הסיכונים הלא ידועים של שימוש בקודי – 5 סוגיות אבטחה שאיש לא אומר לך עליהם

האם יש סיכון הקשור לקודי? האם על סטרימי קודי להיות מודאגים מהביטחון המקוון שלהם כאשר משתמשים בתוספות קודי לא רשמיות כמו יציאת מצרים, ברית או SALTS כדי לצפות בסרטים, סדרות טלוויזיה וערוצי טלוויזיה חיים? בעיות אבטחה מקוונות הן אמיתיות וצריכות לדאוג למשתמשים באינטרנט היומיומיים. אבל מה עם קודי? האם אפליקציית המולטימדיה הפופולרית הזו יכולה לסכן את פרטיותך? במאמר זה שפכנו אור על חמישה סיכוני אבטחה שמשתמשי קודי אינם מודעים לעיתים רחוקות להם.


הסיכונים הלא ידועים של שימוש בקודי - 5 סוגיות אבטחה שאיש לא אומר לך עליהם

הסיכונים הלא ידועים של שימוש בקודי – 5 סוגיות אבטחה שאיש לא אומר לך עליהם

VPN הוא חובה

תוספות סיקור מצד שלישי כמו קווסר מסתמכים על פרוטוקול P2P. זה מאפשר למשתמשים להזרים סרטים ותכניות טלוויזיה מקבצי סיקור. מה שרבים מהסטרימינג של קודי לא יודעים זה ש- ISPs וטרולי זכויות יוצרים יכולים לעקוב בקלות אחר פעילויות הזרמת הסיקור שלך. הסיבה לכך היא ש- P2P מסתמך על הוספת כתובות IP ציבוריות של אנשים הזורעים או מציצים קובץ סיקור מסוים לנחיל סיקור ציבורי. הדרך היחידה להימנע מלהיתפס בזמן הזרמת חומר פיראטי ב- Kodi היא באמצעות רשת פרטית וירטואלית בשם VPN. התהליך כולו אינו קשה כפי שאפשר לחשוב.

 1. ראש אל ExpressVPN ולהירשם לחשבון VPN.
 2. הורד / התקן את תוכנת VPN מכשיר קודי שלך.
 3. לאחר פתיחת אפליקציית ה- VPN, להתחבר לשרת VPN.
 4. לבסוף, פתח את Kodi וצפה בכל סרט, תוכנית טלוויזיה או זרם חי אנונימי לחלוטין.

ExpressVPN הם שירות ה- VPN הקודי הטוב ביותר בו תוכלו להשתמש. הסיבה לכך היא בעיקר שאפליקציות ה- VPN שלהם מותאמות לעבודה עם Kodi. יש להם אפילו אפליקציית VPN התואמת את FireStick. עם זאת, תוכל להירשם גם עם ספקי VPN אחרים.

הזרמת סרטוני פיראטיות אינה בסדר

קיימת תפיסה שגויה כי אין זה חוקי להוריד סרטים ותכניות טלוויזיה בלבד. הרבה אנשים חושבים שהזרמת הסרטונים הפיראטיים הללו לעומת זאת היא חוקית לחלוטין. עוד באפריל 2017 קבע בית הדין האירופי לצדק כי “עבודה המוגנת בזכויות יוצרים שהושגה על ידי הזרמה מאתר השייך לצד ג ‘המציע עבודה כזו ללא הסכמת בעל זכויות היוצרים” אינה נהנית מפטור של החוקים הנוגעים בחוק. הפצת תוכן זכויות יוצרים. במילים אחרות, הזרמת תוכן פיראטי באמצעות תוספות לא חוקיות היא כיום לא פחות חוקית באיחוד האירופי כהורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים. שוב, VPN חיוני אם ברצונך לצפות בזרמים ‘פיראטיים’ על קודי בלי להגיע לצד הלא נכון של החוק.

האפליקציה של קודי רחוקה מלהיות מושלמת

בחודש מרץ 2017 התפרסמו חדשות כי לקודי 17 קריפטון היה ליקוי ביטחוני משמעותי שעשוי לסייע לפושעי סייבר לפרוץ את המכשיר שלכם. על ידי שימוש בזדון כתוביות המסופק על ידי מאגרי צד ג ‘, האקר יקבל שליטה מלאה במכשיר עליו התקנת את אפליקציית Kodi. סוגיית אבטחה זו טופלה בשחרור עדכון Kodi 17.3. עם זאת, אין ספק שזה לא אומר שאין באגי אבטחה אחרים בגירסת הקודי הנוכחית. מעבר לכל זאת, משתמשים רבים בקודי עדיין משתמשים בקודי 17.1 או אפילו בקודי 16.1 ג’רוויס, שלא מודעים לסיכונים הפוטנציאליים הכרוכים בכך. אם אתה אחד האנשים האלה, עקוב אחר הצעדים הבאים לעדכון אפליקציית Kodi שלך לגירסה האחרונה.

