כיצד להתקין Kodi ב- iPhone או iPad ללא Jailbreak

Kodi הוא נגן מדיה עם קוד פתוח שלא תוכלו למצוא בקלות בחנות האפליקציות. אם קודי אינו זמין עבורך להורדה, אתה עדיין יכול התקן אותו במכשיר שלך. למרות שייתכן כי פריצת האסלה הייתה האפשרות הראשונה שלך לפתור את סוגיית חוסר הזמינות של Kodi, דרכים אחרות יכולות לעזור לך להשיג את מרכז המדיה ב- iPhone או iPad שלך..


במאמר זה אני הולך להראות לך כיצד אני יכולהתקן את Kodi באייפון או באייפד מבלי לשבור את האיסור. לאחר שתשיג את זה, אתה תזרום תוכן באמצעות Kodi במכשירי iOS שלך תוך זמן קצר.

כיצד להתקין Kodi ב- iPhone או iPad ללא Jailbreak

כיצד להתקין Kodi ב- iPhone או iPad ללא Jailbreak

השתמש ב- VPN בכל הזמנים

בחודשים האחרונים, משתמשי קודי קיבלו חום רב עבורם הורדת זרמים לא חוקיים ופיראטיים באמצעות תוספות קודי של צד שלישי. טרולי זכויות יוצרים הצליחו לרדת לתחתית של פרקטיקות לא אתיות אלה, ומשתמשים רבים נאלצו להתמודד עם כמה השלכות. זו הסיבה שאני ממליץ לך הסתר את כתובת ה- IP שלך שמגלה מי אתה ואיפה אתה מתחבר.

עם זאת, אם אתה להסוות את הזהות המקוונת שלך, תוכל דפדף באינטרנט באופן אנונימי ו הורד את כל התוספות Kodi שאתה רוצה ללא פיקוח. מה שאתה צריך לעשות כדי שזה יקרה הוא להירשם לאפליקציית VPN ואז התחבר לשרת VPN. ברגע שכתובת ה- IP שלך תוחלף על ידי כתובת אחרת, תוכל ליהנות מכל מה שיש ל- VPN להציע:

 • קבל בעבר תוספות קודי מוגבלות גיאוגרפיות: תוספות רבות של Kodi אינן עובדות אלא אם הן נמצאות במקום בו תוכננו במקור. עם זאת, באמצעות VPN אתה יכול לעקוף את ההגבלות האזוריות הללו ולגשת לתוספות שבחרת.
 • עקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט: ספקית האינטרנט מפסיקה לחגור את חיבורך ומאפשרת לך להזרים תוכן באופן מקוון בלי לאגר או לפגר.
 • בטיחות ופרטיות: על ידי חיבור ל- VPN, אתה עוטף את הנתונים שלך בפרוטוקולי הצפנה חזקים השומרים על אבטחתם בכל עת.
 • יישומי VPN: אתה יכול בקלות להגדיר חיבור VPN עם אפליקציות ה- VPN ידידותיות למשתמש הזמינות במחשבים אישיים, Mac, Android, iOS ו- FireStick.

ה- VPN הטוב ביותר להתקנת קודי

ExpressVPN היא בחירה מצוינת עבור גישה לשירותים מוגבלים גיאוגרפיים כמו תוספות קודי. כמו כן, הספק מאפשר סיקור ללא מגבלות על רוחב הפס או שימוש בנתונים. באופן אישי, ExpressVPN הוכיח את עצמו כ- שירות ה- VPN הטוב ביותר בשוק, במיוחד עם קודי.

של החברה שרתים מותאמים לעבוד טוב יותר עם תוספות קודי, וזה לא משהו שאתה מוצא רק בכל ספק VPN. אבל, אם אתה מתעקש לבחון אפשרויות אחרות, אתה יכול לבדוק את רשימת ה- VPNs הטובים ביותר בשנת 2019 להלן.

