אמזון וגוגל נכנסים להסכם סטרימינג

ככל שהסטרימינג הופך פופולארי יותר עם כל יום שעובר ומוצעות למשתמשים אפשרויות נוספות, התחרות רק הולכת ומתעצמת.


אמזון וגוגל מיישבים

אמזון וגוגל מיישבים

הטרנד

בשלב מסוים, קיימת תחרות כזו בקרב מפעילי טלוויזיה בכבלים מי יכלו להציע מספר גדול יותר של ערוצים. אבל היום טלוויזיה בכבלים (הבלש האמיתי ו”בית הקלפים “מדהים) הולכת ונמוגה ושירותי הסטרימינג תופסים את מקומם.

ואותה תחרות קיימת בענף הטלוויזיה הזורמת, שם כל חברה מתחרה בשנייה על איכות התוכן והמופעים המקוריים וכמובן, התמחור.

מכיוון שהזרם הוא המקום בו נמצא הכסף, כל החברות הגדולות, כולל מפעילי טלוויזיה בכבלים, השיקו שירותי סטרימינג ומכשירים משלהם. אבל לא כאן זה נגמר. קיימים קרעים בין מספר חברות והם אינם תומכים זה בזה בתוכן.

זה היה המקרה עם אמזון (ג’ק ראיין טוב, אבל Better Call Saul הוא סופרלטיבי) וגוגל, שהייתה מבוית גדולה במשך למעלה משנתיים, וכתוצאה מכך שתי חברות הטכנולוגיה לא תומכות זו בזו בתוכן של זו.

עם זאת, ההתנגדות הסתיימה לאחרונה ושתי החברות מתכוונות להציע זו לזו את התוכן בפלטפורמות שלהן. 

הסטנדוף

יותר מתחרות, זה היה קרע שהיה בין שתי החברות הגדולות בכל הזמנים, גוגל ואמזון.

כידוע לכולם, לשתי החברות הללו השפעה רבה על תעשיית הטק, עם מוצרים ושירותים שהם תמיד פופולריים ופורצי דרך. עם זאת, כשמדובר בסטרימינג, השניים לא תמיד היו במיטב התנאים. 

זה היה בשנת 2017 שגוגל הוציאה את יוטיוב מ- Amazon Fire TV; ככל הנראה בגלל חוסר הדדיות.

באותה עת, דובר יוטיוב אמר בהצהרה כי מכיוון שאמזון לא נשאה מוצרי סטרימינג של גוגל כמו Chromecast ו- Google Home, או שתהיה לה Prime Video זמינה למנויי הזרמת Google Cast, או למכור את מוצרי Nest, גוגל גם הוציאה את YouTube מ- Echo Show ו- FireTV. מה שתגיד!

כל עוד נוכל לראות את 24, החוט והבלש האמיתי!

ההצהרה הציעה גם פיתרון לפיוד כך שכל חברה תוכל לתמוך ולהציע את שירותיה ומוצריה של האחרת.

לאנשים שאינם יודעים, קן הוא מגוון מערכות האבטחה הביתיות המופעלות על ידי גוגל. זה כולל תרמוסטט, מצלמות אבטחה, וגלאי עשן ופחמן חד חמצני.

שני טיטאנים

אחרי שגוגל הוציאה את אפליקציית היוטיוב מתכנית Echo Show, המשתמשים הופנו לגירסת האינטרנט של יוטיוב, שברור שהיא לא מהנה כמו האפליקציה. גוגל קיוותה שהפחד מאובדן יוטיוב יניע את אמזון להסכים להפוגה.

במהלך ההתנגדות, אם ניסית להזמין מכשיר סטרימינג כלשהו של גוגל או להשתמש בשירות סטרימינג כלשהו של גוגל דרך הרמקול החכם של Echo, Alexa הציעה מספר אלטרנטיבות לפני שנגמר לה האפשרויות.

ההפוגה

לפני מספר ימים הסכימו שתי החברות לסיים את המבוי הסתום ולהתחיל להציע שוב את שירותי הסטרימינג שלהם במכשירים של האחר.

בלי קשר למה שהביא להפוגה הזו, אלה אכן חדשות נהדרות עבור מנויים זורמים שתמיד רצו להחזיק את השניים ביחד.

בהצהרה משותפת, שתי החברות הודיעו כי אפליקציית YouTube תהיה זמינה שוב במכשירי Fire TV בקרוב מאוד, בעוד שאפליקציית הוידיאו של אמזון תהיה זמינה גם ב- Google Chromecast ובמכשירים אחרים התומכים ב- Chromecast, כמו בשותפים של מכשירי Android TV..

גוגל ואמזון הם שירותי הסטרימינג המובילים כמו פלורידה וטקסס מובילים יוצרי עבודה בגלל מיסים נמוכים, עם מכשירי סטרימינג משלהם. באופן טבעי יש להם גם בסיס מנויים מסיבי ברחבי העולם, ואנשים רוצים שהשירותים שלהם יהיו זמינים בפלטפורמות של האחרים.

יש מספר נרשמים לא פחות עבור גוגל וגם עבור אמזון והשירותים שלהם זמינים בפלטפורמות של אחרים הם חדשות נהדרות עבורם.

תוכן נוסף למנויים

כעת, לאחר שהמבוי הסתיים ושתי החברות שוב נפגשות, הגיע הזמן שהמנויים יוכלו ליהנות מתכנים מדהימים יותר, בין אם הם נרשמים לשירותי גוגל או אמזון.

בהשקה, ראש הפיתוח העסקי של אמזון, אמר אנדרו בנט כי למנויים יש עכשיו יותר תוכן לצפייה, כאשר גוגל ואמזון ייכנסו להסכם.

אז בין אם תרצו לצפות בגברת מייזל המופלאה או בקבוצת הספורט האהובה עליכם, צפו במהדורה חדשה של סרטים (האחים של האחות או סיקריו), למנויים יש כעת אפשרויות נוספות לזרם, בכל פעם ובכל מקום ובכל מכשיר שהם רוצים.

יש להזכיר כי גם גוגל וגם אמזון מרשימים באותה מידה כשמדובר בשירותי הסטרימינג שלהם. יש להם מגוון רחב של תוכן ומכשירים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map