כיצד לצפות בחנות ב- HBO מחוץ לארה”ב

מעולם לא חשבתי שאקבל הזדמנות לכתוב את זה אז אנא סלח לי מהתרגשות: LEBRON JAMES יש תוכנית טלוויזיה! אם עוד לא שמעת על זה, הרשה לי לתפוס אותך. ללא הפרעה של לברון ג’יימס ומבריק קרטר שיתפו פעולה עם HBO כדי להביא לנו צופים ברי מזל מופע ללא פסק, ללא הפרעה בשם The Shop.


המופע מפגיש ידוענים וספורטאים מרחבי הארץ כדי לתת חוות דעת כנות על כל דבר, החל מספורט לאירועים עולמיים. אולם מה שבאמת תופס את העין הוא מיקום המופע. ככל הנראה, התוכנית תצולם במספרות ברחבי ארה”ב כדי להעניק לצופה “חוויה מספרה מסוג אחד”..

כיצד לצפות בחנות ב- HBO מחוץ לארה

כיצד לצפות בחנות ב- HBO מחוץ לארה”ב

הפרק הראשון כבר שודר אתמול, 28 באוגוסט, בשעה 23:00 ET. ללברון הצטרפו מאבריק קרטר, ג’ון סטיוארט, סנופ דוג, מייקל בנט, דריימונד גרין, בכדי למנות כמה, ועסקו בשלל נושאים הרלוונטיים לחיינו המודרניים. אתם, זה היה מדהים. זה נמצא רק ב- HBO …. וזה לא כל כך מדהים.

איך לצפות בחנות של לברון ג’יימס עם VPN

למרבה הצער, HBO אינה זמינה מחוץ לארה”ב. הסיבה לכך היא שטבעיה המסובך של חוקי זכויות יוצרים בינלאומיים. ברגע שאתה יוצא מחוץ לאמריקה, אתה מאבד גישה לכל האתרים המגיבים רק ל- IP אמריקני. HBO במקרה אחד מהם. אז הפיתרון הוא פשוט: אתה צריך דרך להחזיר את ה- IP האמריקאי שלך. הזן, VPNs!

VPN, קיצור של רשת פרטית וירטואלית, מנתב מחדש את התנועה שלך דרך רשת מאובטחת באמצעות השרתים שלהם ומצפין את כל הנתונים שלך. כאשר זה קורה, ה- IP שלך משתנה אוטומטית. ה- IP שאתה מקבל בסופו של דבר יתאים למיקום של השרת שאליו אתה מחובר. אז כל מה שאתה צריך זה VPN ושרת אמריקאי, ואתה טוב ללכת!

כך תוכלו להשיג לעצמכם VPN לצפייה בחנות מחוץ לארצות הברית:

  1. בחר ספק והירשם לשירותו.
  2. הורד והתקן את אפליקציית VPN למכשיר שלך. אפליקציות VPN זמינות בדרך כלל עבור מק, חלונות, iOS, ו אנדרואיד מכשירים.
  3. הפעל את האפליקציה והיכנס.
  4. התחבר לשרת בארה”ב והמתן מספר שניות עד שהחיבור יוקם.
  5. מזל טוב! כעת יש לך כתובת IP אמריקאית ותוכלו לצפות בחנות ב- HBO

חשוב לציין ש- VPN לא יסיר מנויים אחרים הדרושים. אתה עדיין צריך להיות מנוי של HBO כדי לגשת לתוכן שלהם, אך VPN יאפשר לך לגשת למנוי שלך בחו”ל.

ה- VPN הטוב ביותר לביטול החסימה של HBO

אני מציע שתשתמש ב- ExpressVPN כדי לגשת לכל אתרי הסטרימינג בארה”ב. יש לו למעלה מ -2000 שרתים ביותר מ -94 מדינות, מה שמאפשר לך גישה לרוב כל האתרים חסומים הגיאוגרפיים שם בחוץ. ל- ExpressVPN יש מדיניות קפדנית ביומן אפס, הצפנות בדרגה צבאית, ואחת הצוותים הטובים ביותר לתמיכה בלקוחות בחוץ. תוכלו לנסות זאת לפני שתחליטו להתחייב בכך שתפיקו תועלת מהערבות החזר הכספים שלהם ל -30 יום!

אם אינך חושב ש- ExpressVPN הוא הספק בשבילך, נסה את אחד הספקים ברשימה זו. כולם VPNs מהשורה הראשונה שיש להם הרבה מה להציע למשתמשים שלהם.

כיצד לצפות בחנות ב- HBO עם DNS חכם

לפעמים, VPN אינו מה שאתה מחפש. אם לא באמת אכפת לך מהאבטחה הנוספת או שאתה מחפש דרך לבטל חסימת ערוצי סטרימינג מרובים בו זמנית, פרוקסי DNS חכם הוא מה שאתה צריך. מכיוון ש- DNS חכם לא צריך להצפין את כל הנתונים שלך, זה לא משפיע על מהירות האינטרנט שלך, מה שהופך אותם למושלמים לזרם.

הצעת ה- DNS החכמה שלי תהיה Unlocator. לא זו בלבד שהיא מעניקה לך גישה ל- HBO, היא גם מבטלת חסימה של הולו, פוקס, NBC, ABC Go ו- BBC. אתה יכול לנסות את השירות במשך שבוע שלם באמצעות תקופת הניסיון ללא תשלום שלהם במשך 7 ימים, ולהפיק תועלת גם ממדיניות ההחזר הכספית שלהם למשך 14 יום. ל- Unlocator יש גם רשימת מדריכים ומדריכים שעוזרים לכם לעבור את תהליך ההתקנה וצוות תמיכה ייעודי שתמיד מוכן לסייע..

בטל את חסימת החנות מחוץ לארה”ב – מחשבות אחרונות

רק בגלל שעברת מהמדינות (או … שנולדת במקרה במקום אחר), זה לא אומר שאתה צריך לאבד גישה לערוצים שאתה רגיל אליהם. עם VPN או DNS חכם, אתה יכול לקבל את הגישה שלך ל- HBO בחזרה וליהנות מהצגה של התוכנית הלא-מוגדרת החדשה של לברון ג’יימס: The Shop.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me