הסתר כתובת IP ב- Kodi – כיצד להשתמש ב- VPN

כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלי בקודי עם VPN? Kodi היא תוכנה עוצמתית המאפשרת לך להזרים סרטונים מקוונים שונים. אתה יכול גם להשתמש בקודי לצפייה בסרטונים שנמצאים במכשירים אחרים ברשת הביתית שלך. הפופולריות של קודי ממשיכה לעלות. אחת השאלות ששואלים אותי הרבה היא האם צריך הסתר את כתובת ה- IP שלהם בעת השימוש בקודי או שלא. אם אתה משתמש בעיקר בקודי שלך למטרות סטרימינג מקומיות, כלומר צפייה בסרטונים מהכונן הקשיח המקומי למשל, מאשר סביר להניח שאתה לא צריך לדאוג יותר מדי. עם זאת, אם אתה השתמש בקודי לצפייה בסרטים, בתוכניות טלוויזיה, ו ספורט חי באינטרנט, באמצעות לא רשמי תוספות קודי, אתה צריך לשקול להשתמש ב- VPN. קרא את הדברים הבאים הדרכה שלב אחר שלב ב כיצד להסתיר את כתובת ה- IP בקודי כדי צפו בסרטים בעילום שם ו באופן פרטי.

הסתר כתובת IP ב- Kodi כיצד להשתמש ב- VPN

הסתר כתובת IP ב- Kodi כיצד להשתמש ב- VPN

האם עלי להסתיר את כתובת ה- IP שלי בעת השימוש בקודי?

בקיצור, כן, עליך להסתיר את כתובת ה- IP שלך בעת השימוש בקודי. במדינות רבות, הזרמת תוכן שאפשר לקחת בחשבון הפרת זכויות יוצרים זה לא חוקי. יש קו דק בין מה שחוקי להזרים לבין מה שלא. טרולי זכויות יוצרים לרוב מנצלים את האזור האפור הזה כדי להטריד את משתמשי האינטרנט ולבריח אותם לתשלום פיצויים הורדה / צפייה בסרטים לא חוקיים במכשירי Kodi או מכשירים אחרים. במקרים רבים, משתמשי קודי דיווחו כי קיבלו מכתבי אזהרה שלהם ספקי שירותי אינטרנט. זה מדאיג לא בגלל מכתב האזהרה עצמו, אלא שלמעשה זה מוכיח ללא ספק כי שלך ספק שירותי האינטרנט מרגל את הפעילות המקוונת שלך.

אם אתה לא אוהב את הרעיון שלך ספקית ה- ISP מצותתת בפעילות המקוונת שלך, עליך לשקול ברצינות להשתמש VPN, לא רק לקודי, אלא אפילו לגלישה באינטרנט היומיומית שלך.

כיצד להסתיר כתובת IP בקודי?

בעצם כתובת ה- IP שלך היא שלך הדפסת אצבע דיגיטלית – –. זה חושף את מידע אישי ואפילו שלך מיקום פיזי. לכן זה קריטי הסתר את כתובת ה- IP שלך כדי הגן על פרטיותך.

  • ישנן שיטות רבות לעשות זאת לזייף את כתובת ה- IP שלך כולל טור, פרוקסי, או א רשת וירטואלית פרטית.
  • הדרך היעילה ביותר מסיכת כתובות IP הוא VPN.
  • VPN לא רק מסתיר את כתובת ה- IP שלך, זה גם מצפין כל התנועה שלך ו- מזייף את המיקום המקוון שלך.
  • אתה יכול להשתמש ב- VPN לשכבה נוספת של אבטחה מקוונת וכן להתחמק ממגבלות גיאוגרפיות מוטל על חסום גיאוגרפי ערוצי סטרימינג כגון נטפליקס, BBC iPlayer, הולו, ו HBO GO, לכולם יש תוספות קודי.

כיצד להגדיר VPN ב- Kodi להסתרת כתובת IP?

התקנת VPN משתנה ממכשיר למכשיר. למרבה המזל, יש לכל ספקי ה- VPN הגדולים אפליקציות VPN המאפשרים מאוד את תהליך ההתקנה.

  1. ל PC, Mac, Firestick, iPhone, iPad, Linux, and Android, אתה יכול להוריד ולהתקין את יישום VPN.
  2. ואז, פשוט להתחבר לשרת VPN ל הסתר את כתובת ה- IP שלך.
  3. לאחר שתסיים, השיק את קודי ו- צפו בסרטים בעילום שם.

אם אינך רוצה להתקין תוכנה נוספת במכשיר הסטרימינג שלך, תוכל גם כן התקן VPN באופן ידני ללא צורך באפליקציה. הליך ההתקנה עדיין קל למדי במקרה זה אם אתה ממלא בקפידה אחר ההוראות.

לבסוף, אם אינך רוצה להתקין ידנית VPN בכל מכשיר, תוכל הגדר חיבור VPN בנתב שלך במקום זאת. במקרה זה, כל התקני הזרימה המחוברים לנתב זה יהיו מחוברים ל- אותו שרת VPN.

ה- VPN הטוב ביותר להסתרת כתובת IP בקודי

חיפוש מהיר בגוגל יגלה מאות ספקי VPN שונים. אבל, איזה משירותי VPN אלה ניתן לסמוך באמת. אם אתה רוצה ספק VPN המעריך את המקוון שלך פרטיות והוא תואם לקודי, לך ל ExpressVPN. הם אל תשמור יומני פעילות הגלישה שלך ויש להם מספר רב שרתי VPN בכל העולם. רשמתי אחר ספקי ה- VPN המהימנים המובילים אתה יכול להשתמש בכדי הסתר את כתובת ה- IP שלך על קודי בטבלה שלהלן.

כיצד להסתיר IP ב- Kodi FireStick

אם התקנת את Kodi ב- FireStick שלך, אתה יכול להשתמש בהדרכה שלהלן כדי להסתיר את כתובת ה- IP שלך בטלוויזיה Fire על ידי התקנת אפליקציית VPN עליה.

כיצד להסתיר כתובת IP ב- Kodi באמצעות VPN

שלך פרטיות ואבטחה אין לעשות דבר בקלילות; אם אתה רוצה זרם סרטים באופן אנונימי, לגלוש באינטרנט בצורה מאובטחת, או להוריד קבצים מתוך ידיעה מלאה שאף אחד לא מצותת לך. אם אתה רציני לגבי בטיחותך באופן מקוון, השתמש VPN ל הסתר את כתובת ה- IP שלך בקודי. למידע נוסף על היתרונות הרבים של VPN, או אם אתה מתקשה הגדרת VPN ב- Kodi שלך, בבקשה השאירו תגובה למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me