.8.4.4
 • OpenDNS:
  • 208.67.222.222
  • 208.67.220.220

שלב 1: השג את כתובת ה- IP של הנתב שלך

אוקיי, אז אם בדקת כיצד להבהב את הנתב שלך עם DD-WRT, אתם בטח קצת ערים ברגע זה. אל תדאג, ברגע שתסיים עם זה או שיש לך כבר מהבהב, התהליך לא הופך להיות קל יותר. שינוי DNS בנתב שלך הוא משימה פשוטה. כל שעליכם לעשות הוא לבצע את הצעדים שלהלן בהתאם לגישה שלכם.

ראשית, עליך להשיג את ה- IP של הנתב שלך בכדי לגשת להגדרות ה- DNS שלו. נתתי לך דרך דרך הן במחשב האישי והן ב- Mac. בדוק אותם ובצע את הצעדים שעל פי איזה מכשיר אתה משתמש.

השג את ה- IP של הנתב שלך ב- MacOS

במקינטוש, התהליך צריך לארוך מספר דקות בלבד. אין צורך במיומנויות טכניות, תסתכל:

 1. ב- Mac שלך, הקש על בשלט של אפל בפינה השמאלית העליונה של המסך.
 2. בחר העדפות מערכת.העדפות מק
 3. ראש אל רשת.בחר רשת
 4. כעת, לחץ על מתקדם.אפשרויות מתקדמות
 5. בחר TCP / IP. ה- IP של הנתב צריך להיות במקום בו החץ מכוון. IP של הנתב

השג את ה- IP של הנתב במחשב Windows

קבלת ה- IP של הנתב שלך במחשב Windows זה קצת קשה יותר מאשר ב- Mac. עליך להזין פה ושם כמה דברים לפני שתכיר את כתובת ה- IP. אל תדאג, אני אדריך אותך בזה. בצע את הצעדים הבאים:

 1. במחשב הנייד, עבור אל “שורת הפקודה”.שורת הפקודה
 2. הקלד את הדברים הבאים: “ipconfig”. אל תשתמש בציטוטים.
 3. תראה את המידע של הרשת שלך בפניך.
 4. כתובת ה- IP של הנתב צריכה להיות ליד שער ברירת מחדל.IP של הנתב Windows

שלב 2: שנה DNS בנתב DD-WRT שלך

כעת כשיש לך את כתובת ה- IP של הנתב שלך, אתה יכול לשנות את הגדרות ה- DNS בקלות. הצעדים שאתה עומד לבצע הם די קלים, אז אל תדאג לא להבין את מה שאתה עומד לראות. אתה לא צריך להיות בקיא בטכנולוגיה כדי להוריד את זה. בואו נעשה זאת, האם?

 1. פתח את כל הדפדפנים שאתה מרגיש בנוח בעת השימוש.
 2. עבור לדף ההגדרות של הנתב שלך. תוכלו לעשות זאת על ידי הקלדת ה- IP של הנתב שהגעתם רק בסרגל הכתובות של הדפדפן.
 3. תתבקש להיכנס עם האישורים שלך. הקלד את שם המשתמש והסיסמה. אם הם עדיין ברירת מחדל, זה בעיקר “מנהל”.
 4. פעולה זו תעביר אותך לדף הבית של הנתב DD-WRT שלך.
 5. כאשר שם, לחץ על הגדרה ואז על הגדרת בסיסית.התקנה - הגדרה בסיסית
 6. כעת, גלול מטה לאורך הדף ותראה את האזור הגדרות שרת כתובת רשת.
 7. ישנם שלושה שדות שכותרתם סטטי DNS 1 וסטטי DNS 2.
 8. הזן את שרתי ה- DNS המועדפים עליך.הגדרות DNS ב- DD-WRT
 9. לבסוף, גלול מטה ולחץ על “החל הגדרות”.החל הגדרות
 10. אתה סיימת. שינית בהצלחה שרתי DNS בנתב DD-WRT שלך.

