כיצד לצפות בנטפליקס האמריקאית בקוביית הטלוויזיה של אמזון פייר

כיצד לצפות בנטפליקס האמריקאית ב- Fire TV Cube מחוץ לארה”ב? “אלכסה, הפעל את הטלוויזיה “,” אלקסה, פתח את נטפליקס “, דמיין את עצמך מדבר בקוביה ומורה לה לשחק בכל סרט או מופע שתרצה בנטפליקס. רמקול חכם של הד עם העוזרת הווירטואלית שלה, אלקסה ותיבת הווידיאו המוצגת של Fire TV, התמזגו בצורה של מוצר חדש בשם Amazon Fire TV Cube. לאחר שתחבר לטלוויזיה שלך, קוביית הטלוויזיה של אמזון פייר מספקת לך את כל השירותים שהיית מצפה לקבל מפייר סטייק רגיל הכולל Netflix, Hulu, HBO ו- Sling TV. והכי חשוב, היא מעניקה למשתמשים גישה לאלכסה. Fire TV Cube שומע אותך מכל כיוון, כך שאם תבקש מאלכסה להזרים את בית הקלפים של נטפליקס מרחבי החדר, זה יקרה. קוביית ה- Fire TV היא הראשונה ללא ידיים עם מכשיר הזרמת Alexa ו- 4K Ultra HD. אם משתמשים בו עם VPN, חווית הזרמת המערכת תגיע לרמה חדשה לגמרי. גלה כיצד להשיג את נטפליקס ארה”ב בקוביית הטלוויזיה של אמזון פייר במדריך שלהלן.


כיצד לצפות בנטפליקס בטלוויזיה של קוביית האש

כיצד לצפות בנטפליקס ארה”ב בקוביית הטלוויזיה האש

כיצד לצפות בנטפליקס האמריקאית על קוביית האש בטלוויזיה באמצעות VPN

אם אתם מחפשים שקע מדיה קל לשימוש, Netflix היא הרשת בשבילכם. איש אינו יכול להתווכח על הפופולריות שנטפליקס זכתה בזכות תכניות הטלוויזיה הקלאסיות, העכשוויות והבידוריות שלה. עם זאת, לא כל שומר נטפליקס יכול לומר את אותו הדבר לעצמו שכן לכל אחד מהם יש חוויה שונה. לנטפליקס גרסה שונה עם קטלוגים בכל מדינה, וכל מדינה משתנה בתארים המגבילים שלה. אז אם אתה מחוץ לארה”ב, אתה אחת המדינות שקיבלו את האתחול בתכני פרימיום באיכות גבוהה. עכשיו גם אם אין לך גישה לספרייה האמריקאית של סרטים ותכניות סטרימינג, אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי להעניק לעצמך גישה זו. VPNs הם כמו רשתות אינטרנט פרטיות המרחיקות צדדים שלישיים מגניבים וכך שומרים על פרטיות הנתונים שלך. לא רק זה, VPN יכול לעזור לך להשיג את Netflix US וכל ערוץ מוגבל אחר בעולם. המשך לקרוא כדי לגלות איך.

 1. ראשית, הירשם עם ספק VPN.
 2. לאחר מכן הורד והתקן את יישום ה- VPN למחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
 3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
 4. עכשיו, התחבר לשרת VPN אמריקאי.
 5. לבסוף גשו לאתר נטפליקס או השיקו את אפליקציית נטפליקס.
 6. צפו בנטפליקס מחוץ לארצות הברית.

ExpressVPN הוא שירות ה- VPN הטוב ביותר בו תוכלו להשתמש עם Fire TV Cube. ExpressVPN 6.7 עובד כעת על אמזון Fire TV Stick וטלוויזיה אנדרואיד וטלוויזיה Fire Cube מה שהופך אותה לאפליקציית ה- VPN המושלמת למדיה זורמת. עכשיו אם אתה תוהה לגבי כמה מה- VPN הטובים ביותר לקוביית Fire TV, לחץ פה לגלות.

