התוספות החדשות הטובות ביותר לקודי – צפו בחדשות בשידור חי בקודי

מהם התוספות הטובות ביותר לצפייה בחדשות על קודי? מפוליטיקה, ספורט ועסקים ועד אסונות טבע ומלחמות, צפייה בחדשות ברשת נותנת לך תובנה על המתרחש בעולם סביבנו. לקודי יש כמה תוספים מעולים המאפשרים לך לצפות בחדשות בשידור חי מארצות הברית, בריטניה, אוסטרליה, קנדה ושאר העולם. בסקירה שלהלן אנו בוחנים את מיטב התוספות החדשות הרשמיות לקודי בשנת 2017.


חדשות חדשות הטובות ביותר לקודי

חדשות חדשות הטובות ביותר לקודי

התוספות החדשות הטובות ביותר על קודי

להלן התוספים הרשמיים המועדפים שלנו על קודי לצפייה בחדשות:

 • חדשות פוקס
 • חדשות שמיים
 • RT
 • NewsOn
 • חדשות CBC
 • ניוזי
 • טלוויזיה בהיסטאק
 • CNN

חדשות פוקס

אחת מתחנות החדשות הפופולריות ביותר בעולם, פוקס ניוז מספקת סיקור חי של אירועים מרכזיים המתרחשים בארצות הברית ובשאר העולם.

חדשות שמיים

בדומה לפוקס ניוז, סקיי ניוז אינו זקוק להכנס. זה אחד מערוצי החדשות הנצפים ביותר בבריטניה ובארצות הברית כאחד.

RT – רוסיה היום

RT מציג עלוני חדשות מסביב לשעון, סרטים תיעודיים, תכניות אירוח ודיונים, וכן תוכניות חדשות וספורט ותרבות על רוסיה שמכוונות לשוק החדשות מעבר לים. בשנת 2011 היה זה ערוץ החדשות הזר השני הנצפה ביותר בארה”ב אחרי חדשות ה- BBC העולמית, והתחנה הזרה מספר אחת בחמישה אזורים עירוניים גדולים בארה”ב בשנת 2012.

NewsOn

NewsON מספקת גישה מיידית לשידורים חיים או לפי דרישה מיותר מ -170 תחנות מקומיות ב -113 שווקים בארה”ב. גש אל מהדורות החדשות הקודמות עד 48 שעות לאחר האוויר, ושתף סיפורים מעניינים עם פונקציית השיתוף של המדיה החברתית המשולבת ישירות מהאפליקציה. חפש תחנה מקומית עם המפה האינטראקטיבית או צפה בתחנה הקרובה ביותר אליך בטלפונים חכמים, טאבלטים או נגני סטרימינג של רוקו. שמור תחנות מועדפות, והישאר מעודכן בהתראות חדשות על חדשות שנשלחות ישירות למכשירים ניידים מהמקור המקומי לחדשות. הישאר מחובר בכל עת ובכל מקום ללא מנוי לכבלים או התחברות.

חדשות CBC

CBC.ca הוא מקור המידע המקוון בקנדה. אתר מקיף לחדשות, בידור, ספורט ועסקים. CBC יכול להיות רק צופה בקנדה. כך תוכלו להתקין חדשות CBC ב- Kodi.

ניוזי

Newsy היא רשת חדשות וידיאו המייצרת קטעי חדשות בנושאים קצרים בווידיאו המספקים חדשות עדכניות חדשות ברחבי ארה”ב וחדשות עולמיות, מדיניות ופוליטיקה, מדע ובריאות, בידור, טכנולוגיה, עסקים וספורט..

הטלוויזיה של היישטאק

הטלוויזיה של הייסטאק היא התוספת המושלמת של קודי עבור נרקומנים חדשים. צפו בחדשות חדשות, עולמיות ומקומיות בערוץ חדשות המותאם אישית עבורכם.

כיצד להתקין תוספות חדשות ב- Kodi

את כל התוספות המפורטות לעיל ניתן למצוא במאגר הרשמי של התוסף Kodi. כך תוכלו להתקין אותם במחשב האישי, מק, אנדרואיד, FireStick או Raspberry Pi.

 1. הפעל את אפליקציית Kodi שלך ופנה אל ‘Addons’..
 2. בחר את אייקון מתקין חבילות בפינה השמאלית העליונה.
 3. משם, לחץ על ‘התקן מהמאגר’. -> מאגר התוספים של קודי -> וידאו להוסיף.
 4. לחץ על סקיי ניוז או על כל תוסף חדשות אחר שתרצה להוסיף -> להתקין.
 5. המתן עד שתראה התראה מאופשרת של Addon.
 6. עכשיו חזור למסך הבית של Kodi ובחר בכרטיסייה ‘Addons’ מהעמודה השמאלית.
 7. לחץ על Addons Video.
 8. כל תוספות הווידיאו שתתקין יופיעו כאן.

קבל יותר תוכן – השתמש ב- VPN עם Kodi

הרבה תוספות קודי רשמיות עובדות רק באזורים מסוימים כמו ארה”ב, בריטניה, קנדה ורוסיה. כדי לעקוף את המגבלות האזוריות הללו ולצפות בתוכן בשידור חי ובביקוש בכל תוסף קודי שתרצה בכל מקום שתרצה תצטרך לזייף את מיקומך באופן מקוון באמצעות VPN. להלן כמה מהיתרונות שאתה מקבל בעת השימוש ב- VPN עם Kodi.

 • בטל את החסימה של תוספות קודי מוגבלות גיאוגרפיות: ישנם המון תוספות קודי, כגון USTVNow, שתוכל להשתמש בהן רק באזורים מסוימים. עם VPN אתה יכול לעקוף מגבלות אזוריות.
 • עקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט: שמתם לב שמהירות האינטרנט שלכם היא הגונה אם אתם גולשים באתרים אך פתאום יורדת כשאתם צופים בסרטונים ברשת? אם זה המקרה, ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את מהירות האינטרנט שלך. השימוש ב- VPN בעצם מאפשר לך להימנע מכך.
 • פרטיות אולטימטיבית: הוסף שכבה נוספת של פרטיות ואבטחה לכל הפעילויות המקוונות שלך.
 • יישומי VPN: אתה לא צריך להיות פריק טק כדי להתקין חיבור VPN בזכות אפליקציות VPN ידידותיות למשתמש במחשב, Mac, Android, iOS ו- FireStick.

מניסיון אישי, ExpressVPN הוא שירות ה- VPN הטוב ביותר בו תוכלו להשתמש עם Kodi. הם ביצעו אופטימיזציה של אפליקציות ה- VPN שלהם כדי לעבוד טוב יותר עם תוספות Kodi ויש להם מדיניות ללא יומנים. עיין ברשימה הנסקרת שלנו עם מיטב ה- VPN של Kodi הטובים ביותר בשנת 2018 בהמשך.

תוספות החדשות הטובות ביותר בנושא Kodi – Wrap Up

עם כל מה שקורה בעולם כרגע, זה יכול להיות די קשה לעמוד עם כל החדשות האחרונות. אני מקווה שהתוספים המפורטים לעיל יעזרו לכם להתעדכן בחדשות האחרונות בנושא קודי.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me