התוספות הטובות ביותר לקודי 18 לייה

מה הם התוספות הטובות ביותר לקודי 18 לייה? Kodi 17.6 קריפטון היא הגרסה האחרונה לשלב קריפטון. לכן, בטוח לומר שהשחרור הרשמי של Kodi 18 Leia ממשמש ובא. המבנה האחרון של קודי יביא כמה פיצ’רים חדשים ומעניינים לשולחן. המשחקים הם אחד מהם. עם כל זה בחשבון, אנו מסתכלים על התוספים המובילים של Kodi 18 Leia שתוכלו להתקין עליהם אמזון פיירסטיק, Xbox One, Raspberry Pi, Android TV Box, PC ו- Mac.


התוספות הטובות ביותר לקודי 18 לייה

התוספות הטובות ביותר לקודי 18 לייה

התוספות הטובות ביותר לקודי 18 לייה

כשמדובר בקודי, עדיף שתתקין רק תוספים שניתן למצוא במאגר הרשמי של התוספות של קודי. תוספים אלה הם בעיקר בטוחים כמו גם חוקיים לשימוש. להלן התוספות המובילות ביותר של Kodi 18 Leia.

1. USTVNow

USTVNow הוא אחד התוספות הפופולריות ביותר לקודי ולא מסיבה טובה. בעיקרון זה תוסף בחינם המאפשר למשתמשים לצפות בערוצים אמריקאים פופולריים כמו CBS, ABC ו- CWTV בחינם ברשת. אם אתה משתמש בקודי USTVNow הוא חובה. אתה יכול להתקין אותו על ידי ביצוע מדריך זה.

2. iPlayer WWW

ה- iPlayer WWW הוא מספר שתיים ברשימת התוספות הטובות ביותר שלנו לקודי 18 לייה. תוספות אלה מאפשרות למשתמשים לצפות בתוכן חי וגם על פי דרישה מ- BBC. תוכלו להזרים תכניות טלוויזיה פופולריות כמו משחק היום, טופ גיר, איסטנדרים, כמו גם תריסי שיא. כל עוד אתה נמצא בבריטניה זה. לקבלת מידע נוסף על אופן ההתקנה של תוסף ה- iPlayer WWW ב- Kodi 18, עיין בהוראות אלה.

3. Addon Youtube

אפשר לומר שאמזון וגוגל לא רואים עין בעין כרגע. הסכסוך הביא לכך שאפליקציית YouTube הוסרה מחנות אמזון. זה הותיר את משתמשי FireStick בדילמה. בזכות התוסף Youtube Kodi תוכלו עדיין לגשת בקלות לכל ערוצי ה- Youtube והווידיאו המועדפים עליכם בכל מכשיר שהתקנתם עליו Kodi. זה כולל את הטלוויזיה Fire Fire של אמזון ו- FireStick.

4. קרקר

Crackler הוא תוסף קודי חינמי וחוקי בו תוכלו להשתמש בכדי לצפות במגוון סרטים וסדרות טלוויזיה. אתה יכול לבקר באתר Crackle או להתקין את התוסף הרשמי של Crackler Kodi במחשב האישי שלך, Mac, Android, FireStick או Raspberry Pi. ספריית הסרטים ותכניות הטלוויזיה שתגיע אליהם תלויה באזור שלך. לכן מומלץ להשתמש ב- VPN.

5. מקלע

זה כבר לא פלקס לעומת קודי, אלא פלקס ו קודי. התוסף הרשמי של ה- Plex זמין כעת בחינם ב- Kodi. זה אומר שאתה יכול לשלב את שתי יציאות המולטימדיה הטובות ביותר בעולם יחד. אוהדים של כל אחת מהפלטפורמות תהו גם איך קודי ופלקס יעבדו יחד. פלקס סוף סוף הוסיפה מוסף רשמי לקודי שתוכל למצוא במאגר התוספות הרשמי של קודי..

תוספות קודי אחרות לקודי 18 לייה

 • פונקציה עכשיו
 • Vimeo
 • Dailymotion
 • Viewster
 • SnagFilms
 • סאונדקלוד
 • HGTV
 • וובו
 • קופסת Zattoo
 • NBC ספורט
 • פוקס ספורט גו
 • ESPN
 • פופקורן פליקס
 • קראנצ’ירול

ה- VPN הטוב ביותר לקודי 18 לייה

מרבית התוספות של קודי 18 עובדים רק באזורים מסוימים כמו ארה”ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה וגרמניה. כדי לעקוף את המגבלות האזוריות הללו ולצפות בתוכן בשידור חי ובביקוש בכל תוסף קודי שתרצה בכל מקום שתרצה תצטרך לזייף את מיקומך באופן מקוון באמצעות VPN. להלן כמה מהיתרונות שאתה מקבל בעת השימוש ב- VPN עם Kodi 18 Leia.

 • בטל את החסימה של תוספות קודי מוגבלות גיאוגרפיות: ישנם המון תוספות קודי, כגון USTVNow, שתוכל להשתמש בהן רק באזורים מסוימים. עם VPN אתה יכול לעקוף מגבלות אזוריות.
 • עקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט: שמתם לב שמהירות האינטרנט שלכם היא הגונה אם אתם גולשים באתרים אך פתאום יורדת כשאתם צופים בסרטונים ברשת? אם זה המקרה, ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את מהירות האינטרנט שלך. השימוש ב- VPN בעצם מאפשר לך להימנע מכך.
 • פרטיות אולטימטיבית: הוסף שכבה נוספת של פרטיות ואבטחה לכל הפעילויות המקוונות שלך.
 • יישומי VPN: אתה לא צריך להיות פריק טק כדי להתקין חיבור VPN בזכות אפליקציות VPN ידידותיות למשתמש במחשב, Mac, Android, iOS ו- FireStick.

מניסיון אישי, ExpressVPN הוא שירות ה- VPN הטוב ביותר בו תוכלו להשתמש עם Kodi 18 Leia. הם ביצעו אופטימיזציה של אפליקציות ה- VPN שלהם כדי לעבוד טוב יותר עם תוספות Kodi ויש להם מדיניות ללא יומנים. עיין ברשימה הנסקרת שלנו עם מיטב ה- VPN של Kodi הטובים ביותר בשנת 2018 בהמשך.

כיצד להתקין את התוספים הטובים ביותר עבור Kodi 18 Leia

כדי להגדיר כל תוסף שמופיע מהרשימה שלמעלה, כל שעליך לעשות הוא לגשת למאגר ההרחבות הרשמי של Kodi. כך תתקין למשל תוסף USTVNow Kodi.

 1. הפעל את אפליקציית Kodi 18 Leia שלך.
 2. ראש אל Addons.
 3. לחץ על סמל ההתקנה של החבילה הקטנה בפינה השמאלית העליונה.
 4. כעת בחר ‘התקן ממאגר’.
 5. לאחר מכן בחר במאגר התוספות של Kodi -> תוספות וידאו.
 6. לחץ על USTVNow -> להתקין.
 7. המתן להתראה ‘Addon enabled’.
 8. חזור למסך הבית של Kodi ולחץ על Addons -> תוספות וידאו.
 9. בחר USTVNow.

התוספות הטובות ביותר לקודי 18 לייה – התעטפות

אז מה אתה חושב על רשימת התוספות המובילות של קודי 18 ליה? ניסיתם אף אחד מהם? האם יש גם תוסף שלדעתך צריך להיות ברשימה? שתף אותנו במחשבותיך על ידי השארת תגובה למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me