הודעה זדונית חדשה היא ריסוק PS4 באופן מיידי

מה אנחנו יכולים לעשות בלי Reddit? נפל קורבן להודעות זדוניות שמאלה, ימין ומרכז, ככל הנראה. בעלי PS4 ב- Reddit דיווחו על הודעה זדונית חדשה שיכולה לקרוס את המסוף באופן מיידי. המשך לקרוא כדי לגלות מה ההודעה הזו עושה ואיך לשמור על בטיחות ב- PS4 שלך.


הודעה PS4 זדונית חדשה היא ריסוק קונסולות באופן מיידי

הודעה PS4 זדונית חדשה היא ריסוק קונסולות באופן מיידי

PS4 הודעה זדונית – הסיפור

על פי פוסט של Reddit שהוגש אתמול, קהילת PS4 צריכה כעת להדוף הודעה חדשה בנושא קונסולות. ככל הנראה, חלק מהשחקנים משתמשים בהודעה זו כדי להשיג יתרון במהלך המשחקים המקוונים. מכיוון שההודעה מיידית מייחסת את המסוף, משתמשי PS4 רבים מדווחים על משחק עבירה, עד כדי כך שרבים מחברי הקהילה מצפים כי איסורי קונסולות מלא יתחילו להיכנס לתוקף.

כך עובד ההודעה הזדונית הזו.

ראשית, תקבל את ההודעה בתיבת הדואר הנכנס שלך. ברגע שתציג את ההודעה, הבקר שלך ישהה, המסך שלך יקפא, ותיגש מהחשבון שלך לחלוטין. אם תנסה להתחבר בלי לתקן את הבעיה, אתה אפילו לא תוכל להגיע למסך הבית שלך. לפעמים, תלוי באורך ההודעה שנשלחה, די בהודעות על ההודעה כדי לבנות את המסוף שלך. מה שמחריף את זה הוא שמשתמשים משתמשים באופן פעיל בהודעה זדונית זו כדי לשנות את תוצאות המשחקים והדירוגים ברשת.

נשמע נורא, נכון?

אל תדאג, יש כמה צעדים שתוכל לנקוט כדי להגן על ה- PS4 שלך מפני התקפה מלכתחילה.

הודעה זדונית PS4 – כיצד להישאר בטוחים

הדבר הטוב הוא שההודעה הזו אינה הסוף לחיי המשחקים שלך. ישנן מספר שיטות בהן תוכל להשתמש כדי להגן על עצמך מפני הודעה זו, לתקן את התוצאה של קבלת ההודעה ובאופן כללי לאבטח את ה- PS4 שלך.

השתמש באפליקציית PS4

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להוריד את אפליקציית PS4. אפליקציה זו זמינה גם למכשירי אנדרואיד וגם ל- iOS. באמצעות האפליקציה תוכל לגשת להודעות שלך ולמחוק את ההודעה הפוגעת לפני שתפתח את המסוף שלך. זכור, ההודעה הזדונית משפיעה רק על חשבונך אם אתה פותח אותה מתוך המסוף עצמו.

פיתרון זה עובד אם קיבלת את ההודעה הזדונית כאשר אינך משתמש במסוף שלך.

הגבל את הודעות PS4 לחברים בלבד

הדבר השני שאתה יכול לעשות הוא להגביל את ההודעות הנכנסות שלך ב- PS4 לחברים בלבד. אתה יכול לעשות זאת באמצעות דפדפן אינטרנט או מתוך המסוף שלך. כך תוכלו להגביל הודעות PS4 לחברים רק באמצעות דפדפן אינטרנט:

 1. עבור לרשת הבידור של Sony והתחבר לחשבונך.
 2. לחץ על מידע אישי | הודעות.
 3. בחר את ערוך כפתור.
 4. בחר איזו אפשרות קבלת הודעות המתאימה לך ביותר: אף אחד או חברים בלבד.

כך תוכלו להגביל הודעות PS4 דרך המסוף:

 1. לך ל הגדרות.
 2. לחץ על ניהול חשבון. בחר הגדרות פרטיות.
 3. לחץ על מידע אישי | הודעות.
 4. בחר את ערוך כפתור.
 5. בחר איזו אפשרות קבלת הודעות המתאימה לך ביותר: אף אחד או חברים בלבד.

בדרך זו תוכל לקבוע מי שולח לך הודעות ב- PS4 שלך, ובכך לצמצם ביעילות את הסיכוי שלך לקבל את ההודעה הזדונית..

