ה- VPN הטוב ביותר עבור אנדרואיד הטלוויזיה Box בשנת 2020

מה ה- VPN הטוב ביותר עבור אנדרואיד הטלוויזיה Box ב 2020? א אנדרואיד טלוויזיה התיבה מאפשרת למשתמש ליהנות ממגוון כה רחב של תוכן, מתוך מבחר טוב של ערוצים שרוב המכשירים האחרים לא יכולים לספק. הוספת א VPN חיבור נוסף על זה מאפשר להוסיף שכבה משמעותית של אבטחה שעושה טוב לשמירה על פרטיותך, על ידי הסתרת הפעילויות שלך באופן מקוון. תוכלו גם לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולבטל חסימת אפליקציות של Google Play שבדרך כלל לא יהיו זמינות באזורכם. בעיה עשויה להתעורר במיוחד כאשר מחליטים לאיזה שירות להירשם, אך ראשית, נסתכל לעומק במה ששירות VPN עוסק..


ה- VPN הטוב ביותר לתיבת הטלוויזיה אנדרואיד

ה- VPN הטוב ביותר לתיבת הטלוויזיה אנדרואיד

ה- VPN הטוב ביותר לתיבת הטלוויזיה אנדרואיד – סיכום

להלן רשימה של מיטב ה- VPN שבהם אתה יכול להשתמש בתיבת הטלוויזיה אנדרואיד שלך.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. SurfShark
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

ספקי VPN אלה נבדקו והפכו לראש הרשימה שלנו בסקירת היום. אם ברצונך לבדוק במהירות מה אנו עומדים לכסות בהמשך, עיין בטבלה זו.

ה- VPN הטוב ביותר לתיבת טלוויזיה אנדרואיד

בחירת שירות ה- VPN המתאים עבור תיבת הטלוויזיה אנדרואיד שלך אמורה לאפשר לך רוחב פס בלתי מוגבל לגלישה שלך, כמו גם למנוע כל רמה של מצערת שעלולה להטיל על ידי ספק האינטרנט שלך. זה המפתח מכיוון שרוב התיבות ישמשו לזרמת סרטונים מקוונים.

לספק איכותי צריך להיות שרתים רבים הפזורים ברחבי העולם. אם הם לא ישמרו יומני פעילות של משתמש, זה יתרון נוסף. מכיוון שסיימנו את היסודות, בואו נתחיל זאת עם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לביקורת Box TV אנדרואיד:

ExpressVPN

סקירה של

ExpressVPN ידוע שהוא דורג בין ספקי השירות המובילים בשוק, והוא עובד ממש טוב עם ערכת תיבות טלוויזיה אנדרואיד. תוכל גם להשתמש בו במכשירים כמו סמארטפון או מחשב Windows שלך. זה נחשב לאחד ה- VPN הטובים ביותר לשימוש בסטרימינג. זאת בזכות המהירויות המהירות שלה והיעדר מגבלות רוחב הפס.

ExpressVPN נמצא גם בראש כשמדובר באבטחה. הוא משתמש בהצפנת AES של 256 סיביות ואינו רושם את כתובת ה- IP שלך או את האתרים שבהם אתה מבקר. יש אפילו מתג להרוג שעוצר את כל התעבורה באינטרנט כאשר החיבור ל- VPN מושמט.

מיקום זה מציע גישה ליותר מ -120 מיקומים ב -78 מדינות שונות, כך שלעולם לא תחסר נקודות חיבור. אם אתה רוצה לבדוק את זה, ExpressVPN מציע ניסיון חינם למשתמשים ב- iOS והבטחת החזר כספי למשך 30 יום לכל המכשירים. אם אתה רוצה לדעת יותר על ספק זה, קרא הסקירה המלאה של ExpressVPN.

NordVPN

סקירה של NordVPN

אחת הסיבות העיקריות שמומלצות מאוד על VPN זה שהיא מבוססת פנמה. לכן, הוא אינו מחויב לאותן חובות שיכולות להיות חברות VPN אחרות בכל מה שקשור לבקשות ממשלתיות.

