כיצד לצפות ב- HBO עכשיו באירופה

האם אתה באמת מתגעגע לגמר העונה של משחקי הכס רק בגלל שאתה באירופה שם HBO Now לא קיים? לא תהיה לי אפילו מחשבה מדאיגה על זה אם הייתי אתה. גם לא הייתי מוותרת על אפשרות הסטרימינג כיוון שתוכלו להשיג HBO Now בכל חלק מאירופה בעזרת ספק שירות VPN ופרוקסי DNS חכם..


כיצד לצפות ב- HBO עכשיו באירופה

כיצד לצפות ב- HBO עכשיו באירופה

כיצד לצפות ב- HBO עכשיו באירופה באמצעות VPN

כל מה שאתה צריך זה VPN כדי לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות המוטלות על HBO עכשיו באופן מאובטח ופרטי. אירופאים או גולים אמריקאים המתגוררים באירופה יצטרכו כתובת IP אמריקאית כדי להזרים את HBO Now, קל וחומר לגשת אליה. זה לא צריך כל כך הרבה מיומנות. חיבור לשרת VPN בארה”ב עושה את העבודה. תקבל מיד גישה לתוכן של HBO Now מכיוון שנראה שאתה מתחבר מארה”ב – למרות שאתה לא – בזכות השינוי הזה בכתובת ה- IP שלך.

רשת פרטית וירטואלית היא הטכנולוגיה ליצירת רשת פרטית מאובטחת בין שני מארחים. זה מאפשר לך להתחבר לשרת מאובטח אחר מהמיקום שלך וכך כתובת ה- IP שלך תשתנה לכתובת IP אמריקאית. בשלב זה, כל אתרי האינטרנט האמריקאיים יחשבו שאתה ממוקם בארה”ב, גם כשאתה לא.

 1. ספק שירות VPN הוא הדבר שאתה צריך להירשם אליו.
 2. התקן את היישום במכשירי Mac, PC, Android ו- iOS שלך.
 3. לא, הפעל את יישום ה- VPN.
 4. היכנס באמצעות חשבון VPN שיצרת.
 5. התחבר לשרת בארה”ב.
 6. השג כתובת IP אמריקאית שתופיע בארה”ב.
 7. הזרם את התוכן של HBO Now בכל מקום באירופה.

התוצאות הטובות ביותר לביטול החסימה מושגות בעזרת שירות VPN כמו ExpressVPN. ספק זה פופולרי מאוד בתעשיית ה- VPN בשל השירותים המעולים והמהירויות המרשימים שלו. ExpressVPN הוא ספק שירותי VPN מתפקד היטב ומאובטח שעובד בצורה אמינה בכל חלקי אירופה. אם ברצונך לבדוק ספקי שירותי VPN אחרים, ייתכן שתרצה לבדוק את הטבלה שלהלן. אנו בטוחים כי ה- VPN הטוב ביותר עבור HBO Now יכול להיות שימושי עבורך כשאתה מנסה לגשת ל- HBO Now באירופה.

אודות HBO עכשיו

HBO Now הוא שירות לפי דרישה המאפשר למנויים גישה לספריה של HBO. שירות הווידיאו למנוי כולל תוכניות מקוריות, סרטים ותכנים אחרים כמעט בכל מכשיר סטרימינג. נכון לעכשיו, HBO Now זמין כשירות עצמאי. בנוסף, זה אינו כרוך במנוי טלוויזיה כך שמשתמשים יוכלו לעשות בו שימוש. למעשה, הוא מכוון לחותכי חוטים שהם אוהדי שירותים כמו נטפליקס והולו. HBO Now כבר רכשה 5 מיליון מנויים, מספר שימשיך לצמוח אם אנשים באירופה סוף סוף יגיעו לזרום שם לשם.

תוכן HBO Now

שירות הסטרימינג מציע גישה לפי דרישה לרוב הסדרות המקוריות שלו. בנוסף, הוא מציע את הסרטים והסרטים התיעודיים של HBO. זה כולל גם סרטים שנרכשו משותפי התוכן של ערוץ הכבלים כמו אוניברסלי תמונות, פוקס המאה העשרים וחברת אחות HBO וורנר ברוס תמונות. לרוע המזל, זה לא כולל סדרות כמו סיפורים מהקריפטה, העקשנים D, הראשון ועשר, ארליס, דה עלי G Show או התוכנית של ריקי גרוויס. יתרה מזאת, ל- HBO עכשיו אין זרמי תכנות או תוכן משירות פרימיום אחות סינמקס. טיים וורנר פרסמה כי היא לא מתכוונת להשיק שירות עצמאי לוויה עבור אותה רשת. 

כיצד לצפות ב- HBO עכשיו באירופה באמצעות פרוקסי DNS חכמה

HBO Now זמין אך ורק לצופים הממוקמים בארצות הברית כתוצאה מהגבלות אזוריות. מכיוון ש- HBO Now לא יכולה להציע את שירותיה מחוץ למדינת המוצא שלה, לקחנו על עצמנו להשתמש בכלי שיהפוך הזרמת HBO Now באירופה לאפשרות. למרות שתנאי השימוש של HBO Now אוסרים במפורש על השימוש בשירות מחוץ לארצות הברית, משתמשים יכולים להשתמש בפרוקסי DNS חכמים כדי להתגבר על מגבלות אלה.

VPN, ללא ספק, היא דרך הרבה יותר בטוחה לבטל חסימת תוכן בחו”ל. עם זאת, DNS חכם מבטיח תוצאות מהירות יותר. הסיבה לכך היא ש- VPN מצפין את כל נתוני המשתמש, בעוד ש- DNS חכם אינו עושה זאת. טכנולוגיה זו לא משנה את כתובת ה- IP שלך או משפיעה על חיבור האינטרנט שלך. זה רק מנתב מחדש את התנועה האחראית לקביעת המיקום הגיאוגרפי שלך. כך תוכלו לגשת לתוכן אותו אתם מחפשים. כעת, בשלבים אלה, תגיע לביטול החסימה של HBO Now עם DNS חכם באירופה:

 1. אנו ממליצים שתבדוק את Unlocator ותירשם לניסיון החופשי בן 7 הימים בחינם.
 2. סרטוני וידאו / הדרכות הגדרה אלה יכולים לעזור לך להגדיר את ה- DNS החכם במכשיר שלך.
 3. בקר באתר או באפליקציה של HBO Now.
 4. ליהנות מהגישה הבלתי מוגבלת שלך לכל התוכן של HBO Now.

Unlocator הוא בהחלט ספק שירותי ה- DNS החכם המשמעותי ביותר בשוק. האינטרס העיקרי של החברה הוא לעזור למשתמשים לעקוף מגבלות גיאוגרפיות מכל רחבי העולם. Unlocator הוא ספק שמסוגל לבטל את חסימת 200 הערוצים ומציע ניסיון חינם למשך 7 ימים.

צפו ב HBO עכשיו באירופה – מחשבות אחרונות

כאמור לעיל, אינך יכול לגשת לתוכן של HBO Now באירופה. עם זאת, אם תעקוב אחר המדריך שבנינו בקפידה כל כך להנאת הסטרימינג שלך, אתה תצפה בפמליה או בעונה השמינית והאחרונה של משחקי הכס בזמן שאתה חופש או מתגורר בכל אזור באירופה. מה זה הולך להיות? VPN או DNS חכם? ספר לנו על הבחירות שלך בקטע התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me