האם קודי הוא חוקי? האם Kodi בטוח לשימוש?

האם קודי חוקי? האם Kodi בטוח לשימוש בתוך ארה”ב, בריטניה, אוסטרליה, קנדה או גרמניה? זו השאלה שרבים שואלים אם שוקלים אם לעשות זאת התקן את קודי על שלהם PC, Mac, Amazon Fire TV, לינוקס, אנדרואיד, או כל מכשיר סטרימינג אחר שקודי תומך בו. תלוי במה אתה משתמש בקודי, יש אפשרות אמיתית שתוכל להיכנס אליה משפטי צרה.
אם אתה משתמש בקודי ל זרם סרטים ו תוכניות טלוויזיה באמצעות תוספות קודי לא רשמיות כמו יציאת מצרים או מלחים, יתכן שאתה עושה משהו לא חוקי אם אתה יודע את זה או לא. קרא את המדריך הבא לקבלת שלבים לשמירה ולהסתרה על פעילויות והרגלי הצפייה שלך קודי. למד כיצד להשתמש קודי בבטחה ו באופן אנונימי עם VPN.


האם קודי חוקי ובטוח לשימוש?

האם קודי משפטי & בטוח לשימוש?

האם קודי משפטי?

התשובה היא כן, קודי חוקי. עם זאת, משתמשי קודי ב- בריטניה, ארה”ב, אוסטרליה, אירלנד, צרפת, קנדה וגרמניה קיבל הודעות על הפרת זכויות יוצרים כתוצאה משימוש בתוספות מסוימות של Kodi. אין שום דבר בלתי חוקי בהורדה והתקנה של קודי עצמה. הסוגיות המשפטיות מהעובדה שהרבה תוספות לסרטים ולחיות תוספי טלוויזיה אכן משיג את התוכן שלהם ממקורות פיראטיים.
כמשתמש קצה, סביר להניח שאין לך מושג שאתה עושה שום דבר לא נכון, עם זאת זה לא מסיר כל אחריות משפטית אפשרית של שימוש בתוספים אלה. להיות על הצד הבטוח, עדיף להשתמש ב שירות VPN יחד עם קודי.
עם VPN, לא ספק שירותי האינטרנט שלך וגם טרולי זכויות היוצרים שלך לא יכולים לראות מה אתה עושה באופן מקוון. לפיכך, אתה צריך להימנע מקבלת פוטנציאל כלשהו הודעות על הפרת זכויות יוצרים או מכתבי אזהרה.

עדכון 1: ב- 28 בפברואר, 2017, התפרסמו חדשות המצביעות על כך שמשרד הקניין הרוחני בבריטניה השיק פגישת קודי של קודי תחת לחץ מצד בעלי זכות ושדרנים. נראה שהמטרה היא להדק את החקיקה ופרקי חוקי זכויות היוצרים שלא רק מכוונים למוכרי קודי קודי אלא גם למשתמשים קצה..

עדכון 2: ב- 7 במרץ, 2017, לורד טובי האריס, יו”ר תקני המסחר הלאומיים בבריטניה, הצהיר כי הוא “יתריע גם על כל אדם או עסק שמוכר או הפעלת מכשיר כזה (תיבות קודי) שהם מפרים את חוק זכויות היוצרים. תקני המסחר הלאומיים ימשיכו להגן על עסקים לגיטימיים ולרדוף אחרי מי שמפר זכויות יוצרים בדרך זו. “

עדכון 3: על פי קבוצת זכויות הפתיחה, ההצעה שטר כלכלה דיגיטלית בבריטניה יוכלו להעביר לטרולי זכויות היוצרים את הסיכוי לאיים על משתמשי קודי ומעברי קבצים עם עונשי מאסר של עד 10 שנים..

עדכון 4: ביום רביעי, 26, 2017, קבע בית הדין הבינלאומי, המכונה בית משפט אירופי לצדק, כי “עבודה המוגנת בזכויות יוצרים שהושגה על ידי הזרמה מאתר השייך לצד שלישי המציע עבודה זו ללא הסכמת בעל זכויות היוצרים” אינה נהנית מפטור. של החוקים הנוגעים להפצת תוכן זכויות יוצרים. במילים אחרות, הזרמת תוכן פיראטי באמצעות תוספות לא חוקיות היא כיום לא פחות חוקית באיחוד האירופי כהורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים.

לכן, עליכם להיות זהירים במיוחד בעת השימוש בקודי, במיוחד אם אתם גרים בבריטניה. אל תיקח שום סיכונים והשתמש ב- VPN כדי להסתיר את פעילויות הסטרימינג שלך. נראה שזה רק עניין של זמן עד שהרשויות יתחילו לכוון גם למשתמשים בקודי.