 1. ראשית, עבור אל דף ההורדות הרשמי של קודי.
 2. משם, בחר את מערכת ההפעלה שלך.
  התקן את Kodi 18 Leia Nightly Build

  התקן את Kodi 17.3 Build

 3. לאחר שיופיע החלון המוקפץ, בחר ‘מומלץ.
 4. כעת לחץ על הכפתור הכחול שליד ‘שחרור’..
  כיצד להתקין Kodi 18 Leia

  כיצד להתקין Kodi 17.3

 5. קובץ ההתקנה של Kodi 17.3 Krypton יחל כעת להוריד.
 6. לאחר שהורדת את הקובץ, כל שעליכם לעשות הוא לפתוח אותו כדי להתחיל בתהליך ההתקנה.

במקרה שאתה משתמש ב- Fire Stick, השתמש במדריך זה כדי להתקין או לעדכן את אפליקציית Kodi שלך ל- Kodi 17.3. אם התקנת את קודי בטלפון החכם, הטאבלט או הטלוויזיה של אנדרואיד, תוכלו לעדכן גם לגרסת 17.3 דרך Google Play..

תוספות של צד שלישי אינן בטוחות

תוספות קודי לא רשמיות כמו יציאת מצרים, SALTS, Covenant ו- Phoenix מעניקות לך את היכולת לראות אלפי סרטים וסדרות טלוויזיה פשוטו כמשמעו באופן מקוון. עם זאת, בכל פעם שאתה משתמש בהרחבות אלה אתה נותן את אמונך בידי מפתחי התוספות הללו. במקרים מסוימים, מפתחים של תוספות קודי לא רשמיות ניצלו שימוש לרעה באמון זה. בפברואר האחרון התפרסמו חדשות כי מפתח אקסודוס של אקסודוס הכניס קוד זדוני לתוסף הפופולרי בניסיון לבצע להפוך את משתמשי אקסודוס לבוטנט. המטרה העיקרית שלו הייתה לעשות זאת לפתוח במתקפת DDoS נגד בלוג ארס. מפתח אקסודוס הפך מאוחר יותר את השינויים הללו לפני שהתנצל ובסופו של דבר התייצב כמפתח אקסודוס.

TVAddons מת או שזה?

TVAddons היו המפתחים של היתוך המאגר הגדול של Kodi. בחודש יוני, אתר TVAddons.ag נכנס לפתע למצב לא מקוון והוא עדיין מושבת עד היום. בשבוע שעבר דיווח טורנטפריק כי תחום TVaddons הועבר כעת לחברת קנדה נגד פירטיות. לדברי מנהל הפרויקט של קודי, נתן בטזן, צד שלישי בשליטה בתחומים אלה יכול לעשות כל מה שהם רוצים בפני משתמשי TVAddons לשעבר. זה אולי כולל התקנת צופה המדווח על כתובת ה- IP של המשתמש וכל מה שהם עשו בקודי. אם התקנת TVAddons באפליקציית Kodi שלך, עדיף להסיר אותה לחלוטין. כך תוכלו להסיר התקנת Fusion מקודי 17 קריפטון.

 1. הפעל את אפליקציית Kodi שלך ועבור אל ‘Addons’
 2. לחץ על ‘תיבת ההתקנה’ בפינה השמאלית העליונה.
 3. כעת בחר ‘התקן ממאגר’.
 4. בשלב הבא, אתר את ריפו ה- Fusion.
 5. לאחר מכן, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני או לחץ עליו לחיצה ארוכה, תלוי באיזה מכשיר התקנת את Kodi.
 6. בחר ‘מידע’ -> הסר את ההתקנה.
 7. כשתתבקש ‘האם אתה בטוח?’, לחץ על כן.
 8. אם ברצונך למחוק את קובץ המקור פיוז’ן כולם ביחד, עבור אל הגדרות -> מנהל קבצים.
 9. נמצא ‘פיוז’ן’ ולחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני.
 10. לאחר מכן בחר ‘הסר מקור’.
 11. כשתתבקש ‘האם אתה בטוח?’, לחץ על כן.

אלטרנטיבי, באפשרותך לאפס את אפליקציית Kodi להגדרות היצרן על ידי ביצוע מדריך זה. הוראות כיצד להסיר התקנת תוספות בודדות ניתן למצוא כאן.

5 סיכוני אבטחה של קודי שאף אחד לא אומר לך עליהם

קיים גורם מסוים של סיכון הכרוך בכל פעם שאתה משתמש באפליקציה שיש לה גישה לאינטרנט. קודי לא שונה. ודא תמיד שאתה משתמש ב- VPN. שמור גם על אפליקציית Kodi שלך מעודכנת. הסר מוספים או מאגרים שאתה כבר לא משתמש בהם או שאינם עובדים עוד. לבסוף, וודא שיש לך תוכנית אנטי-ווירוס אמינה המותקנת באותו מכשיר בו אתה משתמש בקודי.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map