כיצד להתקין IPVanish ב- FireStick

לפני מספר שנים קיבלתי לעצמי אמזון אש מקל רק כדי לראות על מה המהומה. ובכן, זה נכון, המכשיר הזה הוא כל מה שנחל יכול לבקש. עם זאת, זה היה מוגבל מאוד. הערוצים הוגבלו גיאוגרפי לאזורים מסוימים. ובכן, לא עבר זמן רב ומצאתי ש- VPNs אוהבים IPVanish יכול לעקוף מגבלות גיאוגרפיות אלה. אה, אגב, IPVanish יצרה אפליקציית VPN ייעודית בשביל ה טלוויזיה של אמזון פייר ופייר סטיק. לכן, למקרה שלא תדע את הדרך שלך, אני אראה לך איך אתה יכול בקלות התקן את IPVanish ב- FireStick שלך.


כיצד להתקין IPVanish על Kodi Fire Stick

כיצד להתקין IPVanish על Kodi Fire Stick

כיצד להתקין IPVanish על מקל Fire – הדרך הקלה

IPVanish היא ספקית ה- VPN הראשונה שיש לה אפליקציית VPN ייעודית לטלוויזיית האש של אמזון ו- FireStick. הגדרת הכל די פשוטה. אפליקציית VPN עצמה היא בחינם, אך אתם זקוקים לחשבון IPVanish בכדי להיכנס.

 1. הפעל את מקל האש של אמזון.
 2. ראש אל “אפליקציות”. תוכלו למצוא אותו בפינה השמאלית העליונה של המסך.עבור אל אפליקציות
 3. בחר קטגוריות והקש על שירות.בחר שירות
 4. סוג IPVanish במנוע החיפוש.
 5. הקש על IPVanish ברגע שאתה רואה את זה.בחר באפליקציית IPVanish
 6. לקבל” כפתור יופיע. לחץ על זה.
 7. ההורדה שלך תתחיל אוטומטית. לאחר סיום, בחר פתוח.
 8. עכשיו, אם כבר נרשמת ל- IPVanish, התחבר עם האישורים שלך.היכנס לאפליקציית VPN
 9. עבור לרשימת השרתים בחר שרת VPN לפי מה שאתה מחפש.התחבר למיקום שרת VPN
 10. המתן כמה שניות כדי שהחיבור יתקיים.
 11. הזרם כל אפליקציה לא משנה לאיזו מדינה היא מוגבלת.

האם שמעת פעם על קודי? זו פלטפורמת סטרימינג חזקה שניתן להתקין ב- FireStick. אם אינך יודע כיצד להגיע, עקוב אחר המדריך הזה כיצד להתקין Kodi ב- FireStick – – ותבדוק את זה. אתה תמצא את זה מועיל מאוד שכן הוא מאפשר לך לגשת למאות חומר זרימה. עם זאת, יתכן שתתפתו להשתמש בכמה תוספות לא רשמיות, הייתי דבק באלה שלא מעודדים פיראטיות..

כיצד להתקין IPVanish ב- FireStick – שיטה חלופית

למקרה שתוכלו לאתר את החלק Utility ב- FireStick, תוכלו להשתמש בפונקציית החיפוש במקום זאת. פשוט הקלד את ‘IPVanish VPN’ ואפליקציית VPN אמורה להופיע. אם גם זה נכשל, השתמש בהוראות שלהלן כדי להתקין VPVanish VPN ב- Fire Stick או Amazon Fire TV.

