Kodi Crackdown 2017 – ציר הזמן המובהק

Kodi Crackdown בארצות הברית, בריטניה, קנדה ואוסטרליה? בטח שמעת המון חדשות על הרשויות המפצצות את מוכרי תיבות הטלוויזיה של אנדרואיד ומפתחי תוספות קודי לא רשמיות במהלך החודשים האחרונים. האם אתה צריך לדאוג או שהכל פשוט מקרה של הצטלקות? במאמר זה, נסקור את האירועים הגדולים סביב השימוש בתוספות קודי ‘לא חוקיות’. אנו נעדכן את המאמר בכל פעם שיופיעו סוגיות משפטיות מרכזיות חדשות הקשורות לשימוש בקודי.


Kodi Crackdown 2017 - ציר הזמן המובהק

Kodi Crackdown 2017 – ציר הזמן המובהק

Kodi Crackdown 2017 – ציר הזמן המובהק

לפני שנדון בכל האירוע בו עלינו לציין שקודי כאפליקציה הוא חוקי מלא. אינך מפר חוק על ידי הורדה והתקנת אפליקציית Kodi. עם זאת, כמו באפליקציית uTorrent למשל, אתה יכול לגשת לחומר ‘פיראטי’ דרך Kodi. אפליקציית Kodi עצמה אינה קשורה לתוספים של צד שלישי המקשרים את הגישה לסרטים פיראטיים, לתוכניות טלוויזיה או לזרמים חיים..

פברואר 2017

 • חדשות עלו כי המצביעים על כך שמשרד הקניין הרוחני בבריטניה השיק פגישת קודי עם קודי תחת לחץ מצד בעלי זכות ושדרנים. נראה שהמטרה היא להדק את החקיקה ופרקי חוקי זכויות היוצרים שלא רק מכוונים למוכרי קודי קודי אלא גם למשתמשים קצה..

מרץ 2017

 • לורד טובי האריס, יו”ר תקני המסחר הלאומיים בבריטניה, הצהיר כי “יתריע גם על כל אדם או עסק שמוכר או הפעלת מכשיר כזה (תיבות קודי) שהם מפרים את חוק זכויות היוצרים. תקני המסחר הלאומיים ימשיכו להגן על עסקים לגיטימיים ולרדוף אחרי מי שמפר זכויות יוצרים בדרך זו. “

אפריל 2017

 •  בית הדין הבינלאומי, המכונה בית משפט אירופי לצדק, קבע כי “עבודה המוגנת בזכויות יוצרים שהושגה על ידי הזרמה מאתר השייך לצד שלישי המציע עבודה כזו ללא הסכמת בעל זכויות היוצרים” אינה נהנית מפטור של החוקים הנוגעים להפצה. של תוכן זכויות יוצרים. במילים אחרות, הזרמת תוכן פיראטי באמצעות תוספות לא חוקיות היא כיום לא פחות חוקית באיחוד האירופי כהורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים.
 •  אמזון ואיביי אוסרות רשמית על מכירת תיבות טלוויזיה אנדרואיד באתר שלה. אמזון אף איימה להשעות את חשבונותיהם של כל מי שמנסה למכור ארגזי טלוויזיה אנדרואיד “מלאים”.

מאי 2017

 • פייסבוק עדכנה את מדיניות המסחר שלהם כדי לאסור מכירת תיבות טלוויזיה אנדרואיד. “אסור למכור את הדברים הבאים בפייסבוק: מוצרים או פריטים המאפשרים או מעודדים גישה בלתי מורשית למדיה דיגיטלית.” הדף קורא.

יוני 2017

 • פיניקס, מוסף קודי פופולרי במיוחד נסגר. המפתח שלה טען כי “לאור האקטואליה החלטנו לסגור את פיניקס.”
 • אתר TVAddons יוצא באופן מסתורי לא מקוון. TVAddons הוא ביתם של מאגרי פיוז’ן. ללא אזהרה האתר עבר לא מקוון ולעולם לא התאושש. הועלו המון ספקולציות, אך איש אינו יודע מה הסיבה האמיתית עד כה.
 • FACT, הפדרציה הבריטית נגד גניבת זכויות יוצרים, טוענת שמשתמשים בקודי שמשתמשים בתוספות קודי לא רשמיות כדי להזרים סרטים פיראטיים, תכניות טלוויזיה וזרמים חיים ימוקדו בקרוב עם הודעות על הפרת זכויות יוצרים..

