אישור הזמנה מזויף של אמזון – סט חדש של התקפות טרויאנים

האם קיבלת את הדוא”ל לאישור ההזמנה המזויף של אמזון? אם כן, אני מקווה שלא בדקת את ההזמנה שלך! יש טרנד חדש של דוא”ל דיוג שמפיץ טרויאנים בנקאיים שמאלה, ימין ומרכז. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד.


אישור הזמנה מזויף של אמזון - סט חדש של התקפות טרויאנים

אישור הזמנה מזויף של אמזון – סט חדש של התקפות טרויאנים

אישור ההזמנה המזויף של אמזון – הסיפור המלא

חוקרי אבטחה ב- EdgeWave גילו שמסע דיוג חדש עשה את דרכו לתיבת הדואר הנכנס שלנו, בדיוק בזמן לעונת החגים. קונים מקוונים מנסים להערים ולהתקין keylogger טרויאני על המכשירים שלהם. לאחר מכן, הטרויאני מסתתר ברקע, רושם את מקשי המפתח שלך וגונב מידע חיוני בבנקאות.

באופן מעניין, בעוד ששורת הנושא של הדוא”ל המזויף מאוד משכנעת, כתובת הדואר האלקטרוני בפועל אינה. עם זאת, מכיוון שאנשים רבים בודקים את הנושא ומתעלמים מהדוא”ל, נראה כי ההונאה עובדת.

ראשית, תקבל דוא”ל מכתובת שנראית כך:

“[מוגן באמצעות דוא”ל]” @ colchonesrelax.com.co

עם שורת נושא כזו:

“הזמנת אמזון # 15401238066-002647”

הדואר האלקטרוני עצמו נראה בדיוק כמו אישור הזמנה אמיתי של אמזון. בהודעת הדוא”ל תוכל למצוא את תאריך המסירה המשוער, את מהירות המשלוח ואת סיכום התשלומים. לא תמצא שום תיאור על הפריטים ש”רכשת “. עם זאת תתבקש לבדוק את פרטי ההזמנה.

לאחר שתלחץ על הכפתור, תוריד מסמך מילים שכותרתו משהו כמו order_details.doc. ברגע שאתה פותח את המסמך ולחץ על “אפשר עריכה”, אתה מפעיל את הטרויאני, שנקרא Emotet.

טיפים לשמירה על בטחון מפני הונאות דיוג בזמן קניות באינטרנט

הונאת הדיוג הזו היא מאוד משכנעת, מה שהופך אותה למסוכנת להפליא. אמנם יש דברים שאתה יכול לעשות כדי לאתר הונאת דיוג בהודעת הדוא”ל שלך, אך יש צעדים שאתה יכול לנקוט כדי להגן על עצמך מפני תוכנות זדוניות שהם מספקים. החגים הם בדרך כלל תקופה בה אנשים רבים פונים לקניות מקוונות, כך שהסיכון לסכן את פרטי הבנקאות שלך עולה. להלן מספר דברים שתוכלו לעשות כדי להישאר בטוחים במהלך קניות באינטרנט:

בדוק את כתובת הדוא”ל

הדבר הראשון שעליכם להיזהר ממנו הוא כתובות דוא”ל. אם אתה מקבל דוא”ל ממקור או מסיבה שאינך יודע, בדוק את הכתובת. לרוב לא קל לאתר כתובת חשודה. זה יכול להיות כל דבר, החל מכתובת מאוד לא מקצועית ועד שם דומיין לא מוכר.

אם אתה מוצא משהו חשוד, מחק את הדוא”ל. אל תלחץ על קישורים שנמצאו בהודעת דוא”ל זו.

בדוק את אתר המקור

נניח שקיבלת דוא”ל דומה לדוא”ל האישור המזויף של אמזון להזמנה. במקרה כזה, הדרך הקלה ביותר לגלות שזו הונאה היא להתחבר לחשבון האמזונס שלך מהאתר הרשמי של אמזון. במקום ללחוץ על הקישור הנגוע כדי לראות את פרטי ההזמנה שלך, היכנס לחשבון שלך בפועל. מכיוון שזו הונאה, תגלה שההזמנה הקרובה לא קיימת בפועל.

הבעיה נפתרה, סיפקת את סקרנותך מבלי לפגוע בפרטיותך.

קנו תמיד עם VPN

לבסוף, תמיד לעטוף את הקניות המקוונות או הבנקאות האלקטרונית תוך כדי שימוש ב- VPN. למעשה, עליך להפעיל את ה- VPN שלך בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט.

הרשה לי להסביר.

קיצור של רשת פרטית וירטואלית, VPN גם יצפין את הנתונים שלך וינתב מחדש את התנועה שלך דרך שרתים מאובטחים משלו. בדרך זו היא יוצרת מנהרה בה כל התעבורה באינטרנט עוברת. מכיוון שהשרתים הם פרטיים לחלוטין, אף גורם חיצוני לא יוכל ליירט אותו. במילים אחרות, VPN יעצור את הטרויאני מלהיות מסוגל לדווח על המידע שלך בחזרה להאקר.

זה ייתן לך מספיק זמן להפעיל באופן מאובטח סריקה של תוכנות זדוניות ולהסגר / להסיר את הטרויאני. זה גם יוודא שאף אחד לא יוכל לרגל אחריך, לפקח על הפעילות שלך או לגנוב את הנתונים שלך.

אם לחשוב על הכל, שימוש ב- VPN בזמן שאתה קניות באינטרנט יכול אפילו להנחות לך כמה הנחות מתוקות שלא ידעת שתוכל להשיג.

ה- VPN הטוב ביותר לקניות ברשת

מומחה ה- VPN שלנו, צ’ארלס, כבר כתב סקירה מפורטת מאוד על ה- VPNs שהופכים את הקניות המקוונות לשמחה מוחלטת. במקרה שלא בא לך לקרוא מאמר אחר, להלן הבחירה המובילה שלו:

צ’ארלס מצא כי ExpressVPN עובד הכי טוב בעת קניות באינטרנט. כל דבר, החל מהצפנה בדרגה צבאית וכלה בספירת השרתים האדירה שלה עוזר למשתמשים למצוא את מחירי הקניות האידיאליים בסביבה המאובטחת ביותר. אתה יכול אפילו לבדוק את זה במשך 30 יום מבלי להתחייב אמיתי על ידי תועלת מהערבות החזר הכסף שלו למשך 30 יום.

במקרה שלא תמצא את ExpressVPN כספק עבורך, ישנן אפשרויות נהדרות אחרות שאתה יכול לבחור מהן:

אישור הזמנה אמזון מזויף – מחשבות אחרונות

עונת החגים תמיד מקוונת, במיוחד מכיוון ששחקנים רעים נהנים ליהנות מהתקופות בהן רוב האנשים נכנסים למידע הבנקאי שלהם. מסיבה זו, חשוב מאוד לשים לב במיוחד להרגלי הקניות המקוונים שלך. הקפד לעקוב אחר הטיפים שלנו ולנסות להישאר ערניים ככל שתוכל, במיוחד כשמדובר בדוא”ל דיוג.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map