כיצד לצפות ב- HBO GO בקנדה בשלושה שלבים פשוטים

מי לא אוהב לשחק את פרקי משחקי הכס ב- HBO? התוכנית צברה בסיס מעריצים אדיר מאז ששודרה בשנת 2011. עונת הגמר הביאה למעלה מ -11.8 מיליון צופים, מספר יוצא דופן במיוחד.


והעובדה שלא יכולתי לשחק מחדש פרקים מתוכנית הטלוויזיה האהובה עליי באינטרנט – בגלל מגבלות גיאוגרפיות בקנדה – הייתה ממש אכזבה. ואז התחלתי לחפש פיתרון. גיליתי למעשה שיש כאלה שתי דרכים לעקיפת הדרך לגישה ל- HBO Go מחוץ לארץ: VPN ו- Proxy DNS חכם.

איך לצפות ב- HBO Go בקנדה

איך לצפות ב- HBO Go בקנדה

HBO Go בקנדה?

במהלך שהותי בקנדה הייתה לי הכוונה לצפות בעונה האחרונה של GOT, אבל לא הצלחתי אפילו לגשת ל- HBO Go. מה שצץ על המסך שלי היה הבא “לא באזור שירות”. התייחסתי לתשומת ליבי שעלי להיות פיזית באמריקה כדי שתוכל להשיג HBO Go. למרות החסימה הגיאוגרפית גיליתי דרך שמסלקת את המגבלות שהוטלו על HBO Go לחו”ל, וזה היה דרך VPN.

HBO GO גיאו-שגיאה מחוץ לארה

HBO GO גיאו-שגיאה מחוץ לארה”ב

איך לצפות ב- HBO לחו”ל עם VPN

תזדקק לכלי שיהיה לגרום לך להסתכל בארה”ב בניגוד לקנדה. למרבה המזל, VPN יכול לעשות זאת, גם עם הצפנות. לא, האתר לא יידע שאתה מתעסק איתם. למעשה, הם לא חושדים בדבר משום שהדרך שבה VPN פועל היא כה התגנבות ותחת כורכת.

אם בכלל, VPN מייצג שיטה בטוחה להעביר תנועה מקוונת דרך מכשיר אחר המחובר דרך האינטרנט תוך קבלת כל מוצפן לאורך הדרך. כמו כן, VPN מפנה מחדש את התנועה הספציפית הזו דרך שרת במדינה שבחרת. זה יהפוך את התנועה שלך נראה שמגיע מאותה מדינה. בסופו של דבר קבל את כתובת ה- IP של אותו שרת, מה שהופך אותך זכאי לגישה כל התוכן של אותה מדינה.

הצעדים

 1. בחרת עדיין VPN? אם לא, קדימה והירשם ל- ExpressVPN.
 2. יש קישור שמספק אתר VPN. לחץ על זה. 
 3. אתה מתבקש לעשות זאת הורד והתקן את יישום ה- VPN. 
 4. התחל לעבור דרך ה- VPN ו- מחפש את השרתים במיקומים אתה רוצה.
 5. ל בטל את החסימה של HBO Go, תצטרך להתחבר לשרת בארה”ב,
 6. כתוצאה, תקבל כתובת IP אמריקאית.
 7. נסה לגשת ל- HBO Go, תבחין שאתה תסתדר בקלות.
 8. זרם משחקי הכס או כל הצגה אחרת ב- HBO לך בזמן שאתה בקנדה.

HBO GO לא נחסם לחו

HBO GO לא נחסם לחו”ל

ה- VPN הטוב ביותר עבור HBO Go

הייתי בן ExpressVPN נרשמת כבר זמן מה, ואני די מרוצה מהשירותים שלה. לחברה יש מספר גדול של שרתים בכל המיקומים של העולם. השירותים שלהם הם מהיר ואמין, לבנות על האמון שלך. מה שאני יודע זה, אם אתה רוצה בטל את החסימה של HBO Go בקנדה, תצטרך ספק קרוב למה  ExpressVPN צריך להציע.

ראוי להערכה עד כמה החברה הולכת לדאוג לפרטיות המשתמשים. ExpressVPN עושה שימוש רק ב פרוטוקולי הצפנה קשוחים צבאיים ל חיבור משתמשים מאובטח. שלה שירות לקוחות 24/7 ו ערבות 30 יום הכסף בחזרה אז מבטיחים תועלת ו ניסיון ללא סיכון.

מחפש ספקי שירותים אחרים? בחר טבלה מהטבלה שלהלן.

הזרם את HBO Go בקנדה באמצעות פרוקסי DNS חכם

ככל הנראה, יש דרך נוספת לעקוף את ה- Block Block Geo של HBO, וזה במקרה גם פרוקסי DNS חכם. למרות שמנהל DNS חכם מצליח מספר גדול של מיקומי שרת מוצע בשעה מחירים מקובלים, VPN עדיין מוביל בכל מה שקשור לאבטחה. בואו נגיד ואבטחה היא פשוט לא תחום המומחיות של פרוקסי DNS חכם.

זה לא מגן על הנתונים שלך על ידי הצפנתם ושומר על ה- IP שלך גלוי לציבור. אם בכלל, היעדר אמצעי האבטחה שלו הופך את זה לפעול הרבה יותר מהר, וגם נראה כי המנויים חסרי סבלנות מעריכים זאת. כמו כן, אינך יכול לבטל את החסימה של כל מה שאתה נתקל בו אלא אם כן ה- DNS החכם שלך תומך בו בביטול החסימה. ללא קשר, DNS חכם יכול להביא לך HBO Go בקנדה, פשוט עקוב אחר הצעדים הבאים:

 1. חפש מנוי Unlocator, אשר בהחלט תומך בביטול החסימה של HBO Go.
 2. בשלב הבא, הגדר כתובות שרת ה- DNS של Unlocator במכשיר בו אתה משתמש.
 3. קבע את התצורה של ה- DNS של Unlocator על הנתב שלך.
 4. עכשיו, בביטחון בקר באתר של HBO Go או האפליקציה שלה.
 5. להתחבר.
 6. סוף כל סוף, זרם את התוכניות והסדרות של HBO Go מחוץ לארה”ב.

פרוקסי ה- DNS החכמים הנכונים יכולים להעניק לך גישה ליותר מ 200 ערוצים, וזה במקרה ה- DNS החכם Unlocator. אתה בהחלט תקבל עוקפות הגבלות, צנזורות היכו, ו האיסור הוסר. לא לעיתים קרובות אתה נתקל בזה DNS חכם מתפקד היטב שמבצע את הפונקציות שלו והוא תואם כמעט לכל המכשירים.

השג את HBO Go בקנדה

כמובן שחסימה גיאוגרפית היא דבר שכדאי לזכור בכל פעם שאתה נוסע למדינה אחרת. בלוקים גיאוגרפיים הם אמיתיים אך לא בלתי אפשריים להתגבר עליהם. כל שעליך לעשות הוא להירשם ל- proxy של VPN או ל- DNS חכם, ולא תצטרך לדאוג להגבלות גיאוגרפיות למרות המיקום הפיזי שלך והתושבות שלך..

האם אתה הולך ל להשיג HBO Go בקנדה עם VPN או DNS חכם? אנו רוצים לדעת איזה ספק תפס את תשומת ליבך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map