 1. ראשון, השג את ה- Fire Stick שלך ו ראש להגדרות.
 2. כעת בחר ‘התקן’ -> ‘אפשרויות מפתחים.’
 3. אפשר “אפשר אפליקציות ממקורות לא ידועים”.
 4. אתה צריך להוריד סייר הקבצים ES. השתמש במנוע החיפוש כדי למצוא את האפליקציה ולחץ על get.
 5. לאחר מכן, הפעל את סייר הקבצים של ES ועבור אל כלים -> הורד -> לנהל.
 6. תראה א “+” כניסה בתפריט התחתון. לחץ על זה והזן את הנתיב הזה: https://thevpn.guru/ipvanish.apk.
 7. הקש על אישור. תתבקש לעשות זאת הגש שם, השתמש ב- IPVanish כמובן.
 8. לחץ על הורד עכשיו. הקובץ שלך יתחיל להוריד תוך מספר שניות.
 9. הבא, התקן את היישום IPVanish ב- FireStick שלך.
 10. חזור למסך הבית ו השקת IPVanish.
 11. התחבר באמצעות חשבון ה- IPVanish שלך, בחר שרת ופגע בחיבור.

ה- VPN הטוב ביותר ל Fire Stick

אין לך מושג מה באמת יכול Fire Fire של אמזון לעשות. הסיבה לכך היא שאתה מציית למגבלות שהמכשיר מציע באזור שלך. האם ידעת שאם אתה מתקין VPN ב- Fire Stick אתה יכול ביטול נעילת עשרות ערוצי סטרימינג מכל רחבי העולם?

לא רק זה, אלא שאתה יכול שמור על זהותך מוסתרת כל הזמן בזמן המקוון. כן, IPVanish יכול לעזור לך לעשות זאת בקלות. הרשה לי להראות לך מה התקנת IPVanish ב- Fire Stick יכולה לעשות:

 • עקיפת הגבלות אזוריות: כשאתה מתחבר לשרת במדינה מסוימת, תעשה זאת השג כתובת IP זמנית באזור. כתוצאה מכך תוכל לגשת לתוכן מקוון בלעדי באזור זה. אתה צריך לצפות כמו HBO, ESPN, CBS או רשת מזון.
 • שפר את מהירות האינטרנט הטובה יותר: האם אי פעם היית עד לירידה פתאומית במהירות החיבור שלך בזמן שאתה צופה בסרטונים? כן, זה כנראה שלך מצערת ספק שירותי אינטרנט האינטרנט שלך. ברגע שאתה מתחבר ל- VPN, אתה מגיע ל לעקוף סוגיה זו ולראות ערוצים ב- Fire Stick ללא בעיות חיץ.
 • בטיחות ופרטיות: VPN משפר את הפרטיות והביטחון שלך. זה מגן על הנתונים שלך עם הצפנות בדרגה צבאית ו מסתיר את כתובת ה- IP שלך. אתה יכול לשוטט באינטרנט מבלי שתרגל ספק האינטרנט שלך או הממשל שלך.
 • אפליקציות ייעודיות: ל- VPNs כמו IPVanish אפליקציות ידידותיות למשתמש, במיוחד על פייר סטיק. אינך צריך להיות בקי-טק בכדי להפעיל ולחבר. זה רק כמה ברזים פה ושם.

נתקלתי בעשרות ספקי VPN ו- IPVanish תמיד הגיע לראש הרשימה שלי. יש להם שרתים מהירים, מדיניות ללא יומנים, וזה נהדר כדי להבטיח את פרטיותך, וכן אפליקציה מדהימה לפייר סטיק. בדוק כיצד זה מדרג בין היתר ענקיות VPN לפייר סטיק.

קישור ספק RankVPN
דרגהספק vpnתכונותלבקר
2ספק vpnלבקר
3ספק vpnלבקר
4ספק vpnלבקר

כיצד להתקין IPVanish על Fire Stick או Amazon Fire TV

הנה יש לכם חבר’ה. עכשיו אתה יודע כיצד להתקין IPVanish על אמזון Fire Stick שלך. הגדרת IPVanish ב- FireStick אינה שונה כלל מהתקנת אפליקציה אחרת בטלוויזיה Fire Fire של אמזון. רק במקרה שאתה נתקל בבעיות, אתה יכול השאירו לי תגובה למטה ואני אשמח לעזור לך עם הבעיה שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me