חמש נתבי DD-WRT המובילים

אם אינך יודע את הדרך שלך בנתבי DD-WRT, בחרתי את המובילים שאתה יכול להשיג כדי לרומם את חוויית האינטרנט שלך. בדוק אותם למטה:

 • Netgear R7000
 • Netgear R6400V2
 • Linksys WRT3200ACM
 • Asus RT-AC5300
 • Asus RT-AC56U
 • Linksys WRT1200AC
 • Netgear R9000

מדוע לשנות שרתי DNS בנתבי DD-WRT

אתה מקבל יתרונות רבים משינוי הגדרות ה- DNS בנתב שלך. כשאתה מנוי לשירות אינטרנט כלשהו, ​​ספק האינטרנט שלך מקצה לך באופן אוטומטי מספר הגדרות, כולל שרת ה- DNS שבו אתה משתמש כשאתה ניגש לאינטרנט. עם זאת, אם ספק שירותי אינטרנט אינו משקיע הרבה בשרתים שלו, ייתכן שתיתקל בבעיות מסוימות במהירות רבה. בואו נראה מה התצורה הידנית של DNS עשויה להועיל לך בעתיד.

מהירות חיבור

האם אי פעם היית עד לירידה פתאומית בחיבור האינטרנט שלך? כולכם יודעים את זה ואומרים את זה כשזה קורה: “יש עומס יתר”. כן, שרתי ספק שירותי האינטרנט שלך יכולים להעמיס בקלות, במיוחד אם אין הרבה ספקי שירותי אינטרנט בארצך. כשאתה משנה את שרת ה- DNS שלך, אתה עלול בסופו של דבר להתחבר לשרת בו אין שעות שיא.

לדוגמה, דמיין שאתה מתחבר לשרת DNS שבו שעת הלילה היא שעת השיא במדינה שלך? המשמעות היא שכולם באזור זה ישנים ותוכלו לשוטט באינטרנט בחופשיות מבלי שיש לך בעיות חביון. זה בעולם הטכני. עם זאת, באמיתי, לא תבחין בהבדל רב, אך דף האינטרנט שלך יטען הרבה יותר מהר מאשר כשהפעלת על שרתי ספק שירותי האינטרנט שלך..

גש לתוכן מוגבל גיאוגרפי

כעת, לא ניתן לעשות זאת על ידי שינוי שרת ה- DNS בלבד. תצטרך להשקיע בשירות פרוקסי חכם של DNS כדי להוריד אותו. אולי תרצה שאנקוט קודם דברים. ערוצי הזרמה זמינים בכל רחבי העולם, ובכל זאת מוגבלים לאזור משלו. במילים אחרות, שירותי סטרימינג יאפשרו רק תוכן מסוים במדינות ספציפיות. הדרך הנפוצה ביותר לאכוף הגבלות אלה היא לבחון את כתובת ה- IP של הצופה ולנסות לקבוע את המיקום המדויק.

DNS חכם הוא מיזוג של שרתי DNS ושל פרוקסי מיקום טקטיים. הוא מפרנס מחדש חלק מתעבורת האינטרנט שלך שעוזר להערים את הערוץ לחשוב שאתה ניגש לאתר שלו מתוך ארצו. כתוצאה מכך תהיה לך גישה מלאה לתוכן הערוץ למרות שאתה נמצא פיזית מחוץ לתחום הכיסוי שלו. כעת, לא כל שירותי ה- DNS החכמים עומדים במשימה. זו הסיבה שהמשכתי לבחון סקירה של 3 מתוך ה- שירותי DNS חכמים מובילים שם. שימו לב כי 2 מהם הם ספקי VPN טהורים. הנה הם:

ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד מספקי ה- VPN הגדולים בעולם. הם מציעים מגוון גדול מבחינת הגיאוגרפיה של השרתים שלה. אנו מדברים ביותר מ- 2000 שרתים ב 94 מדינות. יתר על כן, ל- VPN יש ממשק פשוט וידידותי למשתמש. אתה לא צריך להיות מודע טכנית כדי לפעול עם לקוחותיהם, לא משנה באיזו פלטפורמה אתה משתמש.

