מבט על תכונות האבטחה החדשות ב- Gmail

יתכן ששמת לב למספר שינויים ב- Gmail בזמן האחרון. גוגל שיפרה את שירות הדוא”ל שלה. Gmail הוא בקלות שירות הדוא”ל הנפוץ ביותר ברחבי העולם. חבילת פתרונות דוא”ל זו רכשה מראה מקוון חדש לגמרי, הגנת נתונים מתקדמת ותכונות אבטחה, ואפליקציות AI חדשות של גוגל, בין שאר התכונות. לדוגמה, כעת תוכל לקבוע תאריך תפוגה להודעות שאתה שולח. לאחר מכן הודעת הדוא”ל תמחק את עצמה אוטומטית. תוכל גם לבטל הודעות שנשלחו בעבר.

מבט על תכונות האבטחה החדשות ב- Gmail

מבט על תכונות האבטחה החדשות ב- Gmail

פחות זה יותר עבור גוגל

בהתאם לבלוג הרשמי של גוגל, העיצוב המחודש כולל שינויים בסיסיים ופשוטים. זה כולל היכולת ללחוץ על קבצים מצורפים מבלי לגלול או לפתוח בשיחות מורחבות או הודעות דוא”ל קודמות. ענקית מנועי החיפוש הציבה גם כפתור נודניק כדי לשמור על אימיילים שמשתמשים לא יכולים לקבל ברגע מסוים, במפרץ. הגישה ליישומים אחרים הנמצאים בשימוש נפוץ כמו משימות, Keep ויומן Google, גם כן פשטו.

עיצוב אינטליגנטי ותכונות חכמות עם AI

תכונת הדחיפה החדשה מאפשרת למשתמשים לבצע מעקב וכן לענות להודעות. Gmail מציג תזכורות מהירות להודעות דוא”ל כדי להבטיח שלא תפספס את מה שחשוב ביותר.

יחד עם זאת מגיעה תכונה חדשה לגמרי של תגובה חכמה המאפשרת לך להשיב באופן מיידי עם הודעות כמו “בטח, תעשה את זה” או “הבנת את זה. תודה!” זה יהיה זמין כעת גם באינטרנט. תשובות חכמות מבוססות על תוכן דואר, והתכונה הייתה עד כה זמינה רק באפליקציות לנייד. למעשה, מעל 10% מהתגובות בהודעות דוא”ל בנייד משתמשים בתכונה AI ידידותית לסמארטפון מגוגל.

עבור הגרסה הניידת, גוגל כללה גם תכונות חדשות כמו התראות בעדיפות גבוהה. אלה מאפשרים למשתמשים להתאים אישית את הדוא”ל שרוצים לקבל הודעה עליהם. Gmail גם יתחיל לשאול משתמשים מתי לבטל את ההרשמה להצעות או עלוני מידע שפשוט לא קוראים או מסתכלים על ידי המשתמשים.

אבטחת נתונים רגישים

גוגל כללה מערך תכונות חדש לחלוטין כדי להבטיח אבטחת מידע למשתמשים. יש מצב סודי של Gmail דרכו המשתמשים יכולים להגן על מידע סודי. ישנן שלל אפשרויות להגנה על תוכן רגיש בהודעות דוא”ל על ידי הצגת תאריכי תפוגה או אפילו ביטול הודעות שנשלחו בעבר.

מנהיג מנועי החיפוש גם ציין כי יתכן ויהיה צורך באימות נוסף בכדי לצפות בדוא”ל באמצעות הודעת טקסט. כך שניתן להגן על נתונים גם אם האדם שקיבל את הדואר התמודד עם חטיפת חשבון בזמן שההודעה הייתה פעילה. עיין בטיפים אלה למקרה שתרצה להגן על חשבון Gmail שלך נגד התקפות ברשת.

גוגל מעצימה משתמשים

יש אפילו בקרות ניהול מידע מובנה / זכויות IRM המאפשרות למשתמשים להסיר אפשרויות דוא”ל כמו העתקה, הורדה, העברה או הדפסת ההודעה. זה מונע שיתוף בטעות של מידע רגיש עם נמענים לא מכוונים. בנוסף, מצב הסודי ייפתח למשתמשי Gmail וללקוחות G-Suite בצורה מוגבלת בימים הקרובים.

גדול יותר, נועז יותר, חדש לגמרי

אזהרות Gmail גם הפכו גדולות יותר ונועזות יותר כשמגיע אימייל מסוכן או חשוד. שילוב קל ומהודק של Gmail ביישומי G-Suite המשמשים כל יום הוא פיתוח אחר. מנוע החיפוש המוביל בעולם הציג פאנלים צדדיים בתיבת הדואר הנכנס כדי להתייחס, לערוך או לבוא עם הזמנות של לוח השנה. בנוסף לכך, גוגל מספקת גם אפשרות להקצות מטלות למטלות וללכוד רעיונות ל- Keep. והכל מהחלונית בארגז הצד שלך.

