איך להשיג את נטפליקס הבריטית בארצות הברית, קנדה או אוסטרליה?

כיצד לצפות בנטפליקס הבריטית בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה או בכל מקום אחר מחוץ לבריטניה? עכשיו אנחנו יודעים מה אתה חושב, מה יכול להיות שלנטפליקס בריטניה שנטפליקס ארה”ב לא יכולה לעשות זאת? בטח, אתה יכול למצוא את כל הסרטים והסדרות הפופולריים ביותר בספריה של נטפליקס ארה”ב, אבל אם תסתכל על הגרסאות האחרות של נטפליקס, תבחין בכך שלנטפליקס ארה”ב אין את כל התוכן. מנויי נטפליקס מודעים לכך שעקב בעיות רישוי והפצה, הספריות שלהם שונות זה מזה תלוי באיזו מדינה הם נמצאים.


מה שמוצג בספריה בבריטניה עשוי אפילו לא להתקיים בגרסה האמריקאית. בסך הכל, 31% מהכותרות בספריה בבריטניה לא ניתן למצוא בארה”ב. לרוע המזל, נטפליקס בריטניה חסומה ובלתי נגישה מחוץ לבריטניה, מה שאומר שגולשים בריטים באוסטרליה, קנדה וארה”ב אינם יכולים לגשת אליו. אם יש להם רצון לצפות בנטפליקס בריטניה, הם יצטרכו להתקין ספק שירות VPN. VPN זה יאפשר להם לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות שהוטלו על נטפליקס בריטניה ובכך יאפשרו להם לגשת לתוכן שלו, לא משנה היכן הם נמצאים. הם יכולים גם להזרים את התוכניות והסרטים שלהם על גבי מערכת הפעלה למחשב, Mac, Android ו- iOS.

כיצד להשיג את Netflix UK באוסטרליה, קנדה וארה

כיצד להשיג את Netflix UK באוסטרליה, קנדה וארה”ב

כיצד לבטל את חסימת Netflix UK בארצות הברית, קנדה או אוסטרליה

עם השוואה בין ספריות של מדינות שונות, בריטניה דורגה במקום הרביעי עם 5,052 תארים, ממש מאחורי ארה”ב וקנדה. זה לא מרופט מדי. פירוש הדבר שלספרייה בבריטניה יש תוכן טוב במיוחד להציע. בהתחשב בנתונים סטטיסטיים אלה, אנו לוקחים כי גולים ומטיילים בריטים ירצו לשמור על הגישה שלהם אליו. הם עדיין יכולים לראות לעיסת מסטיק, האלי העמק ורובוזונה מחוץ לבריטניה, אך רק באמצעות VPN.

כיצד לבטל את חסימת Netflix UK בארה”ב, קנדה או אוסטרליה באמצעות VPN

רשת פרטית וירטואלית יוצרת מנהרה דרכה מכשירך משתמש כדי לגשת לאינטרנט. הנתונים המועברים דרך מנהרה זו מוצפנים בצורה שאף ספק שירותי אינטרנט או צד שלישי לא יוכלו לשים עליהם. ה- VPN גם מנתב מחדש את החיבור שלך דרך שרת ייעודי במדינה שאתה בוחר ובכך מבטיח רמה גבוהה של פרטיות ואבטחה. ומכיוון שכתובת ה- IP שלך מוסרת את המיקום שלך, תצטרך לשנות אותה, עם VPN כמובן. כך תעשה זאת:

 1. ראשית, עליכם להירשם לשירות VPN. אנו ממליצים על VPNs כמו ExpressVPN.
 2. כעת, לאחר שיצרת את חשבון ה- VPN שלך, הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר שברצונך להזרים בו את Netflix UK..
 3. הפעל את האפליקציה והתחבר לשרת VPN בבריטניה.
 4. לאחר שתתחבר לשרת בבריטניה, תקבל לך כתובת IP Britsih זמנית שגורמת לה להראות כאילו אתה נמצא בבריטניה.
 5. כעת, לאחר שיש לך IP בריטי, אתה יכול לגשת בקלות ל- Netflix UK כאילו אתה נמצא פיזית בבריטניה.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix

בחירת VPN אמין היא השלב החשוב ביותר בתהליך. אמנם יש הרבה VPNs אמינים בשוק, ExpressVPN זה ללא ספק הטוב ביותר, במיוחד עם תוכן ללא חסימה. עם שרתי VPN המהירים במיוחד של ExpressVPN בכל 94 מדינות אתה יכול לבטל את חסימת כל האתרים, הערוצים, השירותים והיישומים שאתה אוהב, באופן מיידי. עיין בספקי שירותי ה- VPN האחרים שיכולים לעזור לך להשיג את Netflix UK באוסטרליה, קנדה וארה”ב.

יתרונות VPN

אם אתה מחפש דרך להשיג אבטחה ופרטיות, VPN הוא בדיוק מה שאתה צריך. VPN יוצר רשת פרטית זו בה מועברים הנתונים שלך. הנתונים שלך מוצפנים ומתוחזקים בזמן שאתה מחובר. אתה אנונימי ובלתי ניתן לגילוי באינטרנט, המאפשר לך לעשות דברים שלעולם לא היית חושב לעשות עם כתובת ה- IP האמיתית שלך. ביטול חסימה של תוכן הוא אחד מהפונקציות והיתרונות הרבים של VPN, עיין כעת באחרים:

 • הסתר פעילות גלישה מרשתות מקומיות וספקיות אינטרנט.
 • מאפשר סיקור ושיתוף קבצים.
 • קיום VPN עוזר לאנשים לגשת לקבצים מרחוק אפילו מהבית או מכל מקום אחר.
 • עקוף צנזורה באינטרנט והקיף חומות אש.
 • VPN מאבטח את חיבור האינטרנט שלך ומגן על הנתונים שלך מפני האקרים ומעקב.
 • חסוך כסף של משתמשים ברכישות הקשורות לגבול.
 • שירות VPN משמש כאשר קבוצה צריכה לשתף קבצים במשך תקופה ארוכה.

השג את Netflix UK מחוץ לאוסטרליה, קנדה וארה”ב

הפק את המרב מחוויית הסטרימינג של נטפליקס שלך בעת התחברות ל- VPN. לא רק שתוכלו להשיג את הגרסה הבריטית של נטפליקס, אלא גם את כל הגרסאות האחרות שמחוץ לארץ שלכם. יוצאי בריטסיה, אמריקאים, אוסטרלים וקנדים יכולים ליהנות מתוכניות כמו The Missing and קוקייה ברגע שהם משיקים את אפליקציית ה- VPN שלהם. זה הדבר הקל ביותר אי פעם. תן לנו לדעת לאיזה VPN אתה תפנה כדי להשיג את Netflix UK מחוץ לבריטניה. שתף את החוויות שלך בקטע התגובות למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map