כיצד להתקין VPN ב- FireStick – מדריך Ultimate

תוהה כיצד ניתן להתקין VPN ב- FireStick ללא שורש או jailbreak? Fire TV הוא אחד ממכשירי הזרימה הטובים ביותר שקיימים שם. יש לה ספרייה עשירה של ערוצי הזרימה הגדולים ביותר, כאשר יותר ויותר שירותים מתווספים לרשימה. אלו כוללים נטפליקס, HBO, הולו, ESPN, CBS, ועוד הרבה. לרוע המזל, כדי לנצל את מלוא ה- Fire TV Stick אתה צריך להתגורר בארצות הברית. אז אתם יכולים לדמיין את התסכול שלי כשניסיתי לצפות בסיפור של Handmaid מחו”ל, רק כדי לגלות שהולו חסום גיאוגרפי. למרבה המזל, יש דרך לעקיפת הבעיה. אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי לזייף את המיקום המקוון של Fire Stick שלך ולגרום שהוא נראה בארצות הברית. לכן, אם ברצונך לדעת כיצד הגדר VPN ב- FireStick שלך, המשך לקרוא.


כיצד להתקין VPN ב- FireStick

כיצד להתקין VPN ב- FireStick

הדרך הקלה ביותר להתקנת VPN ב- Fire Stick

ExpressVPN הוא ספק VPN נהדר להתקנה בכל מכשיר. למעשה, זה היה אחד השירותים הראשונים שיש להם אפליקציית VPN ייעודית לאמזון Fire TV ו- FireStick. לכן, לא תהיה לך בעיה להגדיר את זה. אתה יכול להוריד את האפליקציה בחינם מהאתר שלהם, אך תצטרך ליצור חשבון ExpressVPN להתחבר.

 1. מה שאתה צריך לעשות קודם הוא ללכת ExpressVPN, ו להירשם. כל שעליך לעשות הוא לבחור תוכנית, הזן את הדוא”ל שלך, בחר אמצעי תשלום ואז הגדר סיסמה.
 2. הבא, פתח את ה- Fire Stick או את Amazon Fire TV ולחץ על ‘אפליקציות בראש מסך הבית שלך.
  עבור אל אפליקציות

  עבור אל אפליקציות

 3. עכשיו עבור אל ‘קטגוריות ‘ ->שירות ‘.
  בחר שירות

  בחר שירות

 4. בחר באפליקציית ExpressVPN. אתה יכול גם להשתמש ב-לחפש’ בשדה כדי לחפש את האפליקציה בחנות אמזון, למקרה שלא תוכלו למצוא את זה שירות קטע.
 5. כעת לחץ על ‘לקבל‘ ל הורד והתקן האפליקציה. לאחר השלמת התהליך, לחץ על ‘פתוח‘.
 6. השלב הבא שלך הוא להיכנס ל- ExpressVPN על ידי הזנת שלך שם משתמש ו סיסמה.
 7. ולבסוף, כל שעליכם לעשות הוא בחר לאיזה שרת אתה רוצה להתחבר.
 8. לאחר שתקים חיבור VPN, לחץ על כפתור הבית בשלט רחוק Fire Stick שלך.

היתרונות של שימוש ב- VPN בטלוויזיה Fire

אתה יכול לפתוח הרבה תכונות נסתרות פשוט על ידי הפעלת VPN ב- Amazon Fire שלך. לאמיתו של דבר, רק מי שגר בארה”ב מנצל את מלוא הטלוויזיה של האש. באשר למי שמחוץ לגבולות אמריקה, לא תיהנה משירות זה במלואו. עדיין בספק? זו הסיבה שאתה חייב להשתמש ב- VPN עם Firestick:

 • בטל את חסימת ערוצי הסטרימינג בארה”ב: כשאתה נוסע מחוץ לארה”ב, לא תהיה לך גישה לרוב ערוצי הסטרימינג האמריקניים עקב מגבלות גיאוגרפיות. Showtime, Hulu, HBO GO, ABC Go, NBC Sports, ורבים אחרים הם מחוץ לתחום בחו”ל. אבל עם VPN, אתה יכול לשנות את המיקום המקוון שלך על ידי הפניית התנועה שלך לשרת בארה”ב. כך תוכלו לצפות בכל ערוץ ממנו תרצו בכל מקום.
 • גש לסרטון האינסטנט האמריקאי של אמזון: Amazon Prime Video זמין כמעט בכל מקום, למעט סין, קובה, איראן, צפון קוריאה, סוריה. עם זאת, התוכן שונה בהתאם לכל אזור, מה שאומר שלא לכל המשתמשים יש גישה לאותה ספריה. לכן, תזדקק ל- VPN כדי לזייף את המיקום שלך וביטול החסימה של כל מופע שתרצה.
 • בטל את חסימת הערוצים בבריטניה: בדיוק כמו המקבילים האמריקאים שלהם, גם ערוצי סטרימינג בבריטניה כמו BBC iPlayer, ITV וערוץ 4 אינו זמין מחוץ לאזור שלהם. זה אומר שאתה לא יכול לצפות בהם אם אתה מחוץ לבריטניה. עם זאת, עם ה- VPN הנכון, תוכל לבטל את החסימה שלהם, לא משנה היכן אתה נמצא.
 • הזרם סרטונים דרך קודי באופן אנונימי: רשתות וירטואליות פרטיות להסתיר כתובת ה- IP המקורית שלך להצפין התעבורה באינטרנט שלך, מה שאומר שהזהות והפעילות המקוונת שלך נשארו מוסתר מעיניהם המסקרנות של ספקי האינטרנט או בעלי זכויות היוצרים.

