האם קופסאות קודי אינן חוקיות או משפטיות באוסטרליה, קנדה, ארה”ב?

האם קופסאות קודי אינן חוקיות או חוקיות להשתמש ב בריטניה, קנדה, אוסטרליה או ארה”ב? Kodi XBMC הופך במהירות לאחד מאפליקציות הזרימה המשמשות ביותר. זה הוביל לעלייה משמעותית של תיבות הטלוויזיה של קודי. תוכלו למצוא בקלות את מכשירי הזרימה המבוססים על אנדרואיד איביי או אמזון. הם באים עם קודי הותקן מראש, מה שחוסך לך את הזמן, המאמץ והטרחה הנחוצה בהתקנה ידנית של קודי בתיבת הטלוויזיה אנדרואיד שלך, יחד עם מאגרי המידע והתוספים שלה. למרות זאת, האם ארגזי קודי אלה בטוחים לשימוש? וחשוב יותר, האם אתה יכול להסתבך בצרות משפטיות אם אתה קונה תיבת טלוויזיה של קודי באופן מקוון?


האם ארגזי הטלוויזיה של אנדרואיד בטוחים וחוקיים?

האם תיבות קודי אינן חוקיות או משפטיות?

האם קופסאות קודי בטוחות לשימוש?

הבטיחות של תיבת טלוויזיה אנדרואיד עוסקת בעיקר בשאלה אם יש למכשיר הזרמה הזה תוכנות זדוניות או וירוסים מותקן עליו. היו כמה מקרים שבהם תיבות טלוויזיה מסוג Kodi כאלה אכן נדבקו בתוכנה זדונית. אירועים כאלה מתועדים היטב באתר הרשמי של קודי. אם אתם מתכוונים לקנות קופסת קודי מבית אמזון או איביי, דאגו לעבור על כל הביקורות לפני שתבצעו את הרכישה. זה מאפשר לך לקבל מושג טוב יותר אם אתה יכול לסמוך על מוכר תיבות הטלוויזיה אנדרואיד או לא.

במקרה ורכשתם קופסת טלוויזיה אנדרואיד עם קודי טעון עליה מראש, וודאו כי מותקן עליו עדכון Kodi 17.3 האחרון. בגירסאות קודדיות ישנות יותר יש פגמי אבטחה גדולים שבהם טופלו בעדכון האחרון.

העובדה שתיבות הטלוויזיה הללו של Kodi מבוססות אנדרואיד פירושה גם שתוכל להתקין עליהן אפליקציות אנטי-וירוס. וודא שאתה מתקין יישום אנטי-וירוס, כגון BitDefender, MalwareBytes או Avast במכשיר הזרמת אנדרואיד שלך ישירות לאחר שתחבר אותו לרשת ה- WiFi שלך. יש אפילו תוספות אנטי-וירוס של קודי כמו מגן אבטחה אתה יכול להתקין באמצעות אפליקציית XBMC שלך.

האם קופסאות קודי חוקיות לשימוש?

עדכון 1: ב- 8 בפברואר, 2017, כוחות המשטרה הבריטית עצרו חמישה אנשים שהואשמו במכירתם והפצתם של קופצים בלתי חוקיים של קודי בצפון מערב אנגליה ובוויילס..

עדכון 2: ב- 7 במרץ, 2017, לורד טובי האריס, יו”ר תקני המסחר הלאומיים בבריטניה, הצהיר כי הוא “יתריע גם על כל אדם או עסק שמוכר או הפעלת מכשיר כזה (תיבות קודי) שהם מפרים את חוק זכויות היוצרים. תקני המסחר הלאומיים ימשיכו להגן על עסקים לגיטימיים ולרדוף אחרי מי שמפר זכויות יוצרים בדרך זו. “

עדכון 3: ב -4 באפריל 2017, אמזון אסרה רשמית על מכירת תיבות טלוויזיה אנדרואיד באתר שלה. אמזון אף איימה להשעות את חשבונותיהם של כל מי שמנסה למכור ארגזי טלוויזיה אנדרואיד “מלאים”.

עדכון 4: ב- 11 באפריל 2017, איביי עקב אחר חליפות אמזון ואסר על מכירת תיבות קודי גם באתר שלה.

עדכון 5: ביום רביעי, 26 באפריל, 2017, קבע בית הדין הבינלאומי, המכונה בית משפט אירופי לצדק, כי “עבודה המוגנת בזכויות יוצרים שהושגה על ידי הזרמה מאתר השייך לצד שלישי המציע עבודה זו ללא הסכמת בעל זכויות היוצרים” אינה נהנית מ פטור מהחוקים הנוגעים להפצת תוכן זכויות יוצרים. במילים אחרות, הזרמת תוכן פיראטי באמצעות תוספות לא חוקיות היא כיום לא פחות חוקית באיחוד האירופי כהורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים.

עדכון 6: ביום חמישי, 25 במאי, 2017, פייסבוק עדכנה את מדיניות המסחר שלהם כדי לאסור מכירת תיבות טלוויזיה אנדרואיד על פי TorrentFreak. “אסור למכור את הדברים הבאים בפייסבוק: מוצרים או פריטים המאפשרים או מעודדים גישה בלתי מורשית למדיה דיגיטלית.” הדף קורא.

