ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה של Nvidia Shield

ה ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה של Nvidia Shield הוא ללא ספק כזה המאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של ערוצים שבהם ניתן לספק את כל צרכי הבילוי שלכם היטב. כאן אנחנו מדברים על כל תוכניות הטלוויזיה המדורגות המובילות, סרטי שוברי קופות ושידורי ספורט בשידור חי שאי פעם תרצה לעקוב אחריהם, היישר למכשיר שלך. כדי ליהנות ממבחר כל כך גדול של תוכן, חשוב להירשם לשירות VPN שמבטיח לך אבטחה מלאה, וגם מאפשר לך לעבור את כל המגבלות הגיאוגרפיות שאולי הושמו על ידי כל אתרי האינטרנט האהובים עליך ערוצים.


ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה של Nvidia Shield

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה של Nvidia Shield

בסקירה זו אנו נבדוק כמה מהשירותים המדורגים המובילים בכדי לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי VPN להירשם אליו.. 

VPN העליון לטלוויזיה של Nvidia Shield

להלן סקירת השירותים הטובים ביותר ל- VPN שעליך לקחת בחשבון עבור Nvidia Shield TV:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. BulletVPN
 4. NordVPN
 5. VyprVPN

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה של Nvidia Shield

הסיבה לכך שאנו מעוניינים כל כך שכולם בוחרים את שירות ה- VPN הנכון היא מכיוון שפעולה זו מאפשרת לכם ליהנות מתכונות נהדרות כמו החלפת שרת ללא הגבלה ורוחב פס בלתי מוגבל. שתי תכונות אלה מוודאות במיוחד כי אתה יכול לשנות את השרת שאליו אתה מחובר כרצונך וגם לחרוג מכל סוג של מצערת שיכולה להיות ממוקמת על ידי ספק האינטרנט שלך. בדרך זו תוכלו ליהנות מתוכן מכל מקום בעולם ולהזרים ווידאו באיכות HD ככל שתרצו.

מצאנו במחקר שלנו ExpressVPN להיות אחד מספקי ה- VPN הבודדים שעובדים בצורה חלקה עם שירות הטלוויזיה Nvidia Shield שלך. ראינו גם שזה עובד טוב עם מגוון מכשירים הפועלים בפלטפורמות אנדרואיד או חלונות.

התקנת VPN בטלוויזיה Nvidia Shield

תהליך ההתקנה הוא קל מאוד, בתנאי שתעקוב אחר ההוראות למכתב. ניסינו לעשות את זה כמה שיותר פשוט. אם אין לך כבר חשבון VPN, תוכל להירשם באמצעות ExpressVPN.

הנה מה שאתה צריך לעשות:

 1. פתח את חנות Google Play בטלוויזיה שלך ב- Nvidia Shield.
 2. הקלד את ExpressVPN בתיבת החיפוש.
 3. ברגע שהוא מופיע, לחץ על התקן.
 4. כעת הוא יופיע בקטע האפליקציות שלך.
 5. הפעל את ExpressVPN ופנה אל אפשרויות.
 6. לחץ על כניסה.
 7. הקלד את שם המשתמש והסיסמה שלך ולחץ על Enter.
 8. תופיע רשימת שרתים.
 9. זהה את זה שאליו ברצונך להתחבר.
 10. בחר בלחיצה עליו, ותפתח את החיבור.
 11. תופיע הודעה המאשרת את החיבור שלך.
 12. כעת תוכל להזרים את הסרטונים שלך דרך החיבור.

הסביר VPN

במילים פשוטות, רשת פרטית וירטואלית היא שירות המאפשר למשתמשים להסתיר את מיקומם ולהסתיר את הנתונים שלהם באופן מקוון לחלוטין. השרתים הפרטיים שאליהם משתמשים מתחברים לאחר הרשמתם לשירות VPN דואגים לכל צרכי האבטחה וההצפנה.

לאחר שתיבת הטלוויזיה Nvidia Shield שלך מייצרת חיבור לאינטרנט דרך VPN, כל הנתונים והרישומים שלך כמו האתרים שאתה מבקר בהם, או הערוצים שאתה זורם הופכים להיות פרטיים רק בשבילך.

ככל שיש למספר השרתים יותר מספר רב של אפשרויות, המשתמש צריך לבחור כנקודות כדי ליצור חיבור. למישהו המתגורר בדטרויט, למשל, יש אפשרות להתחבר לשרת שמבוסס בכל מקום בבריטניה, והאתרים שבהם הוא מבקר “יתחלפו” לחשוב שהוא מבוסס איפשהו בבריטניה. זה מבטיח גישה לכל האתרים המוגבלים בגיאוגרפיים בבריטניה שאולי ירצה לבקר בהם.

בודק אם שירות ה- VPN שלך עובד טוב בטלוויזיה של Nvidia Shield

אתה עלול להיתקל בבעיות במהלך השימוש בשירות ה- Nvidia Shield שלך, או אפילו להסתכן בהיחשפות אם חיבור ה- VPN שלך אינו פועל כמו שצריך. הנה מה שעליך לעשות כדי לאשר שהכל בסדר:

 1. באמצעות ה- VPN של Nvidia Shield שלך, הפעל את הדפדפן שלך ופנה אליו https://whatismyip.network/
 2. רשמו את כתובת ה- IP שתראו.
 3. הפעל את האפליקציה של לקוח ה- VPN שלך & להתחבר לאחד השרתים שלהם.
 4. ברגע שהחיבור הושלם, חזור אל https://whatismyip.network/ ובדוק את כתובת ה- IP שהיא קוראת כעת.
 5. אם אתה רואה כתובת חדשה, הכל בסדר.

VPN הטוב ביותר ל- Nvidia Shield TV בשנת 2018 – שורה תחתונה

אחד הכלים הבודדים שתוכלו לסמוך עליהם כדי להבטיח את האבטחה המקוונת שלכם הוא שירות VPN. מעריצי קודי ישמחו גם לשמוע ששירות כזה מאפשר להם להשתמש במגוון רחב של תוספות קודי, מבלי שהם צריכים לדאוג לספק שירותי האינטרנט שלהם או מדיניות כלשהי בנושא הפרת זכויות יוצרים..

כשאתה עובר על שירותי ה- VPN השונים בשוק ומחפש את זה שמתאים להעדפותיך, הימנע מתשלום עבור שירות שטרם בדקת. קחו למשל את אלה שיש להם תקופת ניסיון בחינם, או ערבות להחזר כספי בתקופת שימוש מוגדרת, כמו ExpressVPN עושה. אם אתה מוצא את מה שאתה מחפש על סמך העצות שנתנו בסקירה זו, נשמח לשמוע ממך. השאירו לנו תגובה בקטע שלמטה ואנחנו נהיה בטוחים להגיב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me