NordVPN מציע סוגים שונים של שרתים, כולל כמה מותאמים לסטרימינג מהיר במיוחד. אם החומרה שלך תומכת ב- 4K, יש לך מזל לפעול עם VPN זה. מוטב, NordVPN מציעה אפשרות לחבר 6 מכשירים תחת מנוי אחד. זה נחשב לנדיב יותר מרוב ספקי ה- VPN האחרים בחוץ.

במקרה שתיתקל בבעיות, צוות התמיכה שלהם זמין 24 שעות ביממה וממתין לפתור את הבעיות שלך באמצעות צ’אט חי. כדי לדעת יותר, בדוק סקירת NordVPN.

BulletVPN

סקירת BulletVPN

BulletVPN הוא השלישי ברשימה שלנו. לספק יש שרתים מפוזרים אסטרטגית ברחבי העולם. הם בוערים במהירות והם מושלמים לסטרימינג מתמיד. עם זאת, רשת השרת קטנה למדי מכיוון ש- VPN זה די חדש. אנו צופים כי תוכנית חלוקה גדולה יותר בעתיד. 

VPN זה מבטל את חסימת מרבית שירותי ההזרמה הגדולים. אתה יכול לגשת לשרתים ביותר מ- 30 מדינות. היישום שלהם מעוצב היטב, קל לשימוש ואפשרות סולידית למתחילים. אם אתה לא כל כך מתמצא בטכנולוגיה, היישום של BulletVPN הוא מה שאתה מחפש. זה תואם למכשירי PC, Mac, iOS ו- Windows. קרא עוד על סקירת BulletVPN כאן.

SurfShark

SurfShark

SurfShark לא קיים הרבה זמן, אבל עד עכשיו אני מתרשמת. הם יצרו VPN רב עוצמה שמתחרה עם מנהיגים אחרים בתעשייה. 

מאז השקתו, VPN זה לא טען טענות מעורפלות. כל מה שהבטיחו, הם מסרו. לדוגמה, אחת ההבטחות העיקריות שלהם הייתה שהיא תבטל את חסימת נטפליקס ארה”ב, ונחשת מה, היא עשתה.

התכונות שלהם כוללות אבטחה מהשורה הראשונה, מהירויות מהירות בוערות, ויכולת להזרים תוכן מוגבל גיאוגרפי מכל העולם. אתה רוצה עוד? ובכן, אני מניח שאתה תאהב את העובדה שספק זה מציע חיבורים בו זמנית ללא הגבלה. תגלה עוד על SurfShark.

כיצד להתקין VPN ב- Android TV Box

כדי הגדר VPN בתיבת הטלוויזיה אנדרואיד שלך, תצטרך להירשם עם ExpressVPN ולקבל גם את שם המשתמש והסיסמה שלך. לאחר סיום זה, הנה השלבים שעליכם לבצע:

 1. הפעל את חנות Google Play בתיבת הטלוויזיה Android שלך.
 2. חפש את ExpressVPN. 
 3. לאחר שמצאת אותו, בחר להתקין. 
 4. כעת תוכל למצוא אותו בקטע האפליקציות בתיבה שלך. 
 5. פתח את ExpressVPN, ואז פתח את האפשרויות על ידי לחיצה על הסרגלים בצד שמאל למעלה.
 6. בחר כניסה.
 7. הקלד את האישורים שלך, ואז היכנס. 
 8. תראה רשימת שרתים שתוכל לבחור מהם. 
 9. בחר את הטוב ביותר עבורך.
 10. לחץ עליו, והאפליקציה תפעיל חיבור לשרת.
 11. יופיע חלון קופץ המאשר את החיבור שלך.
 12. עכשיו אתה יכול להזרים את התוכניות שלך תחת החיבור.

