כיצד לצפות ב- Hotstar בארה”ב בטל חסימה מחוץ להודו באמצעות VPN Proxy

למרות שלא הייתי בהודו, הצלחתי לצפות ב גמר ליגת העל ההודי 2019 ב- Hotstar. שירות הסטרימינג ההודי הגדול אף קבע שיא סטרימינג עולמי חדש עם 18.6 מיליון צופים במהלך גמר ה- IPL. זה לא מדהים? אני בטוחה שאלפים קיבלו יד על VPN או DNS חכם, בדיוק כמוני.

כיצד לבטל חסימה ולצפות ב- Hotstar מחוץ להודו באמצעות VPN Proxy

כיצד לבטל חסימה ולצפות ב- Hotstar מחוץ להודו באמצעות VPN Proxy

מדוע הוטסטאר חסומה בחו”ל?

אתה לא שונא את זה כשאתה מקבל הודעות כמו: “תוכן זה אינו זמין באזור שלך.” זו השגיאה הגיאוגרפית שאתה מקבל כשמנסים לצפות בסרטונים בשידור חי או לפי דרישה ב- Hotstar מחוץ להודו. Hotstar הוא שירות הווידיאו לפי דרישה הודי המציעה כמה מהסרטים הטובים ביותר ותכניות טלוויזיה בבוליווד בנוסף לזרם ספורט חי.

Hotstar הוא חסום גיאוגרפי מחוץ להודו. זה אומר שאם אתה גולה הודי המתגורר באזור בריטניה, ארה”ב, קנדה, איחוד האמירויות הערביות, ערב הסעודית, אוסטרליה, או במקום אחר בחו”ל אתה לא יכול לצפות ב- Hotstar. מגבלות אלה מוטלות על ידי בעלי הוטסטאר שחוששים מהפרות זכויות יוצרים ועומדים בהסכמי רישוי.

למזלנו, יש דרכים לעשות זאת בטל את חסימת הוטסטאר מחוץ להודו. באמצעות VPN אתה יכול לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ו צפו בהוטסטאר בחו”ל על שלך PC, Mac, Android או iPhone.

כיצד לבטל חסימה ולצפות ב- Hotstar מחוץ להודו באמצעות VPN

אם אתה במצב רוח של צפייה באירוע קריקט כינים ב- Hotstar כשאתה לא בהודו, תתאכזב מאוד. למה? מכיוון שבמקום משחק קריקט, זה מה שתראו: “תוכן לא זמין. התוכן אינו זמין כרגע באזור שלך. ”

אתה מבין, Hotstar יודע אם אתה נמצא בהודו אם לא, אם אתה מסתכל בכתובת ה- IP שלך. מספר זה שהוקצה לך על ידי ספק האינטרנט שלך מגלה היכן אתה נמצא, ולכן עליך לשנות אותו. על ידי חיבור ל- VPN, תוכל להחליף את כתובת ה- IP שלך לכתובת הודית. רק לאחר מכן תוכל לגשת להוטסטאר, אם כי נראה בהודו.

עקוב אחר הצעדים

כך תוכלו לבטל את החסימה Hotstar מחוץ להודו באמצעות VPN:

  1. בחר את ספק VPN המפעילה שרתים הודים.
  2. הבא, אתה צריך הגדר את יישום ה- VPN במכשיר שלך על ידי הורדתו.
  3. בסיום תהליך ההתקנה, להתחבר לשרת VPN הודי.
  4. השג כתובת IP הודית.
  5. היכנס לאתר של Hotstar או פתח את אפליקציית Hotstar.
  6. הזרם כל תוכן וידאו / שמע של Hotstar אתה רוצה.
  7. StarSports, SonyLiv, וערוצים אחרים הודים מבוססים הופכים לזמינים עבורך.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Hotstar

ExpressVPN נחשב לאחד ה- VPN הטובים ביותר בשוק ה- VPN. ואחרי שאתה מנוי לזה מדיניות החזר כספי למשך 30 יום, תראה למה. אין ספק שהספק הזה לא מציע. מ מגוון גדול של מיקומי שרתים ל מהירויות תחרותיות, ברור מדוע ExpressVPN נמצאת בראש כל כך הרבה זמן.

הוסף לזה, תקני אבטחה גבוהים, א מדיניות קפדנית ללא רישום, תאימות מכשירים, ו  תמיכה בצ’אט חי 24/7. אז אם ברצונך לבטל את החסימה של Hotstar מחוץ להודו ובבריטניה, קנדה, ארה”ב או אוסטרליה, ExpressVPN הוא בדיוק מה שאתה צריך.

כיצד לבטל חסימה ולצפות ב- Hotstar מחוץ להודו באמצעות DNS חכם

ישנן שתי דרכים בהן תוכלו להימנע מההודעה המעצבנת שהוזכנה בפסקה לעיל: אחת מהן היא דרך VPN, והשנייה היא באמצעות פרוקסי DNS חכם. למרות שלשתי השיטות הללו יש הבדלים ביניהם, הן מובילות לאותה תוצאה, שהיא ביטול חסימה של תוכן. DNS חכם מהיר יותר מכיוון שאין תהליך הצפנה, ואילו VPN מבצע ביצוע כזה.