תפוס אפליקציות עסקיות של צד שלישי

הלוח הצדדי מציע גישה מהירה לתוספות Gmail כמו יישומים עסקיים של צד שלישי. שילוב פאנל צדדי חדש באפליקציות אחרות של גוגל נמצא גם הוא על הסדן. זה כולל פנים של לוחות שנה, גיליונות, אפליקציית שקופיות ו- Google Docs.

אפליקציית המשימה וגרסת האינטרנט הם גם חלק מההתחדשות. ניתן להשתמש במשימות בהמשך ליצירת משימות ותתי משימות נוספות וניתן להוסיף תאריכי יעד עם התראות. בגלל העובדה שמשימות משתלבות מקרוב עם G-Suite, המשתמשים יכולים להשתמש בפונקציה ‘גרור ושחרר’ כדי לשלוח דואר Gmail למשימות וליצור תזכורת “למשימה”. לאחר מכן משימות עם תאריכי יעד יכולים להופיע בלוח השנה.

לידתו של גוגל חדש

עם G-Suite, גוגל תמיד פעלה לשינוי עסקים באמצעות אפליקציות לשותפות ופריון פרודוקטיביות בענן. עם יותר מ- 4 מיליון עסקים ברחבי העולם המשתמשים ב- G-Suite כדי לעבוד בצורה חכמה יותר, בטוחה ויעילה יותר, גוגל לוקחת את האחריות שלה ברצינות. ל- Gmail החדש לגמרי תכונות אבטחה מתקדמות, אפליקציות חדשות עבור AI ושילוב עם אפליקציות G-Suite אחרות.

שמירה על אבטחת נתונים

מיועד להגנה מפני דיוג כדי לעזור באיומי פשרות או ריגול תעשייתי באמצעות דואר אלקטרוני עסקי. Gmail חסמה עד כה יותר מ- 99.9% מההחלפות בדוא”ל. מצב הסודי של Gmail הוא צעד נוסף בכיוון זה. אזהרות אבטחה גדולות יותר הופכות התראות פשוטות ויעילות למשתמשים.

מה עסקים אומרים

מנהיג שוק CRM Salesforce בחן את ה- Gmail החדש לשיתוף פעולה עולמי בפרויקטים ומשבח את Gmail החדש כדי לתקשר במהירות ובבטחה עם בעלי עניין בינלאומיים. עם אינטליגנציה מובנית וממשק קל לשימוש, עובדים משתפים פעולה במהירות רבה יותר ובקלות יותר מבזבזים פחות זמן בניהול תיבת הדואר הנכנס ועוד כדי להביא להצלחה של לקוחות וצמיחה עסקית..

מהירות מעולה, אינטגרציה ללא מאמץ

אפליקציית האינטרנט של Gmail עוצבה מחדש כדי לעזור לעסקים לנקוט בפעולה עוד יותר מהר. כעת תוכלו ללחוץ על קבצים מצורפים בתיבת הדואר הנכנס עוד לפני פתיחת החוט. רחף מעל הודעות כדי לנהל RSVP להזמנות לפגישה, נודניק דוא”ל או ארכיב פתיל דוא”ל.

יכולות לא מקוונות מקוונות חדשות ב- Gmail למשתמשים באינטרנט עוזרים למשתמשים לעבוד ללא הפרעה, אפילו כאשר ה- Wi-Fi אינו זמין. אתה יכול לחפש, להגיב, לכתוב, למחוק או לארכוב הודעות עד גיל 90 יום, בזמן שאתה עובד במצב לא מקוון. צוותים עשויים גם להתחיל להשתמש ביכולות אלה בשבועות הקרובים.

מילה אחרונה

חוויית ה- Gmail החדשה לגמרי זמינה לעסקים שיכולים להשתמש בתוכנית E-EAP / Early Adopter של G-Suite וניתן להפעיל אותה גם במסוף הניהול. משתמשי Gmail המותאמים אישית יכולים להצטרף גם לתכונה ניסיונית זו. ברור שכאשר מדובר בתכונות אבטחה, גוגל מציעה יתרונות רבים שאף מנוע חיפוש אחר אינו יכול להתאים להם. זו הסיבה שהיא נותרה הבחירה המובילה לעסקים כמו גם למשתמשים בודדים, למרות שהיא עוקבת אחר נתוני המשתמשים. אבל אם אתה משתמש מודע לפרטיות, אתה יכול להשתמש בחלופות אלה של Gmail. דוח שפורסם לאחרונה בחדשות ABC קבע כי דוח של המחלקה לביטחון פנים הזהיר את המשתמשים מפני “האיום המתהווה על הפעילות המצערת של Gmail” של העיצוב החדש. תכונה חדשה בשם “דוא”ל סודי” מחייבת משתמשים ללחוץ על קישור כדי לגשת לאימיילים חסויים. זה עשוי לאפשר לפושעי רשת “לנצל את העיצוב המחודש של Gmail לאחרונה.”

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me