תוספות קודי IPTV הטובות ביותר – תוספות IPTV מובילות לקודי בשנת 2020

מהם התוספות הטובות ביותר לקודי IPTV בשנת 2020? IPTV למעשה הוא היכולת להזרים ערוצי טלוויזיה חיים מארצות הברית, בריטניה, קנדה, אוסטרליה, גרמניה או צרפת דרך האינטרנט. עם הפופולריות של Kodi הולכת וגוברת, אנשים מחפשים תוספות וידאו שיאפשרו להם לצפות ב- IPTV במחשב האישי שלהם, Mac, Android או FireStick דרך אפליקציית Kodi. עם זה בחשבון, הרכבנו רשימה של תוספות IPTV מובילות בחינם לקודי. בואו נסתכל על התוספות הטובות ביותר לקודי IPTV החל משנת 2020.

VPN העליון לקודי

תלוי באזור בו אתם גרים, חלק מהאזור תוספות קודי טלוויזיה חי המפורטים לעיל יכול להיות חסום גיאוגרפי. זה אומר שאתה לא יכול צפו בערוצי טלוויזיה בארה”ב, בריטניה, קנדה, גרמנית או אוסטרלית בשידור חי באמצעות קודי עקב מגבלות אזוריות. למזלנו, יש א דרך לעקיפת הבעיה זה מאפשר לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ממש כמו הגן על פרטיותך תוך כדי שימוש בקודי.

VPN, או רשת פרטית וירטואלית, למעשה זה כלי שמאפשר לך הסתר את כתובת ה- IP שלך ו להצפין כל התעבורה באינטרנט שלך. היתרונות הגדולים ביותר בשימוש ב- VPN הם כדלקמן.

 • בטל את החסימה של תוספות קודי מוגבלות גיאוגרפיות: ישנם המון תוספות קודי שאתה יכול להשתמש בהן רק באזורים מסוימים. עם VPN אתה יכול לעקוף מגבלות אזוריות.
 • עקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט: שמתם לב שמהירות האינטרנט שלכם היא הגונה אם אתם גולשים באתרים אך פתאום יורדת כשאתם צופים בסרטונים ברשת? אם זה המקרה, ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את מהירות האינטרנט שלך. השימוש ב- VPN בעצם מאפשר לך להימנע מכך.
 • פרטיות אולטימטיבית: הוסף שכבה נוספת של פרטיות ואבטחה לכל הפעילויות המקוונות שלך.
 • יישומי VPN: אתה לא צריך להיות פריק טק כדי להתקין חיבור VPN בזכות אפליקציות VPN ידידותיות למשתמש במחשב, Mac, Android, iOS ו- FireStick.

מניסיון אישי, ExpressVPN הוא שירות ה- VPN הטוב ביותר בו תוכלו להשתמש עם Kodi. הם ביצעו אופטימיזציה של אפליקציות ה- VPN שלהם כדי לעבוד טוב יותר עם תוספות Kodi ויש להם מדיניות ללא יומנים. עיין ברשימה הנסקרת שלנו עם מיטב ה- VPN של Kodi הטובים ביותר בשנת 2017.

התוספות הטובות ביותר לקודיי IPTV בשנת 2020 – סיכום

להלן תמצא רשימה של חמש התוספות הראשונות של IPTV לקודי הזרמת IPTV. כל אחת מהתוספות האלו נבדקה. אל תהסס להוסיף גם הצעות משלך בתיבת ההערות שמתחת למאמר זה. התוספות הטובות ביותר לחינם ל- IPTV Kodi הן:

 1. iPlayer WWW
 2. USTVNow
 3. קופסת Zattoo
 4. ראי לפי דרישה
 5. יוטיוב
 6. מקלע

iPlayer WWW – Addon IPTV הטוב ביותר בשנת 2020

כיצד להתקין את iPlayer WWW ב- Kodi 17 Krypton

כיצד להתקין את iPlayer WWW ב- Kodi 17 Krypton

מבחינת תוספות IPTV לקודי, בהחלט אין מחסור. עם זאת, מרבית התוספות הללו לעיתים רחוקות עומדות בהייפ שלהם. iPlayer WWW אינו נכלל בקטגוריה זו. זה בקלות הוא אחד התוספות הטובות ביותר ל- IPTV בהן תוכלו להשתמש באמזון FireStick, Android TV Box, PC או Mac בבריטניה..

 • קרא עוד: כיצד להתקין את ה- iPlayer WWW ב- Kodi

USTVNow – מיטב החבורה

כיצד להתקין את USTVNow Addon ב- Kodi 17 Krypton

כיצד להתקין את USTVNow Addon ב- Kodi 17 Krypton

מגולים אמריקאים החיים מחוץ לארה”ב זה התוספת שהם צריכים כדי לצפות בערוצי טלוויזיה אמריקאיים בשידור חי. בהתחשב באמינות של USTVNow וקלות השימוש, היינו צריכים להוסיף את התוספות של קודי IPTV.

 • קרא עוד: כיצד להשתמש ב- USTVNow בקודי.

קופסת Zattoo – הפופולרית ביותר

כיצד להתקין Zattoo ב- Kodi - צפו בטלוויזיה בשידור חי בחינם

כיצד להתקין Zattoo ב- Kodi – צפו בטלוויזיה בשידור חי בחינם

תוספת Zattoo Box היא ככל הנראה אחת הפופולריות ביותר בכל הקשור ל- IPTV. הסיבה היחידה שהיא לא בראש הרשימה שלנו היא מכיוון שהערוצים שאתה מקבל באמצעות תוסף וידיאו רשמי זה תלויים במידה רבה באיזור אתה גר כיום. עם זאת, אם אתה מחפש מוסף IPTV אמין, אתה לא יכול ללכת לא בסדר עם Zatto Box.

 • קרא עוד: כיצד להתקין תיבת Zattoo על Kodi.

Rai on demand – Addon IPTV אמין

כיצד להתקין את Rai לפי דרישה על Kodi 17 Krypton

כיצד להתקין את Rai לפי דרישה על Kodi 17 Krypton

התוסף הספציפי הזה מיועד לקהלים איטלקיים. Rai TV הוא ערוץ טלוויזיה איטלקי ציבורי המשדר הכל החל מספורט, חדשות, בידור וסרטים. ניתן למצוא את התוסף Rai on Demand במאגר הרשמי של התוספות Kodi.

 • קרא עוד: כיצד להתקין טלוויזיה Rai ב- Kodi.

DR TV Kodi Addon – הטוב ביותר לטלוויזיה דנית בחינם

כיצד להתקין טלוויזיה DR בקודי - צפו בטלוויזיה הדנית בשידור חי בחינם

כיצד להתקין טלוויזיה DR בקודי – צפו בטלוויזיה הדנית בשידור חי בחינם

DR TV הוא ערוץ טלוויזיה דני ציבורי. זה מכסה חדשות, ספורט, סרטים תיעודיים, תכניות טלוויזיה וסרטים. אם אתה אזרח דני, התוסף DR TV Kodi הוא פשוט חובה.

קרא עוד: כיצד להתקין טלוויזיה DR על Kodi

תוספות IPTV המובילות לקודי בשנת 2020 – הניתוק

אז, מה אתם חושבים על רשימת ‘Add IPODs Kodi Addons’ שלנו? האם אתה מעריך שעשינו את הבחירות הנכונות? האם יש מוסף שמגיע לו גם הוא להיות ברשימה? שתף את מחשבותיך על ידי פרסום תגובה למטה. אל תשכח להשתמש ב- VPN כדי להגן על הפרטיות שלך באינטרנט.

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me