כיצד להוריד תוכן נטפליקס לצפייה במצב לא מקוון

האם ניסית הצפייה הלא מקוונת של נטפליקס? אם לא, עליך להתחיל מייד מכיוון שזה חוסך לך זמן רב ועוזר להימנע מבעיות חיבור פתאומיות במהלך סטרימינג. במקרה שאתה לא יודע לעשות זאת, הרשה לי להראות לך כיצד תוכלו להוריד תוכן נטפליקס ללא מאמץ.


כיצד להוריד תוכן נטפליקס לצפייה במצב לא מקוון

כיצד להוריד תוכן נטפליקס לצפייה במצב לא מקוון

הצפייה לא מקוונת של נטפליקס – מבוא מהיר

אם עדיין אינך יודע זאת, נטפליקס הציגה בפנינו חדש אפשרות צפייה לא מקוונת. תכונה זו מאפשרת לך הורד את הסרטים או תוכניות הטלוויזיה שלך ולראות אותם במצב לא מקוון במועד מאוחר יותר.

לרוע המזל, תכונה זו מגיעה עם מספר הגבלות שכן אינך מורשה להוריד את כל הכותרות הזמינות בספריה. יש כמה תוכניות וסרטים נבחרים שניתנים להורדה בעוד שאחרים זמינים לסטרימינג בלבד.

מכיוון שכמה סרטים ותוכניות שאינם מקוריים מכוסים על ידי תכונה זו, הערוץ עשוי להוסיף עוד כותרות לתכונת ההורדה מוקדם מכפי שאתה חושב.

דבר נוסף שצריך להזכיר הוא ש- סרטים ותכניות טלוויזיה שהורדת לא יהיו זמינים לצפייה מחוץ לאפליקציית Netflix. זאת אומרת אתה לא תוכל לצפות בהם בנגן ברירת המחדל של המכשיר שלך או ביישומי צד שלישי כלשהו.

אם אתה נמצא בוויבוש “נותן”, הרשה לי לומר לך את זה בעצב, Netflix לא מאפשרת לך לשתף את מה שהורדת עם החברים שלך. גם אם הם משתמשים באפליקציה, הקבצים אינם מופיעים במערכת הקבצים ואינם כוללים אפשרות שיתוף.

לבסוף, נקודה זו חשובה מאוד אם אתה מוריד קבוע. קדימות ההורדה שלך אינה חלה בשירות הערוץ. השהיית הורדות תשהה את הכל. אינך יכול לבחור הורדה יחידה להשהייה כשאתה מסיים עם האחר.

כיצד להוריד תוכן נטפליקס במכשירך

בלחיצת כפתור או הקש על המסך תוכלו לצפות בתוכניות ובסרטים המועדפים עליכם בכל מקום ובכל זמן. לשם כך אינך צריך אפילו חיבור לאינטרנט. פשוט הורד את כותרת Netflix חזרה הביתה והלך לאן שאתה רוצה עם רשימת כותרות משעשעות לדרך. אבל אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, כיצד תוכל ליהנות מהתכונה המצטיינת של נטפליקס? אה, זו הסיבה שאתה כאן מלכתחילה. בואו נראה כיצד ניתן להוריד תוכן של Netflix לצפייה במצב לא מקוון.

אייפון / אייפד

בעל iPad הוא האפשרות הטובה ביותר להזרים תוכן נטפליקס שהורד. ראשית, המסך הגון לצפייה במטוס, ברכב או בכל מקום אחר. מלבד זאת, מכשירי האייפד ידועים כארוכים כשאנו מדברים על חיי הסוללה שלהם. גם מכשירי ה- iPad וגם ה- iPhone חולקים את אותה היישום עם אותן תכונות. לכן, חלק זה מיועד לשני המכשירים.

כעת תוכלו להוריד סדרה וליהנות ממקור מקיף של נטפליקס על הכביש. אבל לפני שאתה קופץ ממש לכיף, בוא נראה כיצד תוכל להוריד קודם את התוכן.

