איך לצפות ב- HBO Go בניו זילנד

תושבי ניו זילנד אינם ברי מזל מספיק כדי שיוכלו לראות את הסרטים והסדרות של HBO Go היכן שהם נמצאים. עם זאת, הם יכולים לאמץ גישה שמחה ומאושרת ברגע שנרשמו לטכנולוגיית VPN. הסיבה לכך היא ש- VPN יכול לעזור למשתמשים לבטל את החסימה של HBO Go בניו זילנד תוך שניות ספורות. למד כיצד במאמר שלהלן.


איך לצפות ב- HBO Go בניו זילנד

איך לצפות ב- HBO Go בניו זילנד

כיצד לצפות ב- HBO Go בניו זילנד באמצעות VPN

סטרימינג מקוון הפך למדיום הפופולרי ביותר עבור צופים שרוצים לצפות בתוכן האהוב עליהם בשידור חי ומבוקש. Hulu, Netflix ו- HBO Go הקלו על חיי הצופים מבחינת זמן הצפייה בטלוויזיה נוח. ואולם הבעיה נעוצה במגבלות הגיאוגרפיות המוטלות על שירותי סטרימינג אלה, אשר לא מאפשרים לצופים בינלאומיים לגשת אליהם מחו”ל. עם זאת, יש דרך לעקוף את ההגבלות הללו והיא כרוכה ב- VPN. להלן השגיאה הגיאוגרפית שאתה מקבל בעת ניסיון לגשת ל- HBO Go מחוץ לארה”ב.

HBO GO גיאו-שגיאה מחוץ לארה

HBO GO גיאו-שגיאה מחוץ לארה”ב

מדינות רבות נוטות לחסום גישה לאתרים פופולריים בגלל בעיות בזכויות יוצרים ורישוי. האתר שאליו אתה מנסה לגשת כמו HBO Go יכול לדעת לאן אתה מתחבר על ידי איתור מיקום כתובת ה- IP שלך. אם נראה שאתה מתחבר לאינטרנט מחוץ לארה”ב, HBO Go תפסול מייד את הגישה שלך לתוכן שלה. מה שאתה צריך לעשות זה להערים על HBO Go להאמין שאתה בארה”ב כדי שתוכל לגשת ל HBO Go ולעשות שימוש בשירותיה. VPN הוא הדרך שלך קדימה להזרמת HBO Go במדינה בה אתה נמצא.

צפה ב- HBO יוצאת בניו זילנד באמצעות VPN – צעדים

עם VPN אמין ואמין, ניתן להביס ולעקוף מגבלות גיאוגרפיות. VPN מאפשר לך לבחור את מיקום השרת שלך, המעניק לך גישה לרשת העולמית ללא חסימה גיאוגרפית ומגבלות. רשת פרטית וירטואלית היא שיטה מאובטחת לשליחת תנועה באינטרנט דרך מחשב אחר באינטרנט. כל התעבורה והנתונים המקוונים שלך מוצפנים לאורך הדרך. זה קורה מיד לאחר התחברות לאחד משרתי ה- VPN הזמינים. לאחר מכן, הוא יוצר מנהרה דיגיטלית דרכה מכשירך ניגש לאינטרנט. נראה שאתה משתמש באינטרנט ממדינה שונה משלך על ידי התבוננות בכתובת ה- IP שהשגת. עליך לבצע כמה צעדים פשוטים כדי לבטל את חסימת HBO Go בניו זילנד. כך תעשה זאת:

  1. ראשית, הירשמו לספק שירות VPN הגון, רצוי ExpressVPN.
  2. לאחר מכן הורד והתקן את היישום ExpressVPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
  3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  4. התחבר לשרת VPN אמריקאי, אשר יעניק לך כתובת IP אמריקאית.
  5. לבסוף, בקר באתר או באפליקציה של HBO Go כשאתה בניו זילנד.
  6. תיהנו מהזרמת כל התוכן של HBO Go בניו זילנד.

HBO GO לא חסם בניו זילנד

HBO GO לא חסם בניו זילנד

קרא את ה ה- VPN הטוב ביותר לניו זילנד כדי לדעת באיזה VPN עליך להשתמש כדי לבטל את חסימת HBO עבור לשם. כעת, למקרה שלא תרצו לקרוא את המאמר המפתח, אנו ממליצים שתשתמשו בו ExpressVPN. ספק VPN זה אמין, מאובטח ומתפקד היטב יכול לבטל חסימת תכנים בחו”ל בצורה חלקה. עיין בשאר ספקי שירותי ה- VPN הזמינים בשוק בטבלה שלהלן.

כיצד לצפות ב- HBO Go בניו זילנד באמצעות DNS חכם

יש לך שתי אפשרויות לבחירתך כדי לבטל את החסימה של HBO Go בניו זילנד. אחת מהאפשרויות הללו היא VPN והשנייה היא פרוקסי DNS חכמה. פרוקסי DNS חכמה הוא כלי שיכול לעזור לך לבטל את חסימת הגישה ל- HBO Go בניו זילנד, אך זו לא האפשרות הבטוחה ביותר שיש. ספק זה אינו מצפין נתוני משתמשים, ואילו הסברים מסבירים מדוע תהליך החסימה כה מהיר. חיבור האינטרנט או כתובת ה- IP שלך לא מושפעים מחיבור זה. רק הנתונים שלך שקובעים את המיקום הגיאוגרפי שלך מועברים דרך שרת ייעודי לבחירתך. כך תוכלו להשתמש ב- DNS חכם לביטול החסימה של HBO Go בניו זילנד.

  1. ראשית, עליך להירשם לשירות פרוקסי חכם DNS התומך בביטול חסימת HBO Go.
  2. לאחר מכן, עליך להגדיר את כתובות שרת ה- DNS של Unlocator במכשיר הזרימה שלך. אתה יכול גם להגדיר את ה- Unlocator DNS בנתב שלך.
  3. גש ל- HBO עבור לאפליקציה או לאתר.
  4. לבסוף, תהנו מהזרמת כל התוכניות והסרטים ב- HBO Go בניו זילנד.

עם Unlocator כ- DNS החכם שלך, אתה יכול לבטל את חסימת הגישה ולגישה ליותר מ- 200 ערוצים ולקבל גישה לכל דבר מכל מקום, כולל HBO Go.

HBO Go בניו זילנד – מילים אחרונות

המזל האמיתי בעולם הוא שאתה יכול לעבור חסימות מעבר, מגבלות או מגבלות, לא משנה כמה הם מחמירים ולא משנה היכן אתה נמצא. בעזרת שני המכשירים האלה, VPN ו- DNS Smart, מובטחת לך גישה לכל התוכן שיש ל- HBO Go להציע בניו זילנד. חברות סטרימינג שמחות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me