התקן VPN ב- FireStick באמצעות ES Explorer

לפני שאגיד לך בפירוט איך אתה יכול להתקין VPN של Fire TV של אמזון ללא שורש, אני חייב לומר לך שלא כל ספקי ה- VPN שבדקתי עבדו כראוי בטלוויזיה Fire. IPVanish היה הטוב ביותר של החבורה. לכן, אם ברצונך לאפשר VPN במכשיר שלך, אני מציע מנוי ל- IPVanish. לאחר שתסיים, בצע את השלבים הבאים.

שלב 1: התקנת סייר הקבצים ES על Fire TV Stick

כדי להתקין את סייר הקבצים ES ב- Fire TV Stick, עליך לעבור אל ‘הגדרות ‘ -> ‘התקן’ -> ‘אפשרויות מפתחים.’ לאחר מכןלאפשר ‘אפשר אפליקציות ממקורות לא ידועים’ כך שתוכלו להוריד את האפליקציה. בתוך ה ‘לחפש‘בר, הקלד ES Explorer ולחץ על הסמל כדי להתחיל הורד והתקן תהליך.

עכשיו אתה חופשי הפעל את אפליקציית ES Explorer.

שלב 2: התקן VPN של Fire TV דרך ES Explorer

באפשרותך גם להתקין VPN ל- Fire TV באמצעות ES Explorer. הנה מה שאתה צריך לעשות:

 1. עבור לתפריט סייר ES ולחץ על ‘כלים,’ בא אחריו ‘מנהל הורדות‘בתפריט השמאלי.
 2. בשלב הבא עליכם ללחוץ על ‘+ חדשמהתפריט התחתון.
 3. בתוך ה ‘נתיב’ קטע, סוג https://thevpn.guru/ipvanish.apk ואז לחץ על ‘בסדר‘.
 4. בנוגע ל ‘שם‘, הקלד ‘IPVanish‘.
 5. לחץ על ‘הורד עכשיו‘כדי להתחיל להוריד את קובץ התקנת IPVanish.
 6. כאשר קובץ apk IPVanish ההורדה הושלמה, לחץ על ‘קובץ פתוח‘ ל הגדר אותו בטלוויזיה Fire Fire של אמזון שלך.
 7. עכשיו חזר למסך הבית של Fire TV ו- פתח את האפליקציה IPVanish.
 8. לבסוף היכנס לחשבונך והתחבר לכל שרת VPN שאתה אוהב.

כיצד להתקין VPN טלוויזיה בטלוויזיה באמצעות Apps2Fire

למי שמשתמש בסמארטפון או במכשיר אנדרואיד אני ממליץ להשתמש בתהליך ההתקנה השני. בשיטה זו תוכלו להתקין אפליקציה מחנות Google Play המאפשרת להוריד כל אפליקציה שנמצאת במכשיר האנדרואיד שלכם בטלוויזיה Fire..

שלב 1: התקנת Apps2Fire בהתקן אנדרואיד

 1. עבור אל Google Play באמצעות מכשיר ה- Android שלך. 
 2. בתוך ה לחפש בר, סוג Apps2Fire לאחר מכן לחץ על הסמל. לאחר מכן לחץ על להתקין.
 3. עליך להוריד את ה- אפליקציית אנדרואיד IPVanish למקרה שלא יהיה לך את זה.