 1. ראשון, השיק את אפליקציית נטפליקס באייפד או באייפון וב – תתחבר לחשבון שלך. זה כמובן אם אתה עדיין לא מחובר.
 2. זה יעביר אותך לעמוד הראשי של נטפליקס. עכשיו בחר את הסרט שלך או הראה שאתה מחפש להוריד.אייפל של נטפליקס
 3. ממש מימין לכותרת, תראה א “הורד” סמל. זה כמו חץ הפונה לדרום.
 4. לאחר מכן ההורדה שלך תתחיל. זכור, אם זו תוכנית טלוויזיה, אתה לא יכול להוריד את כל העונה, רק פרק אחד בכל פעם.
 5. כאשר ההורדה מתחילה, א גלגל ההתקדמות יתפוס את מקומו של החץ.הורד באייפד
 6. לאחר סיום ההורדה, תוכלו להזרים אותו בכל מקום בו אתם נמצאים ללא צורך בחיבור לאינטרנט.

אנדרואיד

בזמן השימוש באנדרואיד, הורדת מופע היא קלה כמו להקיש על כפתור ההורדה ולתת לנטפליקס לטפל בשאר. אתה רק צריך חיבור לאינטרנט ומינוי תקף כמובן. אם ברשותך אנדרואיד ועדיין תוהה כיצד לנווט בתהליך ההורדה, הנה מה שאתה צריך לעשות:

 1. ראשון, הפעל את יישום נטפליקס במכשיר שלך. אם אתה כבר מחובר, כאן אתה תהיה.דף ראשי של Netflix אנדרואיד
 2. לאחר מכן, בחר בתוכנית או בסרט ברצונך להוריד. בדוגמה שלי, אני הולך להשתמש בלוציפר.נטפליקס בחר מופע
 3. עכשיו לחץ על סמל ההורדה זה ליד הפרק שאתה רוצה לקבל.לחץ על כפתור ההורדה של נטפליקס
 4. לבסוף, הקובץ שלך נמצא בתוך הורדת קטע.הפריט שלך מוריד
 5. המתן לסיום ותוכלו לצפות במצב במצב לא מקוון.

מחשב Windows

אתה יכול לצפות בתוכניות במצב לא מקוון במחשב Windows שלך, אך לא בדפדפן החברים שלי. למרות שנטפליקס זמינה לזרם באמצעות דפדפן אינטרנט, פונקציית ההורדה מתאימה רק בתוך היישום. לא משנה מה המצב, אלה חדשות נהדרות עבור משתמשי מחשבים שנהנים מהסדרות והסרטים שלהם על גבי מסך של 14.. קדימה, קבל את אפליקציית Windows של נטפליקס ופעל לפי ההובלה שלי, כיוון שאראה לך בדיוק כיצד להוריד כמה כותרות לטיול הדרך הקרוב שלך:

 1. אם עדיין אין לך את האפליקציה, עבור לחנות Windows והורד אותה.
 2. היכנס באמצעות אישורי Netflix שלך. זה יעביר אותך למסך הראשי.ווינדוס נטפליקס
 3. עכשיו, בחר את הכותרת ברצונך להוריד. זה די פשוט, סמל ההורדה יהיה גלוי ישירות.
 4. בחרתי תחת השאול כדוגמה, יש את זה כפתור ההורדה.הורדת נטפליקס חלונות
 5. סוף כל סוף, פתח את פרק התפריט בחלק השמאלי העליון של המסך, בחר ההורדות שלי, ולבדוק את התקדמות ההורדה שלך.לחץ על ההורדות שלי

מערכת ההפעלה Mac

למרבה הצער, לא כל מוצרי אפל היו חייבים להיות בר מזל כל כך להציע תכונה כזו עם נטפליקס. הבעיה היא האפליקציה אפילו לא קיימת להורדה במכשירי מק. אני אומר לך בדיוק למה בעוד כמה שניות. לעת עתה, הנה מה שקיבלתי כשחיפשתי את אפליקציית Netflix עבור המקינטוש שלי.אפליקציית Netflix Mac

ככל הנראה, ה- אפליקציית Netflix מכסה רק iPhone, iPad ו- Apple TV כשמדובר במוצרי אפל. באמת קשה לדעת למה, אבל אני יכול לנחש כמה סיבות. חלקו עשוי לכלול את מה שאנו מכנים רישוי מוצרים. נטפליקס מאמינה שהיא מגנה על תוכנו מפני פירטיות. אתם אולי לא יודעים זאת, אבל הזרמת תוכן ב- Mac מקלה מאוד על פיראטים על תוכן.