כיצד להישאר בטוחים על קודי?

ההיבט החשוב ביותר בשימוש בקודי הוא לדעת מה אתם עושים. כשאתה גולל באינטרנט לקבלת מידע אודות כיצד להתקין ו התקן תוספות עליו, וודא שאפשר לסמוך על האתר המפרט את ההוראות הנחוצות. הידע הוא המפתח כאן. פשוט אין תירוץ לעזוב את שלך ביטחון מקוון או פרטיות חשופים. אתה תבחין שמרבית המאמר שקשור לקודי ממליץ מאוד להשתמש VPN עם זה, וגם מסיבה טובה. רשת פרטית וירטואלית מוסיפה שכבה נוספת של אבטחה ופרטיות לפעילות הגלישה והסטרימינג שלך. לכן אתה מגן על הנתונים הפרטיים הרגישים שלך תוך כדי שימוש ב- VPN.

תמיד עדיף להשתמש רק בתוספות קודי רשמיות. תוספים רשמיים אלה הם חוקיים מלאים ובטוחים לשימוש.

בכל פעם שאתה מתחבר לשרת VPN, כל תנועת האינטרנט שלך מוצפנת. המשמעות היא שלא ספק שירותי האינטרנט שלך וגם טרולי זכויות היוצרים שלך לא יוכלו לאתר אילו קבצים אתה מוריד או סרטים שאתה צופה בהם. VPN גם מגן עליך מפני התקפות של איש באמצע.

אם אתה רציני בנוגע לפרטיותך, השתמש ב- VPN. זה פשוט כמו זה. ExpressVPN הם כנראה ה- VPN הנפוץ ביותר עם Kodi. אתה יכול גם להתקין כל אחד מספקי ה- VPN הבאים שמור את הפעילות המקוונת שלך מאובטחת ומוסתרת מעיניהם המסקרנות של ספק שירותי האינטרנט שלך או טרולי זכויות יוצרים פוטנציאליים.

האם קודי בטוח?

באופן כללי, קודי היא פלטפורמה בטוחה אם אתה יודע מה אתה עושה. למרבה הצער, כמו כל פעילות אחרת שאתה עשוי לבצע באופן מקוון, ישנן ודאיות סיכונים מעורב. להלן תוכלו למצוא רשימה של כל הסיכונים הבולטים שעלולים להפוך את הקודי שלכם לא בטוחים.

 • ניטור ספק שירותי אינטרנט: ספק שירותי האינטרנט שלך עוקב אחר מה שאתה עושה באינטרנט. זה פשוט כמו זה. הם יכולים לראות אילו אתרים אתה מבקר, אילו קבצים אתה מוריד ואילו סרטים אתה זורם באופן מקוון. לא משנה באיזה מכשיר, תוכנה או אפליקציה אתם משתמשים. זו הסיבה שמשתמשים רבים הזורמים סרטים המשתמשים בהרחבות קודי לא רשמיות כמו Exodus מכתבי אזהרה מהספק שלהם.
 • תוספות קודי לא רשמיות: בכל הכנות, התוספים הטובים ביותר להתקנה ב- Kodi אינם רשמיים. תוספות אלה מאפשרות לך צפו במפוצצי ההוליווד האחרונים, סדרות טלוויזיה מובילות, והכי חשוב, שידורי ספורט חיים. הבעיה היא שהתקנת תוספים אלה ממאגר לא רשמי יכולה להותיר אותך חשופה.
 • התקפות MITM: התקפות של איש באמצע הן אחת מהמתקפות האיומים המקוונים הגדולים ביותר. אם האקר מצליח לחדור את הקשר בינך לקודי, שלך מידע אישי עשוי להיות התפשר.
 • האקרים ורמאים: העובדה שקודי היא תוכנת קוד פתוח חינמית היא חרב פיפיות. במהלך השנים XBMC הפכה למטרה פופולרית עבור האקרים שתוקפים זרמים בלתי מעורערים בניסיון להשיג את שלהם מידע פרטי.
 • טרולים בזכויות יוצרים: ישנם תוספות קודי אשר למעשה מאפשרים לך להזרים קבצי סיקור בקודי שלך. הבעיה היא שבכל פעם שאתה הורד קובץ סיקור, אתה כמעט מוסיף את כתובת ה- IP שלך לקובץ נחיל סיקור. טרולי זכויות יוצרים יכולים להשתמש בכתובת ה- IP שלך כדי עקוב אחר הפעילות המקוונת שלך גם כן.
 • קודי תיבות טלוויזיה אנדרואיד נטענות מראש ומקלות טלוויזיה של אמזון פייר: הבלוג הרשמי של קודי הסביר, באורח רב, מדוע יכול להיות התיבות העמוסות הללו של קודי לא בטוחים. תיבות הטלוויזיה הללו מגיעות עם קודי המותקן עליהן. הנושא כאן הוא שחלק מהמוכרים ממלאים אותם תוספות שבורות זה אולי לא יצליח, או גרוע מזה, יעזוב אותך פתוח לניצולי אבטחה רבים. מכירת כמה כאלה קופסאות טלוויזיה קודי טעונות מראש כיום אפילו נחשב לא חוקי באיחוד.
 • התקפות DDoS: מפתחי Addon יכולים להכניס קודים זדוניים לתוספים. לאחר מכן, ניתן להפוך משתמשים ללא תמימים של תוספות אלה botnets שמופיעים מתקפות DDoS באתרים ברחבי האינטרנט. תוספת האקסודוס הפופולרית שימשה למעשה באופן כזה. עם זאת, פעולות הכרחיות ננקטו על ידי קהילת TVAddon כדי להפוך את התוספת של יציאת מצרים לשימוש בטוח מאז.
 • כתוביות זדוניות: בחלק מהמקרים, האקרים אפילו משתמשים כתוביות המסופק על ידי מאגרי צד שלישי בכדי להשתלט על מלוא המכשיר שהתקנת בו את אפליקציית Kodi. קרן XBMC מודעת לנושאים אלה ופרסמה עדכון חדש (Kodi 17.3) כדי לתקן אותם. אם אתה עדיין משתמש בגרסת קודאי ישנה יותר, אנו ממליצים מאוד לעדכן אותה לקודי 17.3.