שלב 2: התקן VPN של Fire TV דרך Apps2Fire

 1. ראשית, השיק את Fire TV והתחל אל ‘הגדרות ‘ -> ‘מערכת’ -> ‘אפשרויות מפתחים.’ הבא, הפעל ‘אפשר אפליקציות ממקורות לא ידועים‘ בא אחריו ‘ניפוי באגים ב- ADB’.
 2. עכשיו, לחץ ‘הגדרות’ -> ‘מערכת’ -> ‘על אודות’ -> ‘רשת’ ולכתוב את כתובת ה- Ip של הטלוויזיה שלך Fire.
 3. במכשיר ה- Android שלך, פתח את האפליקציה Apps2Fire ולחץ על ‘להכין‘. זוכר את כתובת ה- IP שכתבת בעבר? כאן עליכם להכנס אליו. 
 4. עכשיו חפש את האפליקציה IPVanish באפליקציה ‘אפליקציות מקומיות’ לחץ על זה ובחר ‘להתקין.’
 5. תקבל הודעה מ- Fire TV בסיום ההתקנה של IPVanish.

התקן VPN בתכנית וידאו של FireStick

הגדרת VPN ב- Amazon Fire TV – שיטות אלטרנטיביות

יש שתי שיטות אחרות להתקנת VPN של רשת הטלוויזיה Amazon Fire TV אתה יכול להשתמש אם לספק ה- VPN הנוכחי שלך אין יישומי Fire TV או למקרה שברשותך דור FireStick מהדור הראשון. שימו לב ששתי החלופות הללו דורשות מאמץ וזמן רב יותר.

הכינו נתב וירטואלי משלכם

אם אתה מפעיל מחשב או Mac, אתה יכול להשתמש בחיבור VPN משלך ולשתף אותו עם כל הבית. אתה יכול פשוטו כמשמעו להפוך את המחשב האישי שלך או Mac לנתב וירטואלי על ידי ביצוע כמה צעדים פשוטים. לאחר שתסיים הגדרת נתב וירטואלי במחשב / Mac, אתה יכול להפעיל חיבור VPN ולשתף אותו ישירות עם Fire TV.

התקן VPN בנתב DD-WRT

לספקי VPN יש מגבלה לכמה מכשירים שיכולים להיות להם חיבור תחת מנוי אחד. עם זאת, יש פרצה שהייתי רוצה ללמד אותך. אם אתה הגדר VPN בנתב DD-WRT שלך, לכל המכשירים המחוברים ל- Wi-Fi הביתי שלך יש חיבור מוצפן ל- VPN. זה כמובן כולל את טלוויזיה ה- Fire שלכם.

הגדר DNS חכם ישירות ב- Fire Stick

גישה זו שונה לחלוטין משימוש ב- VPN. ראשית, DNS חכם אינו מצפין את הנתונים שלך, מה שאומר שאתה תפעל במלוא המהירות כשאתה מבטל חסימת תוכן מוגבל גיאוגרפי. יתר על כן, DNS חכם ממנה מחדש את חלק מתעבורת האינטרנט שלך. כתוצאה מכך, תוכלו לעקוף הגבלות אזוריות ולשמור על הגישה לערוצים המקומיים שלכם בו זמנית. התהליך די קל. פשוט עקוב אחר הצעדים הבאים ולמד כיצד להגדיר DNS ב- Fire Stick:

 1. הפעל את מקל האש שלך.
 2. לך ל ‘הגדרות ‘ בא אחריו ‘טלוויזיה האש שלי, ‘ לאחר מכן ‘על אודות’.
 3. רשום את פרטי החיבור שלך.
 4. ראש בראש הגדרות -> רשת שוב.
 5. בחר תשכח מהרשת.
 6. מצא את הרשת שלך ולחץ עליה.
 7. הקלד את סיסמת ה- Wi-FI שלך, אך הפעם, לחץ על מתקדם .
 8. הזן את האישורים שציינת בחזרה בשלב 3, שהם שער, כתובת IP, ו מסכת רשת משנה (אם הספרה האחרונה הייתה 0, הקלד 24. אם זה 255, 32 הוא המספר שלך).
 9. להכניס את החדש ראשוני ו DNS משני.
 10. הכל בוצע.

ה- VPN הטוב ביותר ל Fire Stick – סקירת 2019

עם מספר גדול של ספקי VPN אמינים שם בחוץ, תסלח לך על שלא תוכל להחליט באיזה שירות VPN לבחור. ערכתי מחקרים וביקורות מעמיקות. עיין ברשימה הרשמית של ספקי ה- VPN הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש ב- Fire Stick או Fire TV בשנת 2019.

כיצד להתקין VPN ב- FireStick ללא שורש

אתה לא באמת תתחיל להעריך באמת את ה- Fire TV שלך אלא אם כן תתקין עליו VPN. מספר הערוצים החדשים שאתה מקבל לגישה ממש מרשים. אם אתה זקוק לעזרה נוספת בזמן התקנת טלוויזיה של אמזון פייר ללא שורש או פריצה, פשוט השאירו תגובה למטה ואני אעזור לכם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map