5 סיבות מדוע השימוש ב- VPN עם קודי הוא מכריע

במבט ראשון נראה שקודי הוא נגן מדיה פשוט. עם זאת, ברגע שמוסיפים את התוספות הנכונות אליו, זה הופך בקלות רבה לגריית הקודש של התוכן החינמי. אתה מקבל גישה כמעט לכל זרמים הקשורים לספורט חי, לסרטים חדשים ולתכניות טלוויזיה. עם זאת, יש מחיר נסתר שמחויב למשתמשים בקודי כאשר הם משתמשים בתוספות של צד שלישי כמו Exodus, SALTS, Quasar או Sportsdevil. טרדות משפטיות עשויות לצוץ אם משתמשים בכמה תוספות של Kodi ללא הגנה. לדוגמה, תוספות P2P / Torrent המשמשות ללא הגנה או אישור יכולות להזמין תביעה. כמו כן, ספקי שירותי אינטרנט מסוימים מסדירים את חיבורי האינטרנט של המשתמשים שלהם בכך שהם מאטים אותם כאשר הם מבחינים שהם זורמים כמויות גדולות של תוכן וידאו. זה ידוע בשם מצערת ספק שירותי אינטרנט. במאמר זה נציג בפניכם 5 סיבות המראות מדוע השימוש ב- VPN עם Kodi הוא חיוני ביותר.


5 סיבות מדוע השימוש ב- VPN עם קודי הוא מכריע

5 סיבות מדוע השימוש ב- VPN עם קודי הוא מכריע

VPN – להקל על חייך

זה הוביל למצב בו ניתן להימנע ממצערת רוחב פס ותביעות משפטיות; רוב משתמשי Kodi צריכים להירשם לשירות VPN המיועד במיוחד עבור סטרימרים. דוגמה לשירות VPN זה ExpressVPN, וזה די פופולרי.

כל חותך כבלים שמכסף את חשבון הלוויין או הכבלים שלו יידע את האפשרויות הרבות להזרמת סרטים ותכניות טלוויזיה. יש לך אפשרות ללכת על שירותי סטרימינג בתשלום כמו Hulu, Netflix, Video, Apple TV, Google Play Video ו- Amazon Prime. או שתוכל ללכת על קודי, ה תוכנת קוד פתוח לקולנוע הביתי שיכולה לפעול בכל מכשיר.

אך Kodi די בסיסי בפני עצמו ומאפשר לכם להזרים וידאו ממבחר תוספות רשמיות או להשמיע קובצי מדיה מקומיים משלכם. ההיקף לזרמת וידיאו ללא הגבלה נפתח כשאתה מחפש תוספות לא רשמיות.

אלה מפותחים על ידי מפעילים עצמאיים שפשוט אין להם קשר עם צוות הליבה של קודי. הם פשוט כותבים תוספות שיעבדו על קודי. תוספות לא רשמיות אלה הן רבות, וזה תלוי בך לבחור את הבחירה המתאימה מתוך מגוון רחב של תוספות וכיצד להשתמש בהן מבחינה אתית וחוקית כאחד. הסיבות הבאות יבהירו מדוע אתה צריך להשתמש ב- VPN עם Kodi.

VPN מסתיר את התנועה שלך מספק האינטרנט שלך

כשמשתמשים בתוספות Kodi באופן לא רשמי כדי להזרים סרטים ותכניות טלוויזיה, זה נכון לא לאפשר לספק שירותי האינטרנט שלך לעקוב אחר כל מה שאתה זורם והמיקום שלו. VPN מצפין את כל הנתונים הזורמים פנימה & מתוך קופסת הקודי או אפילו הנתונים של כל הבית שלך.

הוא גם מצויד בכדי להעביר את כל הנתונים האישיים שלך דרך שרת VPN לבחירתך הממוקם בכל מקום בעולם. זה מונע מ- ISP שלך לעקוב אחר התוכן שלך ומקורות כל התעבורה שלך באינטרנט. יתרה מזאת, מאחר ושירותי ספק האינטרנט החלו להודיע ​​רשמית לאנשים המפרטים תוכן, זה נדרש יותר מתמיד. לא עוד ארוחות צהריים בחינם!

זרם את קודי באופן אנונימי

VPN מאפשר לך להוריד, לגלוש ולזרום באופן אנונימי. זה לא רק הופך את ספק שירותי האינטרנט שלך לעיוור לכל התנועה שלך, אלא בו זמנית גם הופך את השרת ממנו אתה מוריד, לעיוור לזהותך ולמיקומך. שרתים אינם יכולים לעקוב אחר כתובת ה- IP שלך מכיוון שהם רק צריכים לזהות את שרת ה- VPN דרכו מנותבת התנועה.