זה מסביר מדוע VPN היא אפשרות בטוחה יותר מאשר DNS חכם. ללא קשר לאבטחה, DNS חכם יכול לעזור לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולגשת לתוכן תרצה על ידי ניתוב מחדש של התנועה שקובעת את המיקום הגיאוגרפי שלך דרך השרתים שלה. אם ברצונך לצפות ב- Hotstar מחוץ להודו, פרוקסי DNS חכמה היא שיטה שעליכם לנסות. בצע את הצעדים הבאים כדי ללמוד כיצד לעשות זאת בטל את החסימה של Hotstar באמצעות DNS חכם:

  1. שלב מספר אחד: הירשם באמצעות Unlocator. 
  2. קטעי וידאו / הדרכות הגדרה אלה יכולים לעזור לך הגדר את ה- DNS החכם שלך במכשיר התואם שלך.
  3. עכשיו, בקר באתר של Hotstar.
  4. הרוויח משלך גישה בלתי מוגבלת לתוכן של Hotstar כשאתה בחו”ל.

ה- DNS החכם הטוב ביותר עבור Hotstar

אם אתה רוצה DNS חכם אמין, אני מציע לך להירשם כמנוי Unlocator. פרוקסי זה עובד בצורה פנומנלית איתו עוקף מגבלות גיאוגרפיות מכל מקום מסביב לעולם. עם ה- DNS החכם של Unlocator אתה מגיע בטל חסימת מעל 200 ערוצים.

אם אתה אחד מאותם אנשים שמעדיפים לא להיות ממהרים, אתה יכול ליהנות מה ניסיון חינם למשך 7 ימים. זו לא תקופה ארוכה, אבל פרק זמן הגון לך להחליט.

התקני סטרימינג תואמים של Hotstar

  • אנדרואיד
  • טלויזיית אפל
  • מחשב Windows
  • OSX Mac
  • אייפון
  • אייפד
  • Chromecast

יתרונות אחרים של שימוש ב- VPN

VPN מאפשר לך בטל את החסימה של Hotstar בארה”ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה, או בכל מקום אחר מחוץ להודו, אבל זה לא היתרון היחיד בשימוש ברשת פרטית וירטואלית. לפניכם רשימה של דברים אחרים שתוכלו לעשות כשאתם מחוברים לשרת VPN.

  • בטל חסימת ערוצי סטרימינג בחינם כמו Crackle, BBC iPlayer, ITV, ערוץ 4, SBS, CBC, ועוד רבים.
  • עקוף הגבלות גאוגרפיות וצפו בערוצים חסומים גיאוגרפיים כמו אמריקה נטפיקס, אמזון פריים, הולו, HBO GO, סקיי גו, בכל מקום בעולם.
  • הורד טורנטים באופן אנונימי באופן כזה לא ספק שירותי האינטרנט ולא ספקי התוכן שלך יכולים לעקוב אחר הפעילויות שאתה מבצע באופן מקוון.
  • הצפן את התנועה שלך.
  • מסוך את כתובת ה- IP שלך.

כיצד להוריד את אפליקציית Hotstar ב- iOS או Apple TV מחוץ להודו

כדי להתקין את אפליקציית Hotstar במכשיר ה- iOS שלך: iPhone, iPad או Apple TV בארה”ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה או בכל מקום שאתה חייב צור מזהה אפל הודי. ההוראות שלהלן ינחו אותך בתהליך.

  1. מהמחשב האישי (או מק), התנתק מחשבון iTunes שלך.
  2. מצא ‘חנות ואז שנה את האזור שלך להודו. 
  3. חפש אפליקציה בחינם אקראית.
  4. לחץ על ‘קבל’.
  5. הגיע הזמן ליצור חשבון. תהיה בטוח ש בחר באפשרות ‘אין כרטיס’.
  6. צור שם משתמש וסיסמא חדשים עבור חשבונך.
  7. הקלד כתובת הודית. אתה יכול ליצור אחד ב- מזין.
  8. מבחינת מכשיר ה- Apple TV או iOS שלך, התנתק מחשבון iTunes שלך מ’הגדרות ‘.
  9. כעת התחבר באמצעות מזהה Apple החדש שלך.
  10. סוף סוף, עכשיו אתה יכול הורד והתקן את ב- Apple TV, iPhone או iPad שלך, מחוץ להודו.

הורד את אפליקציית Hotstar באנדרואיד מחוץ להודו?

אם תרצה להוריד את אפליקציית Hotstar בחו”ל, תצטרך לבצע כמה שינויים שלך אזור חנות Google Play. במכשיר אנדרואיד, בטלפון או בטאבלט, העבר את האזור שלך להודו. להנחיות נוספות תוכלו למצוא מאמר זה בנושא כיצד לשנות את אזור חנות Google Play להודו – – מועיל.

תוכניות הטלוויזיה הטובות ביותר ב- Hotstar

  • יה רישתא קיה קהלתא חי
  • כלפי קומאר בייג’וואלה
  • קופי עם קראן
  • Devon Ke Dev … Mahadev
  • יה חי מוהבתטין
  • ישקבאז
  • Sarabhai לעומת Sarabhai
  • ריקוד פלוס
  • נצאר
  • מותר לי להיכנס לגברת?

צפו בהוטסטאר מחוץ להודו

אם אתה אוהב בידור ספורט, הפקות בוליווד, תוכן ייחודי כמוני, אז Hotstar הוא ערוץ שאתה חייב להיות בספריה שלך. למזלך, אתה יכול להשתמש VPN או DNS חכם ל- בטל את חסימת הוטסטאר מחוץ להודו. אל תחשוב על זה ושקבל את עצמך מנוי ExpressVPN כאן.

מה אתה חושב על כל זה? האם יש לך דרך טובה יותר לבטל את החסימה של Hotsar? אם כן, אנא שתפו בסעיף התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me