כיצד Netflix חוסם VPN וכיצד לעקוף את רשת VPN של Netflix

האם תהית אי פעם כיצד נטפליקס חוסמת VPN והאם עדיין ניתן לעקוף את האיסור של נטפליקס VPN? בעידן הדיגיטלי הזה הטלוויזיה התדלדלה בפופולריות, ופינה את מקומה לצורות בידור אחרות. אם אינך צופה בטלוויזיה, אך גם אינך יכול לחיות בלי מנת ההופעות היומית שלך, אז Netflix חייבת להופיע גבוה מאוד ברשימת סדר העדיפויות שלך. עבור אותם תוכניות וסרטים בלעדיים שלא מגיעים לטלוויזיה, נטפליקס היא היעד אליו אתה נמצא. זה במקרה משאב חיוני עבור הדור הצעיר כיום.


אחת התוכניות המובילות ברשת נטפליקס היא בית הקלפים. מופע זה מבוסס על נישואים פוליטיים עם שני סוציופתים ואנשים לא מוסריים (או מפלצות) העומדים בחזית. אכפת להם רק מעצמם ומי שעומד בדרכם נהרג או פשוטו כמשמעו או באופן פיגורטיבי.

כיצד Netflix חוסם את ה- VPN ואיך לעקוף את האיסור של Netflix

כיצד Netflix חוסם את ה- VPN ואיך לעקוף את האיסור של Netflix

נטפליקס מוגבלת לאזור

אבל החיסרון הגדול אחד של נטפליקס הוא שהיא ספציפית לאזור. אז אם אתה בהודו, אתה לא יכול לגשת לנטפליקס האמריקאית, או אם אתה בארה”ב, אתה לא יכול לצפות בנטפליקס בבריטניה. אתה צריך לראות רק את הזמין למדינה שלך.

כמובן שהיו בעבר דרכים לעקיפת הבעיה בנושא זה, עד שנטפליקס התחכמה והחלה לחסום רשת פרטית וירטואלית (VPN) שמצפינה כתובות IP. כעת הצופים תקועים וצופים שוב בנטפליקס האזורית.

האם אין דרך לעקוף את האיום הזה?

המשך לקרוא כדי לגלות.

מה זה נטפליקס?

נטפליקס היא חברת בידור ושירות סטרימינג אמריקאים שנוסדה בשנת 1997, אם כי לאחרונה צמחה פופולריות בזכות השירות הקיים בכל העולם כעת. עם מנוי נטפליקס, הצופים זוכים לצפות בתכניות טלוויזיה, סרטים ותיעוד בלעדיים עטורי פרסים במכשירים המחוברים לאינטרנט, ממחשב נייד לסמארטפון לטאבלט לטלוויזיה חכמה.

הנושא היחיד הוא שנטפליקס מציעה שירותים ספציפיים למדינה. אז אם אתה רוצה לצפות בתכניות הזמינות במדינות אחרות, אינך יכול. אבל היו דרכים לעקוף את זה, פשוט באמצעות שירות VPN. בעוד ששירותי VPN יכולים לגרום לך לגשת לנטפליקס ממדינה אחרת, כשאתה מנסה לצפות בתוכנית אתה מקבל את השגיאה הבאה:

“נראה שאתה משתמש בביטול חסימה או proxy. כבה את אחד מהשירותים האלה ונסה שוב. ‘

למה זה קרה?

שירות VPN מצפין את כתובת ה- IP שלך ושומר על פעילות הגלישה שלך פרטית. זו הייתה שיטה מועדפת לעקוף את בקרת הגישה של נטפליקס עד לא מזמן, כששירות הסטרימינג החל לאתר ולחסום VPNs.

נטפליקס פועלת כישות נפרדת בכל מדינה מכיוון שכאשר היא קונה את הזכויות של סרט, עליה לכתוב חוזה נפרד לכל מדינה. לפיכך, הדבר מחויב באופן חוקי להגביל את הגישה החוצה גבולות.

השימוש בשירות VPN כדי לעקוף מגבלה זו אינו חוקי במידה מסוימת. ל- Netflix יש שליטה הדוקה על VPNs, והיא יכולה לאתר ולחסום בקלות שרתי פרוקסי אלה. זה לא הפריע לאנשים לנסות למצוא דרכים לעקיפת הבעיה. בכל פעם שנטפליקס חוסמת דרכה לעקיפת הבעיה, שירותי VPN עולים על שירות אחר.

כיצד לעקוף את ה- VPN של נטפליקס לאחר מכן?

ישנן שתי אפשרויות למנויים: פשוט צפו במה שקיים במדינה שלכם, או השתמשו בשירות VPN שעדיין עובד. היצמדות לאופציה הראשונה היא טובה יותר, מכיוון שלעולם אינך יודע מתי VPN נחסם על ידי Netflix.

אם אתה מעוניין באפשרות השנייה, הנה רשימה של שירותי VPN שעדיין עובדים עבור Netflix.

ExpressVPN: שירות VPN מהיר ואמין זה מאפשר לך לגשת לנטפליקס ארה”ב, נטפליקס קנדה ונטפליקס גרמניה.

PrivateVPN: שירות VPN זה שבדיה מבוסס על שרתים ברחבי העולם שיכולים לאפשר לך לגשת עד 13 אזורי Netflix שונים..

StrongVPN: בניגוד למה שהשם מרמז, מדובר בספק שירותי VPN נפלא אם ברצונכם לגשת לנטפליקס האמריקאית והבריטית. הוא מציע במהירות גבוהה ושירות VPN נהדר בסך הכל.

BulletVPN: שירות VPN זה מושלם לאנשים שרוצים לעבור לנטפליקס האמריקאית מחוץ לארה”ב.

מה נטפליקס עושה בקשר לזה?

לאחרונה נשמע, נטפליקס פועלת לפתור את הבעיה על ידי מתן גישה גלובלית ברחבי העולם, כך שהמנויים לא צריכים להזדקק ל- VPN או לשיטות אחרות כדי לצפות בתוכניות במדינות אחרות. אם הדבר יסתדר, אז לאנשים יכול להיות גישה מלאה לכל ההופעות בנטפליקס, לא משנה באיזו מדינה הם היו. עם זאת, לעת עתה לפחות, לא כל אזורי נטפליקס מציעים את אותו תוכן.

כיצד לעקוף את רשת VPN של נטפליקס – מילון סופי

עד שנטפליקס תמצא דרך חוקית לפתור את הבעיה הזו, אין שיטה אחרת לגישה לנטפליקס באזורים אחרים אלא בעזרת שירותי VPN שעדיין עובדים. בעת בחירת VPN, וודא שהם כבר לא חסומים על ידי Netflix. רוב ספקי ה- VPN ישקרו כדי לגרום לך לקנות את השירות שלהם. לצפייה בנטפליקס ללא הגבלה דרך VPN, הכינו שיעורי בית לפני שקפצו על העגלה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me