באשר ל- MediaStreamer, ידוע שהוא מבטל את חסימת מאות הערוצים ללא כניסה. הם מספקים לך את כל המידע הדרוש לך כדי להגדיר את שירות ה- DNS החכם שלהם במכשיר שלך. אל תדאג, הם קיבלו את הגב שלך. אם אינך אוהב את השירות שלהם (אני בספק אם), אתה יכול לבקש החזר אם לא חלפה תקופה של 30 יום.

BulletVPN

BulletVPN, שבסיסה באסטוניה, בהחלט די מהיר כשמדברים על מהירות. בין אם ביטול החסימה של שירותים מוגבלים גיאוגרפיים כמו Netflix או עקיפת פילטרים מבוקרים ממשלתיים, VPN זה יכול לעשות הכל בקלות. דבר אחד שמביא את ה- VPN הזה צעד אחורה הוא שיש לו רק שרתים ב -30 מדינות, וזה קצת קטן לעומת VPNs אחרים שם בחוץ.

עם זאת, אנו מדברים על פרוקסי DNS חכמה ולספק ה- VPN הזה יש שמירה אחת של שירות. עשרות ערוצים יכולים להיות תחת יכולתך אם תבחר להשקיע ב- BulletVPN.

Unlocator

Unlocator מציע שירות DNS חכם שאין כמותו אם אתה מחפש לפתוח ערוצי סטרימינג. החברה הדנית מציעה ניסיון למשך 7 ימים שלא כולל צורך לספק את פרטי כרטיס האשראי שלך.

תגלו שהשירות מציע דרך מהירה של ביטול חסימה של שירותי מדיה הכוללים יותר מ- 233 ערוצים ברחבי העולם. אני מדבר על כאלה כמו הולו, נטפליקס, ABC, סרטי דיסני בכל מקום, ESPN, סקיי וספוטיפיי. עיין באתר האינטרנט שלהם לקבלת הרשימה המלאה של השירותים הנתמכים. אם אתה אוהב את השירות שלהם, תוכל לעקוב אחר מדריכי ההתקנה המוצעים בדף האינטרנט כדי לעזור לך עם התצורה.

האם זה בטוח אם כי?

זה לא שהם לא בטוחים, הם פשוט לא מוסיפים שום דבר נוסף לחיבור שלך. DNS חכם הוא כלי לעקיפת מגבלות אזוריות, תקופה. אם אתה מחפש אבטחה נוספת, VPN הוא הדרך ללכת.

VPNs מספקים פרטיות מעולה על פני פרוקסי מכיוון ש- VPN מצפינים תנועה ומסתירים את כתובת ה- IP האמיתית שלך. חלק ההגנה עובר ל- VPNs בלבד. לא משנה כמה מאובטח השרת שבו אתה משתמש עם DNS חכם, אתה לא מקבל את שכבת ההגנה הנוספת שכולנו זקוקים לה כשנגיש לאינטרנט. הרבה יותר קשה או כמעט בלתי אפשרי עבור ספק שירותי האינטרנט שלך לראות מה אתה עושה בתוך מנהרת VPN מוצפנת.

לכן, אם אתה פריק אבטחה שמודע היטב לסכנות שבאינטרנט בימינו, אני מציע לך להשתמש ב- VPN במקום זאת. אם אתה כאן לסטרימינג בלבד, DNS חכם הוא הדבר הטוב ביותר מכיוון שלא תתרחש חיבור לירידה מכיוון שלא תצפין את הנתונים שלך. כדי לעזור לך לחפש יותר את החיפוש אחר ה- VPN הטוב ביותר לנתבי DD-WRT, בדוק את הטבלה שלהלן.

כיצד להגדיר DNS בנתבי DD-WRT – מחשבות סופיות

הנה לך. כעת, תוכלו להשתחרר ממה שהספק שלכם הטיל עליכם ברגע שאמרתם “אני מסכים” ו- “התחבר”. נתבי DD-WRT מועילים מאוד בכל הקשור להתקנת תוכנה מבלי שתצטרכו לעבור את הדברים הטכניים המעצבנים. שנה את הגדרות ה- DNS שלך ותהנה מחווית אינטרנט שונה לחלוטין מעכשיו.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me