אתה אפילו לא צריך להוריד את התוכנית כדי לצפות במועד מאוחר יותר. כל מה שאתה צריך לעשות זה לקבוע הקלטה לסרטון שאתה רוצה וזה הכל שלך. בסדר, אני יודע שאתה צריך לעבור על כל הסרטון לפני שתוכל לקבל אותו, אבל זה לא הדבר הכי טוב אחר כך? לאחר שתקבל את הכלי המושלם להקלטת הווידאו שלך, תוכל לשמור אותו ולצפות מתי שתרצה במצב לא מקוון. לדעתי זו בדיוק הסיבה שנטפליקס לא מאפשרת למשתמשים ב- Mac להוריד את האפליקציה שלהם.

אני לא מעודד פעולה כזו מכיוון שזה נוגד את חוקי זכויות היוצרים. אז אם אתה משתמש ב- Mac, סתם היצמד לאתר של נטפליקס כדי להזרים את תוכנו כחוק.

הורדת Netflix חכמה

זה מיועד רק למשתמשי אנדרואיד ו- iOS. יש תכונה שנקראת הורדות חכמות. הפעלת אפשרות זו תאפשר לך למחוק אוטומטית את הפרקים שסיימת איתם. אתה יכול להגדיר סדרה מסוימת ופרקים נוספים יורדו מבלי שתשתתף בתהליך.

כל שעליך לעשות הוא לעבור להגדרות האפליקציה ולהחליק את מתג ההורדות החכמות לצד “On”. הורדה חכמה

אני מציע שתמשיך להפעיל את החלק “Wi-Fi Only” מכיוון שהורדה חכמה יכולה להוריד פרקים מרובים, תלוי במה צפית. אם אתה צופה כמו 3 פרקים, בפעם הבאה שהטלפון שלך יתחבר לאינטרנט הוא ייעלם ושלושה אחרים יתחילו להוריד.

כמה זמן נמשך הורדה?

אם אתה חושב שבבעלות העולם ברגע שביצעת את ההורדה שלך, חשוב שוב. לכותרות ההורדות של Netflix יש פרק זמן מוגבל לפני שתוקפן יפוג מקטע ההורדות שלך. לרוב, הטיימר יתחיל כשיש לך פחות מ 7 ימים לצפות בסרט או בתוכנית.

זה מה שיש לנטפליקס לומר באתר שלהם:

“לאחר שתוריד כותרת למכשיר שלך, יש לך זמן מוגבל לצפות בו לפני שהוא יפוג. משך הזמן תלוי ברישיונות בודדים ויכול להשתנות לפי כותרת. כותרות שתוקפן פג מהמכשיר שלך תוך פחות משבעה ימים יציגו את משך הזמן שנותר לך בדף ההורדות של אפליקציית Netflix.

תארים מסוימים יפוגו 48 שעות אחרי שתלחץ על הפעל לראשונה. לאחר שתתחיל לשחק באחד מהכותרות האלה, תראה כמה שעות נותרו בדף ההורדות. אתה יכול לצפות בכותרת שהורדת כמה פעמים שתרצה לפני שתוקפה יפוג. “

שאלה נוספת שרודפת אותנו היא: “אתה יכול לצפות בקבצים שהורדת גם אם המינוי שלך פג?” אני די בטוח התשובה היא לא. אתה צריך שם משתמש וסיסמא פעילים כדי לגשת ליישום. ללא מנוי פעיל, תישלל מכל ההרשאות שהיו לך פעם.

