פרוקסי ה- DNS החכמה הטובה ביותר עבור Netflix האמריקאית

פרוקסי ה- DNS החכמה הטובה ביותר עבור נטפליקס אמריקאית - בטל חסימה של נטפליקס בארה


פרוקסי ה- DNS החכמה הטובה ביותר עבור נטפליקס אמריקאית – בטל חסימה של נטפליקס בארה”ב בחו”ל

 • פרוקסי DNS חכמה – היתרונות
 • שירותי DNS חכמים הטובים ביותר
  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. BulletVPN
  4. SurfShark
  5. Unlocator
 • אלטרנטיבה DNS חכמה
 • פרוקסי ה- DNS החכמה הטובה ביותר עבור נטפליקס האמריקאית – מחשבות אחרונות

היתרונות של DNS חכם

לפני שנעמיק ב- DNS החכם, עליכם לדעת מהו שרת DNS. מערכת שמות דומיין דומה לספר טלפונים שמתרגם את כתובות האתרים שהזנתם בדפדפן לכתובות IP. אולי אינך יודע זאת, אך מחשבים אינם מתקשרים באמצעות אותיות כמונו, הם פועלים על ספרות – כתובות IP. לאחר הקלדת שם האתר, המחשב שלך שולח לשרת DNS שם הוא משתנה ל- IP. ואז הוא נשלח למכשיר שלך שם העמוד נטען. זהו זה.

הזרמת ערוצים יכולה לקבוע את מיקומך תוך שניות. אם אינך מתגורר באזור הכיסוי שלהם, אתה נחסם במקום. זה איפה DNS חכם נכנס. זה משנה את המיקום שלך כך שנראה שאתה ניגש לערוץ מתוך האזור שלו. זה יעליל אותו בכדי להעניק לך גישה מלאה לתוכן שלו.

פרוקסי DNS חכם ערוצים חלק מתעבורת האינטרנט שלך שרלוונטית רק כדי לגרום לך להופיע במקום אחר. כל דבר אחר לא נוגע, כולל כתובת ה- IP שלך. במילים אחרות, זה משנה את החלק בכתובות האתר שעוזרות לקבוע את המיקום שלך בפועל. בסופו של דבר, כשאתה מגדיר את התצורה של DNS חכם במכשיר שלך, תוכל להזרים כל ערוץ שתרצה.

יתר על כן, שירותי DNS חכמים ידועים כשומרים על המהירות המושלמת לסטרימינג. שלא לדבר על כך שכשאתה ניגש לתוכן חסום גיאוגרפי, עדיין תוכל לראות את הערוצים המקומיים שלך.

לפני שנתחיל בבדיקה, הרשה לי לשפוך מעט אור על שירותי ה- DNS החכמים המובילים שבהם יש להשתמש עבור Netflix האמריקאית.

כיצד להגדיר DNS חכם בהתקן

התהליך מאוד פשוט. תוכלו למצוא מדריכי התקנה באתר האינטרנט של הספק שלכם בהתאם למכשיר בו אתם משתמשים. אני הולך להראות לכם דוגמה כיצד לשנות את ה- DNS ב- Mac כך שתקבלו מושג קל אודות טכניקת התצורה. כך תעשה זאת:

 1. ראשית, הירשם לשירות DNS חכם כגון Unlocator.
 2. לאחר יצירת חשבון, עבור לחשבון שלי.
 3. יסופקו לך הגדרות ה- DNS הנדרשות כדי לבצע את העבודה.
 4. כעת עבור אל העדפות המערכת.העדפות מק
 5. לחץ על רשת.בחר רשת
 6. בחר Wi-Fi או Ethernet בהתאם לשיטה בה אתה משתמש. זה בעיקר Wi-Fi.
 7. הקש על מתקדם.אפשרויות מתקדמות
 8. עכשיו, הכה ב- DNS.
 9. בפינה השמאלית התחתונה של החלון תמצא שלט “+”. לחץ על זה.
 10. הזן את הגדרות ה- DNS המסופקות על ידי Unlocator ולחץ על החל.
 11. שינית בהצלחה את הגדרות ה- DNS שלך.

שירות ה- DNS החכם הטוב ביותר עבור Netflix האמריקאית

אתה עשוי למצוא שמות בשוק כגון Overplay, Getflix, Unblock-US, SmartyDNS ו- UnoTelly. אני אהיה כנה, השירותים האלה די טובים. עם זאת, חסר להם מה שיש ברשימה שלנו. עליכם לבחור שירות DNS חכם שיכול להעניק לכם את חוויית הזרימה המושלמת של Netflix. לא רק זה, אלא אם אתה נתקל בצרות, השירות שאתה בוחר אמור להיות מסוגל לתקן אותו בצורה כזו או אחרת. עם זאת נאמר, הנה החלק העליון שירותי DNS חכמים עבור נטפליקס האמריקאית.