יולי 2017

 • 3 דומיינים שהופעלו בעבר על ידי אתר התוספות Kodi המנותק TVAddons הועברו למשרד עורכי דין נגד קניין פרטיות. כל מי ששולט בתחומים אלה יכול לעשות כל מה שהוא רוצה למשתמשים לשעבר של TVAddons.

אוגוסט 2017

 • TVAddons מופיע שוב ברשת, אם כי תחת תחום חדש. כמה חברות קנדיות תובעות את TVAddons בגין הפצה בלתי חוקית לכאורה של תוספות תוכנה של Kodi

נובמבר 2017

 • מפתחים רבים מתוספי קודי מהצד השלישי מכנים כי זה נפרד לאחר שקיבלו איומים משפטיים מאולפני הוליווד. כתוצאה מכך, תוספי קודי פופולריים לא רשמיים כמו Covenant, Bennu ו- Pro Sport מפסיקים לעבוד..
 • מאגרי צד שלישי כמו קולוסוס, אשף ארס ו- ריפו של סמאש עוברים גם הם במצב לא מקוון.

Crackdown של קודי – מה אתה יכול לעשות?

כפי שעולה מציר הזמן שלמעלה, תוספות קודי לא חוקיות או פיראטיות זוכות לפרסום רב במהלך החודשים האחרונים. טרולי זכויות יוצרים בבריטניה, ארה”ב, קנדה ואוסטרליה נופלים מהתוספות מסוג זה. מומלץ תמיד להצפין את התנועה שלך ולהסתיר את כתובת ה- IP שלך בכל פעם שאתה נכנס לרשת. באמצעות רשת פרטית וירטואלית תוכלו לגלוש באינטרנט באופן אנונימי. כל שעליכם לעשות הוא להוריד ולהתקין אפליקציית VPN ואז להתחבר לשרת VPN. בסיום כתובת ה- IP שלך מוסתרת ותוכל לנצל את התכונות הבאות.

 • בטל את החסימה של תוספות קודי מוגבלות גיאוגרפיות: ישנם המון תוספות קודי שאתה יכול להשתמש בהן רק באזורים מסוימים. עם VPN אתה יכול לעקוף מגבלות אזוריות.
 • עקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט: שמתם לב שמהירות האינטרנט שלכם היא הגונה אם אתם גולשים באתרים אך פתאום יורדת כשאתם צופים בסרטונים ברשת? אם זה המקרה, ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את מהירות האינטרנט שלך. השימוש ב- VPN בעצם מאפשר לך להימנע מכך.
 • פרטיות אולטימטיבית: הוסף שכבה נוספת של פרטיות ואבטחה לכל הפעילויות המקוונות שלך.
 • יישומי VPN: אתה לא צריך להיות פריק טק כדי להתקין חיבור VPN בזכות אפליקציות VPN ידידותיות למשתמש במחשב, Mac, Android, iOS ו- FireStick.

מניסיון אישי, ExpressVPN הוא שירות ה- VPN הטוב ביותר בו תוכלו להשתמש עם Kodi. הם ביצעו אופטימיזציה של אפליקציות ה- VPN שלהם כדי לעבוד טוב יותר עם תוספות Kodi ויש להם מדיניות ללא יומנים. עיין ברשימה הנסקרת שלנו עם מיטב ה- VPN של Kodi הטובים ביותר בשנת 2017 בהמשך.

Kodi Crackdown 2017 – מה הבא

עדיין לא ניתן לראות אם משתמשי הקצה של קודי יהיו היעד הבא לפיצוח הקודי. כמה תוספות לא רשמיות, כמו קוואסר וקודי פופקורן זמן, מבוססות P2P. אז מעקב אחר אנשים המשתמשים בהם לא יהיה קשה כל כך. FACT טוענת כי יש להם רשימת שמות הכוללת אנשים שרכשו תיבות אנדרואיד טעונות מראש עם תוספות של צד שלישי. הזמן יגיד אם הם רציניים באיומיהם או לא.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me