חדש בנטפליקס? קבל מנוי

נדיר למצוא מישהו שאין לו חשבון נטפליקס בימינו. עם זאת, אם אתה אחד מאותם, כך תוכלו ליצור חשבון Netflix:

 1. ראשית, עבור אל האתר הרשמי של נטפליקס ולחץ על הלחצן “נסה 30 יום חינם”.הירשם לניסיון חינם
 2. לאחר מכן, לחץ על “ראה את התוכניות” בעמוד הבא.
 3. יש לך 3 תוכניות לבחירה. לכל אחד מהם תכונות משלו. אתה יכול לבחור מבין בסיסי (8.99 $), סטנדרט12.99 $), או פרימיום ($ 15.99).בחר תוכנית
 4. כעת, שלח את הדוא”ל והסיסמה שלך ליצירת חשבון.Netflix הגש את הדוא
 5. בחר את שיטת התשלום שלך. יש לך כמה אפשרויות כולל כרטיס אשראי או חיוב (ויזה, מאסטרקארד, אמקס או גלה), PayPal, או כרטיס מתנה של נטפליקס.בחר שיטת תשלום
 6. לבסוף, הקש על “התחל חברות” ותהפוך למנוי החדש ביותר של נטפליקס.

עוד כותרות עם VPN

באמצעות חשבון Netflix, אתה יכול להשתמש במגוון רחב של מיטבי המקור הטובים ביותר של Netflix שהיו אי פעם. עם זאת, עם VPN אתה מגיע גש לספריה האמריקאית המלאה של נטפליקס, לא משנה היכן אתה נמצא. אם כי שירות הסטרימינג זמין כמעט בכל מקום בימינו, ספריית התוכן שלה משתנה מאזור לאזור. 

במילים אחרות, מה שאתה מקבל בבריטניה שונה כל כך ממה שאתה יכול לקבל בצרפת. עד כה, האזור האמריקני מקבל את המיטב ממה שיש לנטפליקס להציע. אבל מה הופך אותם לטובים ממך?

גם אתה אמור להיות מסוגל לצפות בטוב ביותר שיש בענק הזורם כמו כל אמריקאי אחר. לכן אתה זקוק לעזרתו של VPN כדי שנה את המיקום שלך ונראה שאתה גולש באינטרנט מאזור ארה”ב. אז, בלי להתייחס יותר, הנה איך תוכלו גש לנטפליקס האמריקאית בכל מקום בעולם:

 1. כדי לבעוט בזה אתה חייב להירשם באמצעות VPN שעובד למעשה עם Netflix. אני מאוד ממליץ ExpressVPN.
 2. אחרי שתירשם, הורד והתקן את יישום ה- VPN במכשיר תואם. תוכלו למצוא לקוחות זמינים באתר אנדרואיד, iOS, PC, Mac, כמו גם FireStick.
 3. עכשיו, היכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך ולעבור לרשימת השרתים.
 4. מצא שרת בארה”ב ופגע בחיבור.
 5. השקה האתר של נטפליקס או שלה אפליקציה ייעודית.
 6. סוף כל סוף, חפש את כוכב הצלב. אם הכותרת זמינה, יש לך כעת נטפליקס אמריקאית.

VPN מגן על זהותך כשאתה גולש באינטרנט הסתרת כתובת ה- IP שלך. לא רק זה אלא כשאתה מחובר לשרת VPN, אתה מגיע ל להצפין את הנתונים שלך מגן עליו מפני התקפת סייבר שעלולה לכוון למכשיר שלך. עדיין מבולבל ולא מצליח להבין באיזה ספק VPN להשתמש? אל תדאג, יש לי את הגב שלך. כדי לגשת לנטפליקס האמריקאית מחוץ לארה”ב, עליך להשתמש באחד כזה VPNs המובילים עבור נטפליקס.

כיצד להוריד תוכן נטפליקס לצפייה במצב לא מקוון – מחשבות אחרונות

הזרמת תוכן בדרכים מעולם לא הייתה קלה יותר עם נטפליקס. כעת, תוכלו להוריד בעצם סרטים ותוכניות מ- Netflix לצפייה במצב לא מקוון. פשוט עקוב אחר המדריך המקיף הזה ותוכל להיות בדרך הנכונה. תהנה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me