הוגדר VPN

רשת פרטית וירטואלית היא כלי פשוט המאפשר להסתיר את מיקומם ולהצפין את הנתונים שלהם בזמן שהם מקוונים. זה נעשה באמצעות החיבור בין המכשירים המקוונים שלך לשרת מאובטח, שנועד לטפל בכל הפעילות המקוונת שלך.

תיבת טלוויזיה אנדרואיד, למשל, תתחבר לשרת VPN, אשר ישמש כמנהרה דרכה כל הנתונים שלך יזרמו. החיבור מוצפן, כלומר איש לא יוכל לראות, להעתיק או לתפעל את הנתונים שלך.

ניתן למצוא שרתי VPN בכל מקום בעולם. זה מאפשר לאדם בבריטניה, למשל, להתחבר לשרת VPN בדטרויט, וכל הפעילות המקוונת שלו תזרום דרך שרת דטרויט. כתובת ה- IP שלו תשתנה, ותאפשר לו להראות כאילו הוא בבריטניה.

כיצד לבדוק אם VPN עובד ב- Android TV Box?

הנה מה שעליך לעשות כדי לראות אם VPN מסתיר את כתובת ה- IP שלך בתיבת הטלוויזיה Kodi או לא.

 1. הפעל את דפדפן האינטרנט בתיבת האנדרואיד שלך והעבור אל https://whatismyip.network/
 2. לאחר מכן, רשמו את כתובת ה- IP שתקבלו.
 3. בשלב הבא, הפעל את אפליקציית VPN והתחבר לשרת VPN.
 4. לאחר שתסיים, חזור שוב אל https://whatismyip.network/ ובדוק את כתובת ה- IP שאתה מקבל.
 5. אם זה חדש, ה- VPN שלך עובד כמו שצריך.

VPN חינם לתיבת הטלוויזיה אנדרואיד

המילה “חינם” היא הפיתוי האולטימטיבי לכל מי שמחפש מוצר מסוים. VPNs בחינם קיימים בכל השוק. עם זאת, אני ממליץ להשתמש בהם בשום פנים ואופן. ראשית, הם איטיים מאוד. ניתן לראות את ההבדל במהירות בכל מה שקשור להשוואה בינו לבין ספקי VPN פרמיום. אתה ממש יכול לחכות זמן רב תוך כדי בדיקת כתובת הדוא”ל שלך, קל וחומר להזרים סרטון HD.

האם שאלת את עצמך פעם איך VPNs אלה מרוויחים את הכסף שלהם? אין שום דבר שמונע מהם להפציץ את המכשירים שלך באמצעות מודעות או למכור את ההיסטוריה האישית שלך לצדדים שלישיים. אני לא חושב ש- VPN עובד ככה. קיומו העיקרי הוא להבטיח את פרטיות המשתמשים. עם VPN חינם אתה למעשה חשוף יותר מתמיד.

לבסוף, עם VPN חינמי, אתה פותח את המערכת שלך לכל מיני איומים. היישומים שלהם עשויים להדביק את המכשיר שלך בוירוסים, תוכנות זדוניות ותוכנות זדוניות, אפילו בלי שתשים לב. אז בשורה התחתונה, הרחק מ- VPNs בחינם.

VPN הטוב ביותר לסיכום תיבת הטלוויזיה אנדרואיד

חיבור VPN הוא דרך אחת בטוחה להגן על המיקום שלך. אתה גם יכול להשתמש בו עם קודי, או כשאתה בדרכים עם הטלפון החכם שלך. קיימות מספר אפשרויות הזמינות ומציעות רמת אבטחה גבוהה. רוב המכשירים יכולים להסתדר היטב עם חיבור כזה, וזה כולל מחשבים הפועלים על מערכות הפעלה שונות. ExpressVPN נחשב לקהילת הטלוויזיה של אנדרואיד מכיוון שיש להם רוחב פס בלתי מוגבל, וגם אין צורה של מצערת כשאתם מזרמים את הסרטונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me