זהו אזור אפור. האם קופסאות קודי יכולות להיחשב כבלתי חוקיות או לא תלויות במידה רבה במדינת המגורים הנוכחית שלך. בריטניה, קנדה, אוסטרליה, גרמניה, צרפת וארה”ב יש חוקים נוקשים נגד פירטיות מקוונת. מה שאתה אולי לא מודע אליהם הוא שהרבה מהתוספות Kodi בהן אתה משתמש כדי לצפות בסרטים ותכניות טלוויזיה מקבלים את עדכון הווידיאו שלהם מאתרי סטרימינג פירטיים. לכן משטרת בריטניה עצרה לאחרונה מוכר טלוויזיה מקודי מנורפולק, אנגליה. ספק האינטרנט שלך יכול לפקח בקלות על הפעילויות המקוונות שלך. זו הסיבה העיקרית שרבים מהמשתמשים בתיבות הטלוויזיה של קודי הלא מעורערות הודעות על הפרת זכויות יוצרים מהספקים שלהם. כדי להישאר בצד הבטוח, השתמש VPN בתיבת הטלוויזיה שלך בקודי. ככה, אתה יכול הזרם סרטים, סדרות טלוויזיה וערוצי טלוויזיה חיים באופן אנונימי.

VPNs הטובים ביותר לשימוש עם תיבת הטלוויזיה Kodi

בעוד שאפליקציות אנטי-וירוס שומרות על התקנת הסטרימינג שלך מפני תוכנות זדוניות או ווירוסים פוטנציאליים, אתה עדיין חשוף לשלך ספק שירותי האינטרנט עשוי לצותת על מה שאתה צופה ברשת. לא משנה אם אתה זורם דרך שלך תיבת טלוויזיה של Kodi, PC, Fire Stick, Android או iOS. האמת המכוערת היא שספק שירותי האינטרנט שלך יכול לשמור על כרטיסיות על כל הפעילויות שלך באופן מקוון. באמצעות VPN היא הדרך הטובה ביותר, ואולי גם הקלה ביותר להשיג אנונימיות מקוונת.

 • על ידי חיבור לשרת VPN, אתה מעשי למנוע את ספק שירותי האינטרנט שלך, טרולי זכויות יוצרים ואפילו סוכנויות ממשלתיות לרגל אחריך.
 • אפליקציות VPN תואמים PC, Mac, iPhone, iPad, וכמובן אנדרואיד. אם לנתב שלך יש לקוח VPN, אתה יכול אפילו להגדיר את חיבור ה- VPN עליו.
 • אתה יכול גם הסתר את כתובת ה- IP הציבורית שלך באמצעות VPN. ככה, אף אחד לא יכול להתחקות אחר הורדות הטורנט שלך.
 • אחרון חביב, VPN מאפשר לך לעשות זאת לעקוף מגבלות אזוריות. כמה תוספות קודי וערוצי סטרימינג הם מוגבלת גיאוגרפית כלומר, אתה יכול לצפות בהם רק באזורים מסוימים. רשתות וירטואליות פרטיות כל מה שאתה צריך בטל את החסימה של חסימת תוכן גיאוגרפי מסביב לעולם.

מבחינת הבהוא VPN לשימוש בקופסאות טלוויזיה של קודי, בהחלט הייתי ממליץ להשתמש ExpressVPN. הם לא שומרים ביומני פעילויות מקוונות של המשתמשים שלהם ושרתי ה- VPN שלהם עובדים די טוב עם קודי. רשמתי אחר שירותי ה- VPN הראשיים של Kodi למטה.

למד כיצד להסתיר את ה- IP שלך בכל Box TV אנדרואיד.

כיצד להתקין את Kodi 17 Krypton ב- FireStick

התרחיש הטוב ביותר שתוכל לעקוב אחריו יהיה רכישת Amazon Fire TV Stick ללא טמפרטורה ואז התקן את Kodi ב- FireStick בעצמך כפי שמוצג במדריך שלהלן. ניתן להשתמש באותו תהליך להתקנת Kodi גם בכל תיבת טלוויזיה אנדרואיד.

תיבות אנדרואיד מובילות של קודי בשנת 2017

 • טלוויזיה של אמזון פייר
 • מגן נווידיה
 • Matrixom G-Box Q2
 • MINIX,
 • TICTID-M9C
 • טלוויזיה Razor Forge TV
 • נגן Nexus של גוגל
 • מקלות סיבוב

קרא את חמשת סקירת התקני הזרימה המובילים שלנו.

האם ארגזי קודי בטוחים וחוקיים לשימוש? בשורה התחתונה

אל תטעו בזה. שלך פרטיות ואבטחה מקוונים זה לא משהו שאתה רוצה לקחת בקלילות. באמצעות א אפליקציית אנטי-וירוס מתאימה כמו גם שירות VPN כמו ExpressVPN על שלך תיבת הטלוויזיה של קודי יכול לעשות דרך ארוכה בהגנה עליך מפני סוגיות בטיחותיות ומשפטיות אפשריות.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map