האם פיירסטייק של Jailbreaking Fire אינו חוקי?

האם Jailbreaking FireStick אינו חוקי או חוקי בארה”ב, בריטניה, קנדה ואוסטרליה? מקל האש של אמזון הוא אחד ממכשירי הסטרימינג הפופולריים ביותר בשוק, ואנשים מחפשים כל הזמן דרכים להפיק ממנו יותר. פורץ הכלא הוא אחת הדרכים הללו. אין שום דבר רע בכך שהם עושים זאת, אלא שהזרם המולטימדיה הוא מה שהם צריכים להיות מוכנים אליו. ל- Fire Stick שבור בכלא כבר הורדת עליו תוכנת נגן מדיה. אנשים שפרצו את כל האש במקלות האש שלהם בדרך כלל מתקינים אפליקציות של צד שלישי כמו Kodi, Mobdro ו- Terrarium TV על ידי טעינה של אפליקציות אלה למקל הזרם שלהם. זה הרגע בו הדברים עלולים להיות מבולגנים, והוויכוח אם הדבר חוקי או לא חוקי מתחיל. בוא נשבר את זה בשבילך.


האם פיירסטייק של Jailbreaking Fire אינו חוקי?

האם ג’ייברברייקס פיירסטיק אינו חוקי?

מה זה Jailbreaking FireStick?

מה שאנשים מתכוונים כאשר הם מתייחסים ל- Amazon Fire TV Stick כ”מעצר בכלא “הוא שיש בו תוכנת שרת מדיה בשם Kodi המותקנת. Kodi הוא יישום מרכזי מדיה פופולרי אשר נועד לסייע בארגון תוכן מקומי וזרם בכדי להקל על פעילויות הסטרימינג שלך. אל תהסס לבדוק את המדריך שלנו ל- FireStick Jailbreak כדי לקבל מושג טוב יותר מה המשמעות של Jailbreaking FireStick וכולל אותו..

האם ג’ייברברייקס פיירסטיק אינו חוקי?

בואו נגיד את זה כך, לא. ההבדל היחיד בין מקל Fire Fire רגיל לאחד שבור בכלא הוא ההתקנה של KODI. סוגיות החוקיות תלויות באופן השימוש במכשיר בהמשך. האם תשתמש לרעה בחומר המוגן בזכויות יוצרים? או שתזרימי תוכן פיראטי? זה באמת תלוי בך. אבל פורץ הכלא בפני עצמו הוא סופר-חוקי. החוקיות שלו באמת תלויה באופן השימוש במכשיר ובתוכנה עליו. בעיקרו של דבר, התהליך כולו אינו שונה מהשימוש בדפדפן האינטרנט שלך. כל עוד אתה משתמש בו כדי לגשת לתוכן שאתה חוקי זכאי לו, עליך להיות בסדר. עם זאת, אם אתה משתמש באפליקציות האלה כדי לקבל גישה בלתי חוקית לחומרים המוגנים בזכויות יוצרים, אתה יכול להיתקל בבעיות משפטיות.

כיצד להשתמש ב- VPN ב- FireStick מסיבות בטוחות

אם אתה מתכוון להשתמש בקודי לצפייה בסרטים ותכניות טלוויזיה שאתה משלם עליהם בדרך כלל, סביר להניח שתצטרך VPN בכדי לחפות עלייך. קודי הוא חוקי והכל, עד שלא נעשה בו שימוש לרעה. תוכנה מכובדת זו תאפשר לך לגשת לאלפי ערוצים וסרטוני וידיאו, שאולי אינם זמינים ואף חסומים בארצך. מה הטעם בביצוע Jailbreaking the FireStick אם אינך יכול לצפות בכל מה שמוצע עליו? VPN הוא התשובה. VPN או רשת פרטית וירטואלית, מאפשרת למשתמשים לגשת באופן מאובטח לרשת פרטית ולשתף נתונים מרחוק דרך רשתות ציבוריות. עם זאת, כל נתוני המשתמשים מוצפנים והתנועה המקוונת שלהם אינה ניתנת למעקב. שימוש ב- VPN ב- FireStick עוזר למשתמשים לעקוף את כל ההגבלות לגשת לכל מה שהם רוצים ללא ידיעת ספק שירותי האינטרנט שלהם.

ה- VPN הטוב ביותר עבור FireStick

התקנת VPN מגיעה עם הרבה יתרונות. בהתחשב בעובדה שרוב היישומים והתוספים ב- FireStick אינם עובדים מחוץ למדינות כמו ארה”ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה וגרמניה, מגדילה את הצורך ברשת פרטית וירטואלית. משתמשים שרוצים לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולצפות בתוכן בשידור חי ובביקוש בכל ערוץ או תוסף כלשהו, ​​צריכים לזייף את מיקומם באופן מקוון. המשמעות היא שהם צריכים להערים על ספקי האינטרנט לחשוב שהם ממוקמים באחת המדינות שהוזכרו לעיל. זו הדרך היחידה שלהם לגשת לחומר שהם רוצים, לא משנה היכן הם נמצאים. בואו נסתכל על כמה מהיתרונות שאתה מקבל כשמשתמשים ב- VPN עם אמזון פיירסטיק.

  • בטל את החסימה של תוספות קודי מוגבלות גיאוגרפיות: בטל את החסימה וצפה בתוספות של Kodi, כגון USTVNow.
  • פרטיות אולטימטיבית: הוסף שכבה נוספת של פרטיות ואבטחה לכל הפעילויות המקוונות שלך.
  • עקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט: VPNs מונעים מספקי האינטרנט להצער את מהירות האינטרנט שלך כך שתוכל ליהנות מהזרמת וידאו מקוונת ללא הפרעות.
  • יישומי VPN: כל האפליקציות ידידותיות למשתמש ופועלות במחשבי PC, Mac, Android, iOS ו- FireStick.

ExpressVPN הוא שירות ה- VPN הטוב ביותר בו אתה יכול להשתמש עם FireStick. קח אותו מאיתנו, ExpressVPN הוא אחד מה- VPNs הבודדים ששיפרו את ביצועי ההורדה. IPVanish מספק הוראות מצוינות להתקנת ה- VPN שלהם ב- FireStick. ספק שירות זה גם ביצע אופטימיזציה לאפליקציות ה- VPN שלהם כדי לעבוד טוב יותר עם הטלוויזיה Fire Fire של אמזון. עיין ברשימה הנסקרת שלנו בנושא מיטב ה- VPN הטוב ביותר של FireStick בשנת 2019.

Jailbroken Firestick חוקי או לא?

בקצרה, פורץ הכלא של אמזון פיירסטיק אינו חוקי. לא תיכלא בכלא בגלל שפרצת את ה- FireStick שלך. זהו FireStick האישי שלך לבכי בקול רם. עם זאת, זה לא אומר שאתה יכול להשתמש בכול באופן רצוני. אם אתה מתערב בתכני זכויות יוצרים המשתמשים ב- Kodi builds או הרחבות, קיימת אפשרות גבוהה שתסתבך עם הממשלה או ספק שירותי האינטרנט שלך או במקרים הגרועים ביותר, שניהם. אז אם אתה באמת רוצה לחגוג את ההישג שלך פורץ הכלא, התקן VPN ואז דפק את עצמך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me