ג’ירף ההאקר תולה את הכובע – האקרים של PewDiePie צא!

גבירותיי ורבותיי, נראה שלא נראה עוד פריצה #PewDiePie בזמן הקרוב. קבלת איומי מוות וכנראה תזכורת שמה שהם עשו הוא למעשה לא חוקי, האקרים ג’קר ההאקר ו- j3ws3r מגבים רשמית.


ג'ירף ההאקר תולה את הכובע - האקרים של PewDiePie צא!

ג’ירף ההאקר תולה את כובעו – האקרים של PewDiePie!

ג’ירף האקר – סיפור מלא

נכון לעכשיו אתה מכיר את השם “האקר ג’ירף”. הוא ההאקר האחראי על פריצות ה- PewDiePie הממוקדות למדפסות, טלוויזיות חכמות ומכשירי Chromecast..

נראה שאולי ראינו את האחרון של ההאקים האלה, אם כי גם האקר ג’ירף וגם ה”מקורב “שלו, j3ws3r, התפטרו. ביום חמישי הם פרסמו הודעה לפסטבין בנוגע לסיומה הפתאומי:

“אז הנה אנחנו. במשחק הסיום. אני מצטער שעזבתי כל כך פתאום, ואני מצטער על כולכם שציפית לעוד הדרכות, מדריכים או כל דבר אחר. אני לא יכול לעשות את זה. זה אולי לא נראה ככה, אבל הלחץ התמידי של לפחד להיתפס ולהעמיד אותי לדין הוסיף אותי וכל מיני פחדים והתקפי חרדה. “

ההאקר ג’ירף גם סגר גם את הטוויטר וגם את הפיטרון שלו, מה שהפך די ברור שהוא אולי לא יחזור בכלל. בזמן שהטוויטר שלו עשוי להיות מושבת, זה היה הציוץ האחרון שהוא עשה:

זה היה הציוץ לפני שהם מחקו את הדף שלו, או שהוא עשה זאת בעצמו.
�� # hackergiraffe pic.twitter.com/6UID7fGAaK

– סוכר & לימונים {¡} ♀️ (@RachetTwitta) 3 בינואר, 2019

למרות שנראה כי כוונותיהם של האקרים היו אצילות, המתודולוגיה שלהם בהחלט לא הייתה חוקית.

מדוע כוונות אצילות לא יכולות להיות מספיקות

אם אינך מכיר את המינוח מהסוג הזה, פריצה של כובע לבן אכן קיימת. זהו סוג של פריצה שמנסה באופן פעיל למצוא פגיעויות ובאגים לפני ששחקנים רעים עושים זאת.

במילים אחרות, חוקרי אבטחה מתרגלים כחוק פריצה של הכובע הלבן. מה שהג’ירף של ההאקר עשה, למרות שהוא דומה מבחינה טכנית, עדיין לא היה חוקי.

כן, באופן מזעזע, פריצה למכשירים ברמה הגלובלית רק בגלל שאתה יכול אינה חוקית.

עכשיו, הדרך בה רוב התקשורת דנה בזה לא עפה טוב איתי. ראו, לא ניתן לחלוק על כך שמה שההאקרים האלה עשו היה בלתי חוקי. עם זאת, זה גם לא הוגן לשלול לחלוטין את העובדה שהם אולצו אנשים ברחבי העולם לשים לב כמה הם בטוחים ב- IoTs שלהם.

תן לי להיות ברור עוד פעם נוספת: זה היה בהחלט לא חוקי. העניין שמטריד אותי יותר מכל הוא שהתשומת לב מכוונת באמת לתינוקות “הירשם ל- PewDiePie” שהם משכו במהלך הפריצות. PewDiePie הוא YouTuber איום ונורא, שמשום מה יש לו את המספר הגבוה ביותר של מנויים ב- YouTube. לאחרונה נראה כאילו ערוץ וידיאו למוסיקה הודית, סדרת T, אמור לשבור את שלטונו של PewDiePie.

אם נעבור לחשוב על זה באופן הגיוני, הדבר הראשון שצריך לשים לב הוא שבסיס האוהדים של PewDiePie נפגע בעיקר מבני נוער. סביר להניח שהאקר ג’ירף ו- j3s3r הם לא ממש מבוגרים ולא היה להם שום מושג למה הם מכניסים את עצמם. ושוב, סביר להניח שהם חשבו שלראות כי כוונתם הייתה אצילית, הדברים יהיו בסדר. כלומר, פשוט תראו את הציוץ הזה:

@Pewdiepie היקר @JoshPescatore @KEEMSTAR אנו זקוקים לעזרה. מאמרים ממשיכים להתפתח ואומרים שזו כל התעמולה של PewDiePie. כל הנקודה של @HackerGiraffe ואני משתדלת הייתה להראות ולהמשיך להראות כמה מכשירים פגיעים אנו יכולים להכניס את @pewdiepie לשם כבדיחה קטנה

– j3ws3r �� (@ j3ws3r) 3 בינואר, 2019

אולי הדברים היו יורדים אחרת אם הם היו מחליטים להשתמש בכל דבר אחר פרט ל- PewDiePie כקונדס שלהם. פליקס קילברברג (PewDiePie) עשה ואמר כמה דברים איומים בעבר, והוא בכלל לא חדש במחלוקת.

ג’ירף ההאקר – מחשבות אחרונות

הו ילד, הנה לא הולך כלום.

אני למעשה לא חושב שהילדים האלה (כי ככה אני רואה את זה) ראויים למה שהתקשורת עושה. אני גם לא חושב שצריך להעניש אותם “במלוא החוק”, למרות שהם בהחלט ראויים ללמוד את הלקח שלהם שכן מה שהם עשו היה לא חוקי. אם להיות כנה, הייתי רוצה לראות מאמרים הדנים במקרה ספציפי זה מבלי למתג אותו כלא יותר מאשר “SUB TO PEWDS!” גרזן. נראה די ברור שחלק זה מכל העניין היה בדיחה. במוחם של נערים מתבגרים (כן, אני באמת מאמין בזה), זה היה מצחיק.

מה אתם חושבים על המצב הזה? האם יש משהו שאולי פספסתי שישנה את דעתי? הודע לי בסעיף התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me