בנה מחדש את מסד הנתונים של מערכת PS4

במקרה שכבר קיבלת את ההודעה הזדונית, אתה עדיין יכול להציל את המסוף שלך בלי הרבה טרחה. במקום לשחזר את הגדרת היצרן של PS4 שלך, אתה יכול פשוט לבנות מחדש את בסיס הנתונים של המערכת. אפשרות זו לא תעלה לך את נתוני המשחק שלך וגם לא תשפיע על הקבצים השמורים שלך. כך תוכלו לבנות מחדש את בסיס הנתונים של ה- PS4:

 1. כבה את ה- PS4 שלך על ידי לחיצה על לחצן ההפעלה. הכפתור מהבהב מעט לפני שהקונסולה תכבה.
 2. לחץ שוב לחוץ על לחצן ההפעלה. חכה שתשמע הצפצוף השני (בערך 7 שניות). אל תפסיק ללחוץ על הכפתור עד שתשמע את הצפצוף הזה.
 3. חבר את DUALSHOCK 4 שלך (באמצעות ה- USB) ו- לחץ על כפתור ה PS בבקר.
 4. זה יביא את המסוף שלך למצב בטוח. כאשר שם, בחר באפשרות מספר 5 שכותרתה “בנייה מחדש של מסד הנתונים“.
 5. המתן עד שהקונסולה תסתיים.

לאחר שתבנה מחדש את בסיס הנתונים, תוכל לגשת לחשבונך כאילו מעולם לא קיבלת את השיטה הזדונית מלכתחילה.

הנה מה ש- PS4 אומר על התכונה ‘בנייה מחדש של מסד הנתונים’:

“סורק את הכונן ויוצר בסיס נתונים חדש של כל התוכן במערכת. פעולה זו עשויה לארוך זמן רב בהתאם לסוג ומספר פריטי הנתונים.
אפשרות זו שימושית לניקוי הנתונים ב- PS4 מכיוון שהיא מארגנת מחדש את כל מה שיש בכונן הקשיח. בחר באפשרות זו שבה אתה נתקל בבעיות כמו הקפאת משחק או ירידת קצב פריימים. “

השתמש ב- VPN

לבסוף, אני ממליץ לך VPN ל- PS4 שלך. אמנם אפשרות זו עשויה לא לעשות הרבה במאבק בהודעה ספציפית זו, אך היא עושה דרך ארוכה לשמירה על ביטחון ובטחון בזמן המשחק.

קיצור של רשת פרטית וירטואלית, VPN הוא כלי אבטחת סייבר שמצפין את הנתונים שלך ומנתב מחדש את התנועה שלך דרך שרתים מאובטחים משלה. באופן זה VPNs שומרים על המידע והתעבורה שלך מאובטחים, פרטיים ואנונימיים. VPNs יכולים להגן עליך מפני תוכנות זדוניות, התקפות DDoS ואף יכולים לעזור לך לשפר את חוויית המשחק שלך. עם VPN תוכל לבחור את השרת עליו תרצה לשחק, לבטל את חסימת המשחקים והאפליקציות ב- PS4 החסומים geo באזורך ולהשתמש ב- PS4 שלך כמערכת בידור ביתית מלאה..

תוכלו לבדוק את ההצעות שלנו לקבלת VPN VPN הטובים ביותר כאן, אך לגבי הגרסה הקצרה: אני ממליץ לכם להשתמש בספק VPN אמין ואמין כמו ExpressVPN. עם למעלה מ -2000 שרתים לבחירה בין 94+ מדינות, צוות תמיכת לקוחות 5 כוכבים והתחייבות להחזר כספי של 30 יום, אתה בטוח שתקבל את השירות הטוב ביותר שאפשר.

PS4 הודעה זדונית – מחשבות אחרונות

קהילת PS4 בכללותה מבקשת כעת מסוני להפסיק את מפיצי ההודעה הזו עם האיסור הגדול ביותר שלהם עד כה: איסור קונסולות. כיוון שההודעה משמשת בעיקר כדי להעניק לשחקנים יתרון לא הוגן ברשת, זה לא נראה כמו רעיון כל כך רע. מה לדעתך על סוני לעשות כדי להרתיע את המשתמשים מלנצל פגיעות זו?

האם נתקלת עדיין בהודעה זדונית זו? מכירים מישהו שיש לו? אתה חושב שפספסנו משהו ברשימת הפתרונות שלנו? תן לנו את התשובות שלך בתגובות.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map