האם קודי חוקי ובטוח? טריקים וטיפים נוספים

מלבד השימוש ב- VPN, ישנם מספר צעדים שתוכלו לבצע בהם הגן על פרטיותך המקוונת ולהפיק את המרב מהקודי שלך בו זמנית. התבונן במועיל מדריכי קודי למטה.

 • מה זה קודי? מדריך למתחיל
 • מדריך ה- VPN הטוב ביותר עבור Kodi לשנת 2017.
 • האם תיבות הטלוויזיה של קודי חוקיות ובטוחות לשימוש?
 • התקני ההזרמה הטובים ביותר של קודי.
 • מדריך ההתקנה הטוב ביותר עבור תוספות קודי.
 • כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלי בקודי?
 • איך לצפות בסרטים באופן אנונימי בקודי?

האם קודי הוא חוקי? סיכום

 • ראשית, אפליקציית Kodi עצמה אינה לא חוקי.
 • בנוסף, מתקין את קודי על שלך מחשב, מק, אנדרואיד, תיבת טלוויזיה מולטימדיה, Fire Stick, נגן Nexus, או מגן נווידיה אינו חוקי.
 • עם זאת, אתה יכול להסתבך עם החוק אם אתה צופה נחלים פיראטיים באמצעות תוספות קודי של צד שלישי.
 • היו גם מקרים שמשתמשים בקודי קיבלו מכתבי אזהרה והודעות על הפרת זכויות יוצרים.
 • השימוש ב- VPN עם Kodi למעשה מונע את שלך ספק שירותי אינטרנט, בעלי זכויות יוצרים, וכל אחד אחר מרגל אחר מה שאתה צופה ברשת.
 • לבסוף, אל תשתמש אקסודוס, SALTS, 123 סרטים, Mobdro, SportsDevil, או תוספות דומות ללא VPN אם אתה גר ב ארה”ב, בריטניה, האיחוד האירופי, קנדה, גרמניה, אוסטרליה, הודו, צרפת או ספרד.

האם קודי חוקי ובטוח לשימוש? סיכום

האם קודי חוקי? ובכן, זה לא מארח אף אחד מתכני הווידיאו הזמינים לזרם. עם זאת, בכל פעם שאתה נכנס לרשת, כל אתר שאתה מבקר בו או אפליקציה שאתה משתמש בו יכול לראות את האתר שלך כתובת IP ציבורית. כתובת ה- IP שלך היא שלך הדפסת אצבע דיגיטלית – –. זה חושף את מיקום פיזי כמו גם מידע אישי אחר. ה הדרך הטובה ביותר להישאר בטוחה בעת השימוש בקודי הוא ל ExpressVPN לתוספות פרטיות ו ביטחון. אל תיקח את הסיכון וזרם סרטים, תכניות טלוויזיה או אירועי ספורט בשידור חי בקודי בלי התחברות ל- VPN ראשון. זה סיכון שלא כדאי לקחת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me