ה- VPN הטוב ביותר לקוביית טלוויזיה בטלוויזיה

ישנם יישומים רבים עם חסימות גיאוגרפיות כמו Netflix USA שצריכים גישה ל- VPN. אנשים בגרמניה, בריטניה, קנדה ואוסטרליה אינם יכולים לצפות בנטפליקס ארה”ב אלא אם כן הם מקבלים כתובת IP אמריקאית. מי שרוצה לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולצפות בתוכן בשידור חי וביקוש בכל ערוץ – ולא רק נטפליקס ארה”ב – צריך לזייף את מיקומו באופן מקוון. בהרשמה ל- VPN משתמשים מורידים את האפליקציה ומתחברים לשרת של מדינה שבה אין הגבלות בערוץ או בשירות הרצוי להם. לאחר שעשו זאת, למשתמשים יש כתובת IP שהופכת אותם זכאים לגישה לחומרים מוגבלים. זהו רק אחד השירותים שיש ל- VPN להציע. בואו לחשוב על זה, ישנם יתרונות רבים לשימוש ב- VPN. הנה כמה מהם:

 • בטל את חסימת האפליקציות המוגבלות בגיאוגרפי: בטל חסימה וצפה באפליקציות סטרימינג כמו נטפליקס, HBO, אמזון פריים והולו.
 • רמות פרטיות גבוהות ביותר: הוסף שכבה של פרטיות ואבטחה לכל הפעילויות המתבצעות באופן מקוון.
 • יישומי VPN: כל האפליקציות ידידותיות למשתמש ופועלות במחשבי PC, Mac, Android, iOS ו- FireStick.
 • עקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט: VPNs מונעים מספקי האינטרנט להצער את מהירות האינטרנט שלך כך שתוכל ליהנות מהזרמת וידאו מקוונת ללא הפרעות.
 • לצמצם הוצאות. עלות התחזוקה נמוכה מאוד ברגע שמוקמת רשת VPN.
 • אנונימיות מקוונת. השימוש ב- VPN מאפשר לכם לגלוש באינטרנט באנונימיות מלאה.

תכונות קוביית טלוויזיה אש

 • לארגז: מתאם מתח, Alexa Voice Remote, מדריך התחלה מהירה, 2 סוללות AAA, מדריך שיווק, כבל מאריך אינפרא אדום (IR), מתאם אתרנט לאמזון (10/100)
 • כעת הוא כולל 16 GB של אחסון פנימי במקום 8 GB בלבד.
 • הוא כולל אלקסה עם 8 מיקרופונים מובנים עם זיהוי קולי מרחוק.
 • שליטה קולית על Fire TV Cube אפשרית ללא שימוש בשלט רחוק.
 • למכשיר טכנולוגיית IR המאפשרת שליטה בטלוויזיה, בר קול, כבל או תיבת לוויין ומקלט.
 • יש לו רמקול מובנה.
 • אחריות ושירות מוגבלים לשנה כלולים. אחריות מורחבת 2-3 שנים זמינה ללקוחות ארה”ב.

השג את Netflix האמריקאית על קוביית הטלוויזיה של האש

אף על פי ש- העברת הודעות ושיחות קוליות אינן נתמכות על ידי אמזון פיירסטייק נכון לעכשיו, אין ספק שאמזון קיבלה בידור בראש סדר העדיפויות. המוצר נשלח ב 21- ביוני וצפוי לזכות באזז רב בהתחשב בתכונותיו והפרקטיות הייחודיות לו. כמו מה יכול להיות טוב יותר מאשר לא להצטרך להשתמש בשלט רחוק כדי לדפדף בערוצים – לא סתם ערוצים – אנחנו מדברים על נטפליקס ארה”ב. אתה יכול לעבור בערוצי הטלוויזיה בלי להרים אצבע, ולצפות בנטפליקס ארה”ב ב- Fire TV Cube באמצעות VPN. זה לא משתפר מזה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me