כיצד לצפות ב- HBO GO בהולנד בשתי שיטות שונות

רוצה להדביק את הסרטים והתוכניות האחרונות של שובר הקופות של HBO? אז אתה צריך להשתמש ב- HBO GO. הבעיה היא שאם אתה גר מחוץ לארה”ב, לא תוכל לגשת בכלל ל- HBO GO. עם זאת, ישנן דרכים לעקוף את זה. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד לבטל את חסימת HBO GO בהולנד בשתי שיטות שונות.


כיצד לצפות ב- HBO GO בהולנד בשתי שיטות שונות

כיצד לצפות ב- HBO GO בהולנד בשתי שיטות שונות

איך לצפות ב- HBO GO בהולנד עם VPN

אם ניסית לגשת ל- HBO GO מחוץ לארה”ב, תדע שיש לך כמה חסימות גיאוגרפיות רציניות להתמודד איתן. האמת היא ששירותי HBO ו- HBO GO שניהם מוגבלים לארה”ב בלבד. ניסיון לגשת ל- HBO GO מחוץ לארה”ב יביא לשגיאה הגיאוגרפית הבאה:

HBO GO גיאו-שגיאה מחוץ לארה

HBO GO גיאו-שגיאה מחוץ לארה”ב

עם זאת, אתה יכול בקלות לעקוף את הבלוקים האלה מבלי שתצטרך לטוס למדינות. כל מה שאתה צריך זה VPN.

קיצור של רשת פרטית וירטואלית, VPN יצפין את כל הנתונים שלך ותנתב מחדש את התנועה שלך דרך שרתים מאובטחים משלה. כאשר התנועה שלך מנותבת מחדש, כתובת ה- IP הציבורית שלך בסופו של דבר משתנה אוטומטית כך שתתאים למיקום של שרת ה- VPN שאליו התחברת. לכן, על ידי בחירת שרתי VPN שנמצאים באזור בו חסימות הגיאוגרפים שהוזכרו לעיל אינן קיימות, תוכלו לזייף את ה- IP הציבורי שלכם ולקבל גישה לערוץ החסום.

במילים אחרות, כל שעליך לעשות כדי לגשת ל- HBO GO בהולנד הוא להתחבר לשרת VPN אמריקאי. כך תוכלו לעשות זאת;

  1. הירשם עם ספק VPN אמין ואמין.
  2. הורד והתקן את אפליקציית VPN התואמת את מכשיר הסטרימינג שלך. תוכלו למצוא יישומים מוכנים להתקנה עבורם Windows, MacOS, Android, ו iOS מכשירים עם רוב ספקי ה- VPN העליונים.
  3. היכנס לחשבונך ובחר שרת אמריקאי שאליו הוא יתחבר.
  4. המתן לחיבור ליצור. ברגע שזה יקרה, תהיה לך ה- IP האמריקאי שלך מוכן! אתה יכול להשתמש באתר זה כדי לבדוק אם כתובת ה- IP שלך באמת השתנתה או לא.
  5. כנסו ל- HBO GO ותיהנו מהתוכן שלכם כל הדרך מהולנד!

HBO GO לא נחסם לחו

HBO GO לא נחסם לחו”ל

ה- VPN הטוב ביותר עבור HBO GO

מומחה ה- VPN שלנו, צ’ארלס, כתב סקירה מפורטת של מיטב ה- VPN שעליך להשתמש בו כדי לבטל את חסימת HBO GO. הבחירה העליונה שלו הלכה ל- ExpressVPN.

ExpressVPN מציע 2000 שרתים ב -94 מדינות ומעלה, כולל ארה”ב. יש להם גם צוות תמיכת לקוחות 5 כוכבים, תכונת DNS חכמה בחינם ומדיניות החזר נהדרת “ללא שאלות שנשאלות” במשך 30 יום, שתוכל להשתמש בהן כדי לבדוק את שירותיהם..

אם אתה מגלה ש- ExpressVPN אינו הספק בשבילך, אתה יכול לנסות כל אחד מאותם ספקים מהשורה הראשונה. לכולם מדיניות החזר כספי שתוכל ליהנות ממנה לפני שתחליט להתחייב לשירות:

כיצד לצפות ב- HBO GO בהולנד באמצעות פרוקסי DNS חכמה

משתמשים מסוימים עשויים שלא להתעניין בהטבות האבטחה הנוספות ש- VPN יכול להציע. עם זאת, אם אתה עדיין רוצה לגשת ל- HBO GO בהולנד, אתה יכול להשתמש בפרוקסי DNS חכם במקום זאת. לפני שאתה קופץ לשיטה זו, עם זאת, ישנם כמה דברים שאני צריך לציין:

  • פרוקסי DNS חכמים, כמו VPNs, הם שירותים שאתה יכול להירשם אליהם המציעים רשימה של ערוצים שלא חסמו. כל שירות שונה ויהיה לו רשימת ערוצים אחרת, לכן הקפד לבדוק אם HBO GO כלול במנוי ה- DNS החכם שלך.
  • אתה תצטרך ל להגדיר פרוקסי DNS חכם במכשיר שלך. זה ידרוש קצת יכולות טכנולוגיות בשמך. אל תדאגו. לרוב שירותי DNS חכמים יהיו מדריכי התקנה יסודיים שעשויים לעזור למשתמשים חדשים בתצורות שלהם.
  • פרוקסי DNS חכם לא ינתב מחדש את כל התנועה שלך. זה אומר שזה לא תאט את החיבור שלך, אבל זה גם לא תקלקל את כתובת ה- IP שלך.
  • באמצעות DNS חכם, אתה יכול לעבור מצפייה בערוץ ארה”ב לערוץ בבריטניה (למשל) בלי צורך להחליף שרתים.

כעת, מכיוון שכיסו את הנקודות הללו, הנה ההצעה שלנו לשירות DNS חכם שכדאי לשקול להירשם אליו: Unlocator.

אתה יכול להשתמש ב- Unlocator כדי לצפות ב HBO GO בהולנד או בכל מדינה אחרת, כמו גם רשימה שלמה של ערוצי סטרימינג פופולריים. תהיה לך גישה למערכת של מדריכי התקנה והדרכות קלות להבנה שיעזרו לך לעבור את תהליך ההתקנה. בכדי להוסיף את הכל, תפיק תועלת מתקופת ניסיון ללא תשלום של 7 ימים ומדיניות החזר כספי למשך 14 יום, כך שתוכל לבדוק את השירות לפני שתתחייב..

גש ל- HBO GO בהולנד – מחשבות אחרונות

הנה יש לך את זה, נשים וגברים! כך תוכלו לבטל את החסימה של HBO GO בהולנד באמצעות VPN או פרוקסי DNS חכם. זכור כי לא VPN וגם לא פרוקסי DNS חכמים יסירו את הצורך בתשלום דמי מנוי מערוץ הסטרימינג עצמו. אם אתה צריך להירשם ל- HBO GO, אף אחת מהשיטות לא תוציא אותך מזה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me