קודי סוד של נטפליקס – מהם הם ואיך להשתמש בהם

אתה מוכן לאיזה כיף של נטפליקס אבל אינך יודע במה לצפות. נשמע מוכר? כמעט כל משתמשי נטפליקס עברו מצב זה בזמן זה או אחר. ל- Netflix מופעים רבים אך הגלישה בקטגוריות הכלליות עשויה להימשך זמן רב. למזלנו יש פריצה פשוטה – קודים סודיים של נטפליקס.


קודי סוד של נטפליקס - מהם הם ואיך להשתמש בהם

קודי סוד של נטפליקס – מהם הם ואיך להשתמש בהם

נטפליקס כוללת ספריית סרטים נרחבת ומופעים המאורגנים בצורה מסודרת למיקרו-ז’אנרים. בטח ראיתם אותם כהמלצות על מסך הבית שלכם. עם זאת, גישה אליהן על ידי לחיצה על הקטגוריות אינה קלה. זה המקום בו הקודים הסודיים של נטפליקס מועילים.

מהם הקודים הסודיים של נטפליקס?

בנוסף לרשימות הכלליות כמו קומדיות, מותחנים ודרמות, יש לנטפליקס מספר אינסופי של תת-ז’אנרים מדויקים. על פי כמה הערכות אמינות, לשירות הסטרימינג יש מעל 70,000 מיקרו-ז’אנרים שרוב המשתמשים כלל לא מודעים אליהם.

נטפליקס משתמשת באינטליגנציה מכונה ובבינה אנושית כדי לקטלג את תוכנה באופן זה. שירות הסטרימינג כנראה שכר אנשים לצפות, לדרג ולתייג את כל התוכניות והסרטים. הם תייגו כמעט את כולם ואת כל המופע בתוכנית החל מסיכום עלילת הסרט. כך הצליחה נטפליקס לאסוף כמות מדהימה של מטא נתונים לגבי תוכנה.

וברגע שנאסף הנתונים, המהנדסים השתמשו באלגוריתמים ספציפיים כדי לחלק אותם למספר תת-ז’אנרים או אלט-ז’אנרים.

אלט-ז’אנרים אלה מאפשרים לנטפליקס להציע למשתמשים תוכן מותאם אישית על גבי מסך הבית שלהם. אתה לא בהכרח צריך לחכות שנטפליקס תביא המלצות. אם אתה מכיר את קודי Netflix הסודיים, אתה יכול לגשת אליהם בעצמך מתי שתרצה.

כיצד לגשת לקודי הסודי של נטפליקס

לכל תת-ז’אנר יש מספר קוד מסוים. לדוגמה, 6839 הוא מספר הקוד של סרטי תעודה. קחו בחשבון שיש עשרות אלפי ז’אנרים כאלה. אם אתה יודע את המספרים שלהם, הדרך בה אתה משתמש בנטפליקס תשתנה לנצח.

בכדי שההאקינג הבא יעבוד עליכם להשתמש בגרסת הדפדפן של Netflix מכיוון שהיא מחייבת לבצע כמה שינויים בכתובת האתר..

 1. ראשית, התחבר לחשבון Netflix בדפדפן האינטרנט שלך.
 2. הזן את כתובת האתר הבאה כדי לפתוח קטגוריה מסוימת של תוכניות או סרטים: http://www.netflix.com/browse/genre/***
 3. כאן *** מייצג את הספרות לגישה לז’אנר מסוים.
 4. הקלד את קוד המספר לז’אנר זה במקום ***
 5. כך, למשל, לגשת לסרטים תיעודיים הקלד:
 6. http://www.netflix.com/browse/genre/6839

זה נשמע קל, נכון? רק קח בחשבון שנטפליקס משנה כל הזמן את האלגוריתמים שלה, כך שהקודים עשויים להשתנות מעת לעת. למרבה המזל, תוכלו לבקר ב- NetflixHiddenCodes.com ולעיין בקלות בכל הקטגוריות הנסתרות של Netflix.

גש לנטפליקס האמריקאית מכל מקום

אם אתם אוהבים סרטים או תכניות טלוויזיה, נטפליקס מספקת אינסוף שעות של הנאה עבורכם. עם זאת, תוכנם אינו זמין בכל חלקי העולם. גם אם Netflix זמין במדינה שלך, אתה יכול לגשת רק לגירסה הספציפית למדינה שלך. לדוגמה, אם אתה באוסטרליה, אינך יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב. יש דרך פשוטה לעקוף את הנושא הזה וזה להשתמש בחיבור VPN.

VPNs מסתירים את כתובת ה- IP האמיתית שלך. יתכן שאתה יושב באיטליה, אך VPN יאפשר לך לגלוש באינטרנט באמצעות כתובת IP זרה. ל- VPNs פופולריים יש שרתים במספר גדול של מדינות והם מאפשרים לך לבחור כל אחד מהשרתים הללו בזמן הגלישה באינטרנט. כך, למשל, אם תבחר שרת הממוקם בארה”ב, תהיה לך כתובת IP אמריקאית. הטריק הפשוט הזה יטעות את נטפליקס להאמין שאתה שולח את בקשת התוכן מארה”ב בעוד שאתה למעשה באיטליה.

ישנם יתרונות נוספים של שימוש ב- VPN

באמצעות חיבור VPN, אתה לא יכול רק להגיע למגבלות גיאוגרפיות, אלא גם לגלוש באינטרנט באופן אנונימי לחלוטין. מכיוון ש- VPN מסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך, אף אחד לא יכול לברר את המיקום או הזהות שלך בפועל. VPNs מצפינים את הנתונים שלך ולכן אפילו ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול לגלות מה אתה עושה באופן מקוון.

אם אתה גר במדינה בה הגישה לאינטרנט מוגבלת בגלל צנזורה ממשלתית או סוגיות אחרות, VPN ייתן גישה בלתי מוגבלת לכל התוכן באינטרנט. הם גם מגנים על המידע שלך מפני האקרים ופושעי רשת אחרים.

קודי סוד של נטפליקס – מחשבות אחרונות

כשחוזרים לנטפליקס, בעוד ש- VPN אכן מאפשר לך לגשת לספרייה כולה שלהם, הבעיה היא שנטפליקס אוסרת VPNs. אם ברצונך לגשת לנטפליקס, תצטרך למצוא VPN העוקף בהצלחה את מגבלות הגיאוגרפיה של אפליקציית הסטרימינג. לפני שאתה קונה מנוי ל- VPN, וודא שאתה קורא את הביקורות שלו וגלה אם הוא עוקף מגבלות גיאוגרפיות של Netflix או לא. השימוש ב- VPN, בנוסף לאותם קודים סודיים של נטפליקס, יכול לפתוח רמה חדשה של בידור.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map