כיצד להשתמש ב- Usenet להורדה – מדריך למתחילים

כיצד להשתמש ב- Usenet? אז בטח שמעת על Usenet ואיך זו אלטרנטיבה טובה יותר. תחילת העבודה עם Usenet דורשת ידע בסיסי. במדריך זה, נסקור את כל היסודות הדרושים לך בכדי להתחיל להשתמש ב- Usenet על מנת להוריד וידאו, אודיו, תמונות ותוכנה למחשב האישי שלך או ל- Mac. למרות שישנן דרכים רבות להפיק את המרב מ- Usenet, אני אשתמש בגישה מינימליסטית במדריך זה. המשמעות היא שהדברים נשמרים פשוטים ככל האפשר ונותנים שלרוב הקוראים לא יהיה ניסיון עם Usenet, קוראי חדשות או NZB.


כיצד להוריד סרטים באמצעות Usenet?

כיצד להשתמש ב- Usenet להורדה – מדריך למתחילים

התחל עם Usenet – אינדקס תוכן

כיצד להשתמש ב- Usenet – סיכום

בשל העובדה ש Usenet הוא שירות פרימיום, תצטרך להירשם לשירות Usenet. כמות הנתונים בפועל שאתה מוריד משרת Usenet קובעת כמה יעלה חשבון Usenet בחודש.

בדומה לאוטורנט של ביטורנט, אתה זקוק ללקוח כדי לגשת לשרת Usenet. אתה יכול לנסות SABnzb, יוניסון או URD, אך אנו ממליצים להשתמש בקור החדשות של שירות Usenet שלך אם הוא זמין מכיוון שהדברים הופכים את הדברים להרבה יותר קלים.

אחרון חביב, יש צורך גם במקור שמאינדקס את קבצי Usenet. קבוצת דיון עושה בדיוק את זה. חשוב על זה כאלטרנטיבה של פיראט ביי או כ- KickAss Torrents עבור Usenet. לאחר שתמצא את הקבצים שברצונך להוריד, פשוט שלח את כתובת האתר של הקובץ ללקוח Usenet שלך. קורא החדשות של Newshosting שילב קבוצות דיון חדשות ולכן כל שעליך לעשות הוא להזין את שם הקובץ שברצונך להוריד לסרגל החיפוש.

אם אתה רוצה לחפש קבוצות דיון באופן ידני, אתה יכול להשתמש ב- Google ולחפש מונחים כמו ‘קבוצת החדשות הטובה ביותר לסרטונים’ או ‘קבוצת החדשות הטובה ביותר לאודיו’..

לחלופין, אתה יכול לחפש תוכן להורדה באמצעות Usenet באמצעות חיפוש קבוצות הדיון של UsenetServer.

שלב ראשון: בחירת שירות Usenet שלך

הורדות Usenet מהירות תלויות בעיקר בשני היבטים. אתה צריך להשתמש בלקוח קורא חדשות טוב יותר אבל מה שחיוני יותר הוא ספק Usenet אליו אתה מנוי. מהירות, זמן שמירה, קידוד SSL, חיבורים מרובים, ו זמינות תוכן. כולם מבצעים או מפסיקים שירות Usenet. לאור המספר הגדול של ספקי Usenet, הכנתי רשימה של ספקי ה- Usenet המובילים בשנת 2017.

קישור RankProvider
ספקי ביקורים
תקופת ניסיון חינם למשך 14 יום
2ספקי ביקורים
חינם 30 גיגהייט לשבועיים
3ספקי ביקורים
ניסיון חינם
4ספקי ביקורים
ניסיון חינם
5ספקי ביקורים

שלב 2: הקמת קורא חדשות

כדי להוריד קטעי וידאו או קבצי שמע דרך Usenet, אתה זקוק ללקוח מיוחד בשם Newsreader. ישנם קוראי חדשות חינמיים כגון SABnzbd שתוכלו להוריד ולהשתמש בהם במחשב האישי, Mac או Linux. עם זאת, Newshosting ושירותי Usenet פרמיום אחרים, מספקים למשתמשים שלהם לקוחות חדשות קוראים.

במקרה שתחליט להשתמש ב- SABnzbd או במודעי חדשות אחרים בחינם, תתבקש להזין את שם המשתמש, הסיסמה ושרת ה- NNTP של Usenet שלך במהלך ההתקנה. ניתן למצוא את כתובת שרת ה- NNTP באתר של ספק Usenet.

שלב 3: מציאת תוכן להורדה

על מנת לחפש ולמצוא קטעי וידאו או קבצי שמע להורדה דרך Usenet, אתה זקוק לקבוצת דיון אשר בעצם אינדקס קבצי Usenet. שוב, קורא החדשות של Newshosting חוסך לך את כל המאמץ. אתה יכול פשוט לחפש כל הקבצים שתרצה להוריד באמצעות האפליקציה שלהם.

כיצד להשתמש ב- Usenet – VPN לפרטיות נוספת

רוב ספקי Usenet אינם מנהלים יומנים ומציע הצפנת SSL. עם זאת, אתה יכול גם השתמש ב- VPN כדי להשיג רמה גבוהה יותר של הצפנה. VPN גם מונע מה- ISP שלך להצער את מהירויות ההורדה של קבוצת הידיעות שלך. בקיצור, השימוש באינטרנט בזמן חיבור ל- VPN הוא הרבה יותר טוב מבלעדיו.

VPN היא רשת וירטואלית פרטית. כשאתה מתחבר לשרת VPN, אתה בעצם מצפין את כל האינטרנט שלך תנועה. כך תוכלו השתמש באינטרנט באופן אנונימי. אין עוד ציתות של ספק שירותי האינטרנט. הכנתי רשימה של ספקי ה- VPN המובילים שבהם תוכלו להשתמש יחד עם Usenet.

קישורים שימושיים

 • מה זה Usenet?
 • Usenet לעומת טורנטים בהשוואה.
 • כיצד להזרים Usenet בקודי?
 • האם Usenet חוקית ובטוחה לשימוש?

תחילת העבודה עם Usenet – העטוף

בהיותך טירון ב- Usenet, אתה עשוי למצוא כמה היבטים של שימוש בשיטה זו להורדה קשה להבנה. עם זאת הדברים נעשים הרבה יותר קלים. אל תהסס לפרסם תגובה למטה למקרה שתצטרך עזרה נוספת לגבי תחילת העבודה עם Usenet.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map