גש לתוכן חסום גיאוגרפי

כשאתה משתמש ב- VPN, יש לך אפשרות לבחור שרת בכל מדינה שתרצה. לאחר שתתחבר לשרת VPN מסוים, תוספות קודי מוגבלות גיאוגרפיות ‘יחשבו’ שאתה תושב אזור בו התוכן שלהם בפועל זמין. זה בהחלט נושא מרכזי עבור אלו המשתמשים בשירותי סטרימינג בתשלום כמו נטפליקס, אמזון והולו.

אלה ידועים לשמצה בגין חסימה גיאוגרפית של התוכן שלהם, הזמין רק למדינות נבחרות בגלל הסכמי שותפות רשמיים וצורות חוקיות הכרוכות בכך. VPN למרבה המזל, היא דרך נהדרת לעקוף את המכשול הזה. עם זאת, צריך לדעת שנטפליקס & Hulu מודעים לעקיפת השינויים האלה ב- VPN והחלו לחסום אותם. אבל החדשות הטובות הן שתוספות קודי יעזרו לכם להתגבר גם על הבעיה הזו.

קבל גישה מוכנה לכל ההודעות החדשות

יתרון נוקב בשימוש ב- VPNs הוא גישה לכל המהדורות החדשות לפני שמישהו אחר יעשה זאת. לדוגמה, אם משחק וידאו חדש לגמרי יוצא לדרך מתישהו סביב חצות ביום מסוים ואתה נמצא מחוץ לארה”ב, ניתן להגדיר את ה- VPN שלך להתחבר איפשהו באסיה על מנת להוריד את המשחק כמעט עשרים וארבע שעות. קודם לכן.

עקוף הגבלות על אפלה

אם אתה גר בארצות הברית או בקנדה, סביר להניח שאתה כבר מודע לכך שערוצי ספורט כמו ESPN, MLB.tv, NHL.tv ו- NFL GamePass מטילים מגבלות על ההאפלה על משחקים חיים. זה אומר שלא תוכלו לצפות בקבוצה המועדפת עליכם בשידור חי. השימוש ב- VPN מאפשר לך לעקוף את מגבלות ההאפלה האלה ללא קשר לשאלה אם אתה משתמש בתוסף קודי לא רשמי או בערוץ הספורט הרשמי עצמו..

שירות VPN הטוב ביותר לשימוש עם קודי

VPN לא רק יעניק לך גישה לתוספות קודי מוגבלות גיאוגרפית, אלא גם יאפשר לך לנהל את הזרמת הקודי שלך באופן אנונימי. לא עוד ספקי שירותי אינטרנט או קבוצות זכויות יוצרים מתרוצצים. אם לא השתמשת בעבר ב- VPN עם Kodi, אנו ממליצים לך מאוד לעשות זאת מהסיבות שפירטנו להלן.

  • בטל את החסימה של תוספות קודי מוגבלות גיאוגרפיות: ישנם המון תוספות קודי בהן אתה יכול להשתמש רק באזורים מסוימים כמו FreeView, BBC iPlayer, Channel 4 ו- ITV. עם VPN אתה יכול לעקוף מגבלות אזוריות.
  • עקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט: שמתם לב שמהירות האינטרנט שלכם היא הגונה אם אתם גולשים באתרים אך פתאום יורדת כשאתם צופים בסרטונים ברשת? אם זה המקרה, ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את מהירות האינטרנט שלך. השימוש ב- VPN בעצם מאפשר לך להימנע מכך.
  • פרטיות אולטימטיבית: ספק האינטרנט שלך לא יוכל לראות באילו אתרים אתה מבקר, קבצים שאתה מוריד או קטעי וידאו שאתה זורם.
  • יישומי VPN: אתה לא צריך להיות פריק טק כדי להגדיר חיבור VPN. אפליקציות VPN במחשבים אישיים, מק, אנדרואיד, iOS ו- FireStick הופכות את כל התהליך לפשוט למדי.

מניסיון אישי, ExpressVPN הוא שירות ה- VPN הטוב ביותר בו תוכלו להשתמש עם Kodi. הם ביצעו אופטימיזציה של אפליקציות ה- VPN שלהם כדי לעבוד טוב יותר עם תוספות Kodi ויש להם מדיניות ללא יומנים. פשוט הירשם באמצעות IPVanish. ואז הורידו את האפליקציה שלהם לאותו מכשיר בו אתם משתמשים ב- Kodi. לבסוף, הפעל את האפליקציה, היכנס והתחבר לשרת VPN לבחירתך. עיין ברשימה הנסקרת שלנו עם מיטב ה- VPN של קודי הטובים ביותר בשנת 2018.

5 סיבות מדוע השימוש ב- VPN עם Kodi הוא מכריע – הוספו

במקרה שאתה תוהה אם אתה זקוק ל- VPN עם Kodi או לא, אני מקווה שהסיבות המפורטות למעלה הבהירו לך את הדברים. אין ספק שלשימוש ב- VPN עם Kodi יש יתרונות רבים הן מבחינת הפרטיות והן מבחינת הבידור.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me