כיצד להתקין Kodi ב- iOS באמצעות TweakBox

לבעוט בזה הנה דרך ללא מאמץ התקנת Kodi במכשירי iOS שלך:

 1. באייפון או באייפד שלך, בקר באתר TweekBox.
 2. הקש על התקן עכשיו.
 3. לאחר מכן תקבל הודעה שתאפשר גישה.
 4. לחץ על אפשר.
 5. יתכן שתצטרך הקלד את הסיסמה שלך.
 6. לחץ שוב על התקן.
 7. לאחר התקנת האפליקציה, בחר בוצע כדי לצאת.
 8. אפליקציית TweakBox מופיעה כעת על מסך הבית.

עכשיו להתקין את קודי, עליך לבצע את הפעולות הבאות:

 1. הפעל את אפליקציית TweakBox.
 2. לחץ על אפליקציות ובחר באפליקציות Appstore.
 3. בסרגל החיפוש, סוג קודי.
 4. בחר קודי ולחץ על התקן.
 5. כשאתה מנסה לפתוח את Kodi תקבל אזהרה למפתחים ארגוניים לא מהימנים.
 6. פתח את ההגדרות ולחץ על כללי.
 7. בחר פרופילים & ניהול מכשירים.
 8. בחר את הטקסט שנמצא מתחת לאפליקציית Enterprise.
 9. לחץ על אמון.
 10. כשתתבקש, לחץ שוב על אמון.
 11. חזור והשתמש בקודי בחופשיות באייפון ובאייפד.

התקן Kodi ב- iPhone או iPad באמצעות Cydia Impactor

אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות זאת התקן Kodi באייפון או באייפד שלך היא דרך Cydia Impactor, אפליקציה ידועה הזמינה עבור מכשירי Windows ו- Apple כאחד. יישום זה מאפשר לבעלי להוריד ולהתקין אפליקציות שאינן חנות אפליקציות / חנות שאינן חלונות. כדי להתחיל, תצטרך לעשות זאת הורד השפעה של סידיה  כמו גם האחרונה קובץ Kodi.IPA.

 1. חבר את ה- iPhone או iPad למחשב האישי או ל- Mac. אם iTunes נפתח אוטומטית כשאתה מחבר את מכשיר ה- iOS שלך, סגור אותו לפני שתמשיך הלאה.
 2. הפעל את Cydia Impactor ואז גרור ושחרר את קובץ ה- IPA של Kodi שהורדת קודם לכן לאפליקציה.
 3. ודא שנבחר מכשיר ה- iOS שלך בתפריט הנפתח, לאחר מכן לחץ על התחל.
 4. האפליקציה תבקש כניסה ל- Apple ID. זה מאומת עם Apple ומשמש רק לחתום על קובץ ה- IPA, אך אתה יכול השתמש במזהה Apple חלופי אם פרטיות מהווה דאגה.
 5. ברגע שאתה מתקין את האפליקציה, לך להגדרות > כללי > פרופילים & ניהול מכשירים (זה עשוי להשתנות מעט בהתבסס על גרסת ה- iOS שלך).
 6. זהה את הפרופיל עם מזהה Apple הספציפי שלך ולפתוח אותו.
 7. הקש על כפתור האמון כדי ‘לסמוך’ על אפליקציית Kodi החדשה במכשיר Apple שלך.
 8. הפעל את האפליקציה ותיהנו מהיתרונות הרבים העומדים לרשות משתמשי קודי.

ניסינו להפוך את ההוראות לפשוטות ככל האפשר. אבל, אם השיטה לא תעבוד, המשך לקרוא כדי לדעת איך אתה יכול התקן Kodi באייפון או באייפד שלך באמצעות Xcode תאימות אחרת המאפשרת את היישום.

התקן Kodi ב- iPhone או iPad באמצעות Xcode

כדי להשתמש ב- Xcode, תצטרך שלושה דברים:

 • קובץ ה- deb של Kodi: קבל את זה מ- האתר הקודי הרשמי.
 • חתימת האפליקציה ל- iOS: המשך להוריד את v1.9 ואז פתח את הקובץ.
 • ה אפליקציית Xcode 8 מחנות האפליקציות של מק.

ברגע שישמרו את קובץ ה- deb בשולחן העבודה ואת האחרים במחשב ה- Mac, אוכל להתחיל להורות:

 1. התחל על ידי מחבר את ה- iPad / iPhone שלך ​​ל- Mac שלך. פעם אחת, לפתוח את Xcode.
 2. בחר ‘צור פרויקט Xcode חדש’. ודא ש’יישומים ‘מודגשים מצד שמאל בחר ‘יישום תצוגה יחידה’. לחץ על הבא.
 3. ללכת ל זהה את היישום שברצונך ליצור. הזן את שם המוצר כקודי, ואת מזהה הארגון כמשהו ייחודי עבורך. השאר את השדות או האפשרויות האחרים כמו שהם, ובחר להפוך את האפליקציה לאוניברסלית. הקש “הבא.
 4. בחר מיקום למאגר ה- Git שלך בתיבה הבאה. אתה יכול בחר לשמור אותו בשולחן העבודה. הקש “הבא.
 5. בחר למנוע את הגישה ל- Xcode לאנשי הקשר שלך.
 6. הודעת שגיאה תופיע באמצע מסך ה- Xcode. עליו לקרוא ‘לא נמצאו זהויות עם קידוד’. לחץ על ‘תקן בעיה’, ואז הוסף … בתיבת הדו-שיח הבאה. הקלד את מזהה Apple שלך ​​והיכנס.
 7. בחזרה למסך הראשי תראה הודעה שעליה כתוב “כדי לתקן בעיה זו, בחר צוות פיתוח שישמש להקצאתו.” בחר צוות פיתוח אחד זה שם, ו- Xcode יעסוק ב’פתרון הבעיות ‘. הכל צריך להיות בסדר בעוד מספר דקות.
 8. הפעל את חתימת האפליקציה על ידי לחיצה על הסמל ששמרת לשולחן העבודה לאחר ביטול רוכסן ההורדה. חפש את קובץ ה- deb של Kodi ולחץ על Open. יש למלא כבר את אישור החתימה שמופיע, אך לפרופיל ההקצאה, בחר את המזהה הרצוי. לאחר מכן לחץ על התחל.
 9. הקלד שם קובץ לשדה שמירה בשם ולחץ על שמור. App Signer יפרוק את הנתונים וישמור את הקובץ. בסיום זה יגמר בוצע.
 10. חזור אל Xcode ובחר התקנים. בחר במכשיר ה- iOS שלך. פעם אחת, גלול מטה עבור סימן הפלוס הקטן ולחץ עליו. זכור, תמצא אותו בחלונית הימנית. אתר ובחר את קובץ ה- ipa iOS App Signer שנוצר בשלב 9 ולחץ על Open. אפליקציית Kodi תופיע תחת אפליקציות מותקנות ברגע שתסיים להתקין אותה.
 11. נתק את מכשיר ה- iOS שלך. כשאתה מסתכל עליו, תראה את סמל Kodi ולאחר שתקיש עליו, הודעת ‘מפתחים לא אמינים’ עשויה להופיע.. התעלם מכך על ידי הקשה על ביטול. אחרי זה, ראש להגדרות>ניהול מכשירים>אפליקציית המפתחים ובחרו לסמוך “[שם החשבון].” הקש שוב על אמון, ולעולם לא תקבל שוב את ההתראה למפתחים לא אמינים.
 12. אתה סיימת! חזר למסך הבית שלך והקש על הסמל כדי להריץ את האפליקציה.

התקן Kodi ב- iOS 10 – מחשבות אחרונות

אם תעקוב אחר ההוראות הבאות, תוכל להתקין בקלות את Kodi ב- iPhone או iPad שלך וליהנות ממגוון הערוצים שיש לה להציע. במקרה שתיתקל בבעיות, השאר לי תגובה למטה עם השאילתה שלך, ואחזור אליך בהקדם האפשרי.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me