ExpressVPN

סקירה של

ExpressVPN הוא אחד מספקי ה- VPN המובילים בענף. אולי תוהה מדוע VPN מופיע ברשימה שלנו כשאנחנו מכסים שירותי DNS חכמים. ובכן, רוב השמות ברשימה שלנו הם VPNs שבמקרה מציעים פרוקסי DNS חכם יוצא מן הכלל. קח ExpressVPN, לא רק שהוא מציע יותר מ- 2000 שרתים ברחבי העולם, אלא שהוא גם מגן על המכשיר שלך עם טכנולוגיית האבטחה האחרונה..

מצד שני, תכונת ה- DNS החכמה שלה – MediaStreamer, טובה יותר מרוב פרוקסי ה- DNS החכמים הטהורים שם בחוץ. זה מאפשר לך גישה למאות ערוצים, לא משנה היכן הם נמצאים. זה די קל להגדיר בזכות עשרות מדריכי התצורה המוצעים באתר הרשמי שלהם. גם אם אינך מתמצא בטכנולוגיה, אתה יכול לנווט בקלות.

אם אתם מחפשים עוד, עיינו במלאי זה סקירה של.

NordVPN

סקירה של NordVPN

גישה לאנשים כמו נטפליקס האמריקאית היא חתיכת עוגה כשמדובר בספק כמו NordVPN. ה- VPN הוא אחד הספקים הבודדים שיכולים לעקוף את חסימות ה- VPN של Netflix. בצד החיצוני, שירות ה- VPN שלו הוא אחד הבטוחים מכולם. הוא מציע VPN כפול שבו אתה מנותב מחדש את הנתונים שלך דרך שני שרתים במקום אחד. ככה, תקבל הצפנה כפולה בתנועה שתגן עליך מפני כל מיני איומי סייבר.

עכשיו, נדבר על שירות ה- DNS החכם שלהם, SmartPlay. תוכל להתחבר לקטלוג האמריקני של נטפליקס בקלות, לא משנה היכן אתה נמצא. רק כמה התאמות DNS במכשיר שלך ותזרימי תוך זמן קצר.

אם תהיתם אם DNS חכם בטוח או לא, תוכלו תמיד להשתמש בשירות ה- VPN שלהם הכולל CyberSec. באופן זה, המכשיר שלך יהיה מוגן מפני וירוסים, תוכנות זדוניות או תוכנות זדוניות שקיימות אי פעם.

למידע נוסף על VPN זה, הסתכל בכתובת שלנו סקירה של NordVPN.

BulletVPN

סקירת BulletVPN

BulletVPN הוא ספק VPN חדש עם רשת שרתים הגונה. תוכלו למצוא יותר מ- 50 שרתים הפזורים בכ- 30+ מדינות ברחבי העולם. בהשוואה לאחרים, מדובר בכמות שרתים נמוכה. עם זאת, יש לה גישה לנטפליקס למרות מיטב המאמצים של הערוץ לחסום VPNs.

BulletVPN מציע מהירויות שאין כמוהן, גורם קריטי כשאתם שוקלים שירותי סטרימינג כבד נתונים – חשבו בוידיאו HD. לכן אתה יכול להירשם לתכנית HD של Netflix מבלי לדאוג לנושאי חציצה. VPN זה מציע גם ערבות להחזר כספי של 30 יום. אז אתה יכול לבדוק את שירותיו ולקבל את הכסף שלך בחזרה למקרה שהוא לא יעמוד בציפיות שלך.

ספק VPN זה עשה את זה ברשימה שלנו מכיוון שהוא כולל גם פרוקסי DNS בחינם. תוכל לבטל את חסימת עשרות הערוצים, לא משנה היכן שטח הכיסוי שלהם נמצא. פשוט עקוב אחר המדריכים המופיעים באתר שלהם ותצפה בנטפליקס בארה”ב באשר אתה. למידע נוסף, עיין בכתובת שלנו ביקורת מלאה של BulletVPN.

SurfShark

סקירת VPN של SurfShark

סקירת VPN של SurfShark

מכשירים ללא הגבלה. זה הדבר הראשון שמושך את תשומת ליבך כשאתה יוצא SurfShark. ספק שירותי VPN זה עושה רושם טוב מאוד כשאתם מסתכלים באתר האינטרנט שלהם. יש להם תמיכה ידידותית ללקוחות ולמעלה מ- 800 שרתים ב -50 מדינות.

כפי שציינתי, אתה יכול ליהנות מחיבור VPN במספר בלתי מוגבל של מכשירים המשתמשים בחשבון אחד. זוהי תכונה שאף אחד מהספקים המובילים לא מציע למשתמשים שלהם.

לאחרונה, VPN זה השיק את שירות ה- DNS החכם שלו, שמשמעותו שתוכלו לגשת לערוצים כמו Netflix האמריקאית מבלי שתצטרכו לעבור מהירות אינטרנט נמוכה בגלל הצפנה. עם זאת, גם כ VPN, זה היה אחד הבודדים שהצליחו לבטל את החסימה של נטפליקס האמריקאית בחו”ל.

בשביל זה, VPN זה זכה לכבוד של כל כך הרבה סטרימרים שהטילו ספק בתחילת הדרך. בנוסף, הם מציעים אפליקציות קלות לשימוש למחשבי Windows, Mac, Android ו- iOS. אם אתה רוצה לדעת יותר, הנה הסקירה המלאה של SurfShark.

Unlocator

ביקורת Unlocator

Unlocator הוא שירות DNS חכם דני שמנוהל על ידי Linkwork. הם היו שירות DNS חכם טהור עד שהוסיפו שירות VPN לאחרונה. ה- DNS החכם שלהם מאפשר לך להחליף את אזור Netflix קדימה ואחורה. באמצעות חשבון Netflix אחד אתה יכול לעשות זאת גישה לאנטפליקס בארה”ב בבריטניה, קנדה, אוסטרליה, גרמניה ומחוצה לה.

אם אתה חושב ש שינוי DNS במכשירים שלך Unlocator יכול להיות מעט מרתיע קטעי וידאו ומדריכי התקנה לכל מכשירי הסטרימינג לעזור לך. זה מפנה רק חלק מהתנועה שלך. לכן, תיתקל באפס אובדן מהירות באינטרנט.

עם למעלה מ 230 ערוצים, ל- Unlocator יש את הרשימה הגדולה ביותר של שירותי סטרימינג חסומים. הרשימה שלהם כוללת Netflix, WWE Network, Hulu, Vudu, Sling TV, BBC Iplayer, HBO GO, CBS All Access.

שלהם ניסיון חינם למשך 7 ימים התכוונתי שלא היה לי מה להפסיד. אז החלטתי לנסות אותם. התרשמתי מהשירות שלהם ממספר סיבות. קודי ה- DNS של Unlocator עובדים בכל מכשירי הזרימה. אתה יכול לבטל את חסימת Netflix האמריקאית באנדרואיד, iOS, PC, Mac, Xbox, PS4, Chromecast, Apple TV, Fire TV ו- Roku.

שירות ה- DNS החכם של Unlocator אינו משנה את כתובת ה- IP שלך. לפיכך, עדיין תהיה לך גישה לכל האתרים והשירותים המקוונים המקומיים. לבדוק סקירת Unlocator ולתת לו נסיעת מבחן אם תרצו.

VPN ל- Netflix האמריקאית – אלטרנטיבי DNS חכם

ספקי שירותי אינטרנט מסוימים משתמשים בהם חטיפת DNS או פרוקסי שקוף (מקסיקו, תאילנד וסינגפור). אתה יכול להשתמש ספק VPN כמו ExpressVPN “30 יום ללא שאלות שנשאלו ערבות להחזר הכסף” במקום DNS חכם לביטול החסימה של נטפליקס בארה”ב מעבר לים. השימוש ב- VPN יעלה את הביטחון שלך, כך שתהרוג שתי ציפורים באבן אחת.

אתה יכול לבטל את חסימת Netflix האמריקאית רק על ידי לחיצה על שרת ארה”ב. לאחר מכן תקבל כתובת IP אמריקאית המאפשרת לך להתחבר לספריה האמריקאית של נטפליקס. אל תשכח, כל ה- VPN ברשימה שלנו עובדים היטב עם נטפליקס, אז אל תלכו לבחור שירות בחינם.

לחלקכם אכפת מהאבטחה המקוונת שלהם יותר ממה שהם עושים בסטרימינג. זו הסיבה שהם משתמשים בשירות VPN. האם בטוח DNS חכם? ובכן, זה לא מוסיף שכבת הגנה נוספת, אך האם זה מסכן את המידע שלך? זה כאילו הגישה שלך לאינטרנט ללא VPN, זה הכל. זה לא מזיק לך מעצמו.

פרוקסי ה- DNS החכמה הטובה ביותר עבור נטפליקס האמריקאית – סיכום

מה שמציעה נטפליקס במדינות מסוימות שונה לחלוטין ממה שהיא מעניקה למשתמשים שלה בארה”ב. לכל מדינה יש קטלוג תוכן משלה. אבל מדוע מישהו יסתפק בקטלוג קטן כשיוכל להשיג את הגדול ביותר? כל שעליכם לעשות הוא להגדיר את התצורה של DNS חכמה באמצעות אחד מהשירותים שסיקרנו בסקירה זו וסיימתם. אם אתה רוצה לבדוק אם זה עבד או לא, חפש את Star-Crossed – The CW Series. אם מצאת את זה, ביטלת את חסימת ההצלחה של Netflix בארה”ב באזור שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map