Netflix VS Hulu: איזה שירות סטרימינג הוא הטוב ביותר?

נטפליקס והולו קיימים כבר זמן רב, מספיק זמן כדי לשלוט בצפייה בטלוויזיה ובהזרמת מדיה. חותכי כבלים רבים תלו את הכבלים והלוויין שלהם בגלל שני שירותי ההזרמה הללו. אנשים מתרחקים מהטלוויזיה המסורתית ונאחזים קרוב לזרם מקוון. מי צריך כבל כשתוכלו לגשת לספרייה גדולה של תוכן בעלות נמוכה יותר? לפני שנתחיל, עליכם לדעת כי ניתן להשתמש בשני השירותים במחשבי PC, Mac, Roku, PS4, Fire TV ו- Apple TV. לכל שירות יש איכויות מסוימות המעניקות לו יתרון על פני השני מבחינת מחיר, תוכן, תאימות וממשק. במקרה שאבדתם באיזה שירות עליכם לבחור, סביר להניח שתקראו מאמר זה. זה יעזור לך להחליט. אז בואו נסתכל על שלנו נטפליקס לעומת הולו 2018 השוואה.


נטפליקס לעומת הולו

נטפליקס לעומת הולו

טבלת ההשוואה בין נטפליקס לעומת הולו

להלן תמצא סקירה קצרה של כל מה שסטרימינג מציעים.

NetflixHulu
מחירהחל מ 8 $החל מ- 7.99 $
ניסיון חינם30 ימים30 ימים
מכשירים נתמכיםכל מכשירי הזרימה העיקרייםכל מכשירי הזרימה העיקריים
זמינות אזורבכל העולםארה”ב ויפן
שידור חילאכן
תוכן ניתן להורדהכןלא
פרסומותלאמוגבל
זמינות 4Kכןכן
תוכן HDRכןכן
החזרים כספייםלאלא
זרמים סימולטנייםעד 4עלה ל 2

נטפליקס לעומת הולו השוואה בין עומק

אז איך הולו מתהווה מול נטפליקס מבחינת תוכן, מחיר, צפייה לא מקוונת והיבטים אחרים?

טלוויזיה נוכחית

הולו התחיל את דרכו כשירות סטרימינג כדי לעזור לאנשים להדביק את תכניות הטלוויזיה האהובות עליהם. בבעלותה הספרייה הגדולה ביותר של תכניות טלוויזיה נוכחיות והשירות היחיד שמאפשר לך לצפות בפרקים האחרונים של תוכניות המשודרות כעת בטלוויזיה. תוכלו לצפות בפרק האחרון של האימפריה ברגע שהוא זמין. זה לא אותו דבר עבור נטפליקס כשאתה צריך לחכות שנה לעונה המלאה של התוכנית כדי לצפות בכל הפרקים. אם אתה רוצה להישאר מעודכן ומעודכן בטלוויזיה, הולו הוא השירות עבורך. עם זאת, אם אתה מעדיף למשוך שעון צבוע ובולמוס בכל העונה של האימפריה, אז נטפליקס תעשה לך בסדר.

מחיר

נטפליקס

התוכנית הבסיסית של Netflix לחודש בסך 7.99 $ מציעה מספר יתרונות:

 • אתה יכול לצפות במחשב הנייד, בטלוויזיה, בטלפון או בטאבלט
 • אתה יכול לצפות במכשיר אחד בכל פעם
 • גישה בלתי מוגבלת לטלוויזיה וסרטים
 • בטל בכל עת

 התוכנית הסטנדרטית של Netflix בסך 9.99 דולר לחודש כוללת:

 • צפייה באיכות HD כאשר זמינה
 • ניתן לצפות בעד שני מסכי צפייה בכל פעםהתוכנית המובחרת של Netflix בסך 11.99 $ כוללת תכונות נוספות כגון:
 • צפייה באולטרה HD כאשר זמינה
 • ניתן לצפות בעד 4 מסכי צפייה בכל פעם

הולו

Hulu מציעה שתי תוכניות פשוטות אך יעילות:

 • 7.99 דולר לחודש הכולל פרסומות
 • 11.99 דולר לחודש ללא תשלום מסחרי

זמינות אזור

נטפליקס זמינה כעת כמעט בכל מדינה ברחבי העולם. תוכלו לצפות בתוכניות הטלוויזיה המועדפות עליכם בנטפליקס, לא משנה היכן אתם גרים כרגע. עם זאת יש לציין כי התוכן הזמין שונה מאזור לאזור. במילים אחרות, הסרטים וסדרות הטלוויזיה הזמינים ב- Netflix USA אינם זהים לזה של Netflix UK. אתה יכול לשנות את אזור Netflix שלך בעזרת שירות VPN כגון ExpressVPN.

לעומת זאת, הולו זמין בארצות הברית וביפן. ברור שהגרסה האמריקאית של הולו היא ראש וכתפיים מעל המקבילה היפנית שלה. גם גולים אמריקאים המתגוררים בחו”ל אינם יכולים לגשת למנויים שלהם בהולו אלא אם כן הם משתמשים ב- VPN.

תוספות

עם נטפליקס, אין תוספות לתוכן. מה שאתה משלם עבור זה זה שאתה מקבל, אתה לא יכול להזרים תוכן מאף ערוץ או שירות אחר. אז אם אתה רוצה מופע שאינו זמין ב- Netflix, תצטרך להוריד אפליקציה אחרת ולהירשם לשירות סטרימינג אחר כדי לצפות בה. לא תצטרך אפליקציה נפרדת כדי לצפות בתוכניות משירותים שונים מכיוון שהולו מאפשרת הרחבות, למעשה היא מציעה שלושה “ערוצים” של הרחבות: HBO, Cinemax ו- Showtime.

 • Showtime הוא 8.99 דולר לחודש
 • סינמקס הוא 9.99 דולר לחודש
 • HBO הוא 14.99 דולר לחודש

מקוריים

נטפליקס מקבלת את העליונה כשמדובר בתכנות מקוריות. יש להם יותר מקוריים ממה שאתה יכול לעקוב אחר. יש בו יותר ממאה מופעים מקוריים ומוצלחים מאוד גם הם, כמו Stranger Things, Orange Is The Black Black, Narcos ו- House of Cards. הספרייה שלה מוקדשת בעיקר למקורות מקור והיא ממשיכה להשתנות על בסיס חודשי. נטפליקס מעדכנת ללא הרף את התוכן שלהם, וכל מה שקורה עם הישן והחדש. לעומת זאת, הולו די מקוריים במקור. עם זאת, הם הצליחו להשיג תהילה על התוכניות שיש להם, כולל הארולים והמגדל המתקרב, כמו גם עיבוד מטה של ​​סטיבן קינג המתקרב לטירת רוק וארבע החתונות של מינדי קאלינג ועיבוד לוויות..

שידור חי

בתשלום חודשי של 40 $, אתה זורם את הערוצים מספר 1 כולל ספורט וחדשות באמצעות הולו. הפיצ’ר החדש הפך את שירות הסטרימינג הספציפי הזה להצעה מעניינת עבור חותכי חוטים שלא רוצים להקריב את יכולתם לצפות בתוכן חי. ערוצים חיים הזמינים דרך Hulu Live TV כוללים ABC, CBS, Fox, ESPN, Disney, Freeform ו- CNN.

נראה שלנטפליקס אין תוכניות להוסיף תכונה טלוויזיה חי בזמן הקרוב. מנכ”ל נטפליקס ריד הייסטינגס הצהיר לאחרונה “יש לנו כל כך הרבה מה שאנחנו רוצים לעשות באזור שלנו, אז אנחנו לא מנסים להעתיק אחרים, בין אם זה הכבל הליניארי, יש המון דברים שאנחנו לא עושים. אנחנו לא עושים חדשות בשידור חי, אנחנו לא עושים ספורט חי. אבל מה שאנחנו עושים, אנחנו מנסים לעשות טוב מאוד. “

אז אם טלוויזיה חי הוא חובה, יש רק מנצח אחד בשבילך בקטגוריה זו וזו הולו.

ניסוי

גם נטפליקס וגם הולו מציעים תקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום אשר נותנת למשתמשים מספיק זמן לנסות אותם ולעשות בחירה. אתה יכול גם להאריך את חיי תקופת הניסיון החינמית הזו על ידי פשוט לבקש מנציג שירות לקוחות לפרק זמן רב יותר.

שירות לא מקוון

אפשרות לא מקוונת היא מושלמת עבור טיסות ארוכות שחסרות בידור בטיסה או לאלה שאין להם חיבור WiFi קבוע. נטפליקס מציעה אפשרות זו למערכות הפעלה iOS ו- Android הן יתרון גדול לשירות. המנויים שלה יכולים להוריד סרטים ותכניות טלוויזיה נבחרות ולצפות בהם כשהם במצב לא מקוון. Hulu אמורה להשיק את אפשרות הצפייה הלא מקוונת שלה לספריות הקולנוע והפרקי הטלוויזיה שלה בעונת 2018-19 של הטלוויזיה.

פרסומות

כנראה הדבר המעצבן ביותר בצפייה בטלוויזיה הוא ההפסקות המסחריות שצצות בכל דקה. אנשים נפטרים משידורי כבלים וטלוויזיה מסיבה כלשהי, הדבר האחרון שהם צריכים זה לשבת דרך וולמארט מוסיף עם שירות סטרימינג מקוון. נטפליקס מודעת לכך שעולם הסטרימינג המקוון חייב להיות שונה מהטלוויזיה הרגילה ולשם כך, הוא נקי מפרסומות. עם זאת, עם הולו אתה צריך לשלם 4 $ נוספים כדי לקבל חווית סטרימינג ללא מודעות. עד כה נטפליקס מעלה את נקודות הזכייה בקרב זה. אם כי לא יזיק אם נטפליקס הייתה מפרסמת לתכנות משלה. למעשה, הדבר ייתן למנוייו את האפשרות לגלות את התוכן שיש לה להציע.

תוכן

בכל הקשור לסטרימינג, נטפליקס היא האלופה המכהנת על כך שיש לה את הספרייה העמוקה והעשירה ביותר. מסרטים דוקומנטריים פופולריים ועד מבצעים, תכניות אירוח וסדרות דרמה, נטפליקס כוללת את הכל. למרות העובדה שהולו משדרת תוכניות NBC, CBS, MTV, BBC, Comedy Central ו- FOX, היא עדיין דלה בתכנות.

סרטים

סרטי נטפליקס מציצים. פרק זמן. אנחנו צריכים לתת להולו הפעם, היא מנצחת בסיבוב הזה. זה לא אומר שהסרטים של הולו אמורים למות בעד, אבל הבחירה בסרטים שלהם טובה בהרבה מזו של נטפליקס. נטפליקס הפנתה עורף לסרטים מאז שהחלה להשקיע במקוריות. עכשיו כשהם הפכו להיות מוכווני טלוויזיה יותר, אנחנו לא חושבים שההפצה של הסרטים שלהם תימשך בקרוב.

ממשק

הממשק של הולו מסודר ודי פשוט, ואילו זה של נטפליקס עמוס וסוג מהמם. הסיבה לכך היא שלנטפליקס יש הרבה תוכן והיא לא יכולה להרשות לעצמה לפרסם אחד על השני. הם רוצים לתת ירייה הוגנת לכל ההופעות שלהם בכך שהם מאפשרים למנויים לבצע את הבחירה לעצמם. עם כל הנאמר, נטפליקס מקלה על המשתמשים לחפש, לגלוש ולקרוא בכל תכנית לפני שהם צופים בה, שלא לדבר על, מציעה הצעות על סמך מה שהם צפו. בניגוד להולו, שמחלק בצורה מסודרת תוכניות טלוויזיה וסרטים לקטגוריות נפתחות. תחילה הוא מציג את מה שהמנויים צפו לאחרונה ואז מפרט קטגוריות אקראיות אחרות. בשני שירותי הסטרימינג המשתמשים יכולים להוסיף סדרות, סרטים ופרקים לרשימת הצפייה שלהם. עם זאת, משתמשי הולו יכולים לצפות ברשימת הצפייה שלהם, שמודיעה להם מתי יוצא פרק חדש או כאשר תכנית עומדת לפוג בקרוב. וזה משהו שנטפליקס לא עושה.

מכשירים

הן Hulu והן Netflix נתמכים על ידי כל מיני מכשירים כגון:

 • טלוויזיות חכמות.
 • נגני מדיה זורמים.
 • קונסולת משחק.
 • תיבות עליון.
 • נגני Blu-ray.
 • טלפונים חכמים & טבליות.
 • מחשבים אישיים & מחשבים ניידים.

תוכלו לצפות בהולו בטלפונים וטאבלטים אנדרואיד, Apple TV (ג’ין ג ‘ואילך), Chromecast, טבליות Fire, Fire TV ו- Fire TV Stick, מכשירי אייפון ואייפד, LG TV (דגמים נבחרים), Nintendo Switch, Roku ו- Roku Stick ( בחר דגמים), סמסונג TV (דגמים נבחרים), Xbox 360, Xbox One וכו ‘. אתה יכול לצפות בנטפליקס באמזון פייר TV, מכשירים חכמים לטלוויזיה אנדרואיד, אפל TV, גוגל כרומיסט, נינטנדו ווי, LG אלקטרוניקה, פיליפס, רוקו וכו ‘. בשורה התחתונה קשה למצוא מכשיר או מערכת הפעלה שאינם תומכים באף אחד מהם אחד השירותים האלה.

הולו או נטפליקס?

יש הרבה אפשרויות לזרמת וידיאו כמו YouTube, Sling TV ו- Amazon Prime. כולם שואפים לרתק ולצודד את הצופים בתכנות האיכותיות וההצעות המפתות שלהם, אך רק מעטים מהם בולטים. כמו מי אנחנו צוחקים? כולנו יודעים שהולו ונטפליקס גנבו את ההצגה. שני שירותי הסטרימינג הללו הם יעדים שמחפשים אוהדי טלוויזיה וחוטרי כבלים. הם עדיין השירותים הפופולריים ביותר וימשיכו להילחם על מקומם בעולם הבידור הזורם. עכשיו איזה שירות ראוי למזומן שלנו … זה תלוי באילו תכונות אתה הכי נוח והכי מתאים לך. שניהם הם שירותים סופר תחרותיים המחפשים כל הזמן דרכים לספק את המנויים שלהם ולספק להם את חווית הסטרימינג האולטימטיבית שהם יכולים לבקש. אתה יודע מה זה מיישב את זה, הולו ונטפליקס זה. ככה, אתה מקבל את המיטב משני העולמות. אבל איזה שירות בודק עבורכם את כל התיבות? יידע